Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 49
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5712
    Týden:
    23
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 17:00 Bohušovice - České Kopisty 1:3 (1:2)
    So 07.08. 17:00 Rovné - Lukavec 4:1 (1:0)
    So 07.08. 17:00 Ohníč - Košťany 4:2 (2:2)
    So 07.08. 17:00 Straškov - Krupka 3:0 (1:0)
    Ne 08.08. 10:30 Proboštov B - Modlany 1:4 (0:0)
    Ne 08.08. 17:00 Křešice - Souš B 2:1 (0:0)
    Ne 08.08. 17:00 Štětí B - RD Dubí 1:2 (0:2)

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Modlany - RD Dubí 0:0
    So 14.08. 00:00 Krupka - Štětí B 3:1
    So 14.08. 00:00 Košťany - Straškov 1:3 (1:1)
    So 14.08. 00:00 Souš B - Ohníč 2:1 (2:0)
    So 14.08. 00:00 Lukavec - Křešice 1:1 (0:0)
    So 14.08. 00:00 České Kopisty - Rovné 2:3
    So 14.08. 00:00 Proboštov B - Bohušovice 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Bohušovice - Modlany 0:1
    So 21.08. 00:00 Rovné - Proboštov B 1:0
    So 21.08. 00:00 Křešice - České Kopisty 4:2
    So 21.08. 00:00 Ohníč - Lukavec 3:2
    So 21.08. 00:00 Straškov - Souš B 0:2 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Štětí B - Košťany 0:0
    So 21.08. 00:00 RD Dubí - Krupka 0:1

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Modlany - Krupka 0:0
    So 28.08. 00:00 Košťany - RD Dubí 1:1
    So 28.08. 00:00 Souš B - Štětí B 3:0
    So 28.08. 00:00 Lukavec - Straškov 1:1
    So 28.08. 00:00 České Kopisty - Ohníč 5:2
    So 28.08. 00:00 Proboštov B - Křešice 2:1 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Bohušovice - Rovné 1:2

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Rovné - Modlany 3:2
    So 04.09. 00:00 Křešice - Bohušovice 1:1
    So 04.09. 00:00 Ohníč - Proboštov B 2:1
    So 04.09. 00:00 Straškov - České Kopisty 2:0
    So 04.09. 00:00 Štětí B - Lukavec 0:3
    So 04.09. 00:00 RD Dubí - Souš B 2:1
    So 04.09. 00:00 Krupka - Košťany 4:2 (1:2)

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Modlany - Košťany 2:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Souš B - Krupka 1:3
    So 11.09. 00:00 Lukavec - RD Dubí 0:1
    So 11.09. 00:00 České Kopisty - Štětí B 4:1 (3:1)
    So 11.09. 00:00 Proboštov B - Straškov 0:3 (0:2)
    So 11.09. 00:00 Bohušovice - Ohníč 0:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Rovné - Křešice 3:0

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Křešice - Modlany 2:1
    So 18.09. 00:00 Ohníč - Rovné 0:1 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Straškov - Bohušovice 1:0 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Štětí B - Proboštov B 1:3 (1:3)
    So 18.09. 00:00 RD Dubí - České Kopisty 3:2
    So 18.09. 00:00 Krupka - Lukavec 4:2
    So 18.09. 00:00 Košťany - Souš B 2:2 (1:2)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Modlany - Souš B 0:2
    So 25.09. 00:00 Lukavec - Košťany 2:0 (1:0)
    So 25.09. 00:00 České Kopisty - Krupka 1:2 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Proboštov B - RD Dubí 1:2 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Bohušovice - Štětí B 2:3 (1:1)
    So 25.09. 00:00 Rovné - Straškov 1:2 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Křešice - Ohníč 1:2

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Ohníč - Modlany 2:0
    So 02.10. 00:00 Straškov - Křešice 0:1 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Štětí B - Rovné 1:1 (0:1)
    So 02.10. 00:00 RD Dubí - Bohušovice 1:3
    So 02.10. 00:00 Krupka - Proboštov B 3:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Košťany - České Kopisty 0:1
    So 02.10. 00:00 Souš B - Lukavec 2:0

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Modlany - Lukavec 2:3 (0:3)
    So 09.10. 00:00 České Kopisty - Souš B 1:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Proboštov B - Košťany 3:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Bohušovice - Krupka 2:1 (2:0)
    So 09.10. 00:00 Rovné - RD Dubí 3:0 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Křešice - Štětí B 2:3 (2:2)
    So 09.10. 00:00 Ohníč - Straškov 1:0

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Straškov - Modlany 4:0 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Štětí B - Ohníč 2:0 (2:0)
    So 16.10. 00:00 RD Dubí - Křešice 4:0 (2:0)
    So 16.10. 00:00 Krupka - Rovné 1:1
    So 16.10. 00:00 Košťany - Bohušovice 2:2 (0:1)
    So 16.10. 00:00 Souš B - Proboštov B 4:1 (3:1)
    So 16.10. 00:00 Lukavec - České Kopisty 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Modlany - České Kopisty 2:1 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Proboštov B - Lukavec 1:2 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Bohušovice - Souš B 3:3 (1:1)
    So 23.10. 00:00 Rovné - Košťany 2:1 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Křešice - Krupka 1:2 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Ohníč - RD Dubí 1:3 (1:2)
    So 23.10. 00:00 Straškov - Štětí B 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Štětí B - Modlany 2:2 (2:1)
    So 30.10. 00:00 RD Dubí - Straškov 4:0
    So 30.10. 00:00 Krupka - Ohníč 0:3 (0:2)
    So 30.10. 00:00 Košťany - Křešice 3:2 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Souš B - Rovné 3:0 (2:0)
    So 30.10. 00:00 Lukavec - Bohušovice 2:0 (2:0)
    So 30.10. 00:00 České Kopisty - Proboštov B 4:0 (1:0)

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Modlany - Proboštov B 6:3 (3:2)
    So 26.03. 00:00 České Kopisty - Bohušovice 0:1 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Lukavec - Rovné 0:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Souš B - Křešice 1:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Košťany - Ohníč 1:3 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Krupka - Straškov 2:1 (1:0)
    So 26.03. 00:00 RD Dubí - Štětí B 4:0 (3:0)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 RD Dubí - Modlany 2:2 (0:2)
    So 02.04. 00:00 Štětí B - Krupka 3:1 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Straškov - Košťany 3:2 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Ohníč - Souš B 2:2 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Křešice - Lukavec 2:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Rovné - České Kopisty 5:2 (3:1)
    So 02.04. 00:00 Bohušovice - Proboštov B 6:0 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Modlany - Bohušovice 4:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Proboštov B - Rovné 0:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 České Kopisty - Křešice 3:3 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Lukavec - Ohníč 0:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Souš B - Straškov 2:1 (2:1)
    So 09.04. 00:00 Košťany - Štětí B 0:2 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Krupka - RD Dubí 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Krupka - Modlany 3:2 (1:1)
    So 16.04. 00:00 RD Dubí - Košťany 1:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Štětí B - Souš B 2:4 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Straškov - Lukavec 0:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Ohníč - České Kopisty 2:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Křešice - Proboštov B 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Rovné - Bohušovice 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Modlany - Rovné 4:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Bohušovice - Křešice 2:2 (1:2)
    So 23.04. 00:00 Proboštov B - Ohníč 1:3 (1:2)
    So 23.04. 00:00 České Kopisty - Straškov 0:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Lukavec - Štětí B 2:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Souš B - RD Dubí 2:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Košťany - Krupka 2:2 (1:1)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Košťany - Modlany 1:2 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Krupka - Souš B 0:6 (0:3)
    So 30.04. 00:00 RD Dubí - Lukavec 1:2 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Štětí B - České Kopisty 1:2 (1:2)
    So 30.04. 00:00 Straškov - Proboštov B 2:1 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Ohníč - Bohušovice 6:0 (4:0)
    So 30.04. 00:00 Křešice - Rovné 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Modlany - Křešice 0:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Rovné - Ohníč 1:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Bohušovice - Straškov 1:1 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Proboštov B - Štětí B 2:1 (2:0)
    So 07.05. 00:00 České Kopisty - RD Dubí 8:1 (4:0)
    So 07.05. 00:00 Lukavec - Krupka 1:3 (1:3)
    So 07.05. 00:00 Souš B - Košťany 3:2 (2:1)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Souš B - Modlany 2:2 (1:2)
    So 14.05. 00:00 Košťany - Lukavec 1:1 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Krupka - České Kopisty 3:2 (1:1)
    So 14.05. 00:00 RD Dubí - Proboštov B 0:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Štětí B - Bohušovice 4:0 (2:0)
    So 14.05. 00:00 Straškov - Rovné 0:2 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Ohníč - Křešice 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Modlany - Ohníč 3:0 (3:0)
    So 21.05. 00:00 Křešice - Straškov 4:1 (3:1)
    So 21.05. 00:00 Rovné - Štětí B 2:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Bohušovice - RD Dubí 1:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Proboštov B - Krupka 0:1 (0:1)
    So 21.05. 00:00 České Kopisty - Košťany 3:1 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Lukavec - Souš B 1:4 (0:2)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Lukavec - Modlany 0:4 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Souš B - České Kopisty 2:0 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Košťany - Proboštov B 3:3 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Krupka - Bohušovice 1:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 RD Dubí - Rovné 0:1 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Štětí B - Křešice 2:0 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Straškov - Ohníč 4:3 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Modlany - Straškov 6:1 (3:0)
    So 04.06. 00:00 Ohníč - Štětí B 1:1 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Křešice - RD Dubí 8:1 (3:1)
    So 04.06. 00:00 Rovné - Krupka 0:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Bohušovice - Košťany 4:0 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Proboštov B - Souš B 0:6 (0:2)
    So 04.06. 00:00 České Kopisty - Lukavec 2:2 (0:2)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 České Kopisty - Modlany 6:3 (3:3)
    So 11.06. 00:00 Lukavec - Proboštov B 4:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Souš B - Bohušovice 6:1 (3:0)
    So 11.06. 00:00 Košťany - Rovné 1:1 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Krupka - Křešice 1:3 (1:2)
    So 11.06. 00:00 RD Dubí - Ohníč 3:2 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Štětí B - Straškov 3:2 (2:1)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Modlany - Štětí B 1:2 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Straškov - RD Dubí 0:3 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Ohníč - Krupka 2:2 (0:1)
    So 18.06. 00:00 Křešice - Košťany 8:0 (3:0)
    So 18.06. 00:00 Rovné - Souš B 3:0 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Bohušovice - Lukavec 4:3 (2:3)
    So 18.06. 00:00 Proboštov B - České Kopisty 0:6 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 67:29 56
    2. 26 16 6 4 42:24 54
    3. 26 13 6 7 43:41 45
    4. 26 12 6 8 47:37 42
    5. 26 12 4 10 40:42 40
    6. 26 11 6 9 52:36 39
    7. 26 11 6 9 55:40 39
    8. 26 11 3 12 37:41 36
    9. 26 10 5 11 37:42 35
    10. 26 10 4 12 60:46 34
    11. 26 9 4 13 37:48 31
    12. 26 7 8 11 37:49 29
    13. 26 5 2 19 25:70 17
    14. 26 1 9 16 30:64 12

    Nejčtenější ze sportu