Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4941
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10784
    Týden:
    16
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 11:45 Čechovice - Konice 3:1 (2:1)
    So 11.08. 12:00 Nemilany - Mohelnice 0:4
    Ne 12.08. 12:15 Černovír - Velký Týnec 3:1 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 12:15 Mohelnice - Konice 6:0
    Ne 19.08. 12:15 Přerov B - Černovír 3:1 (0:1)
    Ne 19.08. 14:00 Velký Týnec - Čechovice 0:3 (0:1)

    3.kolo

    Ne 26.08. 11:45 Čechovice - Přerov B 4:4 (4:2)
    Ne 26.08. 12:15 Černovír - Nemilany 6:1 (2:1)
    Ne 26.08. 12:15 Konice - Velký Týnec 1:1 (0:0)

    4.kolo

    31.08. 17:45 Přerov B - Konice 5:0 (2:0)
    So 01.09. 12:00 Nemilany - Čechovice 0:3 (0:1)
    So 01.09. 12:15 Mohelnice - Velký Týnec 6:1

    5.kolo

    Ne 09.09. 12:15 Černovír - Mohelnice 1:5 (0:3)
    Ne 09.09. 12:15 Konice - Nemilany 2:4 (0:2)
    Ne 09.09. 14:00 Velký Týnec - Přerov B 2:4 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 11:30 Nemilany - Velký Týnec 1:4 (1:0)
    So 15.09. 12:15 Mohelnice - Přerov B 1:1
    Ne 16.09. 11:30 Černovír - Čechovice 0:5 (0:3)

    7.kolo

    So 22.09. 11:45 Čechovice - Mohelnice 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 12:15 Konice - Černovír 0:3 (0:1)
    Ne 23.09. 12:15 Přerov B - Nemilany 7:0 (4:0)

    8.kolo

    So 29.09. 12:15 Mohelnice - Nemilany 14:0 (7:0)
    Ne 30.09. 12:15 Konice - Čechovice 2:6 (1:2)
    Ne 30.09. 13:30 Velký Týnec - Černovír 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 06.10. 11:45 Čechovice - Velký Týnec 4:1 (2:1)
    So 06.10. 12:15 Černovír - Přerov B 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 12:15 Konice - Mohelnice 0:9 (0:3)

    10.kolo

    So 13.10. 12:00 Nemilany - Černovír 0:3 (0:2)
    Ne 14.10. 12:15 Přerov B - Čechovice 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 12:30 Velký Týnec - Konice 4:1 (1:0)

    11.kolo

    Ne 21.10. 11:45 Čechovice - Nemilany 5:0 (1:0)
    Ne 21.10. 12:15 Konice - Přerov B 1:4 (1:2)
    Ne 21.10. 12:30 Velký Týnec - Mohelnice 2:5

    12.kolo

    So 27.10. 11:15 Mohelnice - Černovír 5:0 (3:0)
    So 27.10. 12:00 Nemilany - Konice 4:1 (3:0)
    Ne 28.10. 12:15 Přerov B - Velký Týnec 1:0

    13.kolo

    Ne 04.11. 11:00 Velký Týnec - Nemilany 2:3 (0:2)
    Ne 04.11. 12:15 Přerov B - Mohelnice 1:2
    Ne 18.11. 11:45 Čechovice - Černovír 1:1 (1:0)

    14.kolo

    So 10.11. 11:15 Mohelnice - Čechovice 4:1 (2:0)
    So 10.11. 12:00 Nemilany - Přerov B 1:4 (0:2)
    So 10.11. 12:15 Černovír - Konice 12:1 (3:1)

    18.kolo

    So 06.04. 12:00 Nemilany - Čechovice 0:4
    So 06.04. 12:15 Mohelnice - Velký Týnec 8:1
    Ne 07.04. 12:15 Přerov B - Konice 4:2

    19.kolo

    So 13.04. 12:15 Konice - Nemilany 7:0 (1:0)
    So 13.04. 12:15 Velký Týnec - Přerov B 1:0
    Ne 14.04. 12:15 Černovír - Mohelnice 0:1 (0:0)

    20.kolo

    Ne 21.04. 00:00 Mohelnice - Přerov B 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 00:00 Nemilany - Velký Týnec 3:0 (0:1)
    Ne 21.04. 00:00 Černovír - Čechovice 1:2 (0:1)

    21.kolo

    Ne 28.04. 12:15 Čechovice - Mohelnice 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 12:15 Konice - Černovír 2:1 (0:0)
    Ne 28.04. 12:15 Přerov B - Nemilany 3:1 (2:1)

    15.kolo

    St 01.05. 12:00 Nemilany - Mohelnice 0:7 (0:3)
    St 01.05. 12:15 Černovír - Velký Týnec 5:1
    St 01.05. 12:15 Čechovice - Konice 4:1 (2:1)

    22.kolo

    Ne 05.05. 09:30 Konice - Čechovice 0:6 (0:2)
    Ne 05.05. 12:15 Velký Týnec - Černovír 1:3 (0:1)
    St 22.05. 18:00 Mohelnice - Nemilany 7:0 (2:0)

    16.kolo

    Ne 24.03. 12:15 Mohelnice - Konice 4:2
    St 08.05. 12:15 Velký Týnec - Čechovice 4:5 (1:4)
    St 08.05. 12:15 Přerov B - Černovír 1:1 (1:0)

    23.kolo

    So 11.05. 12:15 Černovír - Přerov B 2:2 (2:1)
    Ne 12.05. 12:15 Konice - Mohelnice 2:4
    Ne 12.05. 12:15 Čechovice - Velký Týnec 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 18.05. 12:00 Nemilany - Černovír 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 12:15 Přerov B - Čechovice 1:2 (1:1)
    Ne 19.05. 12:15 Velký Týnec - Konice 10:0

    25.kolo

    Ne 26.05. 09:30 Čechovice - Nemilany 10:0 (5:0)
    Ne 26.05. 12:15 Velký Týnec - Mohelnice 6:3 (2:2)
    Ne 26.05. 12:15 Konice - Přerov B 0:7 (0:4)

    26.kolo

    So 01.06. 12:00 Nemilany - Konice 3:3 (2:1)
    So 01.06. 12:15 Mohelnice - Černovír 4:2 (2:1)
    Ne 02.06. 12:15 Přerov B - Velký Týnec 5:0 (0:0)

    27.kolo

    Ne 09.06. 12:15 Přerov B - Mohelnice 4:0 (2:0)
    Ne 09.06. 12:15 Velký Týnec - Nemilany 0:3 (0:1)
    Ne 09.06. 12:15 Čechovice - Černovír 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 15.06. 12:00 Nemilany - Přerov B 1:2 (0:2)
    So 15.06. 12:15 Černovír - Konice 6:1 (3:0)
    Ne 16.06. 12:15 Mohelnice - Čechovice 1:5

    17.kolo

    St 17.04. 15:00 Čechovice - Přerov B 1:1 (1:1)
    St 05.06. 00:00 Černovír - Nemilany 2:0 (0:0)
    Ne 23.06. 12:15 Konice - Velký Týnec 2:2
    Správce soutěže: Karel Pařenica

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 2 4 104:32 56
    2. 24 16 5 3 80:30 53
    3. 24 13 8 3 66:25 47
    4. 24 11 4 9 58:41 37
    5. 24 6 3 15 47:70 21
    6. 24 4 1 19 22:105 13
    7. 24 2 3 19 32:112 9

    Nejčtenější ze sportu