Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4957
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    55869
    Týden:
    42
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 18:00 Rokycany - Hořovice 2:2 (0:1)
    10.08. 18:00 Chrást - Aritma Praha 0:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Český Krumlov - Admira Praha 2:4 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Nové Strašecí - Štěchovice 0:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Př. Kopanina - Doubravka 1:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Čížová - Roudné 2:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Benešov - Tachov 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Milevsko - Táborsko B 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Roudné - Milevsko 2:0 (1:0)
    So 18.08. 10:15 Aritma Praha - Př. Kopanina 3:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Tachov - Čížová 1:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Doubravka - Benešov 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Hořovice - Nové Strašecí 4:3 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Český Krumlov - Rokycany 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Admira Praha - Táborsko B 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Štěchovice - Chrást 1:1 (0:0)

    3.kolo

    24.08. 18:00 Chrást - Hořovice 1:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Rokycany - Admira Praha 4:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Nové Strašecí - Český Krumlov 1:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Př. Kopanina - Štěchovice 1:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Čížová - Doubravka 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 10:15 Táborsko B - Roudné 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Benešov - Aritma Praha 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Milevsko - Tachov 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Aritma Praha - Čížová 2:3 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Tachov - Táborsko B 3:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Doubravka - Milevsko 2:2 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Hořovice - Př. Kopanina 3:1 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Český Krumlov - Chrást 3:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Rokycany - Nové Strašecí 1:1 (0:0)
    Ne 02.09. 10:15 Admira Praha - Roudné 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Štěchovice - Benešov 4:1 (1:1)

    5.kolo

    07.09. 18:00 Chrást - Rokycany 1:3 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Roudné - Tachov 1:3 (0:3)
    So 08.09. 17:00 Nové Strašecí - Admira Praha 1:2 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Př. Kopanina - Český Krumlov 1:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Čížová - Štěchovice 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Táborsko B - Doubravka 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Benešov - Hořovice 0:2 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 Milevsko - Aritma Praha 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Aritma Praha - Táborsko B 1:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Doubravka - Roudné 8:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Hořovice - Čížová 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Český Krumlov - Benešov 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Rokycany - Př. Kopanina 2:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Nové Strašecí - Chrást 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 10:15 Admira Praha - Tachov 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Štěchovice - Milevsko 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Roudné - Aritma Praha 1:2 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Chrást - Admira Praha 4:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Př. Kopanina - Nové Strašecí 0:3 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Čížová - Český Krumlov 1:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Táborsko B - Štěchovice 0:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Tachov - Doubravka 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Benešov - Rokycany 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Milevsko - Hořovice 1:1 (0:1)

    8.kolo

    28.09. 16:00 Český Krumlov - Milevsko 5:0 (1:0)
    28.09. 16:30 Rokycany - Čížová 2:2 (1:1)
    28.09. 16:30 Chrást - Př. Kopanina 2:1 (1:0)
    So 29.09. 10:15 Aritma Praha - Tachov 2:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Hořovice - Táborsko B 1:4 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Nové Strašecí - Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:15 Admira Praha - Doubravka 4:1 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Štěchovice - Roudné 7:1 (5:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Roudné - Hořovice 1:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Př. Kopanina - Admira Praha 0:2 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Čížová - Nové Strašecí 1:1 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Táborsko B - Český Krumlov 4:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Tachov - Štěchovice 0:3 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Doubravka - Aritma Praha 2:2 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Benešov - Chrást 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Milevsko - Rokycany 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 16:00 Hořovice - Tachov 1:1 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Český Krumlov - Roudné 0:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Rokycany - Táborsko B 2:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Nové Strašecí - Milevsko 0:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Chrást - Čížová 0:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Př. Kopanina - Benešov 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:15 Admira Praha - Aritma Praha 6:1 (2:0)
    Ne 14.10. 16:00 Štěchovice - Doubravka 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Roudné - Rokycany 1:0 (0:0)
    So 20.10. 10:15 Aritma Praha - Štěchovice 0:4 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Čížová - Př. Kopanina 5:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Tachov - Český Krumlov 4:1 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Doubravka - Hořovice 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 11:00 Táborsko B - Nové Strašecí 7:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Benešov - Admira Praha 0:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Milevsko - Chrást 0:3 (0:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Roudné - Chrást 1:2 (1:2)
    So 03.11. 10:15 Aritma Praha - Český Krumlov 3:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Čížová - Admira Praha 0:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Táborsko B - Př. Kopanina 2:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Tachov - Nové Strašecí 1:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Doubravka - Rokycany 1:2 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Milevsko - Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Štěchovice - Hořovice 3:1 (2:0)

    14.kolo

    So 10.11. 14:00 Český Krumlov - Štěchovice 4:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Rokycany - Aritma Praha 4:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Nové Strašecí - Doubravka 2:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Chrást - Tachov 1:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Př. Kopanina - Roudné 0:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Čížová - Milevsko 1:1 (0:1)
    Ne 11.11. 10:15 Admira Praha - Hořovice 4:2 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Benešov - Táborsko B 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Aritma Praha - Nové Strašecí 1:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Milevsko - Admira Praha 1:2 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Roudné - Benešov 2:2 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Tachov - Př. Kopanina 3:3 (2:2)
    So 17.11. 13:30 Doubravka - Chrást 1:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Štěchovice - Rokycany 1:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Hořovice - Český Krumlov 5:0 (4:0)
    Ne 18.11. 10:15 Táborsko B - Čížová 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Český Krumlov - Doubravka 3:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Benešov - Čížová 0:0 (0:0)
    St 07.11. 14:00 Př. Kopanina - Milevsko 1:2 (0:1)
    St 14.11. 14:00 Admira Praha - Štěchovice 0:0 (0:0)
    St 14.11. 14:00 Rokycany - Tachov 3:2 (1:1)
    Út 20.11. 18:30 Hořovice - Aritma Praha 3:1 (1:0)
    So 24.11. 13:30 Nové Strašecí - Roudné 3:2 (1:1)
    So 24.11. 13:30 Chrást - Táborsko B 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 09.03. 10:15 Roudné - Čížová 2:1 (1:0)
    So 09.03. 10:15 Aritma Praha - Chrást 0:0 (0:0)
    So 09.03. 14:30 Tachov - Benešov 2:2 (2:2)
    So 09.03. 14:30 Doubravka - Př. Kopanina 7:0 (4:0)
    So 09.03. 14:30 Hořovice - Rokycany 5:0 (3:0)
    Ne 10.03. 10:15 Táborsko B - Milevsko 1:0 (1:0)
    Ne 10.03. 10:15 Admira Praha - Český Krumlov 2:0 (1:0)
    Ne 10.03. 14:30 Štěchovice - Nové Strašecí 3:1 (1:1)

    18.kolo

    So 23.03. 10:15 Aritma Praha - Benešov 0:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Roudné - Táborsko B 1:1 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Tachov - Milevsko 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Doubravka - Čížová 2:1 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Hořovice - Chrást 2:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Český Krumlov - Nové Strašecí 4:2 (2:0)
    Ne 24.03. 10:15 Admira Praha - Rokycany 3:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Štěchovice - Př. Kopanina 2:2 (1:1)

    17.kolo

    So 16.03. 15:00 Čížová - Tachov 3:3 (2:1)
    Ne 17.03. 10:15 Táborsko B - Admira Praha 1:2 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Benešov - Doubravka 6:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Milevsko - Roudné 1:1 (1:0)
    St 03.04. 16:30 Rokycany - Český Krumlov 1:1 (1:0)
    St 03.04. 16:30 Nové Strašecí - Hořovice 2:1 (1:1)
    St 03.04. 16:30 Chrást - Štěchovice 3:0 (0:0)
    St 03.04. 16:30 Př. Kopanina - Aritma Praha 3:2 (0:1)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Aritma Praha - Milevsko 2:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Tachov - Roudné 3:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Doubravka - Táborsko B 2:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Hořovice - Benešov 3:1 (3:1)
    So 06.04. 16:30 Český Krumlov - Př. Kopanina 3:0k
    So 06.04. 16:30 Rokycany - Chrást 2:2 (2:1)
    Ne 07.04. 10:15 Admira Praha - Nové Strašecí 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Štěchovice - Čížová 1:0 (0:0)

    19.kolo

    29.03. 00:00 Čížová - Aritma Praha 2:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Nové Strašecí - Rokycany 0:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Chrást - Český Krumlov 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Př. Kopanina - Hořovice 2:4 (2:2)
    Ne 31.03. 10:15 Táborsko B - Tachov 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Benešov - Štěchovice 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Milevsko - Doubravka 2:0 (1:0)
    St 10.04. 16:30 Roudné - Admira Praha 0:4 (0:2)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Roudné - Doubravka 0:3 (0:2)
    So 13.04. 13:00 Tachov - Admira Praha 1:2 (1:1)
    So 13.04. 13:30 Chrást - Nové Strašecí 3:2 (1:2)
    So 13.04. 15:00 Čížová - Hořovice 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Př. Kopanina - Rokycany 2:3 (2:1)
    Ne 14.04. 10:15 Táborsko B - Aritma Praha 1:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Benešov - Český Krumlov 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Milevsko - Štěchovice 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 20.04. 10:15 Aritma Praha - Roudné 0:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Nové Strašecí - Př. Kopanina 3:1 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Rokycany - Benešov 1:1 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Český Krumlov - Čížová 0:1 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Hořovice - Milevsko 2:2 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Doubravka - Tachov 3:1 (2:0)
    Ne 21.04. 10:15 Admira Praha - Chrást 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Štěchovice - Táborsko B 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:15 Roudné - Štěchovice 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Př. Kopanina - Chrást 1:2 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Čížová - Rokycany 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Táborsko B - Hořovice 2:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Tachov - Aritma Praha 2:4 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Doubravka - Admira Praha 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Benešov - Nové Strašecí 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Milevsko - Český Krumlov 5:0 (3:0)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Aritma Praha - Doubravka 2:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Hořovice - Roudné 3:0 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Český Krumlov - Táborsko B 3:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Rokycany - Milevsko 1:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Nové Strašecí - Čížová 1:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Chrást - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 Admira Praha - Př. Kopanina 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Štěchovice - Tachov 1:2 (0:0)

    25.kolo

    So 11.05. 00:00 Tachov - Hořovice 1:2 (1:2)
    So 11.05. 10:15 Roudné - Český Krumlov 1:2 (1:0)
    So 11.05. 10:15 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
    So 11.05. 13:00 Doubravka - Štěchovice 1:2 (1:1)
    So 11.05. 15:30 Milevsko - Nové Strašecí 3:1 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Čížová - Chrást 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 10:15 Táborsko B - Rokycany 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Benešov - Př. Kopanina 0:0 (0:0)

    26.kolo

    So 18.05. 17:00 Hořovice - Doubravka 6:1 (3:1)
    So 18.05. 17:00 Český Krumlov - Tachov 3:2 (3:2)
    So 18.05. 17:00 Rokycany - Roudné 4:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Nové Strašecí - Táborsko B 0:3 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Chrást - Milevsko 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Př. Kopanina - Čížová 3:5 (1:3)
    Ne 19.05. 10:15 Admira Praha - Benešov 3:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Štěchovice - Aritma Praha 1:1 (1:1)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Roudné - Nové Strašecí 2:0 (1:0)
    So 25.05. 10:15 Aritma Praha - Hořovice 1:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Čížová - Benešov 1:3 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Tachov - Rokycany 4:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Doubravka - Český Krumlov 5:0 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Táborsko B - Chrást 1:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Milevsko - Př. Kopanina 2:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Štěchovice - Admira Praha 1:0 (1:0)

    29.kolo

    07.06. 18:00 Aritma Praha - Rokycany 0:1 (0:1)
    So 08.06. 10:15 Roudné - Př. Kopanina 2:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Táborsko B - Benešov 0:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Tachov - Chrást 1:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Doubravka - Nové Strašecí 8:1 (5:1)
    So 08.06. 17:00 Hořovice - Admira Praha 0:2 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Milevsko - Čížová 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Štěchovice - Český Krumlov 1:0 (0:0)

    28.kolo

    So 01.06. 15:00 Př. Kopanina - Táborsko B 0:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Český Krumlov - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    Út 11.06. 17:00 Chrást - Roudné 5:1 (4:0)
    Út 11.06. 18:00 Rokycany - Doubravka 1:4 (1:1)
    St 12.06. 18:00 Hořovice - Štěchovice 0:1 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Nové Strašecí - Tachov 3:5 (1:3)
    St 12.06. 18:00 Benešov - Milevsko 2:1 (1:1)
    St 12.06. 18:00 Admira Praha - Čížová 7:0 (3:0)

    30.kolo

    14.06. 18:00 Chrást - Doubravka 1:1 (0:0)
    So 15.06. 15:00 Benešov - Roudné 2:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Český Krumlov - Hořovice 1:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Rokycany - Štěchovice 1:3 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Nové Strašecí - Aritma Praha 3:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Př. Kopanina - Tachov 0:4 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Čížová - Táborsko B 3:2 (3:2)
    So 15.06. 17:00 Admira Praha - Milevsko 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 69:24 73
    2. 30 19 7 4 50:24 64
    3. 30 12 13 5 46:30 49
    4. 30 12 9 9 45:43 45
    5. 30 12 8 10 34:30 44
    6. 30 11 11 8 42:41 44
    7. 30 12 7 11 56:44 43
    8. 30 12 6 12 42:28 42
    9. 30 10 10 10 56:47 40
    10. 30 11 7 12 43:51 40
    11. 30 11 5 14 60:48 38
    12. 30 10 6 14 36:51 36
    13. 30 8 10 12 32:44 34
    14. 30 8 5 17 29:63 29
    15. 30 7 6 17 38:65 27
    16. 30 2 6 22 27:72 12

    Nejčtenější ze sportu