Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5009
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24383
    Týden:
    28
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Aritma Praha B - Radotín B 2:1 (1:1)
    So 25.08. 10:30 Troja - Řepy 0k:3
    So 25.08. 17:00 Řeporyje - Modřany 0:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Stodůlky B - Zličín B 4:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Př. Kopanina B - Střešovice 1911 B 5:2 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Lipence - Podolí B 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Bohnice - Suchdol 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:30 Zličín B - Aritma Praha B 0:4 (0:3)
    So 01.09. 10:30 Podolí B - Bohnice 4:1 (2:0)
    So 01.09. 10:30 Troja - Př. Kopanina B 5:1 (0:0)
    So 01.09. 11:00 Modřany - Lipence 1:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Řepy - Radotín B 1:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Suchdol - Stodůlky B 2:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Střešovice 1911 B - Řeporyje 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Aritma Praha B - Suchdol 0:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Řeporyje - Troja 0:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Stodůlky B - Podolí B 5:3 (2:2)
    Ne 09.09. 17:00 Př. Kopanina B - Řepy 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Lipence - Střešovice 1911 B 3:4 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 Bohnice - Modřany 2:1 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 Radotín B - Zličín B 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:30 Podolí B - Aritma Praha B 2:0 (1:0)
    So 15.09. 10:30 Troja - Lipence 1:2 (0:1)
    So 15.09. 11:00 Modřany - Stodůlky B 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Řepy - Zličín B 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Suchdol - Radotín B 0:2 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Střešovice 1911 B - Bohnice 3:3 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Př. Kopanina B - Řeporyje 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Aritma Praha B - Modřany 4:5 (1:2)
    So 22.09. 16:30 Řeporyje - Řepy 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Lipence - Př. Kopanina B 3:2 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Bohnice - Troja 3:1
    Ne 23.09. 16:30 Stodůlky B - Střešovice 1911 B 5:3 (3:2)
    Ne 23.09. 16:30 Radotín B - Podolí B 2:2
    Ne 23.09. 16:30 Zličín B - Suchdol 3:1 (0:1)

    6.kolo

    28.09. 10:30 Podolí B - Zličín B 1:2 (1:0)
    28.09. 10:30 Troja - Stodůlky B 2:2 (2:2)
    28.09. 16:30 Řepy - Suchdol 0:2 (0:1)
    28.09. 16:30 Střešovice 1911 B - Aritma Praha B 3:1 (3:0)
    So 29.09. 11:00 Modřany - Radotín B 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Řeporyje - Lipence 1:5 (0:2)
    Ne 30.09. 16:30 Př. Kopanina B - Bohnice 5:2 (4:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Aritma Praha B - Troja 3:1 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Stodůlky B - Př. Kopanina B 2:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Suchdol - Podolí B 2:2 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Lipence - Řepy 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Bohnice - Řeporyje 1:6 (0:3)
    Ne 07.10. 16:00 Radotín B - Střešovice 1911 B 3:2 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Zličín B - Modřany 4:2 (2:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:30 Troja - Radotín B 1:1 (0:1)
    So 13.10. 11:00 Modřany - Suchdol 9:1 (6:0)
    So 13.10. 16:00 Řepy - Podolí B 2:4 (2:1)
    So 13.10. 16:00 Střešovice 1911 B - Zličín B 2:3 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Řeporyje - Stodůlky B 3:2 (2:0)
    Ne 14.10. 16:00 Př. Kopanina B - Aritma Praha B 2:1 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Lipence - Bohnice 3:1 (3:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:30 Podolí B - Modřany 0:3 (0:0)
    So 20.10. 13:00 Aritma Praha B - Řeporyje 1:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Suchdol - Střešovice 1911 B 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Bohnice - Řepy 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Stodůlky B - Lipence 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Radotín B - Př. Kopanina B 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Zličín B - Troja 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:30 Troja - Suchdol 3:2 (3 :1 )
    So 27.10. 14:30 Střešovice 1911 B - Podolí B 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Př. Kopanina B - Zličín B 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Bohnice - Stodůlky B 1:1 (1:1)
    St 31.10. 18:00 Řeporyje - Radotín B 1:1 (1:0)
    St 07.11. 19:30 Lipence - Aritma Praha B 0:3 (0:2)
    St 07.11. 20:00 Řepy - Modřany 2:3 (1:2)

    11.kolo

    So 03.11. 10:00 Podolí B - Troja 4:1 (0:1)
    So 03.11. 11:00 Modřany - Střešovice 1911 B 2:1 (2:0)
    So 03.11. 13:00 Aritma Praha B - Bohnice 4:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Suchdol - Př. Kopanina B 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Stodůlky B - Řepy 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Radotín B - Lipence 1:3 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Zličín B - Řeporyje 1:4 (0:0)

    12.kolo

    So 10.11. 10:30 Troja - Modřany 2:1 (1:1)
    So 10.11. 12:00 Stodůlky B - Aritma Praha B 2:6 (1:4)
    So 10.11. 14:00 Řeporyje - Suchdol 5:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Př. Kopanina B - Podolí B 1:2 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Lipence - Zličín B 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Bohnice - Radotín B 1:3 (1:1)
    Ne 11.11. 16:00 Střešovice 1911 B - Řepy 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:00 Podolí B - Řeporyje 0:4 (0:2)
    So 17.11. 11:00 Modřany - Př. Kopanina B 2:1 (1:0)
    So 17.11. 13:00 Aritma Praha B - Řepy 5:1 (4:1)
    So 17.11. 13:30 Suchdol - Lipence 0:5 (0:2)
    So 17.11. 14:15 Střešovice 1911 B - Troja 3:1 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 Radotín B - Stodůlky B 0:0 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Zličín B - Bohnice 2:2 (1:2)

    14.kolo

    So 23.03. 11:00 Modřany - Řeporyje 6:0 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Střešovice 1911 B - Př. Kopanina B 2:3 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Suchdol - Bohnice 1:6 (1:3)
    So 23.03. 15:00 Zličín B - Stodůlky B 3:4 (1:2)
    Ne 24.03. 10:30 Řepy - Troja 0:0 (0:0)
    Ne 24.03. 10:30 Podolí B - Lipence 1:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Radotín B - Aritma Praha B 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:00 Aritma Praha B - Zličín B 2:0 (0:0)
    So 30.03. 10:30 Radotín B - Řepy 4:1 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Lipence - Modřany 1:0 (0:0)
    So 30.03. 16:00 Řeporyje - Střešovice 1911 B 1:1
    Po 01.04. 16:00 Stodůlky B - Suchdol 0:5 (0:3)
    Po 01.04. 16:00 Bohnice - Podolí B 0:1 (0:0)
    Po 01.04. 16:00 Př. Kopanina B - Troja 0:4 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:30 Troja - Řeporyje 3:1 (1:0)
    So 06.04. 11:00 Modřany - Bohnice 1:0 (1:0)
    So 06.04. 11:45 Suchdol - Aritma Praha B 1:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Řepy - Př. Kopanina B 2:3 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Střešovice 1911 B - Lipence 1:2 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Zličín B - Radotín B 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 10:30 Podolí B - Stodůlky B 1:0

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Aritma Praha B - Podolí B 5:2 (3:0)
    So 13.04. 16:30 Zličín B - Řepy 0:0 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Řeporyje - Př. Kopanina B 4:1 (2:1)
    Ne 14.04. 16:30 Radotín B - Suchdol 4:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Stodůlky B - Modřany 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Bohnice - Střešovice 1911 B 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Lipence - Troja 4:1 (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 10:30 Troja - Bohnice 2:2 (1:1)
    So 20.04. 10:30 Podolí B - Radotín B 2:2 (1:1)
    So 20.04. 11:00 Modřany - Aritma Praha B 4:2 (2:1)
    So 20.04. 11:45 Suchdol - Zličín B 2:2 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Řepy - Řeporyje 1:2 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Střešovice 1911 B - Stodůlky B 4:0 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Př. Kopanina B - Lipence 2:2 (1:1)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Aritma Praha B - Střešovice 1911 B 0:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Suchdol - Řepy 5:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Zličín B - Podolí B 1:3 (0:3)
    So 27.04. 17:00 Stodůlky B - Troja 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Radotín B - Modřany 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Bohnice - Př. Kopanina B 4:2 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Lipence - Řeporyje 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Troja - Aritma Praha B 1:0 (0:0)
    So 04.05. 10:30 Podolí B - Suchdol 6:1 (1:0)
    So 04.05. 11:00 Modřany - Zličín B 3:0 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Řepy - Lipence 0:3 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Řeporyje - Bohnice 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Př. Kopanina B - Stodůlky B 5:1 (3:0)
    So 04.05. 17:00 Střešovice 1911 B - Radotín B 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:30 Podolí B - Řepy 3:1 (2:1)
    So 11.05. 13:00 Aritma Praha B - Př. Kopanina B 4:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Suchdol - Modřany 1:6 (1:3)
    So 11.05. 17:00 Zličín B - Střešovice 1911 B 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Radotín B - Troja 4:0
    Ne 12.05. 17:00 Stodůlky B - Řeporyje 5:2 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Bohnice - Lipence 2:2 (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:30 Troja - Zličín B 2:1 (0:1)
    So 18.05. 11:00 Modřany - Podolí B 4:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Řepy - Bohnice 1:2 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Řeporyje - Aritma Praha B 0:3 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Střešovice 1911 B - Suchdol 1:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Lipence - Stodůlky B 6:3 (4:1)
    Ne 19.05. 17:00 Př. Kopanina B - Radotín B 2:2 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 11:00 Modřany - Řepy 4:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Suchdol - Troja 0:2 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Aritma Praha B - Lipence 1:2 (1:0)
    Ne 26.05. 10:30 Podolí B - Střešovice 1911 B 3:2 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Zličín B - Př. Kopanina B 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Radotín B - Řeporyje 3:0
    Ne 26.05. 17:00 Stodůlky B - Bohnice 2:2 (2:0)

    25.kolo

    So 08.06. 10:30 Podolí B - Př. Kopanina B 4:0 (1:0)
    So 08.06. 11:00 Modřany - Troja 2:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Suchdol - Řeporyje 1:3 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Zličín B - Lipence 4:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:15 Aritma Praha B - Stodůlky B 4:3 (3:1)
    Ne 09.06. 10:30 Radotín B - Bohnice 1:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Řepy - Střešovice 1911 B 1:4 (0:1)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Lipence - Radotín B 2:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Střešovice 1911 B - Modřany 5:2 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Bohnice - Aritma Praha B 0:3 (0:1)
    Čt 06.06. 17:30 Řeporyje - Zličín B 0:5 (0:3)
    Čt 06.06. 18:00 Př. Kopanina B - Suchdol 4:0 (2:0)
    Čt 13.06. 18:00 Řepy - Stodůlky B 1:2 (0:1)
    Čt 13.06. 18:00 Troja - Podolí B 1:2

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Př. Kopanina B - Modřany 1:4 (1:1)
    So 15.06. 10:30 Bohnice - Zličín B 6:3 (2:2)
    So 15.06. 17:00 Řepy - Aritma Praha B 2:4 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Lipence - Suchdol 5:3 (4:0)
    So 15.06. 17:00 Řeporyje - Podolí B 2:1 (1:1)
    Ne 16.06. 10:15 Stodůlky B - Radotín B 1:1 (0:1)
    Ne 16.06. 10:30 Troja - Střešovice 1911 B 3:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 67:36 63
    2. 26 19 0 7 74:34 57
    3. 26 15 4 7 65:34 49
    4. 26 13 3 10 53:47 42
    5. 26 9 10 7 41:33 37
    6. 26 11 4 11 43:46 37
    7. 26 10 6 10 41:44 36
    8. 26 9 6 11 51:46 33
    9. 26 8 8 10 45:53 32
    10. 26 9 5 12 50:60 32
    11. 26 8 8 10 51:62 32
    12. 26 7 5 14 40:52 26
    13. 26 6 5 15 36:72 23
    14. 26 2 5 19 23:61 11

    Nejčtenější ze sportu