Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5064
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3500
    Týden:
    8
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 14:00 Rudice - Slovan Brno 1:0 (1:0)
    So 08.08. 14:00 Medlánky - Tišnov 5:2 (0:1)
    So 08.08. 14:00 Čebín - Slatina 1:9 (1:1)
    Ne 09.08. 10:00 Moravská Slavia - Újezd u Brna 3:0 (1:0)
    Ne 09.08. 14:00 Líšeň B - Vyškov B 1:2 (0:1)
    Ne 09.08. 14:15 Letovice - Svratka 0:4 (0:0)
    Ne 09.08. 14:15 Rájec - Kunštát 3:1 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 13:00 Újezd u Brna - Medlánky 3:2 (3:0)
    So 15.08. 14:15 Svratka - Rájec 2:1 (1:0)
    So 15.08. 14:15 Slatina - Letovice 12:0 (6:0)
    So 15.08. 16:30 Rudice - Moravská Slavia 3:0 (1:0)
    Ne 16.08. 14:15 Slovan Brno - Kunštát 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 14:15 Vyškov B - Čebín 7:0 (1:0)
    Ne 16.08. 14:15 Tišnov - Líšeň B 4:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 14:00 Medlánky - Rudice 4:2 (3:2)
    So 22.08. 14:00 Čebín - Tišnov 2:1 (2:0)
    Ne 23.08. 10:00 Moravská Slavia - Slovan Brno 4:1 (2:0)
    Ne 23.08. 14:00 Líšeň B - Újezd u Brna 4:2 (0:0)
    Ne 23.08. 14:15 Letovice - Vyškov B 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 14:15 Rájec - Slatina 0:2 (0:0)
    Ne 23.08. 14:15 Kunštát - Svratka 1:5 (1:3)

    4.kolo

    So 29.08. 13:00 Újezd u Brna - Čebín 0:2 (0:1)
    So 29.08. 13:45 Slatina - Kunštát 8:0 (2:0)
    So 29.08. 14:00 Rudice - Líšeň B 2:1 (0:0)
    So 29.08. 14:15 Vyškov B - Rájec 2:4 (2:2)
    Ne 30.08. 10:00 Moravská Slavia - Medlánky 4:0 (2:0)
    Ne 30.08. 14:15 Slovan Brno - Svratka 0:0 (0:0)
    Ne 30.08. 14:15 Tišnov - Letovice 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 05.09. 14:00 Medlánky - Slovan Brno 4:0 (1:0)
    So 05.09. 14:00 Čebín - Rudice 2:0 (2:0)
    So 05.09. 14:15 Svratka - Slatina 1:3 (0:0)
    Ne 06.09. 14:00 Líšeň B - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 14:15 Letovice - Újezd u Brna 2:1 (0:0)
    Ne 06.09. 14:15 Rájec - Tišnov 3:3 (2:0)
    Ne 06.09. 14:15 Kunštát - Vyškov B 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Moravská Slavia - Čebín 4:1 (1:0)
    So 12.09. 11:00 Medlánky - Líšeň B 7:6 (4:1)
    So 12.09. 12:30 Újezd u Brna - Rájec 2:3 (2:1)
    So 12.09. 13:30 Rudice - Letovice 5:1 (2:0)
    Ne 13.09. 13:45 Slovan Brno - Slatina 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 13:45 Vyškov B - Svratka 1:1 (0:0)
    Ne 13.09. 13:45 Tišnov - Kunštát 5:2 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Slatina - Vyškov B 5:0 (3:0)
    So 19.09. 13:45 Svratka - Tišnov 6:1 (3:0)
    So 19.09. 14:00 Čebín - Medlánky 3:1 (3:0)
    Ne 20.09. 13:45 Letovice - Moravská Slavia 0:4 (0:0)
    Ne 20.09. 13:45 Rájec - Rudice 3:2 (2:1)
    Ne 20.09. 13:45 Kunštát - Újezd u Brna 1:2 (0:1)
    Ne 20.09. 14:00 Líšeň B - Slovan Brno 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 26.09. 12:30 Újezd u Brna - Svratka 2:3 (0:1)
    So 26.09. 13:30 Rudice - Kunštát 5:1 (3:1)
    So 26.09. 13:30 Medlánky - Letovice 5:1 (4:0)
    Ne 27.09. 10:00 Moravská Slavia - Rájec 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 13:45 Slovan Brno - Vyškov B 0:6 (0:2)
    Ne 27.09. 13:45 Tišnov - Slatina 4:2 (2:0)
    Ne 27.09. 14:00 Líšeň B - Čebín 5:1 (4:0)

    9.kolo

    So 03.10. 12:45 Slatina - Újezd u Brna 5:1 (2:0)
    So 03.10. 13:15 Svratka - Rudice 4:2 (0:1)
    So 03.10. 14:00 Čebín - Slovan Brno 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 13:15 Letovice - Líšeň B 2:3 (0:1)
    Ne 04.10. 13:15 Rájec - Medlánky 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 13:15 Kunštát - Moravská Slavia 6:4 (2:1)
    Ne 04.10. 13:15 Vyškov B - Tišnov 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 11:30 Újezd u Brna - Vyškov B 4:1 (3:1)
    So 10.10. 12:30 Medlánky - Kunštát 4:2 (2:1)
    So 10.10. 14:00 Čebín - Letovice 3:0 (3:0)
    Ne 11.10. 10:00 Moravská Slavia - Svratka 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 12:45 Slovan Brno - Tišnov 0:2 (0:1)
    Ne 11.10. 12:45 Rudice - Slatina 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 14:00 Líšeň B - Rájec 1:3 (0:2)

    11.kolo

    So 17.10. 12:15 Slatina - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    So 17.10. 12:45 Svratka - Medlánky 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 12:45 Letovice - Slovan Brno 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 12:45 Rájec - Čebín 8:0 (3:0)
    Ne 18.10. 12:45 Kunštát - Líšeň B 4:4 (1:2)
    Ne 18.10. 12:45 Vyškov B - Rudice 1:3 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Tišnov - Újezd u Brna 4:2 (3:1)

    12.kolo

    So 24.10. 12:00 Medlánky - Slatina 1:3 (0:2)
    So 24.10. 12:15 Rudice - Tišnov 6:1 (4:0)
    So 24.10. 14:00 Čebín - Kunštát 0:6 (0:4)
    Ne 25.10. 10:00 Moravská Slavia - Vyškov B 1:2 (0:1)
    Ne 25.10. 12:15 Slovan Brno - Újezd u Brna 2:1 (2:1)
    Ne 25.10. 12:15 Letovice - Rájec 2:3 (1:0)
    Ne 25.10. 14:00 Líšeň B - Svratka 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 31.10. 10:30 Újezd u Brna - Rudice 2:2 (1:2)
    So 31.10. 11:15 Slatina - Líšeň B 6:1 (2:0)
    So 31.10. 11:45 Svratka - Čebín 4:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Tišnov - Moravská Slavia 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 11:45 Rájec - Slovan Brno 3:2 (1:0)
    Ne 01.11. 11:45 Kunštát - Letovice 4:0 (2:0)
    Ne 01.11. 11:45 Vyškov B - Medlánky 2:2 (0:0)

    15.kolo

    So 27.03. 12:30 Medlánky - Újezd u Brna 5:2 (3:1)
    Ne 28.03. 10:00 Čebín - Vyškov B 0:3 (0:1)
    Ne 28.03. 10:00 Moravská Slavia - Rudice 1:0 (0:0)
    Ne 28.03. 12:45 Kunštát - Slovan Brno 4:3 (2:3)
    Ne 28.03. 12:45 Rájec - Svratka 1:1 (1:0)
    Ne 28.03. 14:00 Letovice - Slatina 0:4 (0:2)
    Ne 28.03. 14:00 Líšeň B - Tišnov 1:2 (1:2)

    16.kolo

    So 03.04. 12:00 Újezd u Brna - Líšeň B 0:5 (0:3)
    So 03.04. 12:45 Svratka - Kunštát 4:1 (1:1)
    So 03.04. 15:30 Vyškov B - Letovice 3:1 (1:1)
    Ne 04.04. 10:15 Slatina - Rájec 7:0 (2:0)
    Ne 04.04. 12:45 Rudice - Medlánky 4:2 (1:1)
    Ne 04.04. 13:15 Slovan Brno - Moravská Slavia 2:5 (2:2)
    Ne 04.04. 13:15 Tišnov - Čebín 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 10.04. 12:45 Svratka - Slovan Brno 0:0 (0:0)
    So 10.04. 13:00 Medlánky - Moravská Slavia 1:2 (0:0)
    So 10.04. 14:00 Čebín - Újezd u Brna 3:1 (2:0)
    Ne 11.04. 13:15 Kunštát - Slatina 1:8 (0:4)
    Ne 11.04. 13:15 Rájec - Vyškov B 4:3 (2:1)
    Ne 11.04. 13:15 Letovice - Tišnov 2:1 (2:0)
    Ne 11.04. 14:00 Líšeň B - Rudice 4:2 (3:1)

    18.kolo

    So 17.04. 12:30 Újezd u Brna - Letovice 5:0 (1:0)
    So 17.04. 16:00 Vyškov B - Kunštát 3:2 (3:1)
    Ne 18.04. 10:00 Moravská Slavia - Líšeň B 1:2 (0:1)
    Ne 18.04. 10:15 Slatina - Svratka 1:1 (1:1)
    Ne 18.04. 12:15 Rudice - Čebín 5:3 (4:3)
    Ne 18.04. 13:45 Slovan Brno - Medlánky 2:3 (1:2)
    Ne 18.04. 13:45 Tišnov - Rájec 6:1 (2:1)

    19.kolo

    So 24.04. 13:15 Svratka - Vyškov B 0:1 (0:0)
    So 24.04. 14:00 Čebín - Moravská Slavia 1:5 (0:1)
    Ne 25.04. 10:15 Slatina - Slovan Brno 7:0 (1:0)
    Ne 25.04. 13:45 Kunštát - Tišnov 2:2 (1:2)
    Ne 25.04. 13:45 Rájec - Újezd u Brna 1:3 (1:0)
    Ne 25.04. 13:45 Letovice - Rudice 0:0 (0:0)
    Ne 25.04. 14:00 Líšeň B - Medlánky 4:2 (2:1)

    20.kolo

    So 01.05. 13:00 Újezd u Brna - Kunštát 2:2 (0:0)
    So 01.05. 14:00 Medlánky - Čebín 5:2 (2:0)
    Ne 02.05. 10:00 Moravská Slavia - Letovice 3:0 (0:0)
    Ne 02.05. 10:00 Vyškov B - Slatina 1:3 (1:0)
    Ne 02.05. 14:15 Slovan Brno - Líšeň B 2:5 (0:3)
    Ne 02.05. 14:15 Tišnov - Svratka 0:2 (0:1)
    Čt 13.05. 17:00 Rudice - Rájec 7:3 (4:0)

    21.kolo

    So 08.05. 13:45 Svratka - Újezd u Brna 11:2 (5:0)
    So 08.05. 14:00 Čebín - Líšeň B 0:8 (0:3)
    Ne 09.05. 10:15 Slatina - Tišnov 5:2 (2:1)
    Ne 09.05. 14:15 Vyškov B - Slovan Brno 2:0 (0:0)
    Ne 09.05. 14:15 Kunštát - Rudice 1:0 (0:0)
    Ne 09.05. 14:15 Rájec - Moravská Slavia 2:7 (2:3)
    Ne 09.05. 14:15 Letovice - Medlánky 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 15.05. 13:00 Újezd u Brna - Slatina 0:2 (0:1)
    So 15.05. 14:00 Medlánky - Rájec 3:3 (2:1)
    So 15.05. 14:00 Rudice - Svratka 1:5 (0:2)
    Ne 16.05. 10:00 Moravská Slavia - Kunštát 3:1 (1:1)
    Ne 16.05. 14:00 Líšeň B - Letovice 7:0 (3:0)
    Ne 16.05. 14:15 Slovan Brno - Čebín 2:1 (0:0)
    Ne 16.05. 14:15 Tišnov - Vyškov B 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 22.05. 13:45 Svratka - Moravská Slavia 3:2 (1:1)
    So 22.05. 16:30 Vyškov B - Újezd u Brna 3:0 (1:0)
    Ne 23.05. 10:15 Slatina - Rudice 3:0 (0:0)
    Ne 23.05. 14:15 Kunštát - Medlánky 2:2 (1:0)
    Ne 23.05. 14:15 Rájec - Líšeň B 3:6 (2:3)
    Ne 23.05. 14:15 Letovice - Čebín 2:2 (0:1)
    Ne 23.05. 16:00 Tišnov - Slovan Brno 2:2 (1:1)

    24.kolo

    So 29.05. 13:00 Újezd u Brna - Tišnov 0:5 (0:2)
    So 29.05. 14:00 Čebín - Rájec 2:0 (2:0)
    So 29.05. 14:00 Medlánky - Svratka 1:0 (0:0)
    So 29.05. 14:00 Rudice - Vyškov B 1:1 (1:0)
    Ne 30.05. 10:00 Moravská Slavia - Slatina 2:1 (1:0)
    Ne 30.05. 14:00 Líšeň B - Kunštát 6:2 (4:2)
    Ne 30.05. 14:15 Slovan Brno - Letovice 7:0 (4:0)

    25.kolo

    So 05.06. 13:00 Újezd u Brna - Slovan Brno 2:2 (1:2)
    So 05.06. 13:45 Svratka - Líšeň B 2:0 (1:0)
    So 05.06. 16:30 Vyškov B - Moravská Slavia 2:1 (1:1)
    Ne 06.06. 10:15 Slatina - Medlánky 7:3 (3:0)
    Ne 06.06. 14:15 Tišnov - Rudice 2:2 (2:0)
    Ne 06.06. 14:15 Kunštát - Čebín 2:4 (2:2)
    Ne 06.06. 14:15 Rájec - Letovice 3:1 (2:0)

    26.kolo

    So 12.06. 13:45 Líšeň B - Slatina 3:1 (2:0)
    So 12.06. 14:00 Čebín - Svratka 2:1 (1:1)
    So 12.06. 14:00 Medlánky - Vyškov B 1:0 (0:0)
    Ne 13.06. 10:00 Moravská Slavia - Tišnov 3:1 (3:1)
    Ne 13.06. 14:00 Letovice - Kunštát 0:5 (0:3)
    Ne 13.06. 14:00 Rudice - Újezd u Brna 3:0
    Ne 13.06. 14:15 Slovan Brno - Rájec 4:7 (2:5)

    14.kolo

    So 19.06. 13:00 Újezd u Brna - Moravská Slavia 1:9 (0:6)
    So 19.06. 13:45 Svratka - Letovice 7:0 (3:0)
    So 19.06. 14:15 Tišnov - Medlánky 2:1 (1:0)
    So 19.06. 14:15 Vyškov B - Líšeň B 2:0 (1:0)
    So 19.06. 14:15 Kunštát - Rájec 6:1 (3:0)
    Ne 20.06. 10:15 Slatina - Čebín 6:2 (1:1)
    Ne 20.06. 14:15 Slovan Brno - Rudice 3:3 (3:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 114:26 63
    2. 26 15 7 4 70:25 52
    3. 26 16 4 6 72:33 52
    4. 26 14 3 9 50:37 45
    5. 26 13 3 10 80:56 42
    6. 26 12 5 9 60:50 41
    7. 26 11 6 9 62:49 39
    8. 26 12 3 11 64:76 39
    9. 26 11 4 11 65:61 37
    10. 26 10 1 15 38:87 31
    11. 26 7 4 15 59:80 25
    12. 26 6 5 15 39:66 23
    13. 26 5 3 18 40:85 18
    14. 26 3 3 20 17:99 12

    Nejčtenější ze sportu