Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4600
    Týden:
    32
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Turnov - Semily B 3:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 FC Pěnčín JN - Nová Ves 2:1 (1:1)
    So 14.08. 00:00 Hejnice - Hlavice 0:0 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Lomnice - Ruprechtice 0:2 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Elitex Jablonec - Mimoň 0:2 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Višňová - Stráž n. N. 0:2 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Skalice - Zásada 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Zásada - Turnov 1:0 (1:0)
    So 21.08. 00:00 Stráž n. N. - Skalice 2:2 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Mimoň - Višňová 6:0 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Ruprechtice - Elitex Jablonec 3:1 (2:1)
    So 21.08. 00:00 Hlavice - Lomnice 2:0 (1:0)
    So 21.08. 00:00 Nová Ves - Hejnice 3:2 (2:1)
    So 21.08. 00:00 Semily B - FC Pěnčín JN 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Stráž n. N. - Turnov 1:2 (0:2)
    So 04.09. 00:00 Mimoň - Zásada 1:1 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Ruprechtice - Skalice 0:3
    So 04.09. 00:00 Hlavice - Višňová 2:2 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Nová Ves - Elitex Jablonec 3:2 (1:2)
    So 04.09. 00:00 Semily B - Lomnice 4:0 (1:0)
    So 04.09. 00:00 FC Pěnčín JN - Hejnice 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Turnov - Hejnice 4:1 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Lomnice - FC Pěnčín JN 2:2 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Elitex Jablonec - Semily B 6:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Višňová - Nová Ves 0:3 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Skalice - Hlavice 1:3 (0:2)
    So 11.09. 00:00 Zásada - Ruprechtice 1:1 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Stráž n. N. - Mimoň 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Turnov - Lomnice 3:0 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Elitex Jablonec - Hejnice 1:2 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Višňová - FC Pěnčín JN 1:4 (1:3)
    So 25.09. 00:00 Skalice - Semily B 3:2 (2:1)
    So 25.09. 00:00 Zásada - Nová Ves 3:1 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Stráž n. N. - Hlavice 0:2 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Mimoň - Ruprechtice 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Ruprechtice - Turnov 0:4 (0:2)
    So 02.10. 00:00 Hlavice - Mimoň 2:2 (2:1)
    So 02.10. 00:00 Nová Ves - Stráž n. N. 0:1 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Semily B - Zásada 3:1 (2:1)
    So 02.10. 00:00 FC Pěnčín JN - Skalice 1:1 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Hejnice - Višňová 2:1 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Lomnice - Elitex Jablonec 2:1 (0:1)

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Turnov - Elitex Jablonec 1:0 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Višňová - Lomnice 2:4 (1:3)
    So 09.10. 00:00 Skalice - Hejnice 1:2 (0:2)
    So 09.10. 00:00 Zásada - FC Pěnčín JN 1:3 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Stráž n. N. - Semily B 1:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Mimoň - Nová Ves 2:1 (1:1)
    So 09.10. 00:00 Ruprechtice - Hlavice 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Hlavice - Turnov 0:3
    So 16.10. 00:00 Nová Ves - Ruprechtice 6:0 (3:0)
    So 16.10. 00:00 Semily B - Mimoň 1:1 (0:1)
    So 16.10. 00:00 FC Pěnčín JN - Stráž n. N. 0:3 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Hejnice - Zásada 2:2 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Lomnice - Skalice 2:2 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Elitex Jablonec - Višňová 2:3 (1:2)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Turnov - Višňová 1:3 (1:1)
    So 23.10. 00:00 Skalice - Elitex Jablonec 4:2 (3:2)
    So 23.10. 00:00 Zásada - Lomnice 4:3 (2:1)
    So 23.10. 00:00 Stráž n. N. - Hejnice 3:2 (1:1)
    So 23.10. 00:00 Mimoň - FC Pěnčín JN 1:2 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Ruprechtice - Semily B 2:2 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Hlavice - Nová Ves 1:3 (0:2)

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Stráž n. N. - Višňová 0:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Semily B - Turnov 2:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Nová Ves - FC Pěnčín JN 3:0
    So 02.04. 16:30 Hlavice - Hejnice 2:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Mimoň - Elitex Jablonec 3:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Zásada - Skalice 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 10:00 Ruprechtice - Lomnice 2:2 (2:1)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Turnov - Zásada 2:3 (2:2)
    So 09.04. 00:00 Skalice - Stráž n. N. 2:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Višňová - Mimoň 1:1 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Elitex Jablonec - Ruprechtice 1:0 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Lomnice - Hlavice 0:5 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Hejnice - Nová Ves 1:1 (1:1)
    So 09.04. 00:00 FC Pěnčín JN - Semily B 1:2 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Turnov - Stráž n. N. 2:1 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Zásada - Mimoň 2:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Skalice - Ruprechtice 3:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Višňová - Hlavice 3:3 (2:1)
    So 23.04. 00:00 Elitex Jablonec - Nová Ves 1:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Lomnice - Semily B 1:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Hejnice - FC Pěnčín JN 2:3 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Turnov - Mimoň 0:2 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Stráž n. N. - Ruprechtice 0:1 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Zásada - Hlavice 1:2 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Skalice - Nová Ves 2:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Višňová - Semily B 2:2 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Elitex Jablonec - FC Pěnčín JN 0:4 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Lomnice - Hejnice 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Lomnice - Turnov 2:2 (2:0)
    So 14.05. 00:00 Hejnice - Elitex Jablonec 4:0 (2:0)
    So 14.05. 00:00 FC Pěnčín JN - Višňová 0:2 (0:2)
    So 14.05. 00:00 Semily B - Skalice 0:2 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Nová Ves - Zásada 0:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Hlavice - Stráž n. N. 4:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Ruprechtice - Mimoň 0:1 (0:0)

    14.kolo

    St 18.05. 00:00 Turnov - Skalice 2:2
    St 18.05. 00:00 Višňová - Zásada 4:1
    St 18.05. 00:00 Elitex Jablonec - Stráž n. N. 1:6
    St 18.05. 00:00 Lomnice - Mimoň 0:3
    St 18.05. 00:00 Hejnice - Ruprechtice 4:0
    St 18.05. 00:00 FC Pěnčín JN - Hlavice 1:2
    St 18.05. 00:00 Semily B - Nová Ves 0:4

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Turnov - Ruprechtice 4:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Mimoň - Hlavice 2:6 (2:1)
    So 21.05. 00:00 Stráž n. N. - Nová Ves 0:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Zásada - Semily B 1:1 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Skalice - FC Pěnčín JN 2:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Višňová - Hejnice 2:1 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Elitex Jablonec - Lomnice 0:3 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Turnov - Hlavice 1:4 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Ruprechtice - Nová Ves 0:4 (0:3)
    So 04.06. 00:00 Mimoň - Semily B 3:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Stráž n. N. - FC Pěnčín JN 3:0
    So 04.06. 00:00 Zásada - Hejnice 3:1 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Skalice - Lomnice 3:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Višňová - Elitex Jablonec 4:4 (4:1)

    1.kolo

    So 06.11. 00:00 Skalice - Turnov 4:1 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Zásada - Višňová 2:1 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Stráž n. N. - Elitex Jablonec 2:1 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Mimoň - Lomnice 0:3 (0:1)
    So 06.11. 00:00 Ruprechtice - Hejnice 1:0 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Hlavice - FC Pěnčín JN 2:2 (2:1)
    So 06.11. 00:00 Nová Ves - Semily B 6:2 (3:1)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Turnov - FC Pěnčín JN 0:4 (0:2)
    So 28.08. 00:00 Hejnice - Semily B 4:0 (4:0)
    So 28.08. 00:00 Lomnice - Nová Ves 1:2 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Elitex Jablonec - Hlavice 3:2 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Višňová - Ruprechtice 0:2 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Skalice - Mimoň 1:0 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Zásada - Stráž n. N. 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Mimoň - Turnov 2:1 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Ruprechtice - Stráž n. N. 2:4 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Hlavice - Zásada 1:2 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Nová Ves - Skalice 2:1 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Semily B - Višňová 0:3 (0:1)
    So 18.09. 00:00 FC Pěnčín JN - Elitex Jablonec 3:0 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Hejnice - Lomnice 2:1 (0:1)

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Nová Ves - Turnov 3:1 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Semily B - Hlavice 0:2 (0:2)
    So 30.10. 00:00 FC Pěnčín JN - Ruprechtice 2:2 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Hejnice - Mimoň 2:0 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Lomnice - Stráž n. N. 1:1 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Elitex Jablonec - Zásada 0:3 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Višňová - Skalice 0:4 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 FC Pěnčín JN - Turnov 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Semily B - Hejnice 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Nová Ves - Lomnice 3:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Hlavice - Elitex Jablonec 3:0 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Ruprechtice - Višňová 2:2 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Mimoň - Skalice 2:1 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Stráž n. N. - Zásada 1:2 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Hejnice - Turnov 2:3 (2:1)
    So 30.04. 00:00 FC Pěnčín JN - Lomnice 4:1 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Semily B - Elitex Jablonec 1:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Nová Ves - Višňová 3:1 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Hlavice - Skalice 4:2 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Ruprechtice - Zásada 1:3 (1:3)
    So 30.04. 00:00 Mimoň - Stráž n. N. 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Elitex Jablonec - Turnov 2:2 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Lomnice - Višňová 4:2 (2:1)
    So 28.05. 00:00 Hejnice - Skalice 2:4 (1:1)
    So 28.05. 00:00 FC Pěnčín JN - Zásada 0:4 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Semily B - Stráž n. N. 2:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Nová Ves - Mimoň 2:1 (2:1)
    So 28.05. 00:00 Hlavice - Ruprechtice 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Višňová - Turnov 3:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Elitex Jablonec - Skalice 1:5 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Lomnice - Zásada 2:1 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Hejnice - Stráž n. N. 0:0 (0:0)
    So 11.06. 00:00 FC Pěnčín JN - Mimoň 3:0 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Semily B - Ruprechtice 2:2 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Nová Ves - Hlavice 0:4 (0:3)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Turnov - Nová Ves 0:1
    So 18.06. 00:00 Hlavice - Semily B 7:0
    So 18.06. 00:00 Ruprechtice - FC Pěnčín JN 2:0
    So 18.06. 00:00 Mimoň - Hejnice 2:1
    So 18.06. 00:00 Stráž n. N. - Lomnice 1:0
    So 18.06. 00:00 Zásada - Elitex Jablonec 1:0
    So 18.06. 00:00 Skalice - Višňová 3:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 6 4 69:31 54
    2. 26 17 3 6 57:28 54
    3. 26 16 4 6 60:30 52
    4. 26 15 5 6 47:33 50
    5. 26 14 4 8 45:32 46
    6. 26 12 5 9 45:38 41
    7. 26 10 3 13 43:44 33
    8. 26 9 5 12 34:34 32
    9. 26 8 5 13 37:54 29
    10. 26 8 4 14 42:44 28
    11. 26 7 7 12 42:58 28
    12. 26 7 7 12 30:56 28
    13. 26 6 7 13 26:57 25
    14. 26 3 3 20 29:67 12

    Nejčtenější ze sportu