Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5148
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11805
    Týden:
    33
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    13.07. 19:30 Žilina - Myjava 4:1 (1:0)
    So 14.07. 17:30 Trenčín - Nitra 5:0 (1:0)
    So 14.07. 19:30 Trnava - Košice 0:0 (0:0)
    So 14.07. 19:30 Slovan Bratislava - Prešov 2:1 (0:1)
    So 14.07. 19:30 Ružomberok - Zlaté Moravce 3:1 (0:1)
    Ne 15.07. 19:30 Senica - Banská Bystrica 2:3 (0:1)

    2.kolo

    So 21.07. 17:00 Myjava - Zlaté Moravce 2:2 (2:1)
    So 21.07. 19:30 Banská Bystrica - Trenčín 2:0 (2:0)
    So 21.07. 19:30 Nitra - Ružomberok 1:1 (1:0)
    Ne 22.07. 17:30 Košice - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
    Ne 22.07. 17:30 Prešov - Senica 2:0 (0:0)
    Út 21.08. 17:30 Žilina - Trnava 1:1 (0:0)

    3.kolo

    So 28.07. 17:30 Trenčín - Prešov 2:1 (1:0)
    So 28.07. 19:30 Ružomberok - Banská Bystrica 1:0 (0:0)
    So 28.07. 19:30 Zlaté Moravce - Nitra 0:2 (0:2)
    Ne 29.07. 19:30 Trnava - Myjava 1:1 (0:0)
    Ne 29.07. 19:30 Slovan Bratislava - Žilina 1:1 (1:0)
    Ne 29.07. 19:30 Senica - Košice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 04.08. 16:30 Myjava - Nitra 0:2 (0:1)
    So 04.08. 17:30 Žilina - Senica 2:0 (2:0)
    So 04.08. 17:30 Košice - Trenčín 3:0 (0:0)
    So 04.08. 17:30 Prešov - Ružomberok 2:0 (2:0)
    So 04.08. 19:00 Trnava - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    So 04.08. 19:30 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 11.08. 17:30 Trenčín - Žilina 0:2 (0:0)
    So 11.08. 19:30 Zlaté Moravce - Prešov 2:0 (1:0)
    So 11.08. 19:30 Slovan Bratislava - Myjava 2:1 (0:0)
    So 11.08. 19:30 Ružomberok - Košice 3:1 (1:0)
    So 11.08. 19:30 Nitra - Banská Bystrica 1:1 (0:1)
    Ne 12.08. 17:30 Senica - Trnava 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 18.08. 16:00 Myjava - Banská Bystrica 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:30 Žilina - Ružomberok 0:0 (0:0)
    So 18.08. 17:30 Košice - Zlaté Moravce 2:1 (0:0)
    So 18.08. 17:30 Prešov - Nitra 1:0 (1:0)
    So 18.08. 19:30 Trnava - Trenčín 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 19:00 Slovan Bratislava - Senica 1:0 (1:0)

    7.kolo

    24.08. 20:00 Senica - Myjava 0:1 (0:0)
    So 25.08. 17:30 Ružomberok - Trnava 2:2 (2:2)
    So 25.08. 17:30 Trenčín - Slovan Bratislava 2:2 (1:1)
    So 25.08. 19:30 Banská Bystrica - Prešov 0:0 (0:0)
    So 25.08. 19:30 Nitra - Košice 4:1 (1:0)
    So 25.08. 19:30 Zlaté Moravce - Žilina 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 01.09. 15:30 Myjava - Prešov 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:30 Slovan Bratislava - Ružomberok 2:1 (1:0)
    So 01.09. 17:30 Žilina - Nitra 1:1 (0:1)
    So 01.09. 17:30 Košice - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 01.09. 19:30 Senica - Trenčín 1:1 (0:0)
    Ne 02.09. 19:00 Trnava - Zlaté Moravce 0:5 (0:3)

    9.kolo

    14.09. 17:30 Nitra - Trnava 1:3 (1:1)
    So 15.09. 14:30 Prešov - Košice 0:0 (0:0)
    So 15.09. 17:30 Trenčín - Myjava 3:2 (1:1)
    So 15.09. 17:30 Ružomberok - Senica 0:2 (0:0)
    So 15.09. 17:30 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 19:00 Banská Bystrica - Žilina 2:2 (1:1)

    10.kolo

    21.09. 17:30 Slovan Bratislava - Nitra 5:2 (4:1)
    So 22.09. 15:00 Myjava - Košice 3:1 (3:1)
    So 22.09. 17:30 Senica - Zlaté Moravce 3:0 (0:0)
    So 22.09. 17:30 Trnava - Banská Bystrica 1:0 (0:0)
    So 22.09. 17:30 Žilina - Prešov 3:0 (1:0)
    So 22.09. 17:30 Trenčín - Ružomberok 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 29.09. 17:30 Košice - Žilina 1:1 (1:0)
    So 29.09. 17:30 Zlaté Moravce - Trenčín 4:1 (2:0)
    So 29.09. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 1:1 (0:0)
    So 29.09. 17:30 Prešov - Trnava 2:1 (1:0)
    So 29.09. 18:30 Ružomberok - Myjava 0:4 (0:0)
    Ne 30.09. 19:00 Nitra - Senica 0:1 (0:0)

    12.kolo

    05.10. 16:30 Košice - Trnava 1:0 (0:0)
    05.10. 17:30 Zlaté Moravce - Ružomberok 0:0 (0:0)
    So 06.10. 14:30 Myjava - Žilina 1:1 (1:1)
    So 06.10. 14:30 Prešov - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    So 06.10. 17:30 Banská Bystrica - Senica 1:2 (1:0)
    So 06.10. 17:30 Nitra - Trenčín 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 20.10. 14:30 Ružomberok - Nitra 2:1 (0:1)
    So 20.10. 17:30 Trnava - Žilina 1:2 (1:2)
    So 20.10. 17:30 Zlaté Moravce - Myjava 3:1 (2:0)
    So 20.10. 17:30 Trenčín - Banská Bystrica 1:1 (1:0)
    So 20.10. 17:30 Senica - Prešov 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 19:00 Slovan Bratislava - Košice 3:1 (3:0)

    14.kolo

    So 27.10. 14:00 Myjava - Trnava 2:2 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Prešov - Trenčín 1:2 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Nitra - Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Košice - Senica 2:2 (2:1)
    Ne 28.10. 19:00 Žilina - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    Út 20.11. 16:00 Banská Bystrica - Ružomberok 0:0 (0:0)

    15.kolo

    02.11. 18:30 Slovan Bratislava - Trnava 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:30 Nitra - Myjava 0:2 (0:2)
    So 03.11. 14:30 Ružomberok - Prešov 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:30 Zlaté Moravce - Banská Bystrica 2:0 (0:0)
    So 03.11. 17:30 Trenčín - Košice 0:0 (0:0)
    So 03.11. 17:30 Senica - Žilina 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 10.11. 13:30 Myjava - Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
    So 10.11. 14:30 Prešov - Zlaté Moravce 1:1 (0:0)
    So 10.11. 14:30 Košice - Ružomberok 3:0 (0:0)
    So 10.11. 14:30 Banská Bystrica - Nitra 2:0 (0:0)
    So 10.11. 14:30 Trnava - Senica 1:1 (0:0)
    Ne 11.11. 12:30 Žilina - Trenčín 0:0 (0:0)

    17.kolo

    16.11. 17:30 Zlaté Moravce - Košice 1:0 (1:0)
    So 17.11. 14:30 Ružomberok - Žilina 1:0 (0:0)
    So 17.11. 14:30 Nitra - Prešov 4:1 (1:0)
    So 17.11. 14:30 Banská Bystrica - Myjava 1:1 (1:0)
    So 17.11. 14:30 Senica - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
    So 17.11. 17:30 Trenčín - Trnava 6:0 (2:0)

    18.kolo

    23.11. 17:30 Žilina - Zlaté Moravce 4:1 (3:0)
    So 24.11. 14:30 Prešov - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 24.11. 14:30 Košice - Nitra 4:0 (2:0)
    So 24.11. 14:30 Trnava - Ružomberok 0:1 (0:1)
    So 24.11. 17:30 Slovan Bratislava - Trenčín 3:1 (1:0)
    Ne 25.11. 12:30 Myjava - Senica 1:2 (1:1)

    19.kolo

    30.11. 17:30 Nitra - Žilina 2:0 (0:0)
    So 01.12. 14:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 2:2 (1:1)
    So 01.12. 14:30 Zlaté Moravce - Trnava 1:1 (0:0)
    So 01.12. 14:30 Banská Bystrica - Košice 1:2 (1:2)
    So 01.12. 14:30 Prešov - Myjava 2:1 (2:0)
    Ne 02.12. 14:30 Trenčín - Senica 1:1 (0:0)

    20.kolo

    01.03. 17:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 4:1 (4:1)
    So 02.03. 14:30 Košice - Prešov 3:0 (1:0)
    So 02.03. 14:30 Trenčín - Myjava 1:0 (1:0)
    So 02.03. 14:30 Trnava - Nitra 2:0 (1:0)
    So 02.03. 14:30 Žilina - Banská Bystrica 0:1 (0:0)
    Ne 03.03. 14:30 Senica - Ružomberok 0:3 (0:1)

    21.kolo

    08.03. 17:00 Banská Bystrica - Trnava 2:0 (0:0)
    08.03. 17:30 Zlaté Moravce - Senica 0:2 (0:2)
    So 09.03. 14:30 Prešov - Žilina 0:0 (0:0)
    So 09.03. 14:30 Košice - Myjava 1:2 (0:1)
    So 09.03. 14:30 Ružomberok - Trenčín 1:2 (1:0)
    Ne 10.03. 12:30 Nitra - Slovan Bratislava 0:3 (0:1)

    22.kolo

    15.03. 17:30 Senica - Nitra 2:1 (0:0)
    So 16.03. 14:30 Myjava - Ružomberok 1:0 (0:0)
    So 16.03. 14:30 Trnava - Prešov 2:1 (1:0)
    So 16.03. 17:30 Trenčín - Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
    So 16.03. 17:30 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 2:0 (0:0)
    Ne 17.03. 12:30 Žilina - Košice 0:1 (0:0)

    23.kolo

    29.03. 17:30 Slovan Bratislava - Prešov 5:0 (3:0)
    So 30.03. 14:30 Žilina - Myjava 0:0 (0:0)
    So 30.03. 14:30 Trnava - Košice 2:3 (1:1)
    So 30.03. 14:30 Ružomberok - Zlaté Moravce 2:1 (1:0)
    So 30.03. 17:30 Senica - Banská Bystrica 1:1 (0:0)
    So 30.03. 17:30 Trenčín - Nitra 3:0 (1:0)

    24.kolo

    Út 02.04. 16:00 Prešov - Senica 0:1 (0:1)
    Út 02.04. 16:00 Košice - Slovan Bratislava 1:1 (1:0)
    Út 02.04. 17:30 Žilina - Trnava 1:1 (1:1)
    Út 02.04. 17:30 Nitra - Ružomberok 3:0 (0:0)
    Út 02.04. 17:30 Banská Bystrica - Trenčín 0:0 (0:0)
    Út 07.05. 18:30 Myjava - Zlaté Moravce 2:1 (0:1)

    25.kolo

    So 06.04. 14:30 Ružomberok - Banská Bystrica 3:2 (1:1)
    So 06.04. 14:30 Trnava - Myjava 1:1 (0:0)
    So 06.04. 17:30 Trenčín - Prešov 1:1 (1:1)
    So 06.04. 17:30 Zlaté Moravce - Nitra 1:2 (0:1)
    So 06.04. 17:30 Senica - Košice 0:0 (0:0)
    So 06.04. 18:00 Slovan Bratislava - Žilina 1:1 (0:0)

    26.kolo

    So 13.04. 14:30 Prešov - Ružomberok 3:1 (1:0)
    So 13.04. 14:30 Košice - Trenčín 0:0 (0:0)
    So 13.04. 14:30 Trnava - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    So 13.04. 17:30 Žilina - Senica 0:1 (0:0)
    So 13.04. 17:30 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 12:30 Myjava - Nitra 0:0 (0:0)

    27.kolo

    So 20.04. 16:30 Slovan Bratislava - Myjava 1:1 (0:0)
    So 20.04. 17:30 Trenčín - Žilina 1:2 (1:1)
    So 20.04. 17:30 Zlaté Moravce - Prešov 0:0 (0:0)
    So 20.04. 17:30 Ružomberok - Košice 1:1 (0:1)
    So 20.04. 17:30 Nitra - Banská Bystrica 3:1 (2:1)
    Ne 21.04. 19:00 Senica - Trnava 3:2 (2:1)

    28.kolo

    So 27.04. 14:30 Trnava - Trenčín 2:0 (1:0)
    So 27.04. 14:30 Košice - Zlaté Moravce 0:2 (0:1)
    So 27.04. 14:30 Prešov - Nitra 0:1 (0:0)
    So 27.04. 14:30 Slovan Bratislava - Senica 3:2 (0:0)
    So 27.04. 17:30 Žilina - Ružomberok 3:0 (1:0)
    So 27.04. 20:00 Myjava - Banská Bystrica 2:1 (1:0)

    29.kolo

    So 04.05. 17:00 Banská Bystrica - Prešov 0:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Ružomberok - Trnava 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Senica - Myjava 0:3 (0:0)
    Ne 05.05. 19:00 Trenčín - Slovan Bratislava 4:1 (2:0)
    Út 14.05. 17:30 Nitra - Košice 1:0 (0:0)
    St 15.05. 17:30 Zlaté Moravce - Žilina 2:1 (1:1)

    30.kolo

    Út 23.04. 17:30 Žilina - Nitra 1:2 (1:0)
    10.05. 18:30 Senica - Trenčín 1:0 (1:0)
    So 11.05. 17:30 Slovan Bratislava - Ružomberok 2:2 (1:1)
    So 11.05. 17:30 Košice - Banská Bystrica 1:0 (0:0)
    So 11.05. 19:30 Myjava - Prešov 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 14:30 Trnava - Zlaté Moravce 3:2 (1:0)

    31.kolo

    So 18.05. 17:30 Prešov - Košice 0:0 (0:0)
    So 18.05. 17:30 Myjava - Trenčín 0:2 (0:0)
    So 18.05. 17:30 Ružomberok - Senica 3:1 (2:0)
    So 18.05. 17:30 Nitra - Trnava 3:3 (1:1)
    So 18.05. 17:30 Banská Bystrica - Žilina 1:2 (0:1)
    Ne 19.05. 14:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 1:0 (1:0)

    32.kolo

    St 22.05. 17:30 Senica - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    St 22.05. 17:30 Slovan Bratislava - Nitra 4:0 (2:0)
    St 22.05. 17:30 Trnava - Banská Bystrica 0:1 (0:0)
    St 22.05. 17:30 Žilina - Prešov 0:1 (0:1)
    St 22.05. 17:30 Myjava - Košice 1:0 (1:0)
    St 22.05. 17:30 Trenčín - Ružomberok 5:0 (2:0)

    33.kolo

    Ne 26.05. 17:30 Ružomberok - Myjava 0:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:30 Košice - Žilina 2:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:30 Zlaté Moravce - Trenčín 1:2 (0:2)
    Ne 26.05. 17:30 Nitra - Senica 0:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:30 Prešov - Trnava 0:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 16 11 6 56:33 59
    2. 33 16 7 10 40:34 55
    3. 33 14 11 8 52:34 53
    4. 33 13 9 11 43:37 48
    5. 33 12 11 10 38:33 47
    6. 33 12 9 12 36:46 45
    7. 33 9 15 9 37:28 42
    8. 33 11 8 14 42:43 41
    9. 33 9 11 13 28:32 38
    10. 33 11 6 16 39:54 36
    11. 33 8 11 14 34:51 35
    12. 33 8 9 16 21:41 33

    Nejčtenější ze sportu