Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 543
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2442
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 21.08. 00:00 Ústí n/L B - Mostecký FK B 5:3 (2:1)
    Ne 21.08. 00:00 Teplice B - Rumburk 12:0 (5:0)
    Ne 21.08. 00:00 Bílina - Louny 1:4 (1:0)
    Ne 21.08. 00:00 Neštěmice - Varnsdorf 4:0 (1:0)
    Ne 21.08. 00:00 Chomutov - Souš 3:2 (1:2)
    Ne 21.08. 00:00 Trnovany - Litoměřice 3:1 (1:1)

    2.kolo

    Ne 28.08. 00:00 Mostecký FK B - Litoměřice 2:2 (2:0)
    Ne 28.08. 00:00 Souš - Trnovany 5:3 (1:1)
    Ne 28.08. 00:00 Varnsdorf - Chomutov 0:8 (0:3)
    Ne 28.08. 00:00 Louny - Neštěmice 1:2 (1:2)
    Ne 28.08. 00:00 Rumburk - Bílina 1:2 (0:2)
    Ne 28.08. 00:00 Ústí n/L B - Teplice B 1:5 (0:3)

    3.kolo

    Ne 04.09. 00:00 Teplice B - Mostecký FK B 2:1 (2:0)
    Ne 04.09. 00:00 Bílina - Ústí n/L B 7:4 (3:2)
    Ne 04.09. 00:00 Neštěmice - Rumburk 5:0 (2:0)
    Ne 04.09. 00:00 Chomutov - Louny 4:3 (0:1)
    Ne 04.09. 00:00 Trnovany - Varnsdorf 8:0 (3:0)
    Ne 04.09. 00:00 Litoměřice - Souš 4:0 (3:0)

    4.kolo

    Ne 11.09. 00:00 Mostecký FK B - Souš 1:5 (0:1)
    Ne 11.09. 00:00 Varnsdorf - Litoměřice 0:9 (0:4)
    Ne 11.09. 00:00 Louny - Trnovany 6:2 (5:1)
    Ne 11.09. 00:00 Rumburk - Chomutov 0:3 (0:0)
    Ne 11.09. 00:00 Ústí n/L B - Neštěmice 2:1 (0:1)
    Ne 11.09. 00:00 Teplice B - Bílina 6:0 (3:0)

    5.kolo

    Ne 18.09. 00:00 Bílina - Mostecký FK B 0:2 (0:0)
    Ne 18.09. 00:00 Neštěmice - Teplice B 1:4 (0:4)
    Ne 18.09. 00:00 Chomutov - Ústí n/L B 8:2 (5:1)
    Ne 18.09. 00:00 Trnovany - Rumburk 5:0 (4:0)
    Ne 18.09. 00:00 Litoměřice - Louny 1:3 (1:2)
    Ne 18.09. 00:00 Souš - Varnsdorf 3:2 (1:1)

    6.kolo

    Ne 25.09. 00:00 Mostecký FK B - Varnsdorf 11:0 (6:0)
    Ne 25.09. 00:00 Louny - Souš 7:0 (4:0)
    Ne 25.09. 00:00 Rumburk - Litoměřice 2:8 (2:4)
    Ne 25.09. 00:00 Ústí n/L B - Trnovany 2:7 (2:3)
    Ne 25.09. 00:00 Teplice B - Chomutov 5:0 (3:0)
    Ne 25.09. 00:00 Bílina - Neštěmice 2:4 (0:3)

    7.kolo

    Ne 02.10. 00:00 Neštěmice - Mostecký FK B 1:4 (1:1)
    Ne 02.10. 00:00 Chomutov - Bílina 3:2 (2:1)
    Ne 02.10. 00:00 Trnovany - Teplice B 1:3 (0:2)
    Ne 02.10. 00:00 Litoměřice - Ústí n/L B 7:2 (6:0)
    Ne 02.10. 00:00 Souš - Rumburk 3:1 (2:0)
    Ne 02.10. 00:00 Varnsdorf - Louny 0:7 (0:3)

    8.kolo

    Ne 09.10. 00:00 Mostecký FK B - Louny 0:4 (0:3)
    Ne 09.10. 00:00 Rumburk - Varnsdorf 1:1 (0:1)
    Ne 09.10. 00:00 Ústí n/L B - Souš 6:0 (3:0)
    Ne 09.10. 00:00 Teplice B - Litoměřice 3:1 (2:0)
    Ne 09.10. 00:00 Bílina - Trnovany 2:3 (2:2)
    Ne 09.10. 00:00 Neštěmice - Chomutov 5:2 (4:2)

    9.kolo

    Ne 16.10. 00:00 Chomutov - Mostecký FK B 6:2 (5:1)
    Ne 16.10. 00:00 Trnovany - Neštěmice 2:1 (1:1)
    Ne 16.10. 00:00 Litoměřice - Bílina 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 00:00 Souš - Teplice B 0:5 (0:3)
    Ne 16.10. 00:00 Varnsdorf - Ústí n/L B 1:4 (0:3)
    Ne 16.10. 00:00 Louny - Rumburk 2:0 (2:0)

    10.kolo

    Ne 23.10. 00:00 Mostecký FK B - Rumburk 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 00:00 Ústí n/L B - Louny 1:4 (0:2)
    Ne 23.10. 00:00 Teplice B - Varnsdorf 13:0 (7:0)
    Ne 23.10. 00:00 Bílina - Souš 5:1 (2:0)
    Ne 23.10. 00:00 Neštěmice - Litoměřice 3:0 (2:0)
    Ne 23.10. 00:00 Chomutov - Trnovany 6:3 (3:2)

    11.kolo

    Ne 30.10. 00:00 Trnovany - Mostecký FK B 5:0 (1:0)
    Ne 30.10. 00:00 Litoměřice - Chomutov 1:2 (0:0)
    Ne 30.10. 00:00 Souš - Neštěmice 0:8 (0:4)
    Ne 30.10. 00:00 Varnsdorf - Bílina 1:3
    Ne 30.10. 00:00 Louny - Teplice B 2:4 (2:0)
    Ne 30.10. 00:00 Rumburk - Ústí n/L B 5:1 (4:1)

    13.kolo

    So 01.04. 00:00 Litoměřice - Mostecký FK B 0:2
    So 01.04. 00:00 Trnovany - Souš 4:0 (2:0)
    So 01.04. 00:00 Chomutov - Varnsdorf 2:0 (2:0)
    So 01.04. 00:00 Neštěmice - Louny 0:3 (0:1)
    So 01.04. 00:00 Bílina - Rumburk 10:0 (6:0)
    So 01.04. 00:00 Teplice B - Ústí n/L B 4:0

    14.kolo

    So 08.04. 00:00 Mostecký FK B - Teplice B 1:2
    So 08.04. 00:00 Ústí n/L B - Bílina 2:8
    So 08.04. 00:00 Rumburk - Neštěmice 2:2 (1:1)
    So 08.04. 00:00 Louny - Chomutov 4:1 (3:1)
    So 08.04. 00:00 Varnsdorf - Trnovany 1:4 (0:3)
    So 08.04. 00:00 Souš - Litoměřice 3:0

    15.kolo

    So 15.04. 00:00 Souš - Mostecký FK B 2:3 (1:0)
    So 15.04. 00:00 Litoměřice - Varnsdorf 7:1 (4:0)
    So 15.04. 00:00 Trnovany - Louny 2:2 (1:1)
    So 15.04. 00:00 Chomutov - Rumburk 5:0 (2:0)
    So 15.04. 00:00 Neštěmice - Ústí n/L B 5:2 (2:1)
    So 15.04. 00:00 Bílina - Teplice B 2:9

    16.kolo

    So 22.04. 00:00 Mostecký FK B - Bílina 0:2
    So 22.04. 00:00 Teplice B - Neštěmice 6:1 (3:1)
    So 22.04. 00:00 Ústí n/L B - Chomutov 6:2 (4:0)
    So 22.04. 00:00 Rumburk - Trnovany 1:2 (1:1)
    So 22.04. 00:00 Louny - Litoměřice 4:1 (2:1)
    So 22.04. 00:00 Varnsdorf - Souš 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 29.04. 00:00 Varnsdorf - Mostecký FK B 0:7
    So 29.04. 00:00 Souš - Louny 0:4 (0:2)
    So 29.04. 00:00 Litoměřice - Rumburk 4:1 (1:0)
    So 29.04. 00:00 Trnovany - Ústí n/L B 5:1
    So 29.04. 00:00 Chomutov - Teplice B 2:4 (1:1)
    So 29.04. 00:00 Neštěmice - Bílina 4:1 (2:1)

    18.kolo

    So 06.05. 00:00 Mostecký FK B - Neštěmice 2:1:1 (1:)
    So 06.05. 00:00 Bílina - Chomutov 1:1 (1:1)
    So 06.05. 00:00 Teplice B - Trnovany 2:0 (2:0)
    So 06.05. 00:00 Ústí n/L B - Litoměřice 3:0
    So 06.05. 00:00 Rumburk - Souš 3:0 (2:0)
    So 06.05. 00:00 Louny - Varnsdorf 6:0 (2:0)

    19.kolo

    So 13.05. 00:00 Louny - Mostecký FK B 0:1 (0:1)
    So 13.05. 00:00 Varnsdorf - Rumburk 3:1 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Souš - Ústí n/L B 3:3 (2:2)
    So 13.05. 00:00 Litoměřice - Teplice B 1:3 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Trnovany - Bílina 2:3 (0:2)
    So 13.05. 00:00 Chomutov - Neštěmice 2:2 (2:1)

    20.kolo

    So 20.05. 00:00 Mostecký FK B - Chomutov 1:1 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Neštěmice - Trnovany 4:0 (1:0)
    So 20.05. 00:00 Bílina - Litoměřice 1:3
    So 20.05. 00:00 Teplice B - Souš 11:0 (6:0)
    So 20.05. 00:00 Ústí n/L B - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    So 20.05. 00:00 Rumburk - Louny 0:4 (0:2)

    21.kolo

    So 27.05. 00:00 Rumburk - Mostecký FK B 1:4 (0:4)
    So 27.05. 00:00 Louny - Ústí n/L B 7:3 (3:2)
    So 27.05. 00:00 Varnsdorf - Teplice B 1:8 (0:3)
    So 27.05. 00:00 Souš - Bílina 3:3
    So 27.05. 00:00 Litoměřice - Neštěmice 2:0 (1:0)
    So 27.05. 00:00 Trnovany - Chomutov 5:1 (3:0)

    22.kolo

    So 03.06. 00:00 Mostecký FK B - Trnovany 1:2 (0:1)
    So 03.06. 00:00 Chomutov - Litoměřice 5:0 (1:0)
    So 03.06. 00:00 Neštěmice - Souš 5:0 (3:0)
    So 03.06. 00:00 Bílina - Varnsdorf 3:1 (1:0)
    So 03.06. 00:00 Teplice B - Louny 6:0 (1:0)
    So 03.06. 00:00 Ústí n/L B - Rumburk 6:2 (3:1)

    12.kolo

    So 10.06. 00:00 Mostecký FK B - Ústí n/L B 5:1 (3:0)
    So 10.06. 00:00 Rumburk - Teplice B 1:7 (0:5)
    So 10.06. 00:00 Louny - Bílina 2:3 (1:3)
    So 10.06. 00:00 Varnsdorf - Neštěmice 0:6 (0:4)
    So 10.06. 00:00 Souš - Chomutov 4:6 (3:3)
    So 10.06. 00:00 Litoměřice - Trnovany 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 22 0 0 124:16 66
    2. 22 15 1 6 79:32 46
    3. 22 13 3 6 73:52 42
    4. 22 13 1 8 69:44 40
    5. 22 12 2 8 65:37 38
    6. 22 11 2 9 55:43 35
    7. 22 10 3 9 62:57 33
    8. 22 9 2 11 55:45 29
    9. 22 8 1 13 60:89 25
    10. 22 5 3 14 35:88 18
    11. 22 2 2 18 23:91 8
    12. 22 1 2 19 13:119 5

    Nejčtenější ze sportu