Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 554
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3855
    Týden:
    24
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Jablonec - Stráž n. N. 5:0
    So 20.08. 00:00 Slovan Liberec - Čáslav 10:1
    So 20.08. 00:00 Pardubice - Turnov 2:0
    So 20.08. 00:00 Trutnov - Náchod 0:1
    So 20.08. 00:00 Ml. Boleslav B - Kolín 3:4
    So 20.08. 00:00 Chrudim - Česká Třebová 7:0

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Náchod - Pardubice 2:4
    So 27.08. 00:00 Česká Třebová - Trutnov 2:0
    So 27.08. 00:00 Turnov - Slovan Liberec 3:11
    So 27.08. 00:00 Čáslav - Jablonec 2:4
    So 27.08. 00:00 Kolín - Stráž n. N. 5:0
    So 27.08. 00:00 Ml. Boleslav B - Chrudim 1:2

    5.kolo

    02.09. 17:00 Slovan Liberec - Náchod 2:2
    So 03.09. 10:15 Stráž n. N. - Čáslav 2:1 (2:0)
    Ne 04.09. 11:15 Pardubice - Česká Třebová 3:0
    Ne 04.09. 11:15 Chrudim - Kolín 1:0
    Ne 04.09. 12:00 Trutnov - Ml. Boleslav B 1:1
    Ne 04.09. 15:45 Jablonec - Turnov 4:0

    6.kolo

    So 10.09. 11:15 Turnov - Stráž n. N. 3:0
    So 10.09. 11:15 Ml. Boleslav B - Pardubice 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 11:15 Kolín - Čáslav 4:0 (3:0)
    Ne 11.09. 11:15 Chrudim - Trutnov 3:1 (0:1)
    Ne 11.09. 11:45 Náchod - Jablonec 2:1
    Ne 11.09. 11:45 Česká Třebová - Slovan Liberec 0:6 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 10:15 Stráž n. N. - Náchod 0:4
    So 17.09. 11:15 Čáslav - Turnov 1:2
    So 17.09. 11:45 Slovan Liberec - Ml. Boleslav B 8:0 (6:0)
    Ne 18.09. 11:15 Pardubice - Chrudim 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 12:00 Trutnov - Kolín 0:1
    Ne 18.09. 15:45 Jablonec - Česká Třebová 5:0

    8.kolo

    So 24.09. 11:15 Ml. Boleslav B - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 11:15 Chrudim - Slovan Liberec 2:2 (0:1)
    Ne 25.09. 11:15 Kolín - Turnov 5:3
    Ne 25.09. 11:45 Česká Třebová - Stráž n. N. 2:0
    Ne 25.09. 11:45 Náchod - Čáslav 8:1 (5:0)
    Ne 25.09. 12:00 Trutnov - Pardubice 1:3 (1:3)

    9.kolo

    So 01.10. 10:15 Stráž n. N. - Ml. Boleslav B 1:1 (1:0)
    So 01.10. 11:15 Turnov - Náchod 1:1
    So 01.10. 11:45 Slovan Liberec - Trutnov 6:1 (4:0)
    So 01.10. 16:00 Čáslav - Česká Třebová 1:1
    Ne 02.10. 11:15 Pardubice - Kolín 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:45 Jablonec - Chrudim 0:1

    10.kolo

    So 08.10. 11:15 Ml. Boleslav B - Čáslav 9:1 (7:0)
    Ne 09.10. 11:15 Kolín - Náchod 0:6
    Ne 09.10. 11:15 Chrudim - Stráž n. N. 6:0 (2:0)
    Ne 09.10. 11:15 Pardubice - Slovan Liberec 0:5 (0:2)
    Ne 09.10. 11:45 Česká Třebová - Turnov 4:0
    Ne 09.10. 12:00 Trutnov - Jablonec 3:0

    11.kolo

    So 15.10. 10:15 Stráž n. N. - Trutnov 1:2 (0:0)
    So 15.10. 11:15 Turnov - Ml. Boleslav B 2:2 (2:1)
    So 15.10. 11:45 Slovan Liberec - Kolín 8:0
    So 15.10. 16:00 Čáslav - Chrudim 2:5
    Ne 16.10. 11:45 Náchod - Česká Třebová 1:0
    Ne 16.10. 15:30 Jablonec - Pardubice 0:1

    2.kolo

    So 22.10. 10:15 Stráž n. N. - Slovan Liberec 0:3
    So 22.10. 11:15 Turnov - Trutnov 1:6 (1:3)
    So 22.10. 11:15 Čáslav - Pardubice 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 11:15 Kolín - Jablonec 2:7
    Ne 23.10. 11:45 Česká Třebová - Ml. Boleslav B 3:2
    Ne 23.10. 11:45 Náchod - Chrudim 1:3 (0:3)

    1.kolo

    So 29.10. 11:45 Slovan Liberec - Jablonec 6:2
    Ne 30.10. 00:00 Pardubice - Stráž n. N. 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 00:00 Trutnov - Čáslav 4:0
    Ne 30.10. 00:00 Chrudim - Turnov 8:3 (5:1)
    Ne 30.10. 00:00 Ml. Boleslav B - Náchod 2:4
    Ne 30.10. 00:00 Česká Třebová - Kolín 0:1 (0:1)

    13.kolo

    So 01.04. 15:45 Ml. Boleslav B - Česká Třebová 3:1
    So 01.04. 16:30 Chrudim - Náchod 2:1
    Ne 02.04. 11:15 Jablonec - Kolín 6:0 (5:0)
    St 12.04. 00:00 Trutnov - Turnov 5:1
    Út 18.04. 17:00 Slovan Liberec - Stráž n. N. 4:0
    St 26.04. 17:00 Pardubice - Čáslav 3:0 (2:0)

    14.kolo

    So 08.04. 11:15 Turnov - Pardubice 1:10 (1:6)
    So 08.04. 16:30 Čáslav - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    Ne 09.04. 09:00 Stráž n. N. - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 11:15 Kolín - Ml. Boleslav B 3:5 (2:2)
    Ne 09.04. 11:45 Česká Třebová - Chrudim 0:9 (0:6)
    Ne 09.04. 11:45 Náchod - Trutnov 2:0

    15.kolo

    So 15.04. 10:15 Stráž n. N. - Kolín 1:0 (1:0)
    So 15.04. 11:45 Slovan Liberec - Turnov 5:0
    Ne 16.04. 11:15 Chrudim - Ml. Boleslav B 6:2 (3:2)
    Ne 16.04. 11:15 Pardubice - Náchod 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 12:00 Trutnov - Česká Třebová 4:1
    Út 18.04. 15:45 Jablonec - Čáslav 4:1

    16.kolo

    So 22.04. 11:15 Turnov - Jablonec 0:5 (0:2)
    So 22.04. 16:15 Ml. Boleslav B - Trutnov 2:3 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Čáslav - Stráž n. N. 0:2
    Ne 23.04. 11:15 Kolín - Chrudim 0:6 (0:3)
    Ne 23.04. 11:45 Česká Třebová - Pardubice 1:3 (1:1)
    Ne 23.04. 11:45 Náchod - Slovan Liberec 0:2 (0:2)

    17.kolo

    So 29.04. 11:15 Čáslav - Kolín 2:2 (0:0)
    So 29.04. 11:45 Slovan Liberec - Česká Třebová 7:0
    Ne 30.04. 11:15 Pardubice - Ml. Boleslav B 4:2 (2:2)
    Ne 30.04. 12:00 Trutnov - Chrudim 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 15:45 Jablonec - Náchod 2:3
    St 03.05. 15:45 Stráž n. N. - Turnov 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 06.05. 11:15 Turnov - Čáslav 1:2 (1:1)
    So 06.05. 11:45 Ml. Boleslav B - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Ne 07.05. 11:15 Kolín - Trutnov 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 11:15 Chrudim - Pardubice 3:3 (0:3)
    Ne 07.05. 11:45 Česká Třebová - Jablonec 0:1 (0:1)
    Ne 07.05. 11:45 Náchod - Stráž n. N. 2:3 (1:2)

    19.kolo

    So 13.05. 10:00 Slovan Liberec - Chrudim 2:6 (1:1)
    So 13.05. 10:15 Stráž n. N. - Česká Třebová 2:1 (1:1)
    So 13.05. 11:15 Turnov - Kolín 4:3 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Čáslav - Náchod 2:2 (0:2)
    Ne 14.05. 11:15 Pardubice - Trutnov 1:1 (1:0)
    Ne 14.05. 15:45 Jablonec - Ml. Boleslav B 3:2 (0:2)

    20.kolo

    Čt 04.05. 16:15 Chrudim - Jablonec 5:1
    St 17.05. 17:00 Trutnov - Slovan Liberec 1:3 (1:2)
    So 20.05. 16:15 Ml. Boleslav B - Stráž n. N. 4:0
    Ne 21.05. 11:15 Kolín - Pardubice 1:1 (1:1)
    Ne 21.05. 11:45 Česká Třebová - Čáslav 2:1 (2:0)
    Ne 21.05. 11:45 Náchod - Turnov 0:0 (0:0)

    21.kolo

    St 17.05. 17:00 Čáslav - Ml. Boleslav B 0:1
    So 27.05. 10:15 Stráž n. N. - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 27.05. 11:15 Turnov - Česká Třebová 5:0 (2:0)
    So 27.05. 11:45 Slovan Liberec - Pardubice 4:1 (0:0)
    Ne 28.05. 11:45 Náchod - Kolín 5:0
    Ne 28.05. 15:45 Jablonec - Trutnov 3:2 (0:2)

    22.kolo

    Út 30.05. 17:30 Česká Třebová - Náchod 0:1 (0:1)
    St 31.05. 17:00 Chrudim - Čáslav 2:0
    So 03.06. 11:45 Ml. Boleslav B - Turnov 5:0 (3:0)
    Ne 04.06. 11:15 Kolín - Slovan Liberec 0:8 (0:3)
    Ne 04.06. 11:15 Pardubice - Jablonec 5:0 (0:0)
    Ne 04.06. 12:00 Trutnov - Stráž n. N. 3:1

    12.kolo

    So 10.06. 10:15 Stráž n. N. - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 10.06. 11:15 Turnov - Chrudim 0:4 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Čáslav - Trutnov 2:2 (1:1)
    Ne 11.06. 11:15 Kolín - Česká Třebová 5:0 (0:0)
    Ne 11.06. 11:45 Náchod - Ml. Boleslav B 4:3 (1:2)
    Ne 11.06. 15:45 Jablonec - Slovan Liberec 2:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 4 0 83:20 58
    2. 22 17 3 2 107:22 54
    3. 22 15 3 4 55:24 48
    4. 22 12 4 6 52:30 40
    5. 22 12 0 10 55:40 36
    6. 22 8 4 10 41:37 28
    7. 22 8 4 10 55:52 28
    8. 22 8 2 12 37:68 26
    9. 22 7 2 13 17:49 23
    10. 22 5 1 16 18:67 16
    11. 22 4 3 15 30:85 15
    12. 22 1 4 17 20:76 7

    Nejčtenější ze sportu