Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5868
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6541
    Týden:
    42
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 29.08. 20:00 Real Madrid - La Coruňa 3:2 (2:1)
    So 29.08. 22:00 Zaragoza - Tenerife 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Málaga - Atlético Madrid 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Santander - Getafe 1:4 (1:3)
    Ne 30.08. 17:00 Osasuna - Villarreal 1:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Mallorca - Xerez 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Bilbao - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 19:00 Valencia - FC Sevilla 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 21:00 Alméria - Valladolid 0:0 (0:0)
    Po 31.08. 22:00 FC Barcelona - Gijón 3:0 (2:0)

    2.kolo

    So 12.09. 18:00 Getafe - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    So 12.09. 18:00 Atlético Madrid - Santander 1:1 (1:1)
    So 12.09. 20:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 0:3 (0:1)
    So 12.09. 22:00 FC Sevilla - Zaragoza 4:1 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Gijón - Alméria 1:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Tenerife - Osasuna 2:1 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Villarreal - Mallorca 1:1 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 La Coruňa - Málaga 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 19:00 Valladolid - Valencia 2:4 (1:3)
    Ne 13.09. 21:00 Xerez - Bilbao 0:1 (0:1)

    3.kolo

    So 19.09. 18:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 2:3 (1:2)
    So 19.09. 18:00 Mallorca - Tenerife 4:0 (1:0)
    So 19.09. 20:00 Osasuna - FC Sevilla 0:2 (0:1)
    So 19.09. 22:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 5:2 (4:1)
    Ne 20.09. 17:00 Alméria - Getafe 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 17:00 Zaragoza - Valladolid 1:2 (1:1)
    Ne 20.09. 17:00 Bilbao - Villarreal 3:2 (2:0)
    Ne 20.09. 19:00 Real Madrid - Xerez 5:0 (1:0)
    Ne 20.09. 20:00 Málaga - Santander 1:2 (0:1)
    Ne 20.09. 21:00 Valencia - Gijón 2:2 (1:1)

    4.kolo

    Út 22.09. 20:00 FC Sevilla - Mallorca 2:0 (2:0)
    Út 22.09. 22:00 Santander - FC Barcelona 1:4 (0:3)
    St 23.09. 20:00 Esp. Barcelona - Málaga 2:1 (0:1)
    St 23.09. 20:00 Xerez - La Coruňa 0:3 (0:1)
    St 23.09. 20:00 Villarreal - Real Madrid 0:2 (0:1)
    St 23.09. 20:00 Valladolid - Osasuna 1:2 (0:1)
    St 23.09. 20:00 Atlético Madrid - Alméria 2:2 (1:1)
    St 23.09. 21:00 Tenerife - Bilbao 1:0 (0:0)
    St 23.09. 22:00 Getafe - Valencia 3:1 (2:1)
    Čt 24.09. 22:00 Gijón - Zaragoza 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 26.09. 18:00 Real Madrid - Tenerife 3:0 (0:0)
    So 26.09. 18:00 Bilbao - FC Sevilla 0:4 (0:3)
    So 26.09. 20:00 Málaga - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 26.09. 22:00 Valencia - Atlético Madrid 2:2 (2:1)
    Ne 27.09. 17:00 Esp. Barcelona - Xerez 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 17:00 Mallorca - Valladolid 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 17:00 Osasuna - Gijón 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 17:00 Alméria - Santander 2:2 (1:0)
    Ne 27.09. 19:00 Zaragoza - Getafe 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 21:00 La Coruňa - Villarreal 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 03.10. 18:00 Tenerife - La Coruňa 0:1 (0:0)
    So 03.10. 20:00 FC Barcelona - Alméria 1:0 (1:0)
    So 03.10. 22:00 Atlético Madrid - Zaragoza 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 17:00 Xerez - Málaga 1:1 (0:0)
    Ne 04.10. 17:00 Villarreal - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 17:00 Valladolid - Bilbao 2:2 (0:1)
    Ne 04.10. 17:00 Gijón - Mallorca 4:1 (0:1)
    Ne 04.10. 17:00 Getafe - Osasuna 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 19:00 Santander - Valencia 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 21:00 FC Sevilla - Real Madrid 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 17.10. 18:00 La Coruňa - FC Sevilla 1:0 (1:0)
    So 17.10. 20:00 Real Madrid - Valladolid 4:2 (3:1)
    So 17.10. 22:00 Valencia - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 17:00 Xerez - Villarreal 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 17:00 Esp. Barcelona - Tenerife 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 17:00 Málaga - Alméria 1:2 (0:2)
    Ne 18.10. 17:00 Mallorca - Getafe 3:1 (1:0)
    Ne 18.10. 17:00 Zaragoza - Santander 2:2 (2:0)
    Ne 18.10. 19:00 Bilbao - Gijón 1:2 (0:0)
    Ne 18.10. 21:00 Osasuna - Atlético Madrid 3:0 (3:0)

    8.kolo

    Ne 25.10. 00:00 Villarreal - Málaga 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 00:00 Tenerife - Xerez 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 00:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 00:00 Valladolid - La Coruňa 4:0 (1:0)
    Ne 25.10. 00:00 Gijón - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 00:00 Getafe - Bilbao 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 00:00 Atlético Madrid - Mallorca 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 00:00 Santander - Osasuna 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 00:00 FC Barcelona - Zaragoza 6:1 (3:0)
    Ne 25.10. 00:00 Alméria - Valencia 0:3 (0:0)

    9.kolo

    Ne 01.11. 00:00 Villarreal - Tenerife 5:0 (1:0)
    Ne 01.11. 00:00 Xerez - FC Sevilla 0:2 (0:1)
    Ne 01.11. 00:00 Esp. Barcelona - Valladolid 1:1 (0:0)
    Ne 01.11. 00:00 La Coruňa - Gijón 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 00:00 Real Madrid - Getafe 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 00:00 Bilbao - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 00:00 Mallorca - Santander 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 00:00 Osasuna - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 01.11. 00:00 Zaragoza - Alméria 2:1 (2:1)
    Ne 01.11. 00:00 Málaga - Valencia 0:1 (0:0)

    10.kolo

    Ne 08.11. 00:00 Tenerife - Málaga 2:2 (2:1)
    Ne 08.11. 00:00 FC Sevilla - Villarreal 3:2 (1:1)
    Ne 08.11. 00:00 Valladolid - Xerez 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 00:00 Gijón - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 00:00 Getafe - La Coruňa 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 00:00 Atlético Madrid - Real Madrid 2:3 (0:2)
    Ne 08.11. 00:00 Santander - Bilbao 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 00:00 FC Barcelona - Mallorca 4:2 (3:1)
    Ne 08.11. 00:00 Alméria - Osasuna 2:0 (1:0)
    Ne 08.11. 00:00 Valencia - Zaragoza 3:1 (3:0)

    11.kolo

    Ne 22.11. 00:00 Málaga - Zaragoza 1:1 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 Villarreal - Valladolid 3:1 (1:0)
    Ne 22.11. 00:00 Xerez - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 Esp. Barcelona - Getafe 0:2 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 La Coruňa - Atlético Madrid 2:1 (1:1)
    Ne 22.11. 00:00 Real Madrid - Santander 1:0 (1:0)
    Ne 22.11. 00:00 Bilbao - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 Mallorca - Alméria 3:1 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 Osasuna - Valencia 1:3 (0:2)
    Ne 22.11. 00:00 Tenerife - FC Sevilla 1:2 (0:1)

    12.kolo

    Ne 29.11. 00:00 Zaragoza - Osasuna 0:1 (0:1)
    Ne 29.11. 00:00 Valladolid - Tenerife 3:3 (2:0)
    Ne 29.11. 00:00 Gijón - Villarreal 1:0 (0:0)
    Ne 29.11. 00:00 Getafe - Xerez 5:1 (2:1)
    Ne 29.11. 00:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 4:0 (1:0)
    Ne 29.11. 00:00 Santander - La Coruňa 0:1 (0:0)
    Ne 29.11. 00:00 FC Barcelona - Real Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 29.11. 00:00 Alméria - Bilbao 1:4 (0:2)
    Ne 29.11. 00:00 Valencia - Mallorca 1:1 (0:0)
    Ne 29.11. 00:00 FC Sevilla - Málaga 2:2 (0:2)

    13.kolo

    So 05.12. 18:00 FC Sevilla - Valladolid 1:1 (1:1)
    So 05.12. 18:00 Xerez - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    So 05.12. 20:00 Real Madrid - Alméria 4:2 (1:0)
    So 05.12. 22:00 La Coruňa - FC Barcelona 1:3 (1:1)
    Ne 06.12. 17:00 Tenerife - Gijón 2:1 (0:1)
    Ne 06.12. 17:00 Esp. Barcelona - Santander 0:4 (0:0)
    Ne 06.12. 17:00 Mallorca - Zaragoza 4:1 (1:0)
    Ne 06.12. 17:00 Málaga - Osasuna 1:1 (0:0)
    Ne 06.12. 19:00 Villarreal - Getafe 3:2 (1:1)
    Ne 06.12. 21:00 Bilbao - Valencia 1:2 (0:0)

    14.kolo

    So 12.12. 18:00 Zaragoza - Bilbao 1:2 (0:0)
    So 12.12. 20:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    So 12.12. 22:00 Valencia - Real Madrid 2:3 (0:0)
    Ne 13.12. 17:00 Osasuna - Mallorca 0:1 (0:0)
    Ne 13.12. 17:00 Getafe - Tenerife 2:1 (1:0)
    Ne 13.12. 17:00 Santander - Xerez 3:2 (1:1)
    Ne 13.12. 17:00 Alméria - La Coruňa 1:1 (0:0)
    Ne 13.12. 17:00 Valladolid - Málaga 1:1 (0:1)
    Ne 13.12. 19:00 Atlético Madrid - Villarreal 1:2 (1:0)
    Ne 13.12. 21:00 Gijón - FC Sevilla 0:1 (0:1)

    15.kolo

    St 02.12. 22:00 Xerez - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    So 19.12. 18:00 Bilbao - Osasuna 2:0 (2:0)
    So 19.12. 20:00 FC Sevilla - Getafe 1:2 (0:2)
    So 19.12. 22:00 Real Madrid - Zaragoza 6:0 (4:0)
    Ne 20.12. 17:00 Málaga - Mallorca 2:1 (1:0)
    Ne 20.12. 17:00 Valladolid - Gijón 2:1 (1:1)
    Ne 20.12. 17:00 Villarreal - Santander 2:0 (0:0)
    Ne 20.12. 17:00 Esp. Barcelona - Alméria 2:0 (1:0)
    Ne 20.12. 19:00 Tenerife - Atlético Madrid 1:1 (1:1)
    Ne 20.12. 21:00 La Coruňa - Valencia 0:0 (0:0)

    16.kolo

    Ne 03.01. 00:00 Osasuna - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 03.01. 00:00 Valencia - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 03.01. 00:00 Zaragoza - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 03.01. 00:00 FC Barcelona - Villarreal 1:1 (1:0)
    Ne 03.01. 00:00 Alméria - Xerez 1:0 (0:0)
    Ne 03.01. 00:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 2:1 (0:1)
    Ne 03.01. 00:00 Santander - Tenerife 2:0 (0:0)
    Ne 03.01. 00:00 Gijón - Málaga 2:2 (1:1)
    Ne 03.01. 00:00 Getafe - Valladolid 1:0 (0:0)
    Ne 03.01. 00:00 Mallorca - Bilbao 2:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 10.01. 00:00 Valladolid - Atlético Madrid 0:4 (0:2)
    Ne 10.01. 00:00 Málaga - Bilbao 1:1
    Ne 10.01. 00:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 2:1
    Ne 10.01. 00:00 La Coruňa - Osasuna 1:0
    Ne 10.01. 00:00 Villarreal - Alméria 1:1 (1:0)
    Ne 10.01. 00:00 Xerez - Valencia 1:3
    Ne 10.01. 00:00 FC Sevilla - Santander 1:2 (0:2)
    Ne 10.01. 00:00 Tenerife - FC Barcelona 0:5
    Ne 10.01. 00:00 Gijón - Getafe 1:0
    Ne 10.01. 00:00 Real Madrid - Mallorca 2:0

    18.kolo

    Ne 17.01. 00:00 Santander - Valladolid 1:1 (0:1)
    Ne 17.01. 00:00 Bilbao - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 17.01. 00:00 Zaragoza - Xerez 0:0 (0:0)
    Ne 17.01. 00:00 Osasuna - Esp. Barcelona 2:0 (2:0)
    Ne 17.01. 00:00 Alméria - Tenerife 1:1 (0:1)
    Ne 17.01. 00:00 Valencia - Villarreal 4:1 (2:0)
    Ne 17.01. 00:00 Atlético Madrid - Gijón 3:2 (1:1)
    Ne 17.01. 00:00 Málaga - Getafe 1:0 (0:0)
    Ne 17.01. 00:00 FC Barcelona - FC Sevilla 4:0 (0:0)
    Ne 17.01. 00:00 Mallorca - La Coruňa 2:0 (0:0)

    19.kolo

    Ne 24.01. 00:00 Valladolid - FC Barcelona 0:3 (0:2)
    Ne 24.01. 00:00 Real Madrid - Málaga 2:0 (2:0)
    Ne 24.01. 00:00 Xerez - Osasuna 1:2 (1:1)
    Ne 24.01. 00:00 Esp. Barcelona - Mallorca 1:1 (0:0)
    Ne 24.01. 00:00 Tenerife - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 24.01. 00:00 Villarreal - Zaragoza 4:2 (3:0)
    Ne 24.01. 00:00 Gijón - Santander 0:1 (0:1)
    Ne 24.01. 00:00 Getafe - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 24.01. 00:00 FC Sevilla - Alméria 1:0 (1:0)
    Ne 24.01. 00:00 La Coruňa - Bilbao 3:1 (0:0)

    20.kolo

    Ne 31.01. 00:00 La Coruňa - Real Madrid 1:3 (0:2)
    Ne 31.01. 00:00 Tenerife - Zaragoza 1:3 (0:0)
    Ne 31.01. 00:00 Esp. Barcelona - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 31.01. 00:00 Xerez - Mallorca 2:1 (0:1)
    Ne 31.01. 00:00 Villarreal - Osasuna 0:2 (0:1)
    Ne 31.01. 00:00 Getafe - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 31.01. 00:00 Atlético Madrid - Málaga 0:2 (0:1)
    Ne 31.01. 00:00 FC Sevilla - Valencia 2:1 (1:0)
    Ne 31.01. 00:00 Valladolid - Alméria 1:1 (0:1)
    Ne 31.01. 00:00 Gijón - FC Barcelona 0:1 (0:1)

    21.kolo

    Ne 07.02. 00:00 FC Barcelona - Getafe 2:1 (1:0)
    Ne 07.02. 00:00 Santander - Atlético Madrid 1:1 (1:1)
    Ne 07.02. 00:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 3:0 (2:0)
    Ne 07.02. 00:00 Zaragoza - FC Sevilla 2:1 (2:1)
    Ne 07.02. 00:00 Málaga - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 07.02. 00:00 Mallorca - Villarreal 1:0 (0:0)
    Ne 07.02. 00:00 Osasuna - Tenerife 1:0 (0:0)
    Ne 07.02. 00:00 Alméria - Gijón 3:1 (2:1)
    Ne 07.02. 00:00 Valencia - Valladolid 2:0 (2:0)
    Ne 07.02. 00:00 Bilbao - Xerez 3:2 (1:2)

    22.kolo

    Ne 14.02. 00:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 2:0 (1:0)
    Ne 14.02. 00:00 Xerez - Real Madrid 0:3 (0:0)
    Ne 14.02. 00:00 Villarreal - Bilbao 2:1 (2:1)
    Ne 14.02. 00:00 Tenerife - Mallorca 1:0 (1:0)
    Ne 14.02. 00:00 FC Sevilla - Osasuna 1:0 (1:0)
    Ne 14.02. 00:00 Valladolid - Zaragoza 1:1
    Ne 14.02. 00:00 Gijón - Valencia 1:1 (1:0)
    Ne 14.02. 00:00 Getafe - Alméria 2:2 (0:0)
    Ne 14.02. 00:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 2:1 (2:1)
    Ne 14.02. 00:00 Santander - Málaga 0:3 (0:2)

    23.kolo

    Ne 21.02. 00:00 Mallorca - FC Sevilla 1:3 (1:1)
    Ne 21.02. 00:00 FC Barcelona - Santander 4:0 (3:0)
    Ne 21.02. 00:00 Málaga - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    Ne 21.02. 00:00 La Coruňa - Xerez 2:1 (2:1)
    Ne 21.02. 00:00 Real Madrid - Villarreal 6:2 (2:1)
    Ne 21.02. 00:00 Osasuna - Valladolid 1:1 (0:0)
    Ne 21.02. 00:00 Alméria - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 21.02. 00:00 Bilbao - Tenerife 4:1 (2:0)
    Ne 21.02. 00:00 Valencia - Getafe 2:1 (1:0)
    Ne 21.02. 00:00 Zaragoza - Gijón 1:3 (0:1)

    24.kolo

    Ne 28.02. 00:00 Tenerife - Real Madrid 1:5 (0:2)
    Ne 28.02. 00:00 FC Sevilla - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 28.02. 00:00 FC Barcelona - Málaga 2:1 (0:0)
    Ne 28.02. 00:00 Atlético Madrid - Valencia 4:1 (1:1)
    Ne 28.02. 00:00 Xerez - Esp. Barcelona 1:1 (0:1)
    Ne 28.02. 00:00 Valladolid - Mallorca 1:2 (0:0)
    Ne 28.02. 00:00 Gijón - Osasuna 3:2 (1:1)
    Ne 28.02. 00:00 Santander - Alméria 0:2 (0:1)
    Ne 28.02. 00:00 Getafe - Zaragoza 0:2 (0:1)
    Ne 28.02. 00:00 Villarreal - La Coruňa 1:0 (1:0)

    25.kolo

    Ne 07.03. 00:00 La Coruňa - Tenerife 3:1 (1:1)
    Ne 07.03. 00:00 Alméria - FC Barcelona 2:2 (1:1)
    Ne 07.03. 00:00 Zaragoza - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    Ne 07.03. 00:00 Málaga - Xerez 2:4 (1:1)
    Ne 07.03. 00:00 Esp. Barcelona - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 07.03. 00:00 Bilbao - Valladolid 2:0 (2:0)
    Ne 07.03. 00:00 Mallorca - Gijón 3:0 (1:0)
    Ne 07.03. 00:00 Osasuna - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 07.03. 00:00 Valencia - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 07.03. 00:00 Real Madrid - FC Sevilla 3:2 (0:1)

    26.kolo

    Ne 14.03. 00:00 Villarreal - Xerez 2:0 (1:0)
    Ne 14.03. 00:00 Tenerife - Esp. Barcelona 4:1 (1:0)
    Ne 14.03. 00:00 FC Sevilla - La Coruňa 1:1 (1:1)
    Ne 14.03. 00:00 Valladolid - Real Madrid 1:4 (0:2)
    Ne 14.03. 00:00 Gijón - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 14.03. 00:00 Getafe - Mallorca 3:0 (1:0)
    Ne 14.03. 00:00 Atlético Madrid - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 14.03. 00:00 Santander - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 14.03. 00:00 FC Barcelona - Valencia 3:0 (0:0)
    Ne 14.03. 00:00 Alméria - Málaga 1:0 (0:0)

    27.kolo

    Ne 21.03. 00:00 Málaga - Villarreal 2:0 (0:0)
    Ne 21.03. 00:00 Xerez - Tenerife 2:1 (2:0)
    Ne 21.03. 00:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    Ne 21.03. 00:00 La Coruňa - Valladolid 0:2 (0:1)
    Ne 21.03. 00:00 Real Madrid - Gijón 3:1 (0:0)
    Ne 21.03. 00:00 Bilbao - Getafe 2:2 (1:1)
    Ne 21.03. 00:00 Mallorca - Atlético Madrid 4:1 (2:1)
    Ne 21.03. 00:00 Osasuna - Santander 1:3 (1:1)
    Ne 21.03. 00:00 Zaragoza - FC Barcelona 2:4 (0:1)
    Ne 21.03. 00:00 Valencia - Alméria 2:0 (0:0)

    28.kolo

    St 24.03. 00:00 Tenerife - Villarreal 2:2 (0:1)
    St 24.03. 00:00 FC Sevilla - Xerez 1:1 (0:0)
    St 24.03. 00:00 Valladolid - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    St 24.03. 00:00 Gijón - La Coruňa 2:1 (1:0)
    St 24.03. 00:00 Getafe - Real Madrid 2:4 (1:4)
    St 24.03. 00:00 Atlético Madrid - Bilbao 2:0 (0:0)
    St 24.03. 00:00 Santander - Mallorca 0:0 (0:0)
    St 24.03. 00:00 FC Barcelona - Osasuna 2:0 (0:0)
    St 24.03. 00:00 Alméria - Zaragoza 1:0 (0:0)
    St 24.03. 00:00 Valencia - Málaga 1:0 (1:0)

    29.kolo

    Ne 28.03. 00:00 Málaga - Tenerife 1:1 (0:0)
    Ne 28.03. 00:00 Villarreal - FC Sevilla 3:0 (2:0)
    Ne 28.03. 00:00 Xerez - Valladolid 3:0 (2:0)
    Ne 28.03. 00:00 Esp. Barcelona - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 28.03. 00:00 La Coruňa - Getafe 1:3 (0:2)
    Ne 28.03. 00:00 Real Madrid - Atlético Madrid 3:2 (0:1)
    Ne 28.03. 00:00 Bilbao - Santander 4:3 (2:1)
    Ne 28.03. 00:00 Mallorca - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 28.03. 00:00 Osasuna - Alméria 1:0 (1:0)
    Ne 28.03. 00:00 Zaragoza - Valencia 3:0 (1:0)

    30.kolo

    Ne 04.04. 00:00 FC Sevilla - Tenerife 3:0 (2:0)
    Ne 04.04. 00:00 Valencia - Osasuna 3:0 (0:0)
    Ne 04.04. 00:00 Alméria - Mallorca 1:1 (1:0)
    Ne 04.04. 00:00 FC Barcelona - Bilbao 4:1 (2:0)
    Ne 04.04. 00:00 Santander - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 04.04. 00:00 Atlético Madrid - La Coruňa 3:0 (1:0)
    Ne 04.04. 00:00 Getafe - Esp. Barcelona 1:1 (1:0)
    Ne 04.04. 00:00 Gijón - Xerez 2:2 (1:0)
    Ne 04.04. 00:00 Valladolid - Villarreal 0:2 (0:1)
    Ne 04.04. 00:00 Zaragoza - Málaga 2:0 (1:0)

    31.kolo

    Ne 11.04. 00:00 Málaga - FC Sevilla 1:2 (1:0)
    Ne 11.04. 00:00 Mallorca - Valencia 3:2 (2:0)
    Ne 11.04. 00:00 Bilbao - Alméria 4:1 (2:0)
    Ne 11.04. 00:00 Real Madrid - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 11.04. 00:00 La Coruňa - Santander 1:1 (1:0)
    Ne 11.04. 00:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 3:0 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Xerez - Getafe 0:1 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Villarreal - Gijón 1:0 (1:0)
    Ne 11.04. 00:00 Tenerife - Valladolid 0:0 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Osasuna - Zaragoza 2:0 (1:0)

    32.kolo

    St 14.04. 00:00 Valladolid - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    St 14.04. 00:00 Zaragoza - Mallorca 1:1 (1:1)
    St 14.04. 00:00 Valencia - Bilbao 2:0 (1:0)
    St 14.04. 00:00 Alméria - Real Madrid 1:2 (1:1)
    St 14.04. 00:00 FC Barcelona - La Coruňa 3:0 (1:0)
    St 14.04. 00:00 Santander - Esp. Barcelona 3:1 (1:1)
    St 14.04. 00:00 Atlético Madrid - Xerez 1:2 (1:1)
    St 14.04. 00:00 Getafe - Villarreal 3:0 (0:0)
    St 14.04. 00:00 Gijón - Tenerife 0:2 (0:0)
    St 14.04. 00:00 Osasuna - Málaga 2:2 (1:1)

    33.kolo

    Ne 18.04. 00:00 Málaga - Valladolid 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 00:00 Bilbao - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 00:00 Real Madrid - Valencia 2:0 (1:0)
    Ne 18.04. 00:00 La Coruňa - Alméria 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 00:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 00:00 Xerez - Santander 2:2 (1:1)
    Ne 18.04. 00:00 Villarreal - Atlético Madrid 2:1 (2:0)
    Ne 18.04. 00:00 Tenerife - Getafe 3:2 (1:1)
    Ne 18.04. 00:00 FC Sevilla - Gijón 3:0 (1:0)
    Ne 18.04. 00:00 Mallorca - Osasuna 2:0 (1:0)

    34.kolo

    Ne 25.04. 00:00 Gijón - Valladolid 0:2 (0:0)
    Ne 25.04. 00:00 Osasuna - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 25.04. 00:00 Zaragoza - Real Madrid 1:2 (0:0)
    Ne 25.04. 00:00 Valencia - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Ne 25.04. 00:00 Alméria - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 25.04. 00:00 FC Barcelona - Xerez 3:1 (2:1)
    Ne 25.04. 00:00 Santander - Villarreal 1:2 (1:0)
    Ne 25.04. 00:00 Atlético Madrid - Tenerife 3:1 (2:0)
    Ne 25.04. 00:00 Getafe - FC Sevilla 4:3 (1:2)
    Ne 25.04. 00:00 Mallorca - Málaga 1:1 (0:0)

    35.kolo

    Ne 02.05. 00:00 Real Madrid - Osasuna 3:2 (2:2)
    Ne 02.05. 00:00 Esp. Barcelona - Valencia 0:2 (0:0)
    Ne 02.05. 00:00 La Coruňa - Zaragoza 0:1 (0:0)
    Ne 02.05. 00:00 Villarreal - FC Barcelona 1:4 (0:3)
    Ne 02.05. 00:00 Xerez - Alméria 2:1 (1:1)
    Ne 02.05. 00:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 3:1 (3:1)
    Ne 02.05. 00:00 Tenerife - Santander 2:1 (1:0)
    Ne 02.05. 00:00 Málaga - Gijón 1:1 (0:1)
    Ne 02.05. 00:00 Valladolid - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 02.05. 00:00 Bilbao - Mallorca 1:3 (1:1)

    36.kolo

    St 05.05. 00:00 Atlético Madrid - Valladolid 3:1 (1:0)
    St 05.05. 00:00 Bilbao - Málaga 1:1 (1:1)
    St 05.05. 00:00 Zaragoza - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    St 05.05. 00:00 Osasuna - La Coruňa 3:1 (3:1)
    St 05.05. 00:00 Alméria - Villarreal 4:2 (3:0)
    St 05.05. 00:00 Valencia - Xerez 3:1 (1:1)
    St 05.05. 00:00 Santander - FC Sevilla 1:5 (0:2)
    St 05.05. 00:00 FC Barcelona - Tenerife 4:1 (1:1)
    St 05.05. 00:00 Getafe - Gijón 1:1 (0:1)
    St 05.05. 00:00 Mallorca - Real Madrid 1:4 (1:1)

    37.kolo

    Ne 09.05. 00:00 Valladolid - Santander 2:1 (0:1)
    Ne 09.05. 00:00 Real Madrid - Bilbao 5:1 (1:1)
    Ne 09.05. 00:00 Xerez - Zaragoza 3:2 (1:0)
    Ne 09.05. 00:00 Esp. Barcelona - Osasuna 2:1 (0:1)
    Ne 09.05. 00:00 Tenerife - Alméria 2:2 (1:1)
    Ne 09.05. 00:00 Villarreal - Valencia 2:0 (2:0)
    Ne 09.05. 00:00 Gijón - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Ne 09.05. 00:00 Getafe - Málaga 2:1 (1:0)
    Ne 09.05. 00:00 FC Sevilla - FC Barcelona 2:3 (0:2)
    Ne 09.05. 00:00 La Coruňa - Mallorca 1:0 (0:0)

    38.kolo

    Ne 16.05. 00:00 FC Barcelona - Valladolid 4:0 (2:0)
    Ne 16.05. 00:00 Málaga - Real Madrid 1:1 (1:0)
    Ne 16.05. 00:00 Osasuna - Xerez 1:1 (0:0)
    Ne 16.05. 00:00 Mallorca - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 16.05. 00:00 Valencia - Tenerife 1:0 (0:0)
    Ne 16.05. 00:00 Zaragoza - Villarreal 3:3 (3:1)
    Ne 16.05. 00:00 Santander - Gijón 2:0 (1:0)
    Ne 16.05. 00:00 Atlético Madrid - Getafe 0:3 (0:1)
    Ne 16.05. 00:00 Alméria - FC Sevilla 2:3 (1:1)
    Ne 16.05. 00:00 Bilbao - La Coruňa 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 31 6 1 98:24 99
    2. 38 31 3 4 102:35 96
    3. 38 21 8 9 59:40 71
    4. 38 19 6 13 65:49 63
    5. 38 18 8 12 59:44 62
    6. 38 17 7 14 58:48 58
    7. 38 16 8 14 58:57 56
    8. 38 15 9 14 50:53 54
    9. 38 13 8 17 57:61 47
    10. 38 13 8 17 35:49 47
    11. 38 11 11 16 29:46 44
    12. 38 11 10 17 37:46 43
    13. 38 10 12 16 43:55 42
    14. 38 10 11 17 46:64 41
    15. 38 9 13 16 36:51 40
    16. 38 9 12 17 42:59 39
    17. 38 7 16 15 42:48 37
    18. 38 7 15 16 37:62 36
    19. 38 9 9 20 40:74 36
    20. 38 8 10 20 38:66 34

    Nejčtenější ze sportu