Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6038
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Královéhradecký kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
4006
Týden:
13
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 15.10. 09:00 Vrchlabí - Frýdlant 27:1
So 15.10. 09:00 Opočno - Jičín 4:9
So 15.10. 09:00 Třebechovice - Hronov 2:10
So 22.10. 09:00 Lomnice n.P. - Nový Bydžov 5:2

2.kolo

Ne 16.10. 09:00 Hronov - Nový Bydžov 11:6
Ne 16.10. 09:00 Třebechovice - Jičín 2:6
Ne 16.10. 09:00 Vrchlabí - Opočno 11:5
Ne 16.10. 09:30 Lomnice n.P. - Frýdlant 10:2

3.kolo

Ne 23.10. 09:00 Lomnice n.P. - Hronov 7:3
Ne 23.10. 09:00 Třebechovice - Vrchlabí 2:12
Ne 23.10. 09:00 Opočno - Frýdlant 11:1
So 19.11. 09:00 Nový Bydžov - Jičín 7:1

4.kolo

28.10. 09:00 Opočno - Třebechovice 8:1
28.10. 09:00 Vrchlabí - Nový Bydžov 18:4
28.10. 09:00 Jičín - Lomnice n.P. 0:12
28.10. 09:00 Frýdlant - Hronov 2:20

5.kolo

Ne 30.10. 09:00 Hronov - Jičín 10:3
Ne 30.10. 09:00 Lomnice n.P. - Vrchlabí 2:7
Ne 30.10. 09:00 Opočno - Nový Bydžov 3:1
Ne 30.10. 09:00 Třebechovice - Frýdlant 5:2

6.kolo

So 05.11. 09:00 Třebechovice - Nový Bydžov 1:4
So 05.11. 09:00 Opočno - Lomnice n.P. 4:3
So 05.11. 09:00 Vrchlabí - Hronov 5:5
So 05.11. 09:00 Frýdlant - Jičín 2:15

7.kolo

Ne 06.11. 09:00 Nový Bydžov - Frýdlant 10:1
Ne 06.11. 09:00 Lomnice n.P. - Třebechovice 12:2
Ne 06.11. 09:00 Hronov - Opočno 13:4
Ne 06.11. 09:00 Jičín - Vrchlabí 2:7

8.kolo

Ne 13.11. 09:00 Frýdlant - Vrchlabí 2:15
Ne 13.11. 09:00 Jičín - Opočno 3:8
Ne 13.11. 09:00 Hronov - Třebechovice 9:3
Ne 13.11. 09:00 Nový Bydžov - Lomnice n.P. 2:3

9.kolo

Čt 17.11. 09:00 Frýdlant - Lomnice n.P. 0:13
Čt 17.11. 09:00 Nový Bydžov - Hronov 1:14
Čt 17.11. 09:00 Jičín - Třebechovice 3:1
Čt 17.11. 09:00 Opočno - Vrchlabí 5:7

10.kolo

Ne 20.11. 09:00 Frýdlant - Opočno 4:9
Ne 20.11. 09:00 Vrchlabí - Třebechovice 17:1
Ne 20.11. 09:00 Jičín - Nový Bydžov 4:4
Ne 20.11. 09:00 Hronov - Lomnice n.P. 3:1

11.kolo

Ne 27.11. 09:00 Hronov - Frýdlant 15:2
Ne 27.11. 09:00 Lomnice n.P. - Jičín 3:1
Ne 27.11. 09:00 Nový Bydžov - Vrchlabí 3:7
Ne 27.11. 09:00 Třebechovice - Opočno 2:2

12.kolo

So 03.12. 09:00 Frýdlant - Třebechovice 2:4
So 03.12. 09:00 Nový Bydžov - Opočno 5:2
So 03.12. 09:00 Vrchlabí - Lomnice n.P. 0:4
So 03.12. 09:00 Jičín - Hronov 7:7

13.kolo

Ne 04.12. 09:00 Jičín - Frýdlant 8:4
Ne 04.12. 09:00 Hronov - Vrchlabí 8:7
Ne 04.12. 09:00 Lomnice n.P. - Opočno 4:0
Ne 04.12. 09:00 Nový Bydžov - Třebechovice 4:4

14.kolo

Ne 11.12. 09:00 Frýdlant - Nový Bydžov 3:9
Ne 11.12. 09:00 Třebechovice - Lomnice n.P. 0:5
Ne 11.12. 09:00 Opočno - Hronov 5:13
Ne 11.12. 09:00 Vrchlabí - Jičín 14:5

15.kolo

So 17.12. 09:00 Vrchlabí - Frýdlant 8:2
So 17.12. 09:00 Opočno - Jičín 6:6
So 17.12. 09:00 Třebechovice - Hronov 3:6
So 17.12. 09:00 Nový Bydžov - Lomnice n.P. 2:3

16.kolo

Ne 18.12. 09:00 Frýdlant - Lomnice n.P. 1:10
Ne 18.12. 09:00 Hronov - Nový Bydžov 12:3
Ne 18.12. 09:00 Jičín - Třebechovice 9:2
Ne 18.12. 09:00 Vrchlabí - Opočno 14:0

17.kolo

So 07.01. 09:00 Opočno - Frýdlant 2:3
So 07.01. 09:00 Třebechovice - Vrchlabí 2:8
So 07.01. 09:00 Nový Bydžov - Jičín 5:1
So 07.01. 09:00 Lomnice n.P. - Hronov 2:1

18.kolo

Ne 08.01. 09:00 Frýdlant - Hronov 5:11
Ne 08.01. 09:00 Jičín - Lomnice n.P. 1:4
Ne 08.01. 09:00 Vrchlabí - Nový Bydžov 11:4
Ne 08.01. 09:00 Opočno - Třebechovice 5:0

19.kolo

So 14.01. 09:00 Třebechovice - Frýdlant 3:2
So 14.01. 09:00 Nový Bydžov - Opočno 4:3
So 14.01. 09:00 Lomnice n.P. - Vrchlabí 1:5
So 14.01. 09:00 Hronov - Jičín 15:0

20.kolo

Ne 15.01. 09:00 Frýdlant - Jičín 6:5
Ne 15.01. 09:00 Vrchlabí - Hronov 3:7
Ne 15.01. 09:00 Opočno - Lomnice n.P. 3:2
Ne 15.01. 09:00 Třebechovice - Nový Bydžov 1:9

21.kolo

So 28.01. 09:00 Nový Bydžov - Frýdlant 7:1
So 28.01. 09:00 Lomnice n.P. - Třebechovice 4:3
So 28.01. 09:00 Hronov - Opočno 11:1
So 28.01. 09:00 Jičín - Vrchlabí 5:5

22.kolo

Ne 29.01. 09:00 Frýdlant - Vrchlabí 0:9
Ne 29.01. 09:00 Jičín - Opočno 8:5
Ne 29.01. 09:00 Hronov - Třebechovice 19:0
Ne 29.01. 09:00 Lomnice n.P. - Nový Bydžov 9:0

23.kolo

So 04.02. 09:00 Lomnice n.P. - Frýdlant 8:3
Ne 05.02. 09:00 Nový Bydžov - Hronov 6:8
Ne 05.02. 09:00 Třebechovice - Jičín výsledek
Ne 05.02. 09:00 Opočno - Vrchlabí 2:5

24.kolo

So 11.02. 09:00 Frýdlant - Opočno výsledek
So 11.02. 09:00 Vrchlabí - Třebechovice 16:2
So 11.02. 09:00 Jičín - Nový Bydžov 8:3
So 11.02. 09:00 Hronov - Lomnice n.P. 5:1

25.kolo

Ne 12.02. 09:00 Hronov - Frýdlant výsledek
Ne 12.02. 09:00 Lomnice n.P. - Jičín 9:1
Ne 12.02. 09:00 Nový Bydžov - Vrchlabí 7:3
Ne 12.02. 09:00 Třebechovice - Opočno 1:9

26.kolo

Ne 19.02. 09:00 Frýdlant - Třebechovice 5:4
Ne 19.02. 09:00 Opočno - Nový Bydžov 4:4
Ne 19.02. 09:00 Vrchlabí - Lomnice n.P. 12:5
Ne 19.02. 09:00 Jičín - Hronov 4:11

27.kolo

So 25.02. 09:00 Jičín - Frýdlant 8:3
So 25.02. 09:00 Hronov - Vrchlabí 12:2
So 25.02. 09:00 Lomnice n.P. - Opočno 3:0
So 25.02. 09:00 Nový Bydžov - Třebechovice 13:1

28.kolo

Ne 26.02. 09:00 Frýdlant - Nový Bydžov 1:13
Ne 26.02. 09:00 Třebechovice - Lomnice n.P. 2:5
Ne 26.02. 09:00 Opočno - Hronov 8:12
Ne 26.02. 09:00 Vrchlabí - Jičín 5:5
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 27 23 2 2 271:93 48
2. 28 20 3 5 260:103 43
3. 28 21 0 7 150:65 42
4. 28 12 3 13 142:143 27
5. 27 9 5 13 128:164 23
6. 27 9 3 15 118:150 21
7. 27 3 2 22 54:206 8
8. 26 3 0 23 60:259 6

Nejčtenější ze sportu