Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6247
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3582
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 16.09. 17:00 Roudnice n.L. - Kadaň B 10:1
    Ne 17.09. 17:00 Louny - Kohouti ČL 3:2
    Ne 17.09. 17:00 Bílina - VTJ Liberec 3:7
    So 04.11. 17:00 Litoměřice - Varnsdorf 18:3

    2.kolo

    St 00.00. 00:00 VTJ Liberec - Varnsdorf 5:6
    So 23.09. 17:00 Bílina - Louny 7:2
    Ne 24.09. 17:00 Kohouti ČL - Roudnice n.L. 0:9
    Ne 24.09. 17:00 Kadaň B - Litoměřice 4:5

    3.kolo

    St 00.00. 00:00 Varnsdorf - Kadaň B 2:12
    So 30.09. 17:00 Roudnice n.L. - Bílina 6:3
    So 30.09. 17:00 Litoměřice - Kohouti ČL 9:1
    Ne 01.10. 17:00 Louny - VTJ Liberec 10:9

    4.kolo

    Ne 08.10. 16:00 Kadaň B - VTJ Liberec 7:7
    Ne 08.10. 17:00 Kohouti ČL - Varnsdorf 9:2
    Ne 08.10. 17:00 Bílina - Litoměřice 1:6
    Ne 08.10. 17:00 Louny - Roudnice n.L. 2:10

    5.kolo

    So 14.10. 17:00 Roudnice n.L. - VTJ Liberec 4:1
    So 14.10. 17:00 Litoměřice - Louny 6:5
    Ne 15.10. 17:00 Bílina - Varnsdorf 13:2
    Ne 15.10. 17:00 Kadaň B - Kohouti ČL 8:1

    6.kolo

    So 21.10. 17:00 Roudnice n.L. - Litoměřice 8:2
    So 21.10. 19:00 VTJ Liberec - Kohouti ČL 3:10
    Ne 22.10. 17:00 Bílina - Kadaň B 9:4
    Ne 22.10. 17:00 Louny - Varnsdorf 14:5

    7.kolo

    So 28.10. 17:00 Litoměřice - VTJ Liberec 12:3
    Ne 29.10. 17:00 Roudnice n.L. - Varnsdorf 15:1
    Ne 29.10. 17:00 Kadaň B - Louny 2:7
    Ne 29.10. 17:00 Kohouti ČL - Bílina 1:2

    8.kolo

    So 04.11. 12:00 VTJ Liberec - Bílina 5:3
    Ne 05.11. 17:00 Kohouti ČL - Louny 3:5
    Ne 05.11. 17:00 Kadaň B - Roudnice n.L. 3:3
    So 16.12. 17:00 Varnsdorf - Litoměřice 2:13

    9.kolo

    St 00.00. 00:00 Varnsdorf - VTJ Liberec 4:6
    So 11.11. 17:00 Roudnice n.L. - Kohouti ČL 18:2
    So 11.11. 17:00 Litoměřice - Kadaň B 4:3
    Ne 12.11. 17:00 Louny - Bílina 5:7

    10.kolo

    17.11. 17:00 Bílina - Roudnice n.L. 0:7
    17.11. 17:00 Kohouti ČL - Litoměřice 4:5
    17.11. 17:00 Kadaň B - Varnsdorf 17:1
    17.11. 18:00 VTJ Liberec - Louny 5:2

    11.kolo

    St 00.00. 00:00 Litoměřice - Bílina 4:4
    So 18.11. 12:00 VTJ Liberec - Kadaň B 4:7
    Ne 19.11. 17:00 Varnsdorf - Kohouti ČL 3:9
    Ne 19.11. 17:00 Roudnice n.L. - Louny 12:0

    12.kolo

    So 25.11. 12:00 VTJ Liberec - Roudnice n.L. 4:10
    Ne 26.11. 17:00 Louny - Litoměřice 3:5
    Ne 26.11. 17:00 Varnsdorf - Bílina 5:8
    Ne 26.11. 17:00 Kohouti ČL - Kadaň B 4:3

    13.kolo

    So 02.12. 17:00 Litoměřice - Roudnice n.L. 0:9
    Ne 03.12. 17:00 Kohouti ČL - VTJ Liberec 5:3
    Ne 03.12. 17:00 Kadaň B - Bílina 4:8
    Ne 03.12. 17:00 Varnsdorf - Louny 2:13

    14.kolo

    So 09.12. 17:00 Roudnice n.L. - Varnsdorf 6:3
    So 09.12. 17:00 Bílina - Kohouti ČL 12:6
    Ne 10.12. 17:00 VTJ Liberec - Litoměřice 0:7
    Ne 10.12. 17:00 Louny - Kadaň B 5:5

    15.kolo

    Ne 07.01. 00:00 Sokolov - DDM Stod výsledek
    Ne 07.01. 00:00 Radnice - Horšovský Týn výsledek
    Ne 07.01. 17:00 Kadaň B - Louny 5:4
    Ne 07.01. 17:00 Roudnice n.L. - Litoměřice 3:3

    16.kolo

    So 13.01. 17:00 Bílina - Kadaň B 5:3
    Ne 14.01. 17:00 Louny - Roudnice n.L. 2:6
    Ne 14.01. 17:00 Pchery - Brandýsek výsledek
    Ne 14.01. 17:00 Novo Kladno - Hrdlív výsledek

    17.kolo

    So 20.01. 17:00 Roudnice n.L. - Bílina 7:4
    So 20.01. 17:00 Litoměřice - Louny 7:6
    So 20.01. 17:00 Zichovec - Lhota výsledek
    So 20.01. 17:00 Smečno - Libčice výsledek

    18.kolo

    So 27.01. 17:00 Bílina - Litoměřice 5:5
    Ne 28.01. 17:00 Kadaň B - Roudnice n.L. 2:4
    Ne 28.01. 17:00 Zlonice - KMK Přerov výsledek
    Ne 28.01. 17:00 Hustopeče - Újezdec výsledek

    19.kolo

    So 03.02. 17:00 Litoměřice - Kadaň B 4:1
    So 03.02. 17:00 Lověšice - Ústí výsledek
    So 03.02. 17:00 Vlkoš - Dukla Hranice výsledek
    Ne 04.02. 17:00 Louny - Bílina 4:7

    20.kolo

    So 10.02. 17:00 Litoměřice - Roudnice n.L. 3:6
    So 10.02. 17:00 Kounice - Turnov výsledek
    So 10.02. 17:00 Zámrsk - 1.FK Příbram B výsledek
    Ne 11.02. 17:00 Louny - Kadaň B 3:3

    21.kolo

    So 17.02. 17:00 Kadaň B - Bílina 2:6
    Ne 18.02. 00:00 Svitavy - Varnsdorf výsledek
    Ne 18.02. 00:00 Letňany - Zbraslav výsledek
    Ne 18.02. 17:00 Roudnice n.L. - Louny 8:5

    22.kolo

    So 24.02. 17:00 Bílina - Roudnice n.L. 0:5
    So 24.02. 17:00 Litvínov - Trutnov výsledek
    So 24.02. 17:00 Trutnov - Bulovka výsledek
    Ne 25.02. 17:00 Louny - Litoměřice 2:9

    23.kolo

    So 03.03. 17:00 Roudnice n.L. - Kadaň B 4:1
    So 03.03. 17:00 Litoměřice - Bílina 12:4
    So 03.03. 17:00 Semily B - Kostelec n/O. výsledek
    So 03.03. 17:00 Hallescher - Darmstadt výsledek

    24.kolo

    So 10.03. 17:00 Bílina - Louny 11:5
    Ne 11.03. 17:00 Kadaň B - Litoměřice 9:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 20 0 0 0 170:42 42
    2. 22 15 0 0 4 141:86 33
    3. 22 12 0 0 8 122:107 26
    4. 22 6 0 0 12 106:102 16
    5. 22 6 0 0 14 107:136 14
    6. 14 5 0 0 9 57:85 10
    7. 14 4 0 0 9 62:90 9
    8. 14 1 0 0 13 41:158 2

    Nejčtenější ze sportu