Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6258
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7677
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 00:00 Nordic - Vratislavice B 4:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Machnín - Vesec 2:1 (0:0)
    So 18.08. 00:00 Chotyně - Kuressaare 2:4 (1:3)
    So 18.08. 00:00 Bílý Kostel B - Žibřidice 3:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Pěnčín LI - Chrastava B 2:0
    So 18.08. 00:00 Doubí B - Branžež 3:0
    So 18.08. 00:00 Český Dub - Stráž n. N. B 3:0

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 Stráž n. N. B - Nordic 3:1 (0:0)
    So 25.08. 00:00 Branžež - Český Dub 0:6 (0:3)
    So 25.08. 00:00 Chrastava B - Doubí B 5:2 (5:0)
    So 25.08. 00:00 Žibřidice - Pěnčín LI 1:1 (1:0)
    So 25.08. 00:00 Kuressaare - Bílý Kostel B 7:0
    So 25.08. 00:00 Vesec - Chotyně 8:2
    So 25.08. 00:00 Vratislavice B - Machnín 1:4 (0:1)

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Doubí B - Žibřidice 7:0 (1:0)
    So 01.09. 00:00 Český Dub - Chrastava B 2:1 (0:1)
    So 01.09. 00:00 Pěnčín LI - Kuressaare 0k:3
    So 01.09. 00:00 Nordic - Machnín 2:4 (0:0)
    So 01.09. 00:00 Chotyně - Vratislavice B 2:3 (2:1)
    So 01.09. 00:00 Bílý Kostel B - Vesec 0:4 (0:3)
    So 01.09. 00:00 Stráž n. N. B - Branžež 3:0

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Branžež - Nordic 0:6
    So 08.09. 00:00 Chrastava B - Stráž n. N. B 1:2 (1:1)
    So 08.09. 00:00 Žibřidice - Český Dub 6:0 (2:0)
    So 08.09. 00:00 Kuressaare - Doubí B 2:3 (1:1)
    So 08.09. 00:00 Vesec - Pěnčín LI 7:4 (3:1)
    So 08.09. 00:00 Vratislavice B - Bílý Kostel B 1:5 (1:2)
    So 08.09. 00:00 Machnín - Chotyně 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 00:00 Nordic - Chotyně 2:2 (2:1)
    So 15.09. 00:00 Bílý Kostel B - Machnín 0:3 (0:3)
    So 15.09. 00:00 Pěnčín LI - Vratislavice B 5:0 (3:0)
    So 15.09. 00:00 Doubí B - Vesec 1:3 (1:3)
    So 15.09. 00:00 Český Dub - Kuressaare 2:2
    So 15.09. 00:00 Stráž n. N. B - Žibřidice 0:2 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Branžež - Chrastava B 0:3

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 Chrastava B - Nordic 1:4 (0:1)
    So 22.09. 00:00 Žibřidice - Branžež 8:0 (3:0)
    So 22.09. 00:00 Kuressaare - Stráž n. N. B 3:1 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Vesec - Český Dub 7:4
    So 22.09. 00:00 Vratislavice B - Doubí B 0:3 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Machnín - Pěnčín LI 2:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Chotyně - Bílý Kostel B 3:5 (0:3)

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Nordic - Bílý Kostel B 7:3 (4:1)
    So 29.09. 00:00 Pěnčín LI - Chotyně 5:1
    So 29.09. 00:00 Doubí B - Machnín 5:0 (2:0)
    So 29.09. 00:00 Český Dub - Vratislavice B 3:2
    So 29.09. 00:00 Stráž n. N. B - Vesec 2:1
    So 29.09. 00:00 Branžež - Kuressaare 3:6
    So 29.09. 00:00 Chrastava B - Žibřidice 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Žibřidice - Nordic 1:3 (1:2)
    So 06.10. 00:00 Kuressaare - Chrastava B 6:0 (3:0)
    So 06.10. 00:00 Vesec - Branžež 3:2 (0:1)
    So 06.10. 00:00 Vratislavice B - Stráž n. N. B 3:6
    So 06.10. 00:00 Machnín - Český Dub 2:3 (1:3)
    So 06.10. 00:00 Chotyně - Doubí B 0:4 (0:2)
    So 06.10. 00:00 Bílý Kostel B - Pěnčín LI 2:7

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Nordic - Pěnčín LI 1:4
    So 13.10. 00:00 Doubí B - Bílý Kostel B 3:1 (1:1)
    So 13.10. 00:00 Český Dub - Chotyně 5:2 (4:1)
    So 13.10. 00:00 Stráž n. N. B - Machnín 7:2 (2:1)
    So 13.10. 00:00 Branžež - Vratislavice B 1:1 (1:1)
    So 13.10. 00:00 Chrastava B - Vesec 2:2 (1:1)
    So 13.10. 00:00 Žibřidice - Kuressaare 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Kuressaare - Nordic 1:4
    So 20.10. 00:00 Vesec - Žibřidice 5:0 (2:0)
    So 20.10. 00:00 Vratislavice B - Chrastava B 3:1 (1:1)
    So 20.10. 00:00 Machnín - Branžež 3:1 (3:0)
    So 20.10. 00:00 Chotyně - Stráž n. N. B 2:5 (2:2)
    So 20.10. 00:00 Bílý Kostel B - Český Dub 0:5 (0:3)
    So 20.10. 00:00 Pěnčín LI - Doubí B 2:5 (1:3)

    12.kolo

    So 27.10. 00:00 Nordic - Doubí B 1:4 (0:2)
    So 27.10. 00:00 Český Dub - Pěnčín LI 2:4 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Stráž n. N. B - Bílý Kostel B 3:1
    So 27.10. 00:00 Branžež - Chotyně 2:5
    So 27.10. 00:00 Chrastava B - Machnín 4:2 (1:2)
    So 27.10. 00:00 Žibřidice - Vratislavice B 3:2 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Kuressaare - Vesec 4:3

    13.kolo

    So 03.11. 00:00 Vesec - Nordic 2:4 (0:2)
    So 03.11. 00:00 Vratislavice B - Kuressaare 4:5 (3:3)
    So 03.11. 00:00 Machnín - Žibřidice 2:1 (1:1)
    So 03.11. 00:00 Chotyně - Chrastava B 0:2 (0:1)
    So 03.11. 00:00 Bílý Kostel B - Branžež 2:0 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Pěnčín LI - Stráž n. N. B 1:6 (1:2)
    So 03.11. 00:00 Doubí B - Český Dub 6:0 (2:0)

    1.kolo

    So 10.11. 00:00 Český Dub - Nordic 3:2 (1:1)
    So 10.11. 00:00 Stráž n. N. B - Doubí B 0:6 (0:1)
    So 10.11. 00:00 Branžež - Pěnčín LI 1:2 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Chrastava B - Bílý Kostel B 4:0 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Žibřidice - Chotyně 5:1 (4:0)
    So 10.11. 00:00 Kuressaare - Machnín 2:0 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Vesec - Vratislavice B 13:1 (8:0)

    16.kolo

    So 23.03. 00:00 Nordic - Stráž n. N. B 0:0 (0:0)
    So 23.03. 00:00 Český Dub - Branžež 0k:0k
    So 23.03. 00:00 Doubí B - Chrastava B 2:2 (0:0)
    So 23.03. 00:00 Pěnčín LI - Žibřidice 4:4 (0:4)
    So 23.03. 00:00 Bílý Kostel B - Kuressaare 2:5
    So 23.03. 00:00 Chotyně - Vesec 0:1
    So 23.03. 00:00 Machnín - Vratislavice B 2:1 (2:0)

    17.kolo

    So 30.03. 00:00 Machnín - Nordic 3:3 (3:1)
    So 30.03. 00:00 Vratislavice B - Chotyně 1:1 (1:1)
    So 30.03. 00:00 Vesec - Bílý Kostel B 4:2 (2:0)
    So 30.03. 00:00 Kuressaare - Pěnčín LI 3:0
    So 30.03. 00:00 Žibřidice - Doubí B 3:2 (2:1)
    So 30.03. 00:00 Chrastava B - Český Dub 1:2 (0:0)
    So 30.03. 00:00 Branžež - Stráž n. N. B 3:0

    18.kolo

    So 06.04. 00:00 Nordic - Branžež 7:1 (4:0)
    So 06.04. 00:00 Stráž n. N. B - Chrastava B 4:2 (2:1)
    So 06.04. 00:00 Český Dub - Žibřidice 2:3 (1:1)
    So 06.04. 00:00 Doubí B - Kuressaare 7:2 (3:2)
    So 06.04. 00:00 Pěnčín LI - Vesec 7:0 (2:0)
    So 06.04. 00:00 Bílý Kostel B - Vratislavice B 3:1 (3:1)
    So 06.04. 00:00 Chotyně - Machnín 0:2 (0:0)

    19.kolo

    So 13.04. 00:00 Chotyně - Nordic 2:6 (1:4)
    So 13.04. 00:00 Machnín - Bílý Kostel B 2:0 (2:0)
    So 13.04. 00:00 Vratislavice B - Pěnčín LI 2:8 (1:0)
    So 13.04. 00:00 Vesec - Doubí B 2:3 (1:1)
    So 13.04. 00:00 Kuressaare - Český Dub 1:0 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Žibřidice - Stráž n. N. B 5:1 (1:0)
    So 13.04. 00:00 Chrastava B - Branžež 7:1 (6:1)

    20.kolo

    So 20.04. 00:00 Nordic - Chrastava B 3:3 (1:2)
    So 20.04. 00:00 Branžež - Žibřidice 1:2 (1:1)
    So 20.04. 00:00 Stráž n. N. B - Kuressaare 4:0 (2:0)
    So 20.04. 00:00 Český Dub - Vesec 2:2
    So 20.04. 00:00 Doubí B - Vratislavice B 6:0
    So 20.04. 00:00 Pěnčín LI - Machnín 3:1 (1:0)
    So 20.04. 00:00 Bílý Kostel B - Chotyně 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 27.04. 00:00 Bílý Kostel B - Nordic 3:7
    So 27.04. 00:00 Chotyně - Pěnčín LI 2:7 (0:5)
    So 27.04. 00:00 Machnín - Doubí B 0:6
    So 27.04. 00:00 Vratislavice B - Český Dub 1:0 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Vesec - Stráž n. N. B 2:3 (1:0)
    So 27.04. 00:00 Kuressaare - Branžež 3:4 (1:3)
    So 27.04. 00:00 Žibřidice - Chrastava B 4:1 (4:1)

    22.kolo

    So 04.05. 15:00 Chrastava B - Kuressaare 4:0 (1:0)
    So 04.05. 15:00 Český Dub - Machnín 4:1 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Nordic - Žibřidice 3:7 (2:2)
    So 04.05. 17:00 Branžež - Vesec 0:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Pěnčín LI - Bílý Kostel B 7:1 (3:0)
    Ne 05.05. 15:00 Doubí B - Chotyně 3:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Stráž n. N. B - Vratislavice B 6:3 (3:1)

    23.kolo

    So 11.05. 13:30 Pěnčín LI - Nordic 5:1 (0:0)
    So 11.05. 15:00 Vesec - Chrastava B 3:2 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Chotyně - Český Dub 4:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Machnín - Stráž n. N. B 1:5 (1:3)
    So 11.05. 17:00 Kuressaare - Žibřidice 1:3 (0:1)
    Ne 12.05. 16:00 Vratislavice B - Branžež 2:3 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Bílý Kostel B - Doubí B 0:4 (0:0)

    24.kolo

    So 18.05. 15:00 Žibřidice - Vesec 1:2 (1:2)
    So 18.05. 15:00 Český Dub - Bílý Kostel B 4:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Nordic - Kuressaare 1:3 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Branžež - Machnín 3:4 (1:2)
    Ne 19.05. 14:00 Chrastava B - Vratislavice B 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 15:00 Doubí B - Pěnčín LI 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Stráž n. N. B - Chotyně 5:0 (3:0)

    25.kolo

    So 25.05. 15:00 Vesec - Kuressaare 4:4
    So 25.05. 17:00 Pěnčín LI - Český Dub 3:2 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Chotyně - Branžež 4:3 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Machnín - Chrastava B 3:2 (2:1)
    Ne 26.05. 15:00 Doubí B - Nordic 5:0 (2:0)
    Ne 26.05. 16:00 Vratislavice B - Žibřidice 0:8 (0:5)
    Ne 26.05. 17:00 Bílý Kostel B - Stráž n. N. B 1:3 (0:2)

    26.kolo

    So 01.06. 00:00 Kuressaare - Vratislavice B 4:4 (4:2)
    So 01.06. 00:00 Branžež - Bílý Kostel B 2:1 (2:0)
    So 01.06. 00:00 Stráž n. N. B - Pěnčín LI 2:5 (1:1)
    So 01.06. 00:00 Český Dub - Doubí B 4:2 (3:1)
    07.06. 17:00 Chrastava B - Chotyně 4:0 (3:0)
    St 12.06. 17:00 Nordic - Vesec 5:2 (3:2)
    St 12.06. 17:00 Žibřidice - Machnín 1:3 (1:2)

    15.kolo

    So 08.06. 00:00 Branžež - Doubí B 1:4 (0:2)
    So 08.06. 00:00 Chrastava B - Pěnčín LI 6:3 (1:2)
    So 08.06. 00:00 Žibřidice - Bílý Kostel B 4:0 (1:0)
    So 08.06. 00:00 Kuressaare - Chotyně 5:1 (4:0)
    So 08.06. 00:00 Vesec - Machnín 0:4 (0:3)
    So 08.06. 00:00 Vratislavice B - Nordic 3:1 (0:0)
    So 08.06. 00:00 Stráž n. N. B - Český Dub 2:3 (2:2)

    14.kolo

    So 25.05. 00:00 Chotyně - Žibřidice 3:3 (1:2)
    So 15.06. 00:00 Vratislavice B - Vesec 5:4 (3:1)
    So 15.06. 00:00 Machnín - Kuressaare 2:1 (2:0)
    So 15.06. 00:00 Bílý Kostel B - Chrastava B 2:5
    So 15.06. 00:00 Pěnčín LI - Branžež 9:2
    So 15.06. 00:00 Doubí B - Stráž n. N. B 4:1 (1:0)
    So 15.06. 00:00 Nordic - Český Dub 4:6
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 1 4 102:30 64
    2. 26 16 2 8 99:59 50
    3. 26 16 1 9 74:55 49
    4. 26 16 1 9 56:56 49
    5. 26 14 5 7 77:49 47
    6. 26 14 4 8 78:59 46
    7. 26 13 3 10 86:66 42
    8. 25 14 2 10 69:61 41
    9. 26 11 4 11 67:55 37
    10. 26 11 4 11 82:71 37
    11. 26 6 0 20 39:95 18
    12. 26 5 3 18 46:104 18
    13. 26 3 3 20 39:96 12
    14. 25 4 1 21 34:100 10

    Nejčtenější ze sportu