Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6689
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    84006
    Týden:
    78
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:15 Vltavín - Bohemians 0:1 np (0:0)
    So 09.08. 10:15 Chrudim - Meteor 4:0 (2:0)
    So 09.08. 15:00 Domažlice - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Králův Dvůr - Písek 2:1 np (1:1)
    Ne 10.08. 10:15 Admira Praha - Štěchovice 1:0 np (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Benešov - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Zápy - Chomutov 3:0 (2:0)
    Ne 10.08. 17:00 Union 2013 - Převýšov 1:0 (1:0)
    St 20.08. 18:00 Jirny - Louňovice 0k:3

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Bohemians - Jirny 2:3 np (2:2)
    So 16.08. 10:15 Písek - Vltavín 0:1 (0:0)
    So 16.08. 10:15 Chomutov - Domažlice 0:5 (0:3)
    Ne 17.08. 10:15 Meteor - Union 2013 1:2 np (1:1)
    Ne 17.08. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 1:5 (0:4)
    Ne 17.08. 17:00 Čáslav - Převýšov 2:0 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Louňovice - Chrudim 2:0 (1:0)
    Ne 17.08. 17:00 Štěchovice - Zápy 4:0 (1:0)
    Ne 17.08. 17:00 Benešov - Admira Praha 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 23.08. 10:15 Vltavín - Vyšehrad 4:0 (2:0)
    So 23.08. 10:15 Chrudim - Bohemians 1:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Domažlice - Štěchovice 0:1 np (0:0)
    So 23.08. 17:00 Králův Dvůr - Chomutov 4:1 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Jirny - Písek 5:0 (2:0)
    Ne 24.08. 10:15 Admira Praha - Čáslav 2:0 (0:0)
    Ne 24.08. 10:15 Převýšov - Meteor 2:0 (1:0)
    Ne 24.08. 17:00 Zápy - Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 24.08. 17:00 Union 2013 - Louňovice 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 Bohemians - Union 2013 3:0 (3:0)
    So 30.08. 10:15 Písek - Chrudim 4:2 (1:2)
    So 30.08. 10:15 Chomutov - Vltavín 1:2 (0:1)
    Ne 31.08. 10:15 Vyšehrad - Jirny 0:1 (0:1)
    Ne 31.08. 10:15 Admira Praha - Zápy 1:3 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Čáslav - Meteor 0:1 np (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Louňovice - Převýšov 3:2 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 1:0 np (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Benešov - Domažlice 2:3 np (2:2)

    17.kolo

    St 03.09. 17:00 Union 2013 - Čáslav 2:0 (2:0)
    St 03.09. 17:00 Převýšov - Chrudim 2:1 np (1:1)
    St 03.09. 17:00 Louňovice - Vltavín 3:1 (1:1)
    St 03.09. 17:00 Bohemians - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    St 03.09. 17:00 Písek - Domažlice 2:4 (1:2)
    St 03.09. 17:00 Vyšehrad - Zápy 2:1 (0:0)
    St 03.09. 17:00 Chomutov - Admira Praha 2:1 np (1:1)
    St 03.09. 17:30 Meteor - Jirny 1:2 (1:1)
    St 10.09. 17:00 Štěchovice - Benešov 4:2 (0:1)

    5.kolo

    So 06.09. 10:15 Vltavín - Štěchovice 1:0 (0:0)
    So 06.09. 10:15 Chrudim - Vyšehrad 2:4 (0:3)
    So 06.09. 17:00 Domažlice - Admira Praha 5:0 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Králův Dvůr - Benešov 2:3 np (2:2)
    Ne 07.09. 10:15 Meteor - Louňovice 1:3 (0:2)
    Ne 07.09. 16:00 Jirny - Chomutov 2:0 (1:0)
    Ne 07.09. 17:00 Zápy - Čáslav 0:2 (0:1)
    Ne 07.09. 17:00 Union 2013 - Písek 2:1 (1:0)
    St 10.09. 17:00 Převýšov - Bohemians 2:3 (0:2)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Bohemians - Meteor 3:0 (3:0)
    So 13.09. 10:15 Písek - Převýšov 3:1 (1:0)
    So 13.09. 10:15 Chomutov - Chrudim 1:0 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Čáslav - Louňovice 0:4 (0:2)
    Ne 14.09. 10:15 Vyšehrad - Union 2013 1:0 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 1:6 (0:2)
    Ne 14.09. 17:00 Štěchovice - Jirny 1:2 np (1:1)
    Ne 14.09. 17:00 Benešov - Vltavín 2:0 (1:0)
    Út 28.10. 14:00 Zápy - Domažlice 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Vltavín - Admira Praha 1:2 np (1:1)
    So 20.09. 10:15 Chrudim - Štěchovice 2:0 (2:0)
    So 20.09. 16:30 Králův Dvůr - Zápy 3:2 (2:2)
    Ne 21.09. 10:15 Převýšov - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 21.09. 10:15 Meteor - Písek 3:2 (1:1)
    Ne 21.09. 15:00 Jirny - Benešov 3:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:30 Union 2013 - Chomutov 2:3 (2:0)
    Ne 21.09. 16:30 Louňovice - Bohemians 1:2 (1:1)
    Ne 21.09. 17:00 Domažlice - Čáslav 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Písek - Louňovice 0:2 (0:0)
    So 27.09. 10:15 Chomutov - Převýšov 1:0 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Domažlice - Králův Dvůr 3:2 (2:2)
    Ne 28.09. 10:15 Vyšehrad - Meteor 3:2 (2:1)
    Ne 28.09. 10:15 Admira Praha - Jirny 3:1 (3:0)
    Ne 28.09. 16:30 Čáslav - Bohemians 1:3 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Štěchovice - Union 2013 2:3 (1:0)
    Ne 28.09. 16:30 Benešov - Chrudim 0:1 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Zápy - Vltavín 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 Vltavín - Domažlice 2:0 (0:0)
    So 04.10. 10:15 Chrudim - Admira Praha 7:0 (5:0)
    So 04.10. 10:15 Bohemians - Písek 2:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Králův Dvůr - Čáslav 1:2 np (1:1)
    Ne 05.10. 10:15 Převýšov - Štěchovice 1:2 (1:2)
    Ne 05.10. 10:15 Meteor - Chomutov 1:2 np (1:1)
    Ne 05.10. 15:00 Jirny - Zápy 2:3 (0:2)
    Ne 05.10. 16:00 Union 2013 - Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Louňovice - Vyšehrad 1:4 (1:2)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Chomutov - Louňovice 0:2 (0:2)
    So 11.10. 16:00 Domažlice - Jirny 3:2 np (2:2)
    So 11.10. 16:00 Králův Dvůr - Vltavín 2:1 np (1:1)
    Ne 12.10. 10:15 Vyšehrad - Bohemians 1:3 (1:1)
    Ne 12.10. 10:15 Admira Praha - Union 2013 2:1 np (1:1)
    Ne 12.10. 16:00 Čáslav - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 12.10. 16:00 Štěchovice - Meteor 3:1 (2:0)
    Ne 12.10. 16:00 Benešov - Převýšov 0:1 np (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Zápy - Chrudim 3:2 np (2:2)

    11.kolo

    So 18.10. 10:15 Vltavín - Čáslav 3:1 (2:0)
    So 18.10. 10:15 Chrudim - Domažlice 0:1 np (0:0)
    So 18.10. 10:15 Bohemians - Chomutov 4:0 (3:0)
    So 18.10. 10:15 Písek - Vyšehrad 2:3 (1:0)
    Ne 19.10. 10:15 Převýšov - Admira Praha 2:0 (0:0)
    Ne 19.10. 10:15 Meteor - Benešov 1:2 np (1:1)
    Ne 19.10. 14:00 Jirny - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:30 Union 2013 - Zápy 1:0 np (0:0)
    Ne 19.10. 15:30 Louňovice - Štěchovice 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 25.10. 10:15 Chomutov - Písek 2:0 (1:0)
    So 25.10. 10:15 Vltavín - Jirny 0:1 np (0:0)
    So 25.10. 14:30 Zápy - Převýšov 1:3 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Domažlice - Union 2013 2:1 (2:1)
    So 25.10. 14:30 Králův Dvůr - Chrudim 3:1 (2:0)
    Ne 26.10. 10:15 Admira Praha - Meteor 3:2 np (2:2)
    Ne 26.10. 14:30 Čáslav - Vyšehrad 2:1 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 Štěchovice - Bohemians 0:1 (0:1)
    Ne 26.10. 14:30 Benešov - Louňovice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 Chrudim - Vltavín 1:2 np (1:1)
    So 01.11. 10:15 Bohemians - Benešov 5:2 (3:2)
    So 01.11. 10:15 Písek - Štěchovice 0:2 (0:0)
    Ne 02.11. 10:15 Převýšov - Domažlice 2:1 (2:1)
    Ne 02.11. 10:15 Meteor - Zápy 1:2 (1:1)
    Ne 02.11. 10:15 Vyšehrad - Chomutov 5:4 np (4:4)
    Ne 02.11. 14:00 Jirny - Čáslav 2:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Union 2013 - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Louňovice - Admira Praha 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Vltavín - Union 2013 1:2 (0:2)
    So 08.11. 14:00 Domažlice - Meteor 4:2 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Králův Dvůr - Převýšov 2:5 (0:4)
    Ne 09.11. 10:15 Admira Praha - Bohemians 1:2 (0:2)
    Ne 09.11. 13:00 Jirny - Chrudim 3:0 (2:0)
    Ne 09.11. 14:00 Čáslav - Chomutov 2:1 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Štěchovice - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    Ne 09.11. 14:00 Benešov - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Zápy - Louňovice 3:2 np (2:2)

    15.kolo

    So 15.11. 10:15 Chrudim - Čáslav 2:0 (1:0)
    So 15.11. 10:15 Bohemians - Zápy 2:0 (2:0)
    So 15.11. 10:15 Písek - Admira Praha 2:0 (0:0)
    So 15.11. 10:15 Chomutov - Štěchovice 1:2 (1:1)
    Ne 16.11. 10:15 Převýšov - Vltavín 3:1 (0:0)
    Ne 16.11. 10:15 Meteor - Králův Dvůr 0:4 (0:1)
    Ne 16.11. 10:15 Vyšehrad - Benešov 4:0 (3:0)
    Ne 16.11. 13:30 Union 2013 - Jirny 2:1 np (1:1)
    Ne 16.11. 13:30 Louňovice - Domažlice 0:3 (0:1)

    16.kolo

    So 22.11. 10:15 Vltavín - Meteor 3:2 np (2:2)
    So 22.11. 10:15 Chrudim - Union 2013 3:0 (1:0)
    So 22.11. 13:30 Benešov - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 22.11. 13:30 Domažlice - Bohemians 1:2 np (1:1)
    So 22.11. 13:30 Králův Dvůr - Louňovice 1:4 (0:2)
    Ne 23.11. 10:15 Vyšehrad - Admira Praha 5:3 (2:2)
    Ne 23.11. 13:00 Jirny - Převýšov 3:1 (2:0)
    Ne 23.11. 13:30 Čáslav - Štěchovice 1:0 (0:0)
    Ne 23.11. 13:30 Zápy - Písek 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 07.03. 10:15 Bohemians - Vltavín 1:3 (1:2)
    So 07.03. 10:15 Písek - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    So 07.03. 10:15 Chomutov - Zápy 3:1 (2:0)
    Ne 08.03. 10:15 Převýšov - Union 2013 6:0 (2:0)
    Ne 08.03. 10:15 Meteor - Chrudim 1:2 (1:1)
    Ne 08.03. 10:15 Vyšehrad - Domažlice 2:0 (2:0)
    Ne 08.03. 14:30 Louňovice - Jirny 0:1 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Štěchovice - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Čáslav - Benešov 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 14.03. 10:00 Admira Praha - Benešov 3:0 (2:0)
    So 14.03. 10:15 Vltavín - Písek 2:3 np (2:2)
    So 14.03. 10:15 Chrudim - Louňovice 3:0 (2:0)
    So 14.03. 14:30 Domažlice - Chomutov 5:2 (2:1)
    So 14.03. 14:30 Králův Dvůr - Vyšehrad 3:1 (2:0)
    Ne 15.03. 10:15 Převýšov - Čáslav 2:0 (1:0)
    Ne 15.03. 13:00 Jirny - Bohemians 0:4 (0:1)
    Ne 15.03. 14:30 Zápy - Štěchovice 1:0 np (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 Union 2013 - Meteor 4:0 (1:0)

    20.kolo

    So 21.03. 10:15 Bohemians - Chrudim 2:0 (2:0)
    So 21.03. 10:15 Písek - Jirny 2:0 (0:0)
    So 21.03. 10:15 Chomutov - Králův Dvůr 2:3 (2:0)
    Ne 22.03. 10:15 Meteor - Převýšov 2:3 (0:3)
    Ne 22.03. 10:15 Vyšehrad - Vltavín 4:3 (1:2)
    Ne 22.03. 15:00 Louňovice - Union 2013 2:1 np (1:1)
    Ne 22.03. 15:00 Štěchovice - Domažlice 1:2 np (1:1)
    Ne 22.03. 15:00 Benešov - Zápy 1:3 (1:3)
    Ne 22.03. 15:00 Čáslav - Admira Praha 1:0 np (0:0)

    21.kolo

    So 28.03. 10:15 Vltavín - Chomutov 4:0 (3:0)
    So 28.03. 10:15 Chrudim - Písek 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Domažlice - Benešov 1:2 np (1:1)
    So 28.03. 15:00 Králův Dvůr - Štěchovice 1:0 (1:0)
    Ne 29.03. 10:15 Meteor - Čáslav 3:1 (1:1)
    Ne 29.03. 14:00 Jirny - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Zápy - Admira Praha 0:3 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Union 2013 - Bohemians 0:1 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Převýšov - Louňovice 1:3 (0:1)

    22.kolo

    So 04.04. 10:15 Bohemians - Převýšov 2:0 (1:0)
    So 04.04. 10:15 Písek - Union 2013 6:2 (3:0)
    So 04.04. 10:15 Chomutov - Jirny 3:2 (0:0)
    So 04.04. 13:30 Štěchovice - Vltavín 2:0 (1:0)
    Ne 05.04. 10:15 Vyšehrad - Chrudim 0:1 (0:0)
    Ne 05.04. 10:15 Admira Praha - Domažlice 2:0 (1:0)
    Ne 05.04. 16:30 Louňovice - Meteor 4:0 (1:0)
    Ne 05.04. 16:30 Benešov - Králův Dvůr 0:1 np (0:0)
    St 29.04. 17:00 Čáslav - Zápy 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 11.04. 10:15 Vltavín - Benešov 0:1 (0:0)
    So 11.04. 10:15 Chrudim - Chomutov 1:0 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Domažlice - Zápy 2:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Králův Dvůr - Admira Praha 0:2 (0:2)
    Ne 12.04. 10:15 Převýšov - Písek 2:1 (1:1)
    Ne 12.04. 10:15 Meteor - Bohemians 0:1 (0:0)
    Ne 12.04. 15:00 Jirny - Štěchovice 1:0 np (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Union 2013 - Vyšehrad 2:3 (0:3)
    Ne 12.04. 16:30 Louňovice - Čáslav 2:1 (0:0)

    33.kolo

    St 15.04. 17:00 Union 2013 - Chrudim 2:1 (2:0)
    St 15.04. 17:00 Převýšov - Jirny 1:2 (1:1)
    St 15.04. 17:00 Meteor - Vltavín 3:1 (2:0)
    St 15.04. 17:00 Louňovice - Králův Dvůr 2:1 (1:0)
    St 15.04. 17:00 Bohemians - Domažlice 2:1 (1:0)
    St 15.04. 17:00 Písek - Zápy 1:0 (1:0)
    St 15.04. 17:00 Admira Praha - Vyšehrad 1:2 (1:2)
    St 15.04. 17:00 Chomutov - Benešov 0:2 (0:2)
    St 15.04. 17:00 Štěchovice - Čáslav 1:2 np (1:1)

    24.kolo

    So 18.04. 10:15 Bohemians - Louňovice 3:1 (2:0)
    So 18.04. 10:15 Písek - Meteor 1:0 (0:0)
    So 18.04. 10:15 Chomutov - Union 2013 1:0 np (0:0)
    Ne 19.04. 10:15 Vyšehrad - Převýšov 2:1 np (1:1)
    Ne 19.04. 10:15 Admira Praha - Vltavín 0:2 (0:2)
    Ne 19.04. 17:00 Štěchovice - Chrudim 1:0 np (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Benešov - Jirny 3:1 (1:1)
    Ne 19.04. 17:00 Zápy - Králův Dvůr 4:2 (2:2)
    Ne 19.04. 17:00 Čáslav - Domažlice 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 25.04. 10:15 Vltavín - Zápy 2:1 np (1:1)
    So 25.04. 10:15 Chrudim - Benešov 4:3 np (3:3)
    So 25.04. 10:15 Bohemians - Čáslav 4:0 (3:0)
    So 25.04. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 3:2 np (2:2)
    Ne 26.04. 10:15 Převýšov - Chomutov 6:0 (3:0)
    Ne 26.04. 10:15 Meteor - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    Ne 26.04. 15:00 Jirny - Admira Praha 0:3
    Ne 26.04. 17:00 Union 2013 - Štěchovice 2:3 (0:2)
    Ne 26.04. 17:00 Louňovice - Písek 0:1 (0:1)

    26.kolo

    01.05. 16:00 Chomutov - Meteor 3:1 (1:1)
    So 02.05. 10:15 Písek - Bohemians 2:1 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Domažlice - Vltavín 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 10:15 Vyšehrad - Louňovice 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 10:15 Admira Praha - Chrudim 1:2 np (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 Štěchovice - Převýšov 0:2 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Benešov - Union 2013 2:1 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Zápy - Jirny 3:0
    Ne 03.05. 17:00 Čáslav - Králův Dvůr 2:1 np (1:0)

    27.kolo

    08.05. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    So 09.05. 10:15 Chrudim - Zápy 2:0 (1:0)
    So 09.05. 10:15 Bohemians - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    So 09.05. 10:15 Písek - Čáslav 4:1 (2:0)
    Ne 10.05. 10:15 Převýšov - Benešov 1:0 np (0:0)
    Ne 10.05. 10:15 Meteor - Štěchovice 3:2 (3:0)
    Ne 10.05. 15:00 Jirny - Domažlice 0:3
    Ne 10.05. 17:00 Union 2013 - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Louňovice - Chomutov 0:1 np (0:0)

    34.kolo

    St 13.05. 17:00 Benešov - Štěchovice 2:1 (2:0)
    St 13.05. 17:00 Admira Praha - Chomutov 3:2 np (0:2)
    St 13.05. 17:00 Zápy - Vyšehrad 4:1 (2:1)
    St 13.05. 17:00 Domažlice - Písek 2:1 (0:0)
    St 13.05. 17:00 Králův Dvůr - Bohemians 1:0 np (0:0)
    St 13.05. 17:00 Vltavín - Louňovice 1:0 (1:0)
    St 13.05. 17:00 Jirny - Meteor 0:3
    St 13.05. 17:00 Chrudim - Převýšov 3:1 (0:1)
    St 13.05. 17:00 Čáslav - Union 2013 1:2 np (1:1)

    28.kolo

    So 16.05. 10:15 Chomutov - Bohemians 0:1 np (0:0)
    So 16.05. 17:00 Králův Dvůr - Jirny 3:0
    Ne 17.05. 10:15 Vyšehrad - Písek 2:0 (2:0)
    Ne 17.05. 10:15 Admira Praha - Převýšov 0:4 (0:4)
    Ne 17.05. 10:15 Domažlice - Chrudim 3:2 np (2:2)
    Ne 17.05. 17:00 Štěchovice - Louňovice 4:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Benešov - Meteor 3:0 (2:0)
    Ne 17.05. 17:00 Zápy - Union 2013 3:1 (3:0)
    Ne 17.05. 17:00 Čáslav - Vltavín 2:1 (0:1)

    29.kolo

    So 23.05. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 23.05. 10:15 Bohemians - Štěchovice 0:2 (0:1)
    So 23.05. 10:15 Písek - Chomutov 1:3 (1:0)
    Ne 24.05. 10:15 Převýšov - Zápy 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 10:15 Meteor - Admira Praha 0:3 (0:2)
    Ne 24.05. 10:15 Vyšehrad - Čáslav 4:1 (1:1)
    Ne 24.05. 14:00 Jirny - Vltavín 0:3
    Ne 24.05. 17:00 Union 2013 - Domažlice 0:3 (0:1)
    Ne 24.05. 17:00 Louňovice - Benešov 0:1 (0:1)

    30.kolo

    So 30.05. 10:15 Chomutov - Vyšehrad 2:6 (0:2)
    So 30.05. 10:15 Vltavín - Chrudim 3:0 (3:0)
    So 30.05. 14:00 Čáslav - Jirny 3:0
    So 30.05. 17:00 Králův Dvůr - Union 2013 3:0 (2:0)
    Ne 31.05. 10:15 Admira Praha - Louňovice 0:5 (0:3)
    Ne 31.05. 10:15 Domažlice - Převýšov 4:1 (2:0)
    Ne 31.05. 17:00 Štěchovice - Písek 0:3 (0:2)
    Ne 31.05. 17:00 Benešov - Bohemians 1:3 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Zápy - Meteor 4:0 (1:0)

    31.kolo

    So 06.06. 10:15 Chrudim - Jirny 3:0
    So 06.06. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    So 06.06. 10:15 Bohemians - Admira Praha 2:0 (1:0)
    So 06.06. 10:15 Písek - Benešov 6:3 (2:2)
    So 06.06. 10:15 Chomutov - Čáslav 2:1 (1:1)
    Ne 07.06. 10:15 Meteor - Domažlice 2:5 (0:2)
    Ne 07.06. 10:15 Vyšehrad - Štěchovice 2:1 (1:0)
    Ne 07.06. 17:00 Union 2013 - Vltavín 1:3 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Louňovice - Zápy 4:2 (2:1)

    32.kolo

    St 27.05. 17:30 Zápy - Bohemians 1:2 (1:2)
    St 03.06. 17:00 Vltavín - Převýšov 2:1 (1:0)
    St 03.06. 17:30 Králův Dvůr - Meteor 0:1 (0:1)
    So 13.06. 15:00 Domažlice - Louňovice 3:0 (0:0)
    So 13.06. 17:00 Benešov - Vyšehrad 1:2 (0:2)
    Ne 14.06. 17:00 Štěchovice - Chomutov 1:0 (0:0)
    Ne 14.06. 17:00 Admira Praha - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 14.06. 17:00 Jirny - Union 2013 0:3
    Ne 14.06. 17:00 Čáslav - Chrudim 3:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 25 3 2 4 67:23 83
    2. 34 18 5 4 7 71:39 68
    3. 34 20 2 0 12 67:56 64
    4. 34 16 2 6 10 54:39 58
    5. 34 13 5 6 10 59:44 55
    6. 34 14 4 5 11 51:38 55
    7. 34 17 1 2 14 57:44 55
    8. 34 15 3 2 14 55:49 53
    9. 34 14 3 1 16 57:48 49
    10. 34 12 3 6 13 39:33 48
    11. 34 12 3 5 14 43:51 47
    12. 34 12 4 2 16 38:58 46
    13. 34 13 2 1 18 50:56 44
    14. 34 11 4 3 16 40:57 44
    15. 34 11 4 2 17 33:50 43
    16. 34 9 5 3 17 38:63 40
    17. 34 9 4 3 18 39:72 38
    18. 34 7 1 5 21 38:76 28

    Nejčtenější ze sportu