Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6736
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3968
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1. kolo

    20.07. 00:00 SFM Senec - Liptovský Mikuláš 0:0 (0:0)
    So 21.07. 00:00 Podbrezová - Bardejov 1:0 (0:0)
    So 21.07. 00:00 Michalovce - Dubnica 2:1 (1:0)
    So 21.07. 00:00 Dunajská Streda - Šamorín 0:0 (0:0)
    So 21.07. 00:00 Dolný Kubín - Šaľa 2:4 (1:1)
    Út 31.07. 00:00 Rimavská Sobota - Ružiná 1:1 (1:0)

    2. kolo

    So 28.07. 00:00 Bardejov - Dolný Kubín 1:1 (1:0)
    So 28.07. 00:00 Dunajská Streda - Podbrezová 1:1 (0:1)
    So 28.07. 00:00 Liptovský Mikuláš - Rimavská Sobota 2:1 (0:1)
    So 28.07. 00:00 Ružiná - Michalovce 1:2 (1:1)
    So 28.07. 00:00 Šaľa - SFM Senec 0:1 (0:1)
    So 28.07. 00:00 Šamorín - Dubnica 0:2 (0:0)

    3. kolo

    03.08. 00:00 SFM Senec - Bardejov 3:0 (2:0)
    So 04.08. 00:00 Dolný Kubín - Dunajská Streda 1:2 (1:1)
    So 04.08. 00:00 Dubnica - Ružiná 4:1 (1:1)
    So 04.08. 00:00 Michalovce - Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0)
    So 04.08. 00:00 Podbrezová - Šamorín 2:0 (0:0)
    So 04.08. 00:00 Rimavská Sobota - Šaľa 1:0 (1:0)

    4. kolo

    So 11.08. 00:00 Bardejov - Rimavská Sobota 4:0 (2:0)
    So 11.08. 00:00 Dunajská Streda - SFM Senec 1:0 (1:0)
    So 11.08. 00:00 Liptovský Mikuláš - Dubnica 0:0 (0:0)
    So 11.08. 00:00 Podbrezová - Dolný Kubín 1:1 (1:0)
    So 11.08. 00:00 Šaľa - Michalovce 3:1 (1:0)
    So 11.08. 00:00 Šamorín - Ružiná 2:2 (0:1)

    5. kolo

    So 18.08. 00:00 Dolný Kubín - Šamorín 1:1 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Dubnica - Šaľa 0:0 (0:0)
    So 18.08. 00:00 Michalovce - Bardejov 4:3 (2:2)
    So 18.08. 00:00 Rimavská Sobota - Dunajská Streda 0:1 (0:1)
    So 18.08. 00:00 Ružiná - Liptovský Mikuláš 0:0 (0:0)
    So 18.08. 00:00 SFM Senec - Podbrezová 1:0 (0:0)

    6. kolo

    So 25.08. 00:00 Bardejov - Dubnica 3:1 (1:1)
    So 25.08. 00:00 Dolný Kubín - SFM Senec 1:4 (1:1)
    So 25.08. 00:00 Dunajská Streda - Michalovce 2:1 (0:0)
    So 25.08. 00:00 Podbrezová - Rimavská Sobota 1:0 (1:0)
    So 25.08. 00:00 Šaľa - Ružiná 5:1 (2:0)
    So 25.08. 00:00 Šamorín - Liptovský Mikuláš 2:0 (1:0)

    7. kolo

    31.08. 00:00 SFM Senec - Šamorín 1:1 (0:0)
    So 01.09. 00:00 Dubnica - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 01.09. 00:00 Liptovský Mikuláš - Šaľa 0:1 (0:0)
    So 01.09. 00:00 Michalovce - Podbrezová 0:1 (0:0)
    So 01.09. 00:00 Rimavská Sobota - Dolný Kubín 2:2 (0:0)
    So 01.09. 00:00 Ružiná - Bardejov 1:2 (1:0)

    8. kolo

    So 08.09. 00:00 Bardejov - Liptovský Mikuláš 1:0 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Dolný Kubín - Michalovce 3:1 (1:0)
    So 08.09. 00:00 Dunajská Streda - Ružiná 3:2 (2:1)
    So 08.09. 00:00 Podbrezová - Dubnica 2:0 (2:0)
    So 08.09. 00:00 Šamorín - Šaľa 1:0 (0:0)
    So 08.09. 00:00 SFM Senec - Rimavská Sobota 4:0 (1:0)

    9. kolo

    So 15.09. 00:00 Dubnica - Dolný Kubín 0:2 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Liptovský Mikuláš - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Michalovce - SFM Senec 0:2 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Rimavská Sobota - Šamorín 0:2 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Ružiná - Podbrezová 1:2 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Šaľa - Bardejov 2:0 (0:0)

    10. kolo

    21.09. 00:00 SFM Senec - Dubnica 1:1 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Dolný Kubín - Ružiná 0:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Dunajská Streda - Šaľa 2:1 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Podbrezová - Liptovský Mikuláš 3:0 (3:0)
    So 22.09. 00:00 Rimavská Sobota - Michalovce 1:3 (1:2)
    So 22.09. 00:00 Šamorín - Bardejov 1:1 (0:1)

    11. kolo

    So 29.09. 00:00 Bardejov - Dunajská Streda 1:0 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Dubnica - Rimavská Sobota 0:2 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Liptovský Mikuláš - Dolný Kubín 0:0 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Michalovce - Šamorín 0:0 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Ružiná - SFM Senec 2:0 (2:0)
    So 29.09. 00:00 Šaľa - Podbrezová 1:1 (1:1)

    12. kolo

    So 06.10. 00:00 Liptovský Mikuláš - SFM Senec 0:1 (0:0)
    So 06.10. 00:00 Bardejov - Podbrezová 2:2 (1:1)
    So 06.10. 00:00 Dubnica - Michalovce 1:2 (0:2)
    So 06.10. 00:00 Šamorín - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 06.10. 00:00 Šaľa - Dolný Kubín 2:0 (0:0)
    So 06.10. 00:00 Ružiná - Rimavská Sobota 0:0 (0:0)

    13. kolo

    12.10. 00:00 SFM Senec - Šaľa 0:1 (0:1)
    So 13.10. 00:00 Dolný Kubín - Bardejov 1:0 (0:0)
    So 13.10. 00:00 Podbrezová - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
    So 13.10. 00:00 Rimavská Sobota - Liptovský Mikuláš 4:1 (2:1)
    So 13.10. 00:00 Michalovce - Ružiná 2:0 (0:0)
    So 13.10. 00:00 Dubnica - Šamorín 2:1 (0:1)

    14. kolo

    So 20.10. 00:00 Bardejov - SFM Senec 2:0 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Dunajská Streda - Dolný Kubín 1:2 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Ružiná - Dubnica 0:2 (0:2)
    So 20.10. 00:00 Liptovský Mikuláš - Michalovce 4:0 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Šamorín - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Šaľa - Rimavská Sobota 1:1 (1:0)

    15. kolo

    26.10. 00:00 SFM Senec - Dunajská Streda 0:1 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Rimavská Sobota - Bardejov 4:2 (1:1)
    So 27.10. 00:00 Dubnica - Liptovský Mikuláš 3:0 (1:0)
    So 27.10. 00:00 Dolný Kubín - Podbrezová 2:2 (1:2)
    So 27.10. 00:00 Michalovce - Šaľa 1:2 (1:1)
    Út 13.11. 00:00 Ružiná - Šamorín 3:0 (1:0)

    16. kolo

    So 03.11. 00:00 Šamorín - Dolný Kubín 2:0 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Šaľa - Dubnica 1:3 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Bardejov - Michalovce 1:0 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Dunajská Streda - Rimavská Sobota 3:2 (1:0)
    So 03.11. 00:00 Liptovský Mikuláš - Ružiná 1:1 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Podbrezová - SFM Senec 1:1 (1:0)

    17. kolo

    09.11. 00:00 SFM Senec - Dolný Kubín 2:1 (1:1)
    So 10.11. 00:00 Dubnica - Bardejov 1:0 (0:0)
    So 10.11. 00:00 Michalovce - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
    So 10.11. 00:00 Rimavská Sobota - Podbrezová 0:2 (0:1)
    So 10.11. 00:00 Ružiná - Šaľa 3:0 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Liptovský Mikuláš - Šamorín 2:0 (2:0)

    18. kolo

    So 17.11. 00:00 Šamorín - SFM Senec 0:2 (0:1)
    So 17.11. 00:00 Dunajská Streda - Dubnica 1:2 (0:1)
    So 17.11. 00:00 Šaľa - Liptovský Mikuláš 2:1 (0:0)
    So 17.11. 00:00 Podbrezová - Michalovce 2:0 (2:0)
    So 17.11. 00:00 Dolný Kubín - Rimavská Sobota 0:0 (0:0)
    So 17.11. 00:00 Bardejov - Ružiná 1:0 (1:0)

    19. kolo

    So 24.11. 00:00 Liptovský Mikuláš - Bardejov 0:2 (0:0)
    So 24.11. 00:00 Michalovce - Dolný Kubín 1:1 (0:1)
    So 24.11. 00:00 Ružiná - Dunajská Streda 1:2 (0:1)
    So 24.11. 00:00 Dubnica - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 24.11. 00:00 Šaľa - Šamorín 0:2 (0:2)
    So 24.11. 00:00 Rimavská Sobota - SFM Senec 0:0 (0:0)

    20. kolo

    08.03. 17:30 SFM Senec - Michalovce 2:2 (1:1)
    So 09.03. 14:30 Dunajská Streda - Liptovský Mikuláš 3:0 (1:0)
    So 09.03. 14:30 Šamorín - Rimavská Sobota 2:0 (2:0)
    So 09.03. 14:30 Podbrezová - Ružiná 4:1 (1:0)
    Út 16.04. 16:00 Dolný Kubín - Dubnica 2:0 (0:0)
    Út 16.04. 16:00 Bardejov - Šaľa 2:1 (0:0)

    22. kolo

    22.03. 17:30 SFM Senec - Ružiná 2:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Rimavská Sobota - Dubnica 2:1 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Šamorín - Michalovce 0:0 (0:0)
    So 23.03. 17:30 Dunajská Streda - Bardejov 2:1 (0:1)
    Út 09.04. 16:00 Dolný Kubín - Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1)
    Út 09.04. 16:00 Podbrezová - Šaľa 3:1 (2:1)

    23. kolo

    Čt 28.03. 17:30 SFM Senec - Liptovský Mikuláš 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Michalovce - Dubnica 0:0 (0:0)
    So 30.03. 17:30 Dunajská Streda - Šamorín 1:0 (1:0)
    Út 07.05. 16:30 Podbrezová - Bardejov 0:1 (0:0)
    Út 07.05. 16:30 Dolný Kubín - Šaľa 3:1 (3:0)
    Út 07.05. 16:30 Rimavská Sobota - Ružiná 3:1 (0:1)

    24. kolo

    So 06.04. 15:30 Bardejov - Dolný Kubín 1:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Ružiná - Michalovce 1:3 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Šaľa - SFM Senec 4:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Šamorín - Dubnica 2:0 (1:0)
    So 06.04. 17:30 Dunajská Streda - Podbrezová 0:0 (0:0)
    St 15.05. 16:30 Liptovský Mikuláš - Rimavská Sobota 1:2 (1:2)

    25. kolo

    12.04. 17:30 SFM Senec - Bardejov 0:1 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Dolný Kubín - Dunajská Streda 1:2 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Dubnica - Ružiná 0:4 (0:2)
    So 13.04. 15:30 Podbrezová - Šamorín 2:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Rimavská Sobota - Šaľa 2:1 (0:1)
    So 13.04. 17:30 Michalovce - Liptovský Mikuláš 2:0 (1:0)

    26. kolo

    So 20.04. 16:00 Bardejov - Rimavská Sobota 0:1 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Dunajská Streda - SFM Senec 2:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Liptovský Mikuláš - Dubnica 3:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Podbrezová - Dolný Kubín 1:1 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Šaľa - Michalovce 1:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Šamorín - Ružiná 0:0 (0:0)

    21. kolo

    Út 23.04. 16:30 Dubnica - SFM Senec 1:2 (1:1)
    Út 23.04. 16:30 Ružiná - Dolný Kubín 0:0 (0:0)
    Út 23.04. 16:30 Šaľa - Dunajská Streda 1:2 (1:1)
    Út 23.04. 16:30 Liptovský Mikuláš - Podbrezová 0:0 (0:0)
    Út 23.04. 16:30 Bardejov - Šamorín 2:1 (2:0)
    Út 23.04. 17:30 Michalovce - Rimavská Sobota 1:2 (0:2)

    27. kolo

    So 27.04. 16:00 Dolný Kubín - Šamorín 1:1 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Dubnica - Šaľa 0:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Rimavská Sobota - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Ružiná - Liptovský Mikuláš 3:1 (0:0)
    So 27.04. 17:30 Michalovce - Bardejov 3:0 (1:0)
    So 27.04. 17:30 SFM Senec - Podbrezová 1:1 (0:1)

    28. kolo

    Út 30.04. 16:00 Bardejov - Dubnica 1:0 (1:0)
    Út 30.04. 16:00 Dolný Kubín - SFM Senec 1:2 (0:1)
    Út 30.04. 16:00 Dunajská Streda - Michalovce 2:1 (0:0)
    Út 30.04. 16:00 Podbrezová - Rimavská Sobota 2:1 (0:1)
    Út 30.04. 16:00 Šaľa - Ružiná 3:1 (2:1)
    Út 30.04. 16:00 Šamorín - Liptovský Mikuláš 3:0 (1:0)

    29. kolo

    So 04.05. 16:30 Liptovský Mikuláš - Šaľa 3:1 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Michalovce - Podbrezová 2:3 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Rimavská Sobota - Dolný Kubín 0:1 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Ružiná - Bardejov 2:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 SFM Senec - Šamorín 4:1 (2:0)
    St 15.05. 16:30 Dubnica - Dunajská Streda 0:1 (0:0)

    30. kolo

    So 11.05. 16:30 Bardejov - Liptovský Mikuláš 1:1 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Dolný Kubín - Michalovce 2:2 (0:2)
    So 11.05. 16:30 Dunajská Streda - Ružiná 1:1 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Šamorín - Šaľa 2:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Podbrezová - Dubnica 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:30 SFM Senec - Rimavská Sobota 4:2 (2:0)

    31. kolo

    So 18.05. 17:00 Dubnica - Dolný Kubín 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Liptovský Mikuláš - Dunajská Streda 2:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Michalovce - SFM Senec 1:2 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Rimavská Sobota - Šamorín 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Ružiná - Podbrezová 0:4 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Šaľa - Bardejov 0:3 (0:1)

    32. kolo

    Ne 26.05. 17:00 SFM Senec - Dubnica 1:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Dolný Kubín - Ružiná 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Dunajská Streda - Šaľa 1:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Podbrezová - Liptovský Mikuláš 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Rimavská Sobota - Michalovce 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Šamorín - Bardejov 2:0 (1:0)

    33. kolo

    So 01.06. 17:00 Bardejov - Dunajská Streda 1:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Dubnica - Rimavská Sobota 3:2 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Liptovský Mikuláš - Dolný Kubín 2:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Michalovce - Šamorín 2:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Ružiná - SFM Senec 2:3 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Šaľa - Podbrezová 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: Josef Cestr

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 19 8 6 41:26 65
    2. 33 16 13 4 45:20 61
    3. 33 16 9 8 48:31 57
    4. 33 16 5 12 41:36 53
    5. 33 12 7 14 41:43 43
    6. 33 10 11 12 29:32 41
    7. 33 12 5 16 41:45 41
    8. 33 11 8 14 31:38 41
    9. 33 11 7 15 38:47 40
    10. 33 9 9 15 26:39 36
    11. 33 7 13 13 34:42 34
    12. 33 7 9 17 38:54 30

    Nejčtenější ze sportu