Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6856
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5975
    Týden:
    23
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 28.08. 20:00 Numancia - Betis 1:1 (1:0)
    So 28.08. 20:00 Atlético Madrid - Málaga 2:0 (1:0)
    So 28.08. 22:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 1:1 (1:0)
    Ne 29.08. 19:30 Real Sociedad - Levante 1:1 (0:1)
    Ne 29.08. 19:30 FC Sevilla - Albacete 1:0 (0:0)
    Ne 29.08. 19:30 Zaragoza - Getafe 3:1 (1:1)
    Ne 29.08. 19:30 Mallorca - Real Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 29.08. 19:30 Osasuna - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 21:30 Santander - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    Po 30.08. 21:00 Valencia - Villarreal 2:1 (2:0)

    2.kolo

    So 11.09. 18:00 Bilbao - Valencia 2:2 (2:0)
    So 11.09. 20:00 Real Madrid - Numancia 1:0 (1:0)
    So 11.09. 22:00 FC Barcelona - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    Ne 12.09. 18:00 La Coruňa - Osasuna 1:3 (1:0)
    Ne 12.09. 19:30 Villarreal - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 19:30 Levante - Santander 3:1 (0:1)
    Ne 12.09. 19:30 Málaga - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 19:30 Getafe - Mallorca 1:2 (0:1)
    Ne 12.09. 19:30 Betis - Esp. Barcelona 1:4 (0:2)
    Ne 12.09. 21:30 Albacete - Atlético Madrid 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 18.09. 18:00 Osasuna - Betis 3:2 (0:1)
    So 18.09. 20:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 1:0 (1:0)
    So 18.09. 22:00 Valencia - Real Sociedad 3:1 (1:0)
    Ne 19.09. 17:30 Santander - Villarreal 1:1 (0:0)
    Ne 19.09. 17:30 FC Sevilla - Levante 3:0 (1:0)
    Ne 19.09. 17:30 Zaragoza - Albacete 4:3 (1:2)
    Ne 19.09. 17:30 Mallorca - Málaga 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 17:30 Numancia - Getafe 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 19:30 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:1 (0:1)
    Ne 19.09. 21:30 Bilbao - La Coruňa 1:2 (0:0)

    4.kolo

    Út 21.09. 22:00 Real Madrid - Osasuna 1:0 (0:0)
    St 22.09. 21:00 Málaga - Numancia 4:1 (3:0)
    St 22.09. 21:00 Villarreal - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    St 22.09. 21:00 Levante - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    St 22.09. 21:00 Getafe - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    St 22.09. 21:00 Real Sociedad - Santander 0:1 (0:1)
    St 22.09. 21:00 Betis - Bilbao 2:1 (1:1)
    St 22.09. 21:00 Albacete - Mallorca 0:0 (0:0)
    St 22.09. 21:30 La Coruňa - Valencia 1:5 (0:4)
    Čt 23.09. 21:00 FC Barcelona - Zaragoza 4:1 (1:1)

    5.kolo

    So 25.09. 18:00 Atlético Madrid - Villarreal 1:0 (1:0)
    So 25.09. 20:00 Bilbao - Real Madrid 2:1 (2:0)
    So 25.09. 22:00 La Coruňa - Betis 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 17:30 Esp. Barcelona - Málaga 1:0 (0:0)
    Ne 26.09. 17:30 Valencia - Santander 2:0 (2:0)
    Ne 26.09. 17:30 Zaragoza - Levante 4:3 (1:2)
    Ne 26.09. 17:30 Osasuna - Getafe 2:1 (2:1)
    Ne 26.09. 17:30 Numancia - Albacete 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 19:30 Mallorca - FC Barcelona 1:3 (0:3)
    Ne 26.09. 21:30 FC Sevilla - Real Sociedad 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 02.10. 20:00 Betis - Valencia 1:1 (1:1)
    So 02.10. 22:00 Real Sociedad - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 17:00 Albacete - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 17:00 Santander - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 17:00 Getafe - Bilbao 3:1 (1:0)
    Ne 03.10. 17:00 Levante - Mallorca 2:0 (2:0)
    Ne 03.10. 17:00 Villarreal - Zaragoza 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 17:00 Málaga - Osasuna 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 19:00 FC Barcelona - Numancia 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 21:00 Real Madrid - La Coruňa 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 16.10. 18:00 La Coruňa - Getafe 2:1 (1:0)
    So 16.10. 20:00 Betis - Real Madrid 1:1 (1:0)
    So 16.10. 22:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 17:00 Bilbao - Málaga 1:0 (1:0)
    Ne 17.10. 17:00 Numancia - Levante 1:3 (0:1)
    Ne 17.10. 17:00 Mallorca - Villarreal 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 17:00 Zaragoza - Real Sociedad 2:1 (1:1)
    Ne 17.10. 19:00 Atlético Madrid - Santander 1:0 (1:0)
    Ne 17.10. 19:00 Osasuna - Albacete 4:2 (2:1)
    Ne 17.10. 21:00 Valencia - FC Sevilla 1:2 (0:0)

    8.kolo

    So 23.10. 20:00 Málaga - La Coruňa 1:1 (1:0)
    So 23.10. 22:00 Real Madrid - Valencia 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 Villarreal - Numancia 4:0 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 Levante - Esp. Barcelona 0:2 (0:0)
    Ne 24.10. 17:00 Getafe - Betis 0:2 (0:0)
    Ne 24.10. 17:00 Real Sociedad - Mallorca 2:1 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 Santander - Zaragoza 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 Albacete - Bilbao 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 19:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 2:1 (1:0)
    Ne 24.10. 21:00 FC Barcelona - Osasuna 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 30.10. 20:00 Bilbao - FC Barcelona 1:1 (1:1)
    So 30.10. 22:00 Valencia - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 17:00 Numancia - Real Sociedad 0:2 (0:0)
    Ne 31.10. 17:00 Osasuna - Levante 0:1 (0:1)
    Ne 31.10. 17:00 Mallorca - Santander 1:2 (0:1)
    Ne 31.10. 17:00 Zaragoza - FC Sevilla 3:0 (2:0)
    Ne 31.10. 17:00 Esp. Barcelona - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 17:00 La Coruňa - Albacete 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 19:00 Real Madrid - Getafe 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 21:00 Betis - Málaga 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 06.11. 20:00 FC Barcelona - La Coruňa 2:1 (2:1)
    So 06.11. 22:00 Albacete - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 17:00 Villarreal - Osasuna 3:0 (2:0)
    Ne 07.11. 17:00 Levante - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 07.11. 17:00 Getafe - Valencia 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 17:00 FC Sevilla - Mallorca 1:1 (0:0)
    Ne 07.11. 17:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 0:2 (0:0)
    Ne 07.11. 17:00 Santander - Numancia 2:0 (0:0)
    Ne 07.11. 19:00 Málaga - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 07.11. 21:00 Atlético Madrid - Zaragoza 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 13.11. 20:00 Bilbao - Villarreal 2:1 (0:0)
    So 13.11. 20:00 Numancia - FC Sevilla 2:1 (0:0)
    So 13.11. 20:00 Osasuna - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    So 13.11. 20:00 Getafe - Málaga 1:0 (0:0)
    So 13.11. 20:00 Valencia - Zaragoza 0:0 (0:0)
    So 13.11. 20:00 Esp. Barcelona - Santander 2:1 (1:0)
    So 13.11. 22:00 La Coruňa - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 14.11. 17:00 Mallorca - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    Ne 14.11. 19:00 Real Madrid - Albacete 6:1 (3:1)
    Ne 14.11. 21:00 Betis - FC Barcelona 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 20.11. 20:00 Villarreal - La Coruňa 0:2 (0:1)
    So 20.11. 20:00 Málaga - Valencia 0:2 (0:1)
    So 20.11. 22:00 FC Barcelona - Real Madrid 3:0 (2:0)
    Ne 21.11. 17:00 Levante - Betis 1:2 (1:1)
    Ne 21.11. 17:00 Zaragoza - Mallorca 0:1 (0:1)
    Ne 21.11. 17:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 21.11. 17:00 Santander - Osasuna 1:1 (0:1)
    Ne 21.11. 17:00 Albacete - Getafe 1:1 (0:0)
    Ne 21.11. 19:00 Atlético Madrid - Numancia 2:0 (0:0)
    Ne 21.11. 21:00 Real Sociedad - Bilbao 3:2 (0:2)

    13.kolo

    So 27.11. 18:00 Bilbao - Santander 3:0 (2:0)
    So 27.11. 20:00 Getafe - FC Barcelona 1:2 (0:2)
    So 27.11. 22:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 2:1 (0:0)
    Ne 28.11. 17:00 Málaga - Albacete 0:2 (0:1)
    Ne 28.11. 17:00 Numancia - Zaragoza 2:1 (2:1)
    Ne 28.11. 17:00 Osasuna - FC Sevilla 4:1 (1:1)
    Ne 28.11. 17:00 La Coruňa - Real Sociedad 2:2 (2:1)
    Ne 28.11. 17:00 Betis - Villarreal 2:1 (2:0)
    Ne 28.11. 19:00 Real Madrid - Levante 5:0 (1:0)
    Ne 28.11. 21:00 Valencia - Mallorca 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 04.12. 18:00 Albacete - Valencia 0:1 (0:0)
    So 04.12. 20:00 FC Barcelona - Málaga 4:0 (2:0)
    So 04.12. 22:00 Real Sociedad - Betis 1:0 (1:0)
    Ne 05.12. 17:00 Mallorca - Numancia 3:2 (0:1)
    Ne 05.12. 17:00 Levante - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 05.12. 17:00 Zaragoza - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 05.12. 17:00 FC Sevilla - Bilbao 2:0 (0:0)
    Ne 05.12. 17:00 Santander - La Coruňa 2:2 (1:0)
    Ne 05.12. 19:00 Villarreal - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 05.12. 21:00 Atlético Madrid - Osasuna 3:2 (2:1)

    15.kolo

    So 11.12. 20:00 Albacete - FC Barcelona 1:2 (0:1)
    So 11.12. 22:00 Bilbao - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 12.12. 17:00 Málaga - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 12.12. 17:00 Osasuna - Zaragoza 2:2 (1:1)
    Ne 12.12. 17:00 Getafe - Villarreal 1:2 (0:1)
    Ne 12.12. 17:00 Valencia - Numancia 1:0 (1:0)
    Ne 12.12. 17:00 La Coruňa - FC Sevilla 2:2 (0:1)
    Ne 12.12. 17:00 Betis - Santander 2:1 (1:0)
    Ne 12.12. 21:00 Esp. Barcelona - Mallorca 2:1 (2:0)
    St 05.01. 18:00 Real Madrid - Real Sociedad 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 18.12. 18:00 Levante - Albacete 1:1 (1:1)
    So 18.12. 20:00 Santander - Real Madrid 2:3 (1:1)
    So 18.12. 22:00 FC Barcelona - Valencia 1:1 (0:0)
    Ne 19.12. 17:00 Numancia - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 19.12. 17:00 Villarreal - Málaga 3:0 (1:0)
    Ne 19.12. 17:00 Mallorca - Osasuna 1:2 (0:2)
    Ne 19.12. 17:00 Zaragoza - Bilbao 0:2 (0:0)
    Ne 19.12. 17:00 Real Sociedad - Getafe 1:1 (0:0)
    Ne 19.12. 19:00 FC Sevilla - Betis 2:1 (1:1)
    Ne 19.12. 21:00 Atlético Madrid - La Coruňa 1:0 (1:0)

    17.kolo

    Út 21.12. 20:00 FC Barcelona - Levante 2:1 (1:0)
    Út 21.12. 22:00 Betis - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    St 22.12. 20:00 Málaga - Real Sociedad 1:5 (1:1)
    St 22.12. 20:00 Osasuna - Numancia 2:0 (0:0)
    St 22.12. 20:00 Getafe - Santander 2:0 (2:0)
    St 22.12. 20:00 Valencia - Esp. Barcelona 3:0 (1:0)
    St 22.12. 20:00 La Coruňa - Zaragoza 2:3 (0:1)
    St 22.12. 20:00 Bilbao - Mallorca 4:0 (2:0)
    St 22.12. 20:00 Albacete - Villarreal 2:2 (1:2)
    St 22.12. 21:00 Real Madrid - FC Sevilla 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 08.01. 20:00 FC Sevilla - Getafe 0:0 (0:0)
    So 08.01. 20:00 Numancia - Bilbao 1:1 (0:1)
    So 08.01. 22:00 Valencia - Levante 2:1 (0:0)
    Ne 09.01. 17:00 Mallorca - La Coruňa 2:2 (0:0)
    Ne 09.01. 17:00 Zaragoza - Betis 1:0 (1:0)
    Ne 09.01. 17:00 Real Sociedad - Albacete 0:2 (0:1)
    Ne 09.01. 17:00 Santander - Málaga 2:1 (2:0)
    Ne 09.01. 17:00 Esp. Barcelona - Osasuna 4:1 (3:1)
    Ne 09.01. 19:00 Atlético Madrid - Real Madrid 0:3 (0:1)
    Ne 09.01. 21:00 Villarreal - FC Barcelona 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 15.01. 20:00 Getafe - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    So 15.01. 22:00 Málaga - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 16.01. 17:00 Osasuna - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 16.01. 17:00 Levante - Villarreal 2:4 (0:2)
    Ne 16.01. 17:00 La Coruňa - Numancia 1:1 (0:0)
    Ne 16.01. 17:00 Betis - Mallorca 2:0 (1:0)
    Ne 16.01. 17:00 Bilbao - Esp. Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 16.01. 17:00 Albacete - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 16.01. 19:00 FC Barcelona - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    Ne 16.01. 21:00 Real Madrid - Zaragoza 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 22.01. 20:00 FC Barcelona - Santander 3:0 (1:0)
    So 22.01. 22:00 Bilbao - Osasuna 4:3 (0:1)
    Ne 23.01. 17:00 Betis - Numancia 4:0 (3:0)
    Ne 23.01. 17:00 Levante - Real Sociedad 2:1 (1:0)
    Ne 23.01. 17:00 Albacete - FC Sevilla 0:2 (0:2)
    Ne 23.01. 17:00 Getafe - Zaragoza 3:0 (3:0)
    Ne 23.01. 17:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 4:1 (2:1)
    Ne 23.01. 17:00 Villarreal - Valencia 3:1 (2:0)
    Ne 23.01. 19:00 Málaga - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 23.01. 21:00 Real Madrid - Mallorca 3:1 (1:1)

    21.kolo

    So 29.01. 20:00 Atlético Madrid - Albacete 3:1 (3:1)
    So 29.01. 21:30 FC Sevilla - FC Barcelona 0:4 (0:0)
    Ne 30.01. 17:00 Real Sociedad - Villarreal 0:4 (0:0)
    Ne 30.01. 17:00 Santander - Levante 2:2 (1:0)
    Ne 30.01. 17:00 Zaragoza - Málaga 1:0 (1:0)
    Ne 30.01. 17:00 Mallorca - Getafe 3:1 (2:1)
    Ne 30.01. 17:00 Esp. Barcelona - Betis 2:2 (1:0)
    Ne 30.01. 17:00 Osasuna - La Coruňa 1:1 (0:0)
    Ne 30.01. 19:00 Numancia - Real Madrid 1:2 (0:0)
    Ne 30.01. 21:00 Valencia - Bilbao 2:2 (0:1)

    22.kolo

    So 05.02. 20:00 Real Sociedad - Valencia 3:3 (1:1)
    So 05.02. 22:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 4:0 (2:0)
    Ne 06.02. 17:00 Betis - Osasuna 3:1 (2:1)
    Ne 06.02. 17:00 Villarreal - Santander 2:1 (0:1)
    Ne 06.02. 17:00 Levante - FC Sevilla 0:3 (0:1)
    Ne 06.02. 17:00 Albacete - Zaragoza 2:1 (0:1)
    Ne 06.02. 17:00 Málaga - Mallorca 0:0 (0:0)
    Ne 06.02. 17:00 Getafe - Numancia 1:0 (1:0)
    Ne 06.02. 19:00 La Coruňa - Bilbao 1:1 (0:0)
    Ne 06.02. 21:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 12.02. 20:00 Zaragoza - FC Barcelona 1:4 (0:3)
    So 12.02. 22:00 Valencia - La Coruňa 1:2 (0:1)
    Ne 13.02. 17:00 Numancia - Málaga 0:1 (0:1)
    Ne 13.02. 17:00 FC Sevilla - Villarreal 2:1 (1:0)
    Ne 13.02. 17:00 Atlético Madrid - Levante 0:0 (0:0)
    Ne 13.02. 17:00 Esp. Barcelona - Getafe 2:0 (0:0)
    Ne 13.02. 17:00 Santander - Real Sociedad 1:3 (0:3)
    Ne 13.02. 17:00 Mallorca - Albacete 2:1 (0:1)
    Ne 13.02. 19:00 Osasuna - Real Madrid 1:2 (1:0)
    Ne 13.02. 21:00 Bilbao - Betis 4:4 (2:3)

    24.kolo

    So 19.02. 20:00 Real Madrid - Bilbao 0:2 (0:0)
    So 19.02. 20:00 FC Barcelona - Mallorca 2:0 (1:0)
    So 19.02. 22:00 Real Sociedad - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 20.02. 17:00 Albacete - Numancia 1:2 (1:0)
    Ne 20.02. 17:00 Getafe - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 20.02. 17:00 Levante - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 20.02. 17:00 Málaga - Esp. Barcelona 3:2 (2:0)
    Ne 20.02. 17:00 Betis - La Coruňa 2:0 (1:0)
    Ne 20.02. 19:00 Santander - Valencia 1:0 (0:0)
    Ne 20.02. 21:00 Villarreal - Atlético Madrid 3:2 (0:2)

    25.kolo

    So 26.02. 18:00 Mallorca - Levante 1:2 (0:0)
    So 26.02. 18:00 Esp. Barcelona - Albacete 2:1 (2:0)
    So 26.02. 20:00 Numancia - FC Barcelona 1:1 (1:0)
    So 26.02. 22:00 La Coruňa - Real Madrid 2:0 (2:0)
    Ne 27.02. 17:00 FC Sevilla - Santander 2:2 (1:1)
    Ne 27.02. 17:00 Zaragoza - Villarreal 1:0 (1:0)
    Ne 27.02. 17:00 Osasuna - Málaga 1:6 (0:3)
    Ne 27.02. 19:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    Ne 27.02. 21:00 Valencia - Betis 2:1 (1:1)
    St 16.03. 21:00 Bilbao - Getafe 1:2 (1:0)

    26.kolo

    Út 01.03. 22:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    St 02.03. 20:00 Getafe - La Coruňa 1:1 (0:1)
    St 02.03. 20:00 Albacete - Osasuna 1:1 (0:0)
    St 02.03. 20:00 Santander - Atlético Madrid 2:1 (1:1)
    St 02.03. 20:00 Levante - Numancia 1:1 (1:1)
    St 02.03. 20:00 Villarreal - Mallorca 2:1 (0:1)
    St 02.03. 20:00 Real Sociedad - Zaragoza 2:1 (1:1)
    St 02.03. 20:00 Málaga - Bilbao 1:0 (1:0)
    St 02.03. 20:00 FC Sevilla - Valencia 2:2 (1:1)
    St 02.03. 21:00 Real Madrid - Betis 3:1 (2:0)

    27.kolo

    So 05.03. 18:00 Osasuna - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    So 05.03. 20:00 Valencia - Real Madrid 1:1 (1:1)
    So 05.03. 22:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 3:0 (3:0)
    Ne 06.03. 17:00 Numancia - Villarreal 1:1 (0:1)
    Ne 06.03. 17:00 Esp. Barcelona - Levante 2:1 (1:1)
    Ne 06.03. 17:00 Betis - Getafe 2:2 (1:1)
    Ne 06.03. 17:00 Mallorca - Real Sociedad 3:2 (2:2)
    Ne 06.03. 17:00 Zaragoza - Santander 1:0 (0:0)
    Ne 06.03. 19:00 Bilbao - Albacete 3:1 (1:1)
    Ne 06.03. 21:00 La Coruňa - Málaga 1:0 (1:0)

    28.kolo

    So 12.03. 20:00 FC Barcelona - Bilbao 2:0 (2:0)
    So 12.03. 22:00 Málaga - Betis 1:2 (1:2)
    Ne 13.03. 17:00 Albacete - La Coruňa 0:1 (0:1)
    Ne 13.03. 17:00 Villarreal - Esp. Barcelona 4:1 (1:1)
    Ne 13.03. 17:00 FC Sevilla - Zaragoza 0:1 (0:1)
    Ne 13.03. 17:00 Levante - Osasuna 4:0 (3:0)
    Ne 13.03. 17:00 Real Sociedad - Numancia 2:1 (1:0)
    Ne 13.03. 17:00 Santander - Mallorca 3:0 (2:0)
    Ne 13.03. 19:00 Getafe - Real Madrid 2:1 (1:0)
    Ne 13.03. 21:00 Atlético Madrid - Valencia 1:0 (1:0)

    29.kolo

    So 19.03. 18:00 Betis - Albacete 2:1 (1:0)
    So 19.03. 20:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 2:2 (1:1)
    So 19.03. 21:30 La Coruňa - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 20.03. 17:00 Bilbao - Levante 3:1 (1:0)
    Ne 20.03. 17:00 Valencia - Getafe 3:1 (2:0)
    Ne 20.03. 17:00 Mallorca - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 17:00 Numancia - Santander 2:3 (2:2)
    Ne 20.03. 19:00 Real Madrid - Málaga 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 21:00 Zaragoza - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Čt 28.04. 20:30 Osasuna - Villarreal 3:2 (1:1)

    30.kolo

    So 02.04. 18:00 Real Sociedad - Osasuna 2:0 (2:0)
    So 02.04. 20:00 Zaragoza - Valencia 2:2 (1:0)
    So 02.04. 22:00 Villarreal - Bilbao 3:1 (2:1)
    Ne 03.04. 17:00 Levante - La Coruňa 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 17:00 FC Sevilla - Numancia 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 17:00 Málaga - Getafe 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 17:00 Santander - Esp. Barcelona 1:3 (1:2)
    Ne 03.04. 17:00 FC Barcelona - Betis 3:3 (1:2)
    Ne 03.04. 19:00 Atlético Madrid - Mallorca 4:0 (1:0)
    Ne 03.04. 21:00 Albacete - Real Madrid 1:2 (1:2)

    31.kolo

    So 09.04. 20:00 Numancia - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    So 09.04. 22:00 Bilbao - Real Sociedad 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 17:00 Betis - Levante 2:2 (2:1)
    Ne 10.04. 17:00 Mallorca - Zaragoza 0:2 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 1:3 (0:2)
    Ne 10.04. 17:00 Osasuna - Santander 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Getafe - Albacete 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Valencia - Málaga 2:2 (2:1)
    Ne 10.04. 19:00 Real Madrid - FC Barcelona 4:2 (3:1)
    Ne 10.04. 21:00 La Coruňa - Villarreal 1:1 (0:0)

    32.kolo

    So 16.04. 20:00 FC Sevilla - Osasuna 0:1 (0:1)
    So 16.04. 20:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    So 16.04. 22:00 Real Sociedad - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Albacete - Málaga 1:2 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Zaragoza - Numancia 4:1 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Santander - Bilbao 0:2 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Villarreal - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Mallorca - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 19:00 Levante - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 17.04. 21:00 FC Barcelona - Getafe 2:0 (1:0)

    33.kolo

    So 23.04. 20:00 Osasuna - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    So 23.04. 22:00 Real Madrid - Villarreal 2:1 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Numancia - Mallorca 1:2 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Getafe - Levante 1:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 3:1 (2:0)
    Ne 24.04. 17:00 La Coruňa - Santander 1:4 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Betis - Real Sociedad 2:3 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Valencia - Albacete 2:0 (0:0)
    Ne 24.04. 19:00 Málaga - FC Barcelona 0:4 (0:2)
    Ne 24.04. 21:00 Bilbao - FC Sevilla 1:3 (0:2)

    34.kolo

    So 30.04. 20:00 Atlético Madrid - Bilbao 1:1 (0:0)
    So 30.04. 20:00 Numancia - Valencia 1:1 (0:0)
    So 30.04. 22:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:2 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Mallorca - Esp. Barcelona 3:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Levante - Málaga 0:1 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Zaragoza - Osasuna 5:1 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Villarreal - Getafe 4:0 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Santander - Betis 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 19:00 FC Barcelona - Albacete 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 21:00 FC Sevilla - La Coruňa 2:0 (2:0)

    35.kolo

    So 07.05. 18:00 Osasuna - Mallorca 1:1 (0:1)
    So 07.05. 18:00 Bilbao - Zaragoza 2:0 (0:0)
    So 07.05. 20:00 Real Madrid - Santander 5:0 (2:0)
    So 07.05. 22:00 Betis - FC Sevilla 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Esp. Barcelona - Numancia 3:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Málaga - Villarreal 0:2 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Albacete - Levante 3:1 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Getafe - Real Sociedad 2:0 (2:0)
    Ne 08.05. 19:00 Valencia - FC Barcelona 0:2 (0:2)
    Ne 08.05. 21:00 La Coruňa - Atlético Madrid 2:0 (0:0)

    36.kolo

    So 14.05. 20:00 FC Sevilla - Real Madrid 2:2 (1:1)
    So 14.05. 22:00 Levante - FC Barcelona 1:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Villarreal - Albacete 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Mallorca - Bilbao 4:3 (1:2)
    Ne 15.05. 17:00 Zaragoza - La Coruňa 2:2 (0:2)
    Ne 15.05. 17:00 Santander - Getafe 2:1 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Numancia - Osasuna 2:2 (1:2)
    Ne 15.05. 17:00 Real Sociedad - Málaga 1:3 (0:1)
    Ne 15.05. 19:00 Atlético Madrid - Betis 1:2 (0:2)
    Ne 15.05. 21:00 Esp. Barcelona - Valencia 2:2 (1:1)

    37.kolo

    So 21.05. 20:00 Betis - Zaragoza 3:2 (0:1)
    So 21.05. 22:00 Real Madrid - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 19:00 Getafe - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 19:00 La Coruňa - Mallorca 0:3 (0:2)
    Ne 22.05. 19:00 Albacete - Real Sociedad 2:2 (2:0)
    Ne 22.05. 19:00 Osasuna - Esp. Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 22.05. 19:00 Levante - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 19:00 Bilbao - Numancia 0:2 (0:1)
    Ne 22.05. 21:00 Málaga - Santander 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 3:3 (2:2)

    38.kolo

    So 28.05. 19:00 Real Sociedad - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 28.05. 21:00 Zaragoza - Real Madrid 1:3 (1:1)
    Ne 29.05. 19:00 Santander - Albacete 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 21:00 Valencia - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 29.05. 21:00 Villarreal - Levante 4:1 (2:1)
    Ne 29.05. 21:00 Numancia - La Coruňa 1:1 (0:0)
    Ne 29.05. 21:00 Mallorca - Betis 1:1 (0:1)
    Ne 29.05. 21:00 Esp. Barcelona - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 21:00 FC Sevilla - Málaga 0:2 (0:0)
    Ne 29.05. 21:00 Atlético Madrid - Getafe 2:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 25 9 4 73:29 84
    2. 38 25 5 8 71:32 80
    3. 38 18 11 9 69:37 65
    4. 38 16 14 8 62:50 62
    5. 38 17 10 11 54:46 61
    6. 38 17 9 12 44:41 60
    7. 38 14 16 8 54:39 58
    8. 38 14 9 15 59:54 51
    9. 38 12 15 11 46:50 51
    10. 38 15 6 17 40:48 51
    11. 38 13 11 14 40:34 50
    12. 38 14 8 16 52:57 50
    13. 38 12 11 15 38:46 47
    14. 38 13 8 17 47:56 47
    15. 38 12 10 16 47:65 46
    16. 38 12 8 18 41:58 44
    17. 38 10 9 19 42:63 39
    18. 38 9 10 19 39:58 37
    19. 38 6 11 21 30:61 29
    20. 38 6 10 22 33:57 28

    Nejčtenější ze sportu