Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6879
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    52107
    Týden:
    52
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Dolní Benešov - Opava B 2:2 (1:1)
    So 10.08. 16:30 Val. Meziříčí - Mohelnice 0:2 (0:0)
    So 10.08. 16:30 Hranice - Brumov 0:2 (0:1)
    So 10.08. 16:30 Loko Petrovice - Přerov 1:1 (1:0)
    So 10.08. 16:30 Nový Jičín - Lískovec 1:1 (1:0)
    Ne 11.08. 10:15 Slavičín - Otrokovice 1:1 (1:1)
    Ne 11.08. 16:30 Šumperk - Havířov 1:3 (1:2)
    Ne 11.08. 16:30 Určice - Karviná B 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 17.08. 16:30 Otrokovice - Lískovec 2:5 (2:3)
    So 17.08. 16:30 Přerov - Nový Jičín 0:1 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Brumov - Loko Petrovice 1:2 (1:1)
    So 17.08. 16:30 Karviná B - Hranice 2:1 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Mohelnice - Určice 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 10:15 Havířov - Val. Meziříčí 3:2 (1:2)
    Ne 18.08. 10:15 Opava B - Šumperk 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 10:15 Slavičín - Dolní Benešov 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 Dolní Benešov - Otrokovice 2:0 (0:0)
    So 24.08. 16:30 Val. Meziříčí - Opava B 0:2 (0:1)
    So 24.08. 16:30 Hranice - Mohelnice 2:1 (1:0)
    So 24.08. 16:30 Loko Petrovice - Karviná B 0:0 (0:0)
    So 24.08. 16:30 Nový Jičín - Brumov 3:3 (3:1)
    Ne 25.08. 16:30 Šumperk - Slavičín 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Určice - Havířov 4:0 (3:0)
    Ne 25.08. 16:30 Lískovec - Přerov 2:2 (1:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Otrokovice - Přerov 0:1 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Karviná B - Nový Jičín 0:1 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Mohelnice - Loko Petrovice 3:2 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Dolní Benešov - Šumperk 4:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 Havířov - Hranice 3:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 Opava B - Určice 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 10:15 Slavičín - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 16:30 Brumov - Lískovec 2:2 (0:2)

    5.kolo

    06.09. 17:00 Val. Meziříčí - Dolní Benešov 1:3 (1:1)
    06.09. 17:00 Nový Jičín - Mohelnice 0:1 (0:1)
    So 07.09. 16:30 Hranice - Opava B 2:2 (1:2)
    So 07.09. 16:30 Loko Petrovice - Havířov 0:1 (0:0)
    So 07.09. 16:30 Přerov - Brumov 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Šumperk - Otrokovice 1:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Určice - Slavičín 1:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Lískovec - Karviná B 1:2 (0:0)

    15.kolo

    St 11.09. 17:00 Nový Jičín - Otrokovice 4:1 (3:0)
    St 11.09. 17:00 Lískovec - Loko Petrovice 4:2 (3:0)
    St 11.09. 17:00 Přerov - Hranice 0:2 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Brumov - Určice 1:1 (0:1)
    St 11.09. 17:00 Karviná B - Val. Meziříčí 3:0 (1:0)
    St 11.09. 17:00 Mohelnice - Šumperk 0:1 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Havířov - Dolní Benešov 3:2 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Opava B - Slavičín 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Val. Meziříčí - Otrokovice 3:1 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Hranice - Dolní Benešov 3:0 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Loko Petrovice - Slavičín 1:2 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Nový Jičín - Opava B 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Přerov - Mohelnice 2:2 (1:2)
    Ne 22.09. 10:15 Brumov - Karviná B 3:1 (2:1)
    Ne 22.09. 16:00 Určice - Šumperk 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Lískovec - Havířov 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Karviná B - Přerov 2:2 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Mohelnice - Lískovec 1:1 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Dolní Benešov - Určice 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 10:15 Havířov - Nový Jičín 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Opava B - Loko Petrovice 1:4 (1:1)
    Ne 15.09. 10:15 Slavičín - Hranice 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Šumperk - Val. Meziříčí 1:3 (0:1)
    St 25.09. 16:00 Otrokovice - Brumov 3:0 (1:0)

    8.kolo

    27.09. 17:00 Val. Meziříčí - Určice 4:1 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Otrokovice - Karviná B 1:3 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Mohelnice - Brumov 0:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Dolní Benešov - Loko Petrovice 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 10:15 Havířov - Přerov 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Slavičín - Nový Jičín 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Šumperk - Hranice 1:1 (1:0)
    Út 01.10. 16:00 Opava B - Lískovec 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Hranice - Val. Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 05.10. 15:30 Loko Petrovice - Šumperk 4:0 (1:0)
    So 05.10. 15:30 Nový Jičín - Dolní Benešov 3:1 (1:0)
    So 05.10. 15:30 Přerov - Opava B 1:2 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Karviná B - Mohelnice 0:3 (0:2)
    Ne 06.10. 10:15 Brumov - Havířov 3:1 (2:0)
    Ne 06.10. 15:30 Určice - Otrokovice 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:30 Lískovec - Slavičín 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Otrokovice - Mohelnice 2:3 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Dolní Benešov - Lískovec 4:4 (2:2)
    So 12.10. 15:00 Val. Meziříčí - Loko Petrovice 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 10:15 Havířov - Karviná B 1:4 (1:1)
    Ne 13.10. 10:15 Opava B - Brumov 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Slavičín - Přerov 2:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Šumperk - Nový Jičín 2:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Určice - Hranice 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Hranice - Otrokovice 0:0 (0:0)
    So 19.10. 15:00 Loko Petrovice - Určice 1:1 (1:1)
    So 19.10. 15:00 Nový Jičín - Val. Meziříčí 2:1 (0:0)
    So 19.10. 15:00 Přerov - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    So 19.10. 15:00 Mohelnice - Havířov 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 10:15 Brumov - Slavičín 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Lískovec - Šumperk 4:0 (1:0)
    St 23.10. 15:00 Karviná B - Opava B 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Otrokovice - Havířov 1:1 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Dolní Benešov - Brumov 4:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Val. Meziříčí - Lískovec 2:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Hranice - Loko Petrovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:15 Opava B - Mohelnice 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 10:15 Slavičín - Karviná B 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Šumperk - Přerov 1:2 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Určice - Nový Jičín 4:2 (2:1)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Loko Petrovice - Otrokovice 1:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Nový Jičín - Hranice 2:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Přerov - Val. Meziříčí 2:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Mohelnice - Slavičín 0:0 (0:0)
    Ne 03.11. 10:15 Brumov - Šumperk 2:2 (1:0)
    Ne 03.11. 10:15 Havířov - Opava B 3:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Lískovec - Určice 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Karviná B - Dolní Benešov 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Otrokovice - Opava B 8:0 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Dolní Benešov - Mohelnice 1:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Val. Meziříčí - Brumov 4:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Hranice - Lískovec 1:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Loko Petrovice - Nový Jičín 1:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:15 Slavičín - Havířov 3:1 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Šumperk - Karviná B 4:1 (4:1)
    Ne 10.11. 14:00 Určice - Přerov 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 16.11. 13:30 Přerov - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Karviná B - Určice 0:2 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Mohelnice - Val. Meziříčí 4:0 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Otrokovice - Slavičín 1:1 (0:0)
    Ne 17.11. 10:15 Brumov - Hranice 0:0 (0:0)
    Ne 17.11. 10:15 Havířov - Šumperk 1:3 (0:1)
    Ne 17.11. 10:15 Opava B - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Lískovec - Nový Jičín 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 22.03. 15:00 Přerov - Lískovec 3:0 (2:0)
    So 22.03. 15:00 Karviná B - Loko Petrovice 0:3 (0:2)
    So 22.03. 15:00 Mohelnice - Hranice 1:1 (1:1)
    So 22.03. 15:00 Otrokovice - Dolní Benešov 3:0 (1:0)
    Ne 23.03. 10:15 Brumov - Nový Jičín 1:0 (1:0)
    Ne 23.03. 10:15 Havířov - Určice 0:1 (0:1)
    Ne 23.03. 10:15 Opava B - Val. Meziříčí 0:1 (0:1)
    Ne 23.03. 10:15 Slavičín - Šumperk 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.03. 15:30 Val. Meziříčí - Slavičín 3:1 (1:1)
    So 29.03. 15:30 Hranice - Havířov 2:1 (1:1)
    So 29.03. 15:30 Loko Petrovice - Mohelnice 1:0 (0:0)
    So 29.03. 15:30 Nový Jičín - Karviná B 2:1 (1:1)
    So 29.03. 15:30 Přerov - Otrokovice 0:1 (0:0)
    Ne 30.03. 15:30 Šumperk - Dolní Benešov 0:3 (0:1)
    Ne 30.03. 15:30 Určice - Opava B 2:3 (1:2)
    Ne 30.03. 15:30 Lískovec - Brumov 3:1 (0:0)

    20.kolo

    So 05.04. 15:30 Mohelnice - Nový Jičín 3:0 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Karviná B - Lískovec 0:1 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Dolní Benešov - Val. Meziříčí 3:0
    So 05.04. 15:30 Otrokovice - Šumperk 2:2 (0:1)
    Ne 06.04. 10:15 Havířov - Loko Petrovice 2:0 (0:0)
    Ne 06.04. 10:15 Brumov - Přerov 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 10:15 Opava B - Hranice 4:1 (0:0)
    Ne 06.04. 10:15 Slavičín - Určice 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 12.04. 16:00 Přerov - Karviná B 1:1 (0:0)
    So 12.04. 16:00 Nový Jičín - Havířov 1:1 (0:1)
    So 12.04. 16:00 Loko Petrovice - Opava B 1:1 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Hranice - Slavičín 2:3 (0:2)
    So 12.04. 16:00 Val. Meziříčí - Šumperk 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 10:15 Brumov - Otrokovice 2:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Lískovec - Mohelnice 1:1 (1:0)
    Ne 13.04. 16:00 Určice - Dolní Benešov 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 19.04. 16:00 Karviná B - Brumov 3:4 (1:3)
    So 19.04. 16:00 Mohelnice - Přerov 2:1 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Dolní Benešov - Hranice 3:1 (2:1)
    So 19.04. 16:00 Šumperk - Určice 0:2 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Otrokovice - Val. Meziříčí 5:2 (2:0)
    Ne 20.04. 10:15 Havířov - Lískovec 1:6 (1:2)
    Ne 20.04. 10:15 Opava B - Nový Jičín 1:1 (0:0)
    Ne 20.04. 10:15 Slavičín - Loko Petrovice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 26.04. 16:00 Hranice - Šumperk 2:1 (1:1)
    So 26.04. 16:00 Loko Petrovice - Dolní Benešov 4:0 (2:0)
    So 26.04. 16:00 Nový Jičín - Slavičín 3:1 (2:0)
    So 26.04. 16:00 Přerov - Havířov 2:1 (2:0)
    Ne 27.04. 10:15 Brumov - Mohelnice 1:2 (1:2)
    Ne 27.04. 16:00 Určice - Val. Meziříčí 0:2 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Lískovec - Opava B 1:0 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Karviná B - Otrokovice 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 03.05. 16:30 Mohelnice - Karviná B 2:1 (1:1)
    So 03.05. 16:30 Dolní Benešov - Nový Jičín 3:0 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Otrokovice - Určice 3:1 (2:0)
    So 03.05. 16:30 Val. Meziříčí - Hranice 1:2 (1:0)
    Ne 04.05. 10:15 Havířov - Brumov 0:3 (0:1)
    Ne 04.05. 10:15 Opava B - Přerov 1:0 (1:0)
    Ne 04.05. 10:15 Slavičín - Lískovec 2:1 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Šumperk - Loko Petrovice 2:3 (0:2)

    17.kolo

    St 07.05. 16:30 Dolní Benešov - Slavičín 2:1 (0:0)
    St 07.05. 16:30 Šumperk - Opava B 1:3 (0:1)
    St 07.05. 16:30 Val. Meziříčí - Havířov 5:2 (3:0)
    St 07.05. 16:30 Určice - Mohelnice 0:1 (0:0)
    St 07.05. 16:30 Hranice - Karviná B 1:2 (0:1)
    St 07.05. 16:30 Loko Petrovice - Brumov 2:1 (0:1)
    St 07.05. 16:30 Nový Jičín - Přerov 3:1 (1:0)
    St 07.05. 16:30 Lískovec - Otrokovice 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 10.05. 16:30 Hranice - Určice 2:2 (1:1)
    So 10.05. 16:30 Loko Petrovice - Val. Meziříčí 1:0 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Nový Jičín - Šumperk 2:1 (1:1)
    So 10.05. 16:30 Přerov - Slavičín 5:0 (3:0)
    So 10.05. 16:30 Karviná B - Havířov 0:1 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Mohelnice - Otrokovice 1:0 (1:0)
    Ne 11.05. 10:15 Brumov - Opava B 3:0 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Lískovec - Dolní Benešov 2:2 (1:1)

    26.kolo

    So 17.05. 16:30 Dolní Benešov - Přerov 5:2 (3:0)
    So 17.05. 16:30 Otrokovice - Hranice 1:0 (0:0)
    Ne 18.05. 10:15 Slavičín - Brumov 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 10:15 Havířov - Mohelnice 1:0 (0:0)
    Ne 18.05. 10:15 Opava B - Karviná B 7:1 (3:0)
    Ne 18.05. 16:30 Šumperk - Lískovec 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Určice - Loko Petrovice 1:1 (0:1)
    St 21.05. 17:00 Val. Meziříčí - Nový Jičín 2:1 (1:1)

    27.kolo

    So 24.05. 16:30 Mohelnice - Opava B 1:3 (0:1)
    So 24.05. 16:30 Karviná B - Slavičín 2:0 (1:0)
    So 24.05. 16:30 Přerov - Šumperk 3:3 (2:2)
    So 24.05. 16:30 Nový Jičín - Určice 3:2 (2:1)
    So 24.05. 16:30 Loko Petrovice - Hranice 1:1 (1:1)
    Ne 25.05. 10:15 Havířov - Otrokovice 0:3 (0:1)
    Ne 25.05. 10:15 Brumov - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 25.05. 16:30 Lískovec - Val. Meziříčí 3:1 (0:1)

    28.kolo

    So 31.05. 10:15 Opava B - Havířov 2:1 (0:1)
    So 31.05. 10:15 Slavičín - Mohelnice 0:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Otrokovice - Loko Petrovice 1:1 (1:1)
    So 31.05. 16:30 Hranice - Nový Jičín 3:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Val. Meziříčí - Přerov 5:2 (3:2)
    So 31.05. 16:30 Dolní Benešov - Karviná B 4:2 (0:0)
    Ne 01.06. 16:30 Určice - Lískovec 1:2 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Šumperk - Brumov 1:1 (0:1)

    29.kolo

    So 07.06. 16:30 Nový Jičín - Loko Petrovice 3:5 (0:2)
    So 07.06. 16:30 Mohelnice - Dolní Benešov 0:0 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Přerov - Určice 3:1 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Lískovec - Hranice 3:0 (2:0)
    Ne 08.06. 16:30 Brumov - Val. Meziříčí 1:4 (1:2)
    Ne 08.06. 16:30 Karviná B - Šumperk 2:2 (2:2)
    Ne 08.06. 16:30 Havířov - Slavičín 4:2 (3:1)
    Ne 08.06. 16:30 Opava B - Otrokovice 1:1 (0:1)

    30.kolo

    So 14.06. 16:30 Hranice - Přerov 0:1 (0:1)
    So 14.06. 16:30 Val. Meziříčí - Karviná B 0:5 (0:2)
    So 14.06. 16:30 Dolní Benešov - Havířov 5:4 (2:2)
    So 14.06. 16:30 Slavičín - Opava B 4:1 (1:1)
    So 14.06. 16:30 Loko Petrovice - Lískovec 1:2 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Otrokovice - Nový Jičín 2:0 (1:0)
    Ne 15.06. 16:30 Určice - Brumov 1:5 (0:2)
    Ne 15.06. 16:30 Šumperk - Mohelnice 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Karel Pařenica

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 15 8 7 60:38 53
    2. 30 15 6 9 53:44 51
    3. 30 14 7 9 43:38 49
    4. 30 14 6 10 59:45 48
    5. 30 13 9 8 37:26 48
    6. 30 14 2 14 47:57 44
    7. 30 11 10 9 47:36 43
    8. 30 12 6 12 44:50 42
    9. 30 12 5 13 41:50 41
    10. 30 10 8 12 36:41 38
    11. 30 9 10 11 46:39 37
    12. 30 10 7 13 42:45 37
    13. 30 10 7 13 36:42 37
    14. 30 11 3 16 50:59 36
    15. 30 10 5 15 42:50 35
    16. 30 5 11 14 33:56 26

    Nejčtenější ze sportu