Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6899
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6663
    Týden:
    13
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1. kolo

    So 21.09. 17:50 Start98 - Znojmo 3:7
    So 21.09. 18:00 Paskov - Česká Lípa 3:4
    So 21.09. 18:30 Litvínov - Rožnov p/R 6:3
    So 21.09. 19:00 Ústí - Svitavy 2:5
    So 21.09. 19:00 Pelhřimov - Kopřivnice 8:4
    Ne 22.09. 17:00 Kr. Vinohrady - Hattrick Brno 4:7

    2. kolo

    So 28.09. 15:30 Hattrick Brno - Litvínov 8:7
    So 28.09. 18:00 Start98 - Kr. Vinohrady 5:4 np
    So 28.09. 18:30 Svitavy - Kopřivnice 7:3
    So 28.09. 19:00 Česká Lípa - Pelhřimov 10:1
    So 28.09. 20:00 Znojmo - Rožnov p/R 8:3
    Ne 29.09. 15:00 Paskov - Ústí 3:8

    3. kolo

    So 05.10. 17:00 Ústí - Česká Lípa 4:5 np
    So 05.10. 17:30 Litvínov - Start98 9:6
    So 05.10. 19:00 Pelhřimov - Svitavy 9:7
    So 05.10. 19:00 Kopřivnice - Paskov 3:4
    So 05.10. 19:30 Rožnov p/R - Hattrick Brno 8:5
    Ne 06.10. 17:00 Kr. Vinohrady - Znojmo 7:3

    4. kolo

    So 12.10. 15:30 Start98 - Hattrick Brno 1:6
    So 12.10. 18:00 Kr. Vinohrady - Rožnov p/R 7:4
    So 12.10. 20:00 Znojmo - Litvínov 4:5 pp
    So 12.10. 20:00 Česká Lípa - Kopřivnice 11:2
    Ne 13.10. 15:00 Paskov - Svitavy 4:5 pp
    Ne 13.10. 16:00 Ústí - Pelhřimov 5:2

    5. kolo

    So 19.10. 17:30 Litvínov - Kr. Vinohrady 6:4
    So 19.10. 19:00 Kopřivnice - Ústí 2:5
    So 19.10. 19:00 Pelhřimov - Paskov 3:4 pp
    So 19.10. 19:30 Svitavy - Česká Lípa 3:10
    So 19.10. 19:30 Rožnov p/R - Start98 3:8
    Ne 20.10. 17:00 Hattrick Brno - Znojmo 7:8 pp

    6. kolo

    So 26.10. 00:00 Paskov - Start98 3:4 np
    So 26.10. 00:00 Česká Lípa - Znojmo 5:4 pp
    So 26.10. 00:00 Svitavy - Hattrick Brno 4:6
    So 26.10. 00:00 Kr. Vinohrady - Ústí 3:4
    So 26.10. 00:00 Rožnov p/R - Pelhřimov 8:2
    So 26.10. 00:00 Kopřivnice - Litvínov 3:8

    7. kolo

    Po 28.10. 00:00 Znojmo - Paskov 9:1
    Po 28.10. 00:00 Hattrick Brno - Česká Lípa 3:4
    Po 28.10. 00:00 Kr. Vinohrady - Svitavy 8:2
    Po 28.10. 00:00 Rožnov p/R - Ústí 5:7
    Po 28.10. 00:00 Litvínov - Pelhřimov 7:4
    Po 28.10. 00:00 Start98 - Kopřivnice 5:6

    8. kolo

    So 02.11. 00:00 Paskov - Hattrick Brno 2:8
    So 02.11. 00:00 Česká Lípa - Kr. Vinohrady 2:8
    So 02.11. 00:00 Svitavy - Rožnov p/R 10:6
    So 02.11. 00:00 Ústí - Litvínov 8:12
    So 02.11. 00:00 Pelhřimov - Start98 7:5
    So 02.11. 00:00 Kopřivnice - Znojmo 6:5 np

    9. kolo

    So 09.11. 17:30 Litvínov - Svitavy 10:5
    So 09.11. 18:00 Kr. Vinohrady - Paskov 11:5
    So 09.11. 18:00 Start98 - Ústí 4:9
    So 09.11. 19:30 Rožnov p/R - Česká Lípa 6:5
    So 09.11. 20:00 Znojmo - Pelhřimov 10:2
    Ne 10.11. 17:00 Hattrick Brno - Kopřivnice 7:6

    10. kolo

    So 16.11. 00:00 Paskov - Rožnov p/R 4:7
    So 16.11. 00:00 Česká Lípa - Litvínov 6:4
    So 16.11. 00:00 Svitavy - Start98 6:5 pp
    So 16.11. 00:00 Ústí - Znojmo 4:7
    So 16.11. 00:00 Pelhřimov - Hattrick Brno 6:5 pp
    So 16.11. 00:00 Kopřivnice - Kr. Vinohrady 8:9

    11. kolo

    Ne 10.11. 00:00 Litvínov - Paskov 5:3
    22.11. 18:00 Start98 - Česká Lípa 5:3
    22.11. 19:00 Ústí - Hattrick Brno 5:4 pp
    22.11. 20:00 Kr. Vinohrady - Pelhřimov 11:5
    22.11. 20:00 Rožnov p/R - Kopřivnice 3:2
    22.11. 20:30 Znojmo - Svitavy 8:3

    12. kolo

    Ne 24.11. 15:00 Kopřivnice - Start98 4:2
    Ne 24.11. 16:00 Ústí - Rožnov p/R 7:5
    Ne 24.11. 16:00 Pelhřimov - Litvínov 6:9
    Ne 24.11. 17:00 Česká Lípa - Hattrick Brno 4:5 np
    Ne 24.11. 17:00 Paskov - Znojmo 5:6 pp
    Ne 24.11. 18:00 Svitavy - Kr. Vinohrady 7:6 np

    13. kolo

    So 30.11. 17:00 Ústí - Kr. Vinohrady 5:6 pp
    So 30.11. 18:00 Start98 - Paskov 7:5
    So 30.11. 19:00 Pelhřimov - Rožnov p/R 7:8
    So 30.11. 19:00 Litvínov - Kopřivnice 6:7 pp
    So 30.11. 20:00 Znojmo - Česká Lípa 3:12
    Ne 01.12. 16:00 Hattrick Brno - Svitavy 11:6

    14. kolo

    So 21.12. 18:00 Svitavy - Litvínov 7:6 pp
    So 21.12. 19:00 Ústí - Start98 7:3
    So 21.12. 19:00 Kopřivnice - Hattrick Brno 8:6
    So 21.12. 19:00 Pelhřimov - Znojmo 2:6
    So 21.12. 19:00 Paskov - Kr. Vinohrady 4:9
    Ne 22.12. 16:00 Česká Lípa - Rožnov p/R 9:5

    15. kolo

    So 04.01. 00:00 Rožnov p/R - Svitavy 4:5
    So 04.01. 00:00 Znojmo - Kopřivnice 4:5 np
    Ne 05.01. 00:00 Litvínov - Ústí 6:4
    Ne 05.01. 00:00 Kr. Vinohrady - Česká Lípa 8:4
    Ne 05.01. 00:00 Hattrick Brno - Paskov 9:0
    Ne 05.01. 00:00 Start98 - Pelhřimov 4:2

    16. kolo

    So 11.01. 00:00 Svitavy - Znojmo 5:11
    So 11.01. 00:00 Paskov - Litvínov 5:10
    So 11.01. 00:00 Česká Lípa - Start98 6:4
    So 11.01. 00:00 Kopřivnice - Rožnov p/R 3:5
    So 11.01. 00:00 Pelhřimov - Kr. Vinohrady 4:7
    Ne 19.01. 17:00 Hattrick Brno - Ústí 7:5

    17. kolo

    So 18.01. 17:00 Hattrick Brno - Pelhřimov 3:1
    So 18.01. 18:30 Start98 - Svitavy 4:7
    So 18.01. 19:00 Litvínov - Česká Lípa 4:3 pp
    So 18.01. 19:30 Rožnov p/R - Paskov 7:6 pp
    So 18.01. 20:00 Znojmo - Ústí 4:5
    Ne 19.01. 16:00 Kr. Vinohrady - Kopřivnice 7:1

    18. kolo

    So 25.01. 18:00 Litvínov - Hattrick Brno 7:6
    So 25.01. 19:00 Kopřivnice - Svitavy 4:5
    So 25.01. 19:00 Pelhřimov - Česká Lípa 4:6
    So 25.01. 19:30 Rožnov p/R - Znojmo 8:3
    Ne 26.01. 14:00 Ústí - Paskov 11:4
    Ne 26.01. 18:00 Kr. Vinohrady - Start98 11:4

    19. kolo

    So 01.02. 00:00 Paskov - Kopřivnice 3:8
    So 01.02. 00:00 Start98 - Litvínov 4:5
    So 01.02. 00:00 Svitavy - Pelhřimov 4:5 np
    So 01.02. 00:00 Znojmo - Kr. Vinohrady 10:6
    Ne 02.02. 00:00 Hattrick Brno - Rožnov p/R 6:2
    Čt 06.02. 00:00 Česká Lípa - Ústí 6:1

    20. kolo

    So 08.02. 00:00 Svitavy - Paskov 18:6
    So 08.02. 00:00 Pelhřimov - Ústí 6:7 pp
    So 08.02. 00:00 Kopřivnice - Česká Lípa 3:7
    So 08.02. 00:00 Rožnov p/R - Kr. Vinohrady 7:5
    Ne 09.02. 00:00 Litvínov - Znojmo 3:5
    Ne 09.02. 00:00 Hattrick Brno - Start98 10:4

    21. kolo

    So 15.02. 00:00 Paskov - Pelhřimov 1:8
    So 15.02. 00:00 Česká Lípa - Svitavy 5:3
    So 15.02. 00:00 Start98 - Rožnov p/R 5:4
    So 15.02. 00:00 Ústí - Kopřivnice 13:5
    So 15.02. 00:00 Znojmo - Hattrick Brno 6:10
    Ne 16.02. 00:00 Kr. Vinohrady - Litvínov 8:7 pp

    22. kolo

    So 22.02. 00:00 Česká Lípa - Paskov 11:3
    So 22.02. 00:00 Svitavy - Ústí 9:5
    So 22.02. 00:00 Kopřivnice - Pelhřimov 7:6 np
    So 22.02. 00:00 Rožnov p/R - Litvínov 9:5
    So 22.02. 00:00 Znojmo - Start98 11:2
    Ne 23.02. 00:00 Hattrick Brno - Kr. Vinohrady 6:4
    Správce soutěže: Josef Cestr

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 14 2 2 4 138:86 48
    2. 22 14 1 3 4 145:102 47
    3. 22 13 2 3 4 147:118 46
    4. 22 12 2 2 6 153:110 42
    5. 22 11 2 4 5 142:109 41
    6. 22 11 2 2 7 131:113 39
    7. 22 8 4 1 9 133:138 33
    8. 22 10 1 0 11 120:125 32
    9. 22 4 4 0 14 100:136 20
    10. 22 5 2 1 14 94:135 20
    11. 22 4 2 3 13 100:138 19
    12. 22 1 1 4 16 78:171 9

    Nejčtenější ze sportu