Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5961
    Týden:
    32
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 10:15 Chrudim - Uhelné sklady 2:1 (1:0)
    So 07.08. 10:15 Český Dub - Čelákovice 0:1 (0:1)
    So 07.08. 17:00 Skuteč - Velim 1:1 (0:0)
    So 07.08. 17:00 Český Brod - Čáslav B 0:2 (0:0)
    So 07.08. 17:00 Ústí n.O. - Jablonec B 1:0 (1:0)
    So 07.08. 17:00 Choceň - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 08.08. 17:00 Týniště n.O. - Dobrovice 2:3 (2:0)
    Ne 08.08. 17:00 Dvůr Králové - Kácov 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 14.08. 10:15 Uhelné sklady - Kácov 2:2 (1:0)
    So 14.08. 10:15 Pardubice - Dvůr Králové 0:1 (0:0)
    So 14.08. 10:15 Jablonec B - Týniště n.O. 2:0 (1:0)
    So 14.08. 10:15 Chrudim - Skuteč 2:0 (2:0)
    So 14.08. 17:00 Čelákovice - Český Brod 1:0 (1:0)
    Ne 15.08. 10:15 Čáslav B - Ústí n.O. 0:2 (0:1)
    Ne 15.08. 17:00 Dobrovice - Choceň 3:2 (2:0)
    Ne 15.08. 17:00 Velim - Český Dub 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 21.08. 10:15 Český Dub - Chrudim 0:2 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Skuteč - Uhelné sklady 1:1 (1:1)
    So 21.08. 17:00 Český Brod - Velim 2:7 (0:5)
    So 21.08. 17:00 Ústí n.O. - Čelákovice 2:0 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Choceň - Jablonec B 0:0 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Kácov - Pardubice 8:3 (4:1)
    Ne 22.08. 17:00 Týniště n.O. - Čáslav B 1:5 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Dvůr Králové - Dobrovice 4:1 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 10:15 Uhelné sklady - Pardubice 5:0 (1:0)
    So 28.08. 10:15 Jablonec B - Dvůr Králové 3:1 (2:0)
    So 28.08. 10:15 Chrudim - Český Brod 1:1 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Čelákovice - Týniště n.O. 2:1 (2:0)
    So 28.08. 17:00 Skuteč - Český Dub 2:0 (0:0)
    Ne 29.08. 10:15 Čáslav B - Choceň 0:3 (0:1)
    Ne 29.08. 17:00 Dobrovice - Kácov 2:0 (2:0)
    Ne 29.08. 17:00 Velim - Ústí n.O. 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 10:15 Český Dub - Uhelné sklady 4:2 (2:1)
    So 04.09. 10:15 Pardubice - Dobrovice 0:1 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Český Brod - Skuteč 1:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Ústí n.O. - Chrudim 2:1 (1:1)
    So 04.09. 17:00 Choceň - Čelákovice 1:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Kácov - Jablonec B 0:1 (0:1)
    Ne 05.09. 17:00 Týniště n.O. - Velim 4:2 (3:0)
    Ne 05.09. 17:00 Dvůr Králové - Čáslav B 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 11.09. 10:15 Uhelné sklady - Dobrovice 0:4 (0:2)
    So 11.09. 10:15 Chrudim - Týniště n.O. 0:0 (0:0)
    So 11.09. 10:15 Český Dub - Český Brod 1:1 (0:0)
    So 11.09. 14:00 Jablonec B - Pardubice 3:3 (2:1)
    So 11.09. 17:00 Čelákovice - Dvůr Králové 0:1 (0:0)
    So 11.09. 17:00 Skuteč - Ústí n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Čáslav B - Kácov 1:1 (0:1)
    Ne 12.09. 17:00 Velim - Choceň 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 18.09. 10:15 Pardubice - Čáslav B 3:0 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Český Brod - Uhelné sklady 4:2 (2:0)
    So 18.09. 16:30 Ústí n.O. - Český Dub 3:0 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Choceň - Chrudim 1:3 (0:3)
    So 18.09. 16:30 Kácov - Čelákovice 1:1 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Týniště n.O. - Skuteč 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Dvůr Králové - Velim 2:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:30 Dobrovice - Jablonec B 1:5 (0:0)

    8.kolo

    So 25.09. 10:15 Uhelné sklady - Jablonec B 1:1 (0:0)
    So 25.09. 10:15 Chrudim - Dvůr Králové 3:0 (2:0)
    So 25.09. 10:15 Český Dub - Týniště n.O. 3:1 (2:0)
    So 25.09. 16:30 Čelákovice - Pardubice 5:2 (3:1)
    So 25.09. 16:30 Skuteč - Choceň 0:0 (0:0)
    So 25.09. 16:30 Český Brod - Ústí n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 26.09. 10:15 Čáslav B - Dobrovice 4:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Velim - Kácov 4:2 (2:0)

    9.kolo

    So 02.10. 10:15 Pardubice - Velim 1:1 (0:1)
    So 02.10. 10:15 Jablonec B - Čáslav B 1:0 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Ústí n.O. - Uhelné sklady 2:0 (2:0)
    So 02.10. 16:00 Choceň - Český Dub 1:1 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Kácov - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Týniště n.O. - Český Brod 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 16:00 Dvůr Králové - Skuteč 4:3 (2:2)
    Ne 03.10. 16:00 Dobrovice - Čelákovice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 09.10. 10:15 Uhelné sklady - Čáslav B 2:0 (1:0)
    So 09.10. 10:15 Chrudim - Pardubice 0:2 (0:1)
    So 09.10. 10:15 Český Dub - Dvůr Králové 1:2 (0:0)
    So 09.10. 10:30 Čelákovice - Jablonec B 1:1 (0:0)
    So 09.10. 14:00 Ústí n.O. - Týniště n.O. 1:0 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Skuteč - Kácov 0:2 (0:2)
    So 09.10. 16:00 Český Brod - Choceň 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Velim - Dobrovice 4:0 (3:0)

    11.kolo

    So 16.10. 10:15 Pardubice - Skuteč 0:1 (0:0)
    So 16.10. 10:15 Jablonec B - Velim 1:0 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Choceň - Ústí n.O. 2:1 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Kácov - Český Dub 0:2 (0:0)
    Ne 17.10. 10:15 Čáslav B - Čelákovice 1:4 (1:2)
    Ne 17.10. 14:30 Dobrovice - Chrudim 2:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:30 Týniště n.O. - Uhelné sklady 5:0 (2:0)
    Ne 17.10. 15:30 Dvůr Králové - Český Brod 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 23.10. 10:15 Uhelné sklady - Čelákovice 0:2 (0:0)
    So 23.10. 10:15 Chrudim - Jablonec B 0:3 (0:2)
    So 23.10. 10:15 Český Dub - Pardubice 0:2 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Skuteč - Dobrovice 3:0 (2:0)
    So 23.10. 15:30 Český Brod - Kácov 1:3 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Ústí n.O. - Dvůr Králové 3:1 (1:1)
    Ne 24.10. 15:30 Velim - Čáslav B 5:2 (1:0)
    Ne 24.10. 15:30 Týniště n.O. - Choceň 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 30.10. 10:15 Pardubice - Český Brod 0:0 (0:0)
    So 30.10. 10:15 Jablonec B - Skuteč 2:1 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Choceň - Uhelné sklady 1:1 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Kácov - Ústí n.O. 3:2 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Čelákovice - Velim 3:2 (1:1)
    Ne 31.10. 10:15 Čáslav B - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Dvůr Králové - Týniště n.O. 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Dobrovice - Český Dub 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 06.11. 10:15 Uhelné sklady - Velim 1:0 (1:0)
    So 06.11. 10:15 Chrudim - Čelákovice 3:0 (0:0)
    So 06.11. 10:15 Český Dub - Jablonec B 1:2 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Skuteč - Čáslav B 1:2 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Český Brod - Dobrovice 3:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Ústí n.O. - Pardubice 5:3 (2:1)
    So 06.11. 14:00 Choceň - Dvůr Králové 3:2 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Týniště n.O. - Kácov 4:0 (0:0)

    15.kolo

    So 13.11. 10:15 Pardubice - Týniště n.O. 1:2 (1:1)
    So 13.11. 10:15 Jablonec B - Český Brod 4:0 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Kácov - Choceň 3:0 (1:0)
    So 13.11. 14:00 Čelákovice - Skuteč 1:0 (1:0)
    Ne 14.11. 10:15 Čáslav B - Český Dub 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 Dvůr Králové - Uhelné sklady 2:1 (0:1)
    Ne 14.11. 14:00 Dobrovice - Ústí n.O. 2:2 (1:1)
    Ne 14.11. 14:00 Velim - Chrudim 2:1 (2:1)

    17.kolo

    So 19.03. 15:00 Kácov - Uhelné sklady 5:1 (1:1)
    So 19.03. 15:00 Choceň - Dobrovice 3:0 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Ústí n.O. - Čáslav B 2:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Český Brod - Čelákovice 2:2 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Skuteč - Chrudim 1:4 (1:3)
    So 19.03. 15:30 Český Dub - Velim 0:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Dvůr Králové - Pardubice 2:1 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Týniště n.O. - Jablonec B 0:3 (0:1)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Uhelné sklady - Skuteč 2:3 (1:1)
    So 26.03. 10:15 Chrudim - Český Dub 0:0 (0:0)
    So 26.03. 10:15 Jablonec B - Choceň 2:1 (1:0)
    So 26.03. 10:15 Pardubice - Kácov 3:2 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Čelákovice - Ústí n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 27.03. 10:15 Čáslav B - Týniště n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Velim - Český Brod 3:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Dobrovice - Dvůr Králové 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 02.04. 16:30 Pardubice - Uhelné sklady 3:1 (3:0)
    So 02.04. 16:30 Kácov - Dobrovice 2:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Dvůr Králové - Jablonec B 0:4 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Choceň - Čáslav B 0:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Ústí n.O. - Velim 0:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Český Brod - Chrudim 1:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Český Dub - Skuteč 2:2 (2:0)
    Ne 03.04. 16:30 Týniště n.O. - Čelákovice 2:1 (0:0)

    20.kolo

    So 09.04. 16:30 Uhelné sklady - Český Dub 3:1 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Skuteč - Český Brod 4:2 (3:1)
    So 09.04. 16:30 Chrudim - Ústí n.O. 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Velim - Týniště n.O. 3:2 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Čelákovice - Choceň 4:2 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Čáslav B - Dvůr Králové 1:1 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Jablonec B - Kácov 5:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Dobrovice - Pardubice 3:0 (1:0)

    16.kolo

    Út 00.00. 00:00 Uhelné sklady - Chrudim 1:3 (1:0)
    Út 00.00. 00:00 Dobrovice - Týniště n.O. 2:0 (1:0)
    Út 00.00. 00:00 Pardubice - Choceň 2:0 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Kácov - Dvůr Králové 0:1 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Velim - Skuteč 6:1 (1:0)
    St 23.03. 15:00 Jablonec B - Ústí n.O. 2:0 (0:0)
    St 30.03. 16:00 Čelákovice - Český Dub 6:0 (1:0)
    St 30.03. 16:00 Čáslav B - Český Brod 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 23.04. 17:00 Uhelné sklady - Český Brod 3:1 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Český Dub - Ústí n.O. 0:1 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Skuteč - Týniště n.O. 6:3 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Chrudim - Choceň 2:2 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Velim - Dvůr Králové 3:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Čelákovice - Kácov 2:2 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Čáslav B - Pardubice 1:2 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Jablonec B - Dobrovice 3:1 (1:1)

    24.kolo

    So 07.05. 17:00 Uhelné sklady - Ústí n.O. 0:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Český Brod - Týniště n.O. 5:3 (4:1)
    So 07.05. 17:00 Český Dub - Choceň 1:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Skuteč - Dvůr Králové 2:0 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Chrudim - Kácov 1:3 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Velim - Pardubice 2:4 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Čelákovice - Dobrovice 4:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Čáslav B - Jablonec B 3:2 (1:2)

    21.kolo

    So 16.04. 17:00 Dobrovice - Uhelné sklady 2:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Pardubice - Jablonec B 0:1 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Kácov - Čáslav B 1:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Dvůr Králové - Čelákovice 0:1 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Choceň - Velim 2:1 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Týniště n.O. - Chrudim 0:1 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Ústí n.O. - Skuteč 4:1 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Český Brod - Český Dub 3:1 (1:0)

    23.kolo

    So 30.04. 17:00 Jablonec B - Uhelné sklady 4:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Dobrovice - Čáslav B 0:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Pardubice - Čelákovice 3:0 (2:0)
    So 30.04. 17:00 Kácov - Velim 2:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Dvůr Králové - Chrudim 1:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Choceň - Skuteč 2:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Týniště n.O. - Český Dub 6:2 (3:2)
    So 30.04. 17:00 Ústí n.O. - Český Brod 2:1 (1:0)

    25.kolo

    So 14.05. 17:00 Čáslav B - Uhelné sklady 3:2 (2:1)
    So 14.05. 17:00 Jablonec B - Čelákovice 0:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Dobrovice - Velim 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Pardubice - Chrudim 0:2 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Kácov - Skuteč 2:1 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Dvůr Králové - Český Dub 3:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Choceň - Český Brod 2:2 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Týniště n.O. - Ústí n.O. 3:0 (0:0)

    26.kolo

    So 21.05. 17:00 Uhelné sklady - Týniště n.O. 2:3 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Ústí n.O. - Choceň 1:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Český Brod - Dvůr Králové 0:2 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Český Dub - Kácov 2:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Skuteč - Pardubice 1:3 (0:2)
    So 21.05. 17:00 Chrudim - Dobrovice 1:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Velim - Jablonec B 1:3 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Čelákovice - Čáslav B 1:0 (1:0)

    27.kolo

    So 28.05. 17:00 Čelákovice - Uhelné sklady 3:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Čáslav B - Velim 4:3 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Jablonec B - Chrudim 2:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Dobrovice - Skuteč 6:0 (4:0)
    So 28.05. 17:00 Pardubice - Český Dub 1:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Kácov - Český Brod 0:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Dvůr Králové - Ústí n.O. 4:2 (3:0)
    So 28.05. 17:00 Choceň - Týniště n.O. 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 04.06. 17:00 Uhelné sklady - Choceň 2:3 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Týniště n.O. - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Ústí n.O. - Kácov 1:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Český Brod - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Český Dub - Dobrovice 0:6 (0:3)
    So 04.06. 17:00 Skuteč - Jablonec B 0:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Chrudim - Čáslav B 0:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Velim - Čelákovice 2:0 (1:0)

    29.kolo

    So 11.06. 17:00 Velim - Uhelné sklady 2:3 (1:2)
    So 11.06. 17:00 Čelákovice - Chrudim 0:3 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Čáslav B - Skuteč 7:0 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Jablonec B - Český Dub 4:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Dobrovice - Český Brod 2:0 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Pardubice - Ústí n.O. 2:1 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Kácov - Týniště n.O. 0:3 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Dvůr Králové - Choceň 1:2 (1:1)

    30.kolo

    So 18.06. 17:00 Uhelné sklady - Dvůr Králové 1:5 (1:3)
    So 18.06. 17:00 Choceň - Kácov 3:2 (3:2)
    So 18.06. 17:00 Týniště n.O. - Pardubice 2:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Ústí n.O. - Dobrovice 0:1 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Český Brod - Jablonec B 2:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Český Dub - Čáslav B 0:3 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Skuteč - Čelákovice 5:1 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Chrudim - Velim 1:2 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 5 3 66:18 71
    2. 30 18 1 11 49:40 55
    3. 30 15 5 10 54:46 50
    4. 30 15 5 10 47:42 50
    5. 30 14 4 12 66:44 46
    6. 30 14 4 12 41:38 46
    7. 30 12 7 11 39:30 43
    8. 30 12 6 12 48:50 42
    9. 30 12 5 13 46:51 41
    10. 30 13 1 16 54:55 40
    11. 30 10 10 10 39:42 40
    12. 30 11 6 13 42:41 39
    13. 30 10 8 12 41:49 38
    14. 30 10 4 16 44:62 34
    15. 30 6 4 20 41:72 22
    16. 30 5 7 18 24:61 22

    Nejčtenější ze sportu