Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7100
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3715
    Týden:
    25
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 05.09. 19:00 FK Kobylisy - FT PedF Praha B 5:0 (3:0)
    Po 05.09. 20:00 Killtec - 1.FC Radík 6:8 (5:2)
    Po 05.09. 20:00 Kvirencovy děti - KYX Praha 4:2
    Po 05.09. 21:00 Jemné a Solené - Tefal-Rowenta 6:3
    Po 05.09. 21:00 Comes Košíře - Team Alpha 4:2 (1:1)
    Út 06.09. 21:00 ANBESORRY - WarriorS 3:7 (1:2)

    2.kolo

    Po 12.09. 20:00 FT PedF Praha B - Kvirencovy děti 4:3 (3:1)
    Po 12.09. 20:00 Team Alpha - Killtec 5:6 (2:2)
    Po 12.09. 21:00 1.FC Radík - FK Kobylisy 4:2 (2:0)
    Po 12.09. 21:00 Tefal-Rowenta - Comes Košíře 8:5 (3:2)
    Po 12.09. 21:00 ANBESORRY - Jemné a Solené 5:5 (4:2)
    Út 13.09. 21:00 WarriorS - KYX Praha 8:4

    3.kolo

    Po 19.09. 19:00 Kvirencovy děti - 1.FC Radík 6:4
    Po 19.09. 20:00 KYX Praha - FT PedF Praha B 4:2 (3:0)
    Po 19.09. 21:00 Killtec - Tefal-Rowenta 4:6 (1:3)
    Út 20.09. 21:00 Jemné a Solené - WarriorS 3:4 (1:1)
    Út 20.09. 21:00 FK Kobylisy - Team Alpha 3:2 (2:0)
    Po 26.09. 20:00 Comes Košíře - ANBESORRY 4:5 (2:3)

    4.kolo

    Po 03.10. 20:00 1.FC Radík - KYX Praha 1:3 (1:1)
    Po 03.10. 20:00 Team Alpha - Kvirencovy děti 4:2
    Po 03.10. 21:00 Tefal-Rowenta - FK Kobylisy 3:4 (0:3)
    Po 03.10. 21:00 ANBESORRY - Killtec 4:8 (0:5)
    Po 03.10. 21:00 Jemné a Solené - Comes Košíře 8:9 (7:2)
    Út 04.10. 21:00 WarriorS - FT PedF Praha B 5:2 (2:1)

    5.kolo

    Po 10.10. 19:00 FK Kobylisy - ANBESORRY 2:3 (1:0)
    Po 10.10. 20:00 Killtec - Jemné a Solené 8:3 (5:0)
    Po 10.10. 20:00 KYX Praha - Team Alpha 4:6 (2:2)
    Po 10.10. 21:00 Kvirencovy děti - Tefal-Rowenta 11:2 (6:1)
    Po 10.10. 21:00 FT PedF Praha B - 1.FC Radík 6:4 (3:3)
    Po 24.10. 21:00 Comes Košíře - WarriorS 3:7 (2:4)

    6.kolo

    Po 17.10. 20:00 Team Alpha - FT PedF Praha B 2:4
    Po 17.10. 20:00 Tefal-Rowenta - KYX Praha 2:5 (2:4)
    Po 17.10. 21:00 WarriorS - 1.FC Radík 6:4 (4:2)
    Po 17.10. 21:00 Comes Košíře - Killtec 8:5 (4:2)
    Út 18.10. 20:00 Jemné a Solené - FK Kobylisy 2:8 (2:1)
    Út 18.10. 21:00 ANBESORRY - Kvirencovy děti 4:3 (1:2)

    7.kolo

    Po 31.10. 20:00 FT PedF Praha B - Tefal-Rowenta 1:4 (1:3)
    Po 31.10. 21:00 FK Kobylisy - Comes Košíře 1:4 (1:0)
    Po 31.10. 21:00 Kvirencovy děti - Jemné a Solené 4:10
    Út 01.11. 21:00 Killtec - WarriorS 4:8 (2:4)
    Út 01.11. 21:00 KYX Praha - ANBESORRY 4:4 (2:4)
    Čt 03.11. 20:00 1.FC Radík - Team Alpha 3:6 (2:4)

    8.kolo

    Po 07.11. 21:00 Tefal-Rowenta - 1.FC Radík 5:6 (4:2)
    Po 07.11. 21:00 ANBESORRY - FT PedF Praha B 5:6 (4:2)
    Po 07.11. 21:00 Comes Košíře - Kvirencovy děti 7:3 (4:1)
    Út 08.11. 19:00 Killtec - FK Kobylisy 2:6 (0:4)
    Út 08.11. 20:00 Jemné a Solené - KYX Praha 3:4
    Út 08.11. 21:00 WarriorS - Team Alpha 1:2 (1:1)

    9.kolo

    Po 14.11. 20:00 Team Alpha - Tefal-Rowenta 9:2 (2:0)
    Po 14.11. 21:00 Kvirencovy děti - Killtec 3:4 (1:2)
    Po 14.11. 21:00 KYX Praha - Comes Košíře 4:5 (1:2)
    Út 15.11. 19:00 FT PedF Praha B - Jemné a Solené 3:2
    Út 15.11. 21:00 FK Kobylisy - WarriorS 0:7 (0:2)
    St 16.11. 21:00 1.FC Radík - ANBESORRY 6:1 (3:1)

    10.kolo

    Po 21.11. 19:00 ANBESORRY - Team Alpha 3:2 (2:1)
    Po 21.11. 19:00 Jemné a Solené - 1.FC Radík 5:2 (2:0)
    Po 21.11. 20:00 Killtec - KYX Praha 5:2 (3:0)
    Po 21.11. 21:00 Comes Košíře - FT PedF Praha B 6:5 (4:3)
    Út 22.11. 21:00 WarriorS - Tefal-Rowenta 8:4 (3:1)
    St 23.11. 21:00 FK Kobylisy - Kvirencovy děti 4:3 (2:0)

    11.kolo

    Po 28.11. 19:00 KYX Praha - FK Kobylisy 3:4 (0:3)
    Po 28.11. 20:00 FT PedF Praha B - Killtec 3:9 (2:3)
    Po 28.11. 21:00 1.FC Radík - Comes Košíře 3:6 (0:4)
    Po 28.11. 21:00 Team Alpha - Jemné a Solené 0:4 (0:2)
    Po 28.11. 21:00 Tefal-Rowenta - ANBESORRY 4:4
    Út 29.11. 21:00 Kvirencovy děti - WarriorS 3:6 (2:4)

    12.kolo

    Po 02.04. 19:00 1.FC Radík - Killtec 4:14 (2:8)
    Po 02.04. 20:00 FT PedF Praha B - FK Kobylisy 5:1 (1:0)
    Po 02.04. 21:00 Tefal-Rowenta - Jemné a Solené 6:1
    Po 02.04. 21:00 Team Alpha - Comes Košíře 1:4 (0:1)
    Po 02.04. 21:00 KYX Praha - Kvirencovy děti 1:1 (1:1)
    Út 03.04. 21:00 WarriorS - ANBESORRY 6:9 (6:4)

    13.kolo

    Út 10.04. 20:00 Jemné a Solené - ANBESORRY 1:4 (1:0)
    Út 10.04. 21:00 KYX Praha - WarriorS 0:5 (0:2)
    Út 10.04. 21:00 Killtec - Team Alpha 5:2 (3:1)
    St 11.04. 21:00 Kvirencovy děti - FT PedF Praha B 1:2 (0:1)
    St 11.04. 21:00 FK Kobylisy - 1.FC Radík 6:2 (2:1)
    Čt 12.04. 21:00 Comes Košíře - Tefal-Rowenta 3:1 (1:0)

    14.kolo

    Po 16.04. 20:00 ANBESORRY - Comes Košíře 7:4 (3:2)
    Po 16.04. 20:00 Team Alpha - FK Kobylisy 3:4 (2:2)
    Po 16.04. 21:00 Tefal-Rowenta - Killtec 3:3 (0:1)
    Po 16.04. 21:00 1.FC Radík - Kvirencovy děti 3:2 (2:1)
    Út 17.04. 21:00 WarriorS - Jemné a Solené 7:2 (3:0)
    Út 17.04. 21:00 FT PedF Praha B - KYX Praha 2:2 (0:0)

    15.kolo

    Po 23.04. 20:00 KYX Praha - 1.FC Radík 6:1 (1:1)
    Po 23.04. 21:00 Kvirencovy děti - Team Alpha 4:9 (2:3)
    Po 23.04. 21:00 FK Kobylisy - Tefal-Rowenta 3:2 (1:2)
    Po 23.04. 21:00 Comes Košíře - Jemné a Solené 10:0 (2:0)
    Út 24.04. 21:00 FT PedF Praha B - WarriorS 6:4 (2:2)
    St 25.04. 21:00 Killtec - ANBESORRY 14:2 (5:2)

    16.kolo

    Po 30.04. 20:00 Jemné a Solené - Killtec 3:3 (2:2)
    Po 30.04. 21:00 WarriorS - Comes Košíře 4:9 (1:2)
    Po 30.04. 21:00 ANBESORRY - FK Kobylisy 3:6 (0:1)
    Po 30.04. 21:00 Tefal-Rowenta - Kvirencovy děti 6:1 (3:0)
    Út 01.05. 21:00 Team Alpha - KYX Praha 3:5 (1:2)
    St 02.05. 19:00 1.FC Radík - FT PedF Praha B 8:8 (5:3)

    17.kolo

    Po 07.05. 19:00 FT PedF Praha B - Team Alpha 5:4 (2:2)
    Po 07.05. 20:00 KYX Praha - Tefal-Rowenta 4:4 (2:0)
    Po 07.05. 20:00 Kvirencovy děti - ANBESORRY 0:9 (0:4)
    Po 07.05. 21:00 FK Kobylisy - Jemné a Solené 5:4 (2:3)
    Po 07.05. 21:00 Killtec - Comes Košíře 3:9 (1:3)
    St 09.05. 21:00 1.FC Radík - WarriorS 1:9 (1:2)

    18.kolo

    Po 21.05. 20:00 Jemné a Solené - Kvirencovy děti 3:1
    Po 21.05. 20:00 Tefal-Rowenta - FT PedF Praha B 4:4 (1:3)
    Po 21.05. 21:00 Comes Košíře - FK Kobylisy 4:0 (2:0)
    Po 21.05. 21:00 ANBESORRY - KYX Praha 1:5 (0:2)
    Út 22.05. 21:00 WarriorS - Killtec 7:5
    Čt 24.05. 20:00 Team Alpha - 1.FC Radík 6:4 (2:1)

    19.kolo

    Po 28.05. 19:00 FT PedF Praha B - ANBESORRY 2:9 (0:1)
    Po 28.05. 20:00 KYX Praha - Jemné a Solené 8:5 (4:1)
    Po 28.05. 20:00 FK Kobylisy - Killtec 8:5 (3:3)
    Po 28.05. 21:00 1.FC Radík - Tefal-Rowenta 5:2
    Po 28.05. 21:00 Kvirencovy děti - Comes Košíře 2:12 (0:5)
    Út 29.05. 21:00 Team Alpha - WarriorS 2:6 (2:2)

    20.kolo

    Po 04.06. 20:00 Jemné a Solené - FT PedF Praha B 5:5 (3:1)
    Po 04.06. 21:00 Comes Košíře - KYX Praha 5:2 (1:1)
    Po 04.06. 21:00 ANBESORRY - 1.FC Radík 1:6 (1:4)
    Po 04.06. 21:00 Tefal-Rowenta - Team Alpha 7:3 (7:2)
    Út 05.06. 21:00 WarriorS - FK Kobylisy 2:8 (0:4)
    Út 05.06. 21:00 Killtec - Kvirencovy děti 2:3 (1:1)

    21.kolo

    Út 15.05. 21:00 Team Alpha - ANBESORRY 8:3
    Po 11.06. 21:00 Tefal-Rowenta - WarriorS 4:6 (2:3)
    Po 11.06. 21:00 FT PedF Praha B - Comes Košíře 1:4 (1:3)
    St 13.06. 20:00 KYX Praha - Killtec 4:2
    St 13.06. 21:00 Kvirencovy děti - FK Kobylisy 2:18 (0:10)
    Po 18.06. 21:00 1.FC Radík - Jemné a Solené 1:4 (1:2)

    22.kolo

    Po 25.06. 19:00 FK Kobylisy - KYX Praha 1:2 (0:1)
    Po 25.06. 20:00 Killtec - FT PedF Praha B 7:1 (7:0)
    Po 25.06. 21:00 Comes Košíře - 1.FC Radík 9:4 (4:2)
    Po 25.06. 21:00 Jemné a Solené - Team Alpha 5:3 (4:1)
    Po 25.06. 21:00 ANBESORRY - Tefal-Rowenta 3:6
    Út 26.06. 21:00 WarriorS - Kvirencovy děti 12:4 (5:0)
    Správce soutěže: Zdeněk Vácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 0 4 134:76 54
    2. 22 17 0 5 135:82 51
    3. 22 15 0 7 99:67 45
    4. 22 10 4 8 78:74 34
    5. 22 10 2 10 124:102 32
    6. 22 9 4 9 77:98 31
    7. 22 9 3 10 92:109 30
    8. 22 7 4 11 88:99 25
    9. 22 8 0 14 84:88 24
    10. 22 7 3 12 84:103 24
    11. 22 7 1 14 84:119 22
    12. 22 4 1 17 66:128 13

    Nejčtenější ze sportu