Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 717
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3525
    Týden:
    21
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Vítkovice - Zlín 1:1
    So 20.08. 00:00 Frýdek-Místek - Jihlava 2:4
    So 20.08. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 8:2
    So 20.08. 00:00 Sparta Brno - Karviná 3:0k
    So 20.08. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:2
    So 20.08. 00:00 Šardice - Opava 6:0

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Opava - Vítkovice 4:4
    So 27.08. 00:00 1.FC Slovácko - Šardice 5:0
    So 27.08. 00:00 Karviná - Baník Ostrava 0:2
    So 27.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno 4:0
    So 27.08. 00:00 Jihlava - Sigma Olomouc 1:2
    So 27.08. 00:00 Zlín - Frýdek-Místek 4:0

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 2:2
    So 03.09. 00:00 Sigma Olomouc - Zlín 2:0
    So 03.09. 00:00 Sparta Brno - Jihlava 0:5
    So 03.09. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 5:1
    So 03.09. 00:00 Šardice - Karviná 4:1
    So 03.09. 00:00 Opava - 1.FC Slovácko 0:0

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 2:0
    So 10.09. 00:00 Karviná - Opava 4:1
    So 10.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Šardice 5:0
    So 10.09. 00:00 Jihlava - Baník Ostrava 1:1
    So 10.09. 00:00 Zlín - Sparta Brno 2:0
    So 10.09. 00:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 0:2

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 0:3
    So 17.09. 00:00 Sparta Brno - Frýdek-Místek 0:3
    So 17.09. 00:00 Baník Ostrava - Zlín 4:0
    So 17.09. 00:00 Šardice - Jihlava 2:4
    So 17.09. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 1:3
    So 17.09. 00:00 1.FC Slovácko - Karviná 3:1

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Karviná - Vítkovice 1:0
    So 24.09. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 0:1
    So 24.09. 00:00 Jihlava - Opava 2:1
    So 24.09. 00:00 Zlín - Šardice 2:0
    So 24.09. 00:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 0:2
    So 24.09. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Brno 3:0

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Vítkovice - Sparta Brno 5:0
    So 01.10. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:0
    So 01.10. 00:00 Šardice - Frýdek-Místek 0:2
    So 01.10. 00:00 Opava - Zlín 0:4
    So 01.10. 00:00 1.FC Slovácko - Jihlava 3:0
    So 01.10. 00:00 Karviná - Zbrojovka Brno 2:2

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Vítkovice 1:3
    So 08.10. 00:00 Jihlava - Karviná 3:0
    So 08.10. 00:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:1
    So 08.10. 00:00 Frýdek-Místek - Opava 4:0
    So 08.10. 00:00 Sigma Olomouc - Šardice 7:0
    So 08.10. 00:00 Sparta Brno - Baník Ostrava 0:7

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava 0:1
    So 15.10. 00:00 Šardice - Sparta Brno 2:1
    So 15.10. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 0:3
    So 15.10. 00:00 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 3:0
    So 15.10. 00:00 Karviná - Zlín 0:1
    So 15.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:2

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Jihlava - Vítkovice 1:0
    So 22.10. 00:00 Zlín - Zbrojovka Brno 4:1
    So 22.10. 00:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:2
    So 22.10. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 5:0
    So 22.10. 00:00 Sparta Brno - Opava 2:1
    So 22.10. 00:00 Baník Ostrava - Šardice 2:1

    1.kolo

    So 29.10. 00:00 Šardice - Vítkovice 2:4
    So 29.10. 00:00 Opava - Baník Ostrava 0:6
    So 29.10. 00:00 1.FC Slovácko - Sparta Brno 3:1
    So 29.10. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc 0:1
    So 29.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 3:1
    So 29.10. 00:00 Jihlava - Zlín 2:2

    15.kolo

    So 01.04. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 4:1
    So 01.04. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:5
    So 01.04. 00:00 Jihlava - Sparta Brno 5:0
    So 01.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 4:1
    So 01.04. 00:00 Karviná - Šardice 0:0
    So 01.04. 00:00 1.FC Slovácko - Opava 0:0

    16.kolo

    So 08.04. 00:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 2:1
    So 08.04. 00:00 Opava - Karviná 1:0
    So 08.04. 00:00 Šardice - Zbrojovka Brno 1:5
    So 08.04. 00:00 Baník Ostrava - Jihlava 6:1
    So 08.04. 00:00 Sparta Brno - Zlín 0:4
    So 08.04. 00:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 6:0

    17.kolo

    So 15.04. 00:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 4:1
    So 15.04. 00:00 Frýdek-Místek - Sparta Brno 3:0
    So 15.04. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 1:3
    So 15.04. 00:00 Jihlava - Šardice 0:3
    So 15.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 2:2
    So 15.04. 00:00 Karviná - 1.FC Slovácko 3:0

    18.kolo

    So 22.04. 00:00 Vítkovice - Karviná 4:2
    So 22.04. 00:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:2
    So 22.04. 00:00 Opava - Jihlava 3:3
    So 22.04. 00:00 Šardice - Zlín 3:2
    So 22.04. 00:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 4:0
    So 22.04. 00:00 Sparta Brno - Sigma Olomouc 0:8

    19.kolo

    So 29.04. 00:00 Sparta Brno - Vítkovice 0:1
    So 29.04. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:0
    So 29.04. 00:00 Frýdek-Místek - Šardice 2:1
    So 29.04. 00:00 Zlín - Opava 2:2
    So 29.04. 00:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 0:1
    So 29.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Karviná 3:1

    20.kolo

    So 06.05. 00:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno 2:0
    So 06.05. 00:00 Karviná - Jihlava 3:1
    So 06.05. 00:00 1.FC Slovácko - Zlín 0:0
    So 06.05. 00:00 Opava - Frýdek-Místek 2:1
    So 06.05. 00:00 Šardice - Sigma Olomouc 0:4
    So 06.05. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Brno 9:0

    21.kolo

    So 13.05. 00:00 Baník Ostrava - Vítkovice 6:1
    So 13.05. 00:00 Sparta Brno - Šardice 0:5
    So 13.05. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 5:2
    So 13.05. 00:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 2:2
    So 13.05. 00:00 Zlín - Karviná 1:1
    So 13.05. 00:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:4

    22.kolo

    So 20.05. 00:00 Vítkovice - Jihlava 3:1
    So 20.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 4:1
    So 20.05. 00:00 Karviná - Frýdek-Místek 3:2
    So 20.05. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:1
    So 20.05. 00:00 Opava - Sparta Brno 4:0
    So 20.05. 00:00 Šardice - Baník Ostrava 1:4

    13.kolo

    So 27.05. 00:00 Zlín - Vítkovice 0:1
    So 27.05. 00:00 Jihlava - Frýdek-Místek 1:0
    So 27.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:2
    So 27.05. 00:00 Karviná - Sparta Brno 2:0
    So 27.05. 00:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:2
    So 27.05. 00:00 Opava - Šardice 3:0

    12.kolo

    So 03.06. 00:00 Vítkovice - Šardice 1:0
    So 03.06. 00:00 Baník Ostrava - Opava 0:1
    So 03.06. 00:00 Sparta Brno - 1.FC Slovácko 1:2
    So 03.06. 00:00 Sigma Olomouc - Karviná 2:1
    So 03.06. 00:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 1:0
    So 03.06. 00:00 Zlín - Jihlava 3:2

    14.kolo

    So 10.06. 00:00 Vítkovice - Opava 1:3
    So 10.06. 00:00 Šardice - 1.FC Slovácko 2:1
    So 10.06. 00:00 Baník Ostrava - Karviná 3:1
    So 10.06. 00:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 2:7
    So 10.06. 00:00 Sigma Olomouc - Jihlava 7:2
    So 10.06. 00:00 Frýdek-Místek - Zlín 0:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 1 1 83:12 61
    2. 22 17 2 3 71:19 53
    3. 22 9 8 5 34:25 35
    4. 22 10 3 9 55:43 33
    5. 22 10 3 9 37:39 33
    6. 22 8 7 7 35:32 31
    7. 22 9 3 10 42:47 30
    8. 22 7 3 12 28:38 24
    9. 22 7 3 12 30:42 24
    10. 22 6 6 10 31:52 24
    11. 22 7 1 14 33:55 22
    12. 22 2 0 20 10:85 6

    Nejčtenější ze sportu