Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 719
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3383
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Písek - Hořovice 1:3
    So 20.08. 00:00 Čtyři Dvory - Viktoria Plzeň B 5:0
    So 20.08. 00:00 Klatovy - Benešov 3:1
    So 20.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Rokycany 2:7
    So 20.08. 00:00 Junior Praha - Strakonice 2:2
    So 20.08. 00:00 Č. Budějovice B - Petřín Plzeň 4:4

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Hořovice - Petřín Plzeň 3:1
    So 27.08. 00:00 Strakonice - Č. Budějovice B 0:2
    So 27.08. 00:00 Rokycany - Junior Praha 5:1
    So 27.08. 00:00 Benešov - Viktoria Žižkov 0:4
    So 27.08. 00:00 Viktoria Plzeň B - Klatovy 3:5
    So 27.08. 00:00 Písek - Čtyři Dvory 2:0

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Čtyři Dvory - Hořovice 0:2
    So 03.09. 00:00 Klatovy - Písek 0:8
    So 03.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 8:1
    So 03.09. 00:00 Junior Praha - Benešov 2:4
    So 03.09. 00:00 Č. Budějovice B - Rokycany 2:2
    So 03.09. 00:00 Petřín Plzeň - Strakonice 2:0

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Hořovice - Strakonice 7:0
    So 10.09. 00:00 Rokycany - Petřín Plzeň 3:3
    So 10.09. 00:00 Benešov - Č. Budějovice B 1:3 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Junior Praha 2:1
    So 10.09. 00:00 Písek - Viktoria Žižkov 3:1 (3:0)
    So 10.09. 00:00 Čtyři Dvory - Klatovy 2:2

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Klatovy - Hořovice 0:3
    So 17.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Čtyři Dvory 2:1 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Junior Praha - Písek 1:1
    So 17.09. 00:00 Č. Budějovice B - Viktoria Plzeň B 1:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Petřín Plzeň - Benešov 4:1
    So 17.09. 00:00 Strakonice - Rokycany 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Hořovice - Rokycany 1:1
    So 24.09. 00:00 Benešov - Strakonice 0:4
    So 24.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 2:1 (2:1)
    So 24.09. 00:00 Písek - Č. Budějovice B 4:1 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Čtyři Dvory - Junior Praha 2:2
    So 24.09. 00:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Hořovice 2:6 (1:4)
    So 01.10. 00:00 Junior Praha - Klatovy 2:2 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Č. Budějovice B - Čtyři Dvory 2:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Petřín Plzeň - Písek 2:3 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Strakonice - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Rokycany - Benešov 3:1 (0:1)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Hořovice - Benešov 1:0
    So 08.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Rokycany 1:4 (1:2)
    So 08.10. 00:00 Písek - Strakonice 3:2 (2:1)
    So 08.10. 00:00 Čtyři Dvory - Petřín Plzeň 2:1
    So 08.10. 00:00 Klatovy - Č. Budějovice B 2:2
    So 08.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Junior Praha 1:2

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Junior Praha - Hořovice 0:2 (0:2)
    So 15.10. 00:00 Č. Budějovice B - Viktoria Žižkov 1:4 (0:2)
    So 15.10. 00:00 Petřín Plzeň - Klatovy 3:2
    So 15.10. 00:00 Strakonice - Čtyři Dvory 1:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Rokycany - Písek 4:0 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Benešov - Viktoria Plzeň B 2:0

    2.kolo

    So 22.10. 00:00 Hořovice - Č. Budějovice B 2:0
    So 22.10. 00:00 Petřín Plzeň - Junior Praha 3:3
    So 22.10. 00:00 Strakonice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Rokycany - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Benešov - Čtyři Dvory 1:2
    So 22.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Písek 1:3 (0:2)

    1.kolo

    So 29.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Hořovice 2:2 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Písek - Benešov 5:2
    So 29.10. 00:00 Čtyři Dvory - Rokycany 3:1 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Klatovy - Strakonice 1:2
    So 29.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 2:1 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Junior Praha - Č. Budějovice B 3:1

    13.kolo

    So 01.04. 00:00 Č. Budějovice B - Hořovice 0:4 (0:2)
    So 01.04. 00:00 Junior Praha - Petřín Plzeň 4:2 (2:1)
    So 01.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Strakonice 0:2 (0:1)
    So 01.04. 00:00 Klatovy - Rokycany 2:5 (1:2)
    So 01.04. 00:00 Čtyři Dvory - Benešov 0:1 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Písek - Viktoria Plzeň B 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 08.04. 00:00 Hořovice - Písek 2:1
    So 08.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Čtyři Dvory 4:1
    So 08.04. 00:00 Benešov - Klatovy 1:2
    So 08.04. 00:00 Rokycany - Viktoria Žižkov 2:1
    So 08.04. 00:00 Strakonice - Junior Praha 4:0
    So 08.04. 00:00 Petřín Plzeň - Č. Budějovice B 1:0

    15.kolo

    So 15.04. 00:00 Petřín Plzeň - Hořovice 0:4
    So 15.04. 00:00 Č. Budějovice B - Strakonice 1:0
    So 15.04. 00:00 Junior Praha - Rokycany 2:1
    So 15.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Benešov 3:0
    So 15.04. 00:00 Klatovy - Viktoria Plzeň B 4:1
    So 15.04. 00:00 Čtyři Dvory - Písek 2:4

    16.kolo

    So 22.04. 00:00 Hořovice - Čtyři Dvory 1:0
    So 22.04. 00:00 Písek - Klatovy 1:1
    So 22.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 3:1
    So 22.04. 00:00 Benešov - Junior Praha 1:3
    So 22.04. 00:00 Rokycany - Č. Budějovice B 1:1
    So 22.04. 00:00 Strakonice - Petřín Plzeň 2:1

    17.kolo

    So 29.04. 00:00 Strakonice - Hořovice 0:1
    So 29.04. 00:00 Petřín Plzeň - Rokycany 1:4
    So 29.04. 00:00 Č. Budějovice B - Benešov 5:0
    So 29.04. 00:00 Junior Praha - Viktoria Plzeň B 2:0
    So 29.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Písek 0:3
    So 29.04. 00:00 Klatovy - Čtyři Dvory 0:1

    18.kolo

    So 06.05. 00:00 Hořovice - Klatovy 5:1
    So 06.05. 00:00 Čtyři Dvory - Viktoria Žižkov 1:0
    So 06.05. 00:00 Písek - Junior Praha 3:3
    So 06.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Č. Budějovice B 1:1
    So 06.05. 00:00 Benešov - Petřín Plzeň 1:2
    So 06.05. 00:00 Rokycany - Strakonice 3:0

    19.kolo

    So 13.05. 00:00 Rokycany - Hořovice 0:0
    So 13.05. 00:00 Strakonice - Benešov 4:0
    So 13.05. 00:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 2:1
    So 13.05. 00:00 Č. Budějovice B - Písek 2:2
    So 13.05. 00:00 Junior Praha - Čtyři Dvory 1:1
    So 13.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Klatovy 4:3

    20.kolo

    So 20.05. 00:00 Hořovice - Viktoria Žižkov 2:1
    So 20.05. 00:00 Klatovy - Junior Praha 1:3
    So 20.05. 00:00 Čtyři Dvory - Č. Budějovice B 1:3
    So 20.05. 00:00 Písek - Petřín Plzeň 2:0
    So 20.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Strakonice 2:0
    So 20.05. 00:00 Benešov - Rokycany 0:2

    21.kolo

    So 27.05. 00:00 Benešov - Hořovice 1:3
    So 27.05. 00:00 Rokycany - Viktoria Plzeň B 0:1
    So 27.05. 00:00 Strakonice - Písek 0:2
    So 27.05. 00:00 Petřín Plzeň - Čtyři Dvory 5:1
    So 27.05. 00:00 Č. Budějovice B - Klatovy 1:2
    So 27.05. 00:00 Junior Praha - Viktoria Žižkov 1:2

    22.kolo

    So 03.06. 00:00 Hořovice - Junior Praha 4:1
    So 03.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Č. Budějovice B 0:1
    So 03.06. 00:00 Klatovy - Petřín Plzeň 2:4
    So 03.06. 00:00 Čtyři Dvory - Strakonice 0:2
    So 03.06. 00:00 Písek - Rokycany 1:2
    So 03.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Benešov 6:2

    12.kolo

    St 07.06. 00:00 Hořovice - Viktoria Plzeň B 5:0 (2:0)
    So 10.06. 00:00 Benešov - Písek 1:1 (1:1)
    So 10.06. 00:00 Rokycany - Čtyři Dvory 3:0 (2:0)
    So 10.06. 00:00 Strakonice - Klatovy 2:1 (2:0)
    So 10.06. 00:00 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 3:2 (3:0)
    So 10.06. 00:00 Č. Budějovice B - Junior Praha 3:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 3 0 63:12 60
    2. 22 13 5 4 55:25 44
    3. 22 13 5 4 57:31 44
    4. 22 9 6 7 37:35 33
    5. 22 10 2 10 29:30 32
    6. 22 9 3 10 46:48 30
    7. 22 7 7 8 40:47 28
    8. 22 9 0 13 42:45 27
    9. 22 7 2 13 32:55 23
    10. 22 6 4 12 26:40 22
    11. 22 6 4 12 39:57 22
    12. 22 3 1 18 21:62 10

    Nejčtenější ze sportu