Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7411
  • Návštěvy: 331/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14473
    Týden:
    331
    Dnes:
    70
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.07. 19:30 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 1:1 (0:1)
    12.07. 20:00 Myjava - Banská Bystrica 0:4 (0:3)
    So 13.07. 17:00 Košice - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
    So 13.07. 17:30 Trenčín - Nitra 4:0 (0:0)
    So 13.07. 19:30 Senica - Trnava 2:1 (1:0)
    Ne 14.07. 18:30 Ružomberok - Žilina 2:2 (1:1)

    2.kolo

    19.07. 19:30 Zlaté Moravce - Ružomberok 1:3 (1:2)
    So 20.07. 19:30 Nitra - Myjava 0:1 (0:0)
    So 20.07. 19:30 Banská Bystrica - Košice 1:0 (1:0)
    Ne 21.07. 18:00 Dunajská Streda - Žilina 0:1 (0:1)
    Ne 21.07. 18:00 Trnava - Trenčín 2:1 (0:0)
    St 21.08. 19:00 Slovan Bratislava - Senica 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 27.07. 17:00 Košice - Nitra 4:2 (1:1)
    So 27.07. 18:30 Ružomberok - Banská Bystrica 2:1 (1:0)
    So 27.07. 19:30 Myjava - Trnava 6:2 (4:2)
    Ne 28.07. 17:30 Žilina - Zlaté Moravce 3:1 (0:0)
    Ne 28.07. 18:00 Trenčín - Slovan Bratislava 4:2 (0:0)
    Ne 28.07. 19:30 Senica - Dunajská Streda 4:0 (0:0)

    4.kolo

    02.08. 19:30 Nitra - Ružomberok 3:3 (0:1)
    So 03.08. 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
    So 03.08. 17:30 Trnava - Košice 0:0 (0:0)
    Ne 04.08. 19:30 Banská Bystrica - Žilina 3:3 (0:2)
    Ne 04.08. 19:30 Slovan Bratislava - Myjava 5:0 (2:0)
    Ne 04.08. 19:30 Senica - Trenčín 3:1 (0:0)

    5.kolo

    So 10.08. 18:00 Ružomberok - Trnava 3:2 (1:0)
    So 10.08. 19:30 Zlaté Moravce - Banská Bystrica 0:0 (0:0)
    So 10.08. 20:00 Myjava - Senica 2:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:30 Trenčín - Dunajská Streda 6:0 (5:0)
    Ne 11.08. 17:30 Žilina - Nitra 4:4 (1:3)
    Ne 11.08. 17:30 Košice - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 17.08. 17:00 Dunajská Streda - Banská Bystrica 1:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Trnava - Žilina 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:30 Trenčín - Myjava 2:3 (1:0)
    So 17.08. 19:30 Nitra - Zlaté Moravce 2:3 (0:1)
    So 17.08. 19:30 Senica - Košice 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 19:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 3:2 (2:0)

    7.kolo

    23.08. 19:30 Zlaté Moravce - Trnava 2:0 (2:0)
    23.08. 20:00 Myjava - Dunajská Streda 4:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Košice - Trenčín 0:1 (0:0)
    So 24.08. 17:30 Ružomberok - Senica 1:1 (0:1)
    So 24.08. 19:30 Žilina - Slovan Bratislava 2:0 (1:0)
    So 24.08. 19:30 Banská Bystrica - Nitra 4:0 (2:0)

    8.kolo

    30.08. 18:00 Senica - Žilina 2:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Dunajská Streda - Nitra 1:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Trnava - Banská Bystrica 2:1 (0:1)
    So 31.08. 17:30 Trenčín - Ružomberok 0:1 (0:1)
    So 31.08. 20:00 Myjava - Košice 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:0 (2:0)

    9.kolo

    13.09. 17:30 Nitra - Trnava 0:1 (0:0)
    So 14.09. 14:30 Košice - Dunajská Streda 4:1 (1:0)
    So 14.09. 17:30 Ružomberok - Myjava 0:3 (0:1)
    So 14.09. 17:30 Zlaté Moravce - Senica 2:2 (0:1)
    So 14.09. 17:30 Žilina - Trenčín 1:3 (1:1)
    So 14.09. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 2:4 (2:2)

    10.kolo

    Út 17.09. 15:30 Košice - Ružomberok 2:2 (1:0)
    Út 17.09. 16:00 Dunajská Streda - Trnava 1:4 (0:1)
    Út 17.09. 17:30 Trenčín - Zlaté Moravce 5:0 (3:0)
    Út 17.09. 18:30 Senica - Banská Bystrica 1:1 (1:1)
    Út 17.09. 18:30 Myjava - Žilina 1:1 (1:0)
    St 18.09. 18:00 Slovan Bratislava - Nitra 5:0 (4:0)

    11.kolo

    20.09. 17:30 Zlaté Moravce - Myjava 1:0 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Trnava - Slovan Bratislava 1:3 (1:2)
    So 21.09. 17:30 Žilina - Košice 2:0 (0:0)
    So 21.09. 17:30 Ružomberok - Dunajská Streda 2:0 (2:0)
    So 21.09. 17:30 Nitra - Senica 1:0 (0:0)
    So 21.09. 17:30 Banská Bystrica - Trenčín 2:2 (0:2)

    12.kolo

    So 28.09. 15:30 Banská Bystrica - Myjava 1:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Trnava - Senica 1:0 (0:0)
    So 28.09. 17:30 Zlaté Moravce - Košice 1:1 (0:0)
    So 28.09. 17:30 Nitra - Trenčín 1:1 (1:1)
    So 28.09. 17:30 Žilina - Ružomberok 2:3 (1:1)
    Ne 29.09. 14:30 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:2 (0:1)

    13.kolo

    04.10. 17:30 Senica - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    So 05.10. 14:30 Ružomberok - Zlaté Moravce 1:3 (1:3)
    So 05.10. 14:30 Košice - Banská Bystrica 3:1 (0:1)
    So 05.10. 14:30 Myjava - Nitra 4:0 (0:0)
    So 05.10. 17:30 Žilina - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 05.10. 17:30 Trenčín - Trnava 2:2 (2:2)

    14.kolo

    18.10. 18:30 Slovan Bratislava - Trenčín 0:3 (0:0)
    So 19.10. 14:00 Dunajská Streda - Senica 0:2 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Trnava - Myjava 0:1 (0:1)
    So 19.10. 17:30 Nitra - Košice 2:3 (1:1)
    So 19.10. 17:30 Zlaté Moravce - Žilina 2:0 (1:0)
    So 19.10. 17:30 Banská Bystrica - Ružomberok 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 26.10. 13:30 Košice - Trnava 1:3 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Ružomberok - Nitra 4:0 (3:0)
    So 26.10. 14:30 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:0 (1:0)
    So 26.10. 17:30 Žilina - Banská Bystrica 1:2 (1:1)
    So 26.10. 18:00 Myjava - Slovan Bratislava 2:2 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Trenčín - Senica 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 02.11. 13:30 Dunajská Streda - Trenčín 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Trnava - Ružomberok 1:4 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Senica - Myjava 3:1 (2:0)
    So 02.11. 14:30 Nitra - Žilina 0:2 (0:0)
    So 02.11. 14:30 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 2:1 (1:0)
    Ne 03.11. 16:00 Slovan Bratislava - Košice 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 09.11. 13:30 Košice - Senica 3:1 (3:0)
    So 09.11. 14:30 Banská Bystrica - Dunajská Streda 5:1 (2:0)
    So 09.11. 14:30 Zlaté Moravce - Nitra 3:0 (1:0)
    So 09.11. 16:00 Myjava - Trenčín 1:3 (1:2)
    Ne 10.11. 14:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 2:3 (0:2)
    Ne 10.11. 17:30 Žilina - Trnava 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.11. 13:30 Dunajská Streda - Myjava 0:3 (0:2)
    So 23.11. 13:30 Senica - Ružomberok 2:1 (1:1)
    So 23.11. 13:30 Trnava - Zlaté Moravce 3:2 (0:0)
    So 23.11. 14:30 Nitra - Banská Bystrica 2:0 (1:0)
    So 23.11. 17:30 Trenčín - Košice 5:0 (1:0)
    Ne 24.11. 17:00 Slovan Bratislava - Žilina 2:1 (1:1)

    19.kolo

    29.11. 17:30 Nitra - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 30.11. 13:00 Košice - Myjava 2:1 (1:0)
    So 30.11. 14:30 Banská Bystrica - Trnava 0:0 (0:0)
    So 30.11. 14:30 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:2 (0:0)
    So 30.11. 14:30 Ružomberok - Trenčín 1:2 (0:0)
    So 30.11. 17:30 Žilina - Senica 1:3 (1:2)

    20.kolo

    So 01.03. 14:00 Senica - Zlaté Moravce 2:1 (0:0)
    So 01.03. 14:30 Trnava - Nitra 0:0 (0:0)
    So 01.03. 15:00 Trenčín - Žilina 2:1 (0:1)
    So 01.03. 15:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 2:0 (1:0)
    So 01.03. 16:30 Dunajská Streda - Košice 0:0 (0:0)
    So 01.03. 17:00 Myjava - Ružomberok 0:3 (0:2)

    21.kolo

    So 08.03. 14:30 Trnava - Dunajská Streda 1:2 (0:1)
    So 08.03. 15:00 Banská Bystrica - Senica 3:1 (1:1)
    So 08.03. 15:00 Ružomberok - Košice 0:3 (0:2)
    So 08.03. 17:00 Myjava - Žilina 2:2 (0:1)
    So 08.03. 17:30 Trenčín - Zlaté Moravce 2:1 (1:0)
    Po 10.03. 18:30 Nitra - Slovan Bratislava 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 01.03. 14:00 Senica - Nitra 2:1 (0:1)
    So 01.03. 17:00 Slovan Bratislava - Trnava 2:0 (0:0)
    So 01.03. 18:30 Trenčín - Banská Bystrica 3:1 (0:1)
    So 15.03. 13:30 Košice - Žilina 1:0 (1:0)
    So 15.03. 18:00 Dunajská Streda - Ružomberok 2:0 (1:0)
    Út 01.04. 19:00 Myjava - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 22.03. 13:30 Košice - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 2:1 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Ružomberok - Žilina 3:2 (2:1)
    So 22.03. 17:00 Myjava - Banská Bystrica 2:1 (1:0)
    So 22.03. 17:30 Trenčín - Nitra 1:1 (1:0)
    Po 24.03. 18:30 Senica - Trnava 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 29.03. 14:30 Nitra - Myjava 3:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Banská Bystrica - Košice 0:1 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Trnava - Trenčín 3:1 (1:1)
    So 29.03. 16:30 Dunajská Streda - Žilina 2:1 (0:0)
    So 29.03. 17:30 Zlaté Moravce - Ružomberok 1:0 (0:0)
    Po 31.03. 18:30 Slovan Bratislava - Senica 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 05.04. 14:30 Ružomberok - Banská Bystrica 0:1 (0:1)
    So 05.04. 15:00 Trenčín - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Košice - Nitra 1:0 (0:0)
    So 05.04. 17:30 Senica - Dunajská Streda 3:3 (2:3)
    So 05.04. 19:00 Myjava - Trnava 0:3 (0:1)
    Po 07.04. 18:30 Žilina - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 12.04. 15:00 Slovan Bratislava - Myjava 0:1 (0:1)
    So 12.04. 15:30 Trnava - Košice 1:0 (1:0)
    So 12.04. 17:30 Nitra - Ružomberok 3:1 (1:0)
    So 12.04. 17:30 Senica - Trenčín 2:1 (0:0)
    So 12.04. 19:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    Po 14.04. 18:30 Banská Bystrica - Žilina 4:1 (1:1)

    27.kolo

    So 19.04. 15:00 Košice - Slovan Bratislava 0:2 (0:0)
    So 19.04. 17:30 Trenčín - Dunajská Streda 3:0 (2:0)
    So 19.04. 17:30 Žilina - Nitra 3:0 (2:0)
    So 19.04. 19:00 Myjava - Senica 2:0 (0:0)
    Ne 20.04. 17:30 Ružomberok - Trnava 0:2 (0:1)
    Ne 20.04. 18:30 Zlaté Moravce - Banská Bystrica 1:3 (0:1)

    28.kolo

    So 26.04. 15:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 1:2 (0:2)
    So 26.04. 16:00 Trnava - Žilina 3:1 (1:1)
    So 26.04. 17:30 Senica - Košice 3:2 (2:2)
    So 26.04. 19:00 Dunajská Streda - Banská Bystrica 4:0 (2:0)
    So 26.04. 19:30 Nitra - Zlaté Moravce 0:3 (0:1)
    Po 28.04. 18:30 Trenčín - Myjava 4:1 (1:0)

    29.kolo

    So 03.05. 15:00 Zlaté Moravce - Trnava 1:2 (0:0)
    So 03.05. 17:30 Ružomberok - Senica 0:0 (0:0)
    So 03.05. 17:30 Banská Bystrica - Nitra 0:0 (0:0)
    So 03.05. 20:00 Myjava - Dunajská Streda 1:1 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Košice - Trenčín 1:1 (1:0)
    Po 05.05. 18:30 Žilina - Slovan Bratislava 2:0 (1:0)

    30.kolo

    So 10.05. 15:00 Trenčín - Ružomberok 3:0 (2:0)
    So 10.05. 16:30 Trnava - Banská Bystrica 4:0 (2:0)
    So 10.05. 17:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
    So 10.05. 17:30 Senica - Žilina 1:4 (1:2)
    So 10.05. 17:30 Myjava - Košice 0:1 (0:0)
    Ne 11.05. 19:00 Dunajská Streda - Nitra 1:1 (1:1)

    31.kolo

    16.05. 18:30 Nitra - Trnava 3:0 (0:0)
    So 17.05. 15:00 Žilina - Trenčín 0:1 (0:0)
    So 17.05. 17:30 Košice - Dunajská Streda 2:1 (2:0)
    So 17.05. 17:30 Ružomberok - Myjava 5:0 (2:0)
    So 17.05. 17:30 Zlaté Moravce - Senica 2:1 (0:0)
    So 17.05. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 1:2 (1:0)

    32.kolo

    Út 20.05. 17:30 Dunajská Streda - Trnava 1:0 (1:0)
    Út 20.05. 17:30 Slovan Bratislava - Nitra 2:1 (1:1)
    Út 20.05. 17:30 Senica - Banská Bystrica 1:1 (0:1)
    Út 20.05. 17:30 Zlaté Moravce - Trenčín 1:3 (1:0)
    Út 20.05. 17:30 Žilina - Myjava 1:0 (0:0)
    Út 20.05. 17:30 Košice - Ružomberok 1:2 (1:1)

    33.kolo

    So 31.05. 17:30 Ružomberok - Dunajská Streda 2:1 (1:0)
    So 31.05. 17:30 Žilina - Košice 3:2 (2:1)
    So 31.05. 17:30 Zlaté Moravce - Myjava 1:2 (0:2)
    So 31.05. 17:30 Banská Bystrica - Trenčín 2:2 (0:1)
    So 31.05. 17:30 Nitra - Senica 2:0 (2:0)
    So 31.05. 17:30 Trnava - Slovan Bratislava 1:2 (1:2)
    Správce soutěže: Marian Voros

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 24 3 6 63:32 75
    2. 33 19 6 8 74:35 63
    3. 33 16 5 12 47:42 53
    4. 33 15 5 13 56:51 50
    5. 33 13 7 13 41:40 46
    6. 33 13 7 13 45:47 46
    7. 33 13 6 14 45:54 45
    8. 33 11 9 13 48:48 42
    9. 33 11 7 15 49:50 40
    10. 33 11 5 17 36:47 38
    11. 33 8 8 17 29:57 32
    12. 33 6 8 19 33:63 26

    Nejčtenější ze sportu