Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7501
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4714
    Týden:
    21
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.09. 17:15 Vítkovice - Mladá Boleslav 6:5 pp
    So 18.09. 19:05 Future - Střešovice 7:8
    Ne 19.09. 16:00 Liberec - Ostrava 1:4
    Ne 19.09. 17:00 Sparta - Chodov 2:5
    Ne 19.09. 17:00 Bohemians - Bulldogs Brno 1:4
    Ne 19.09. 17:00 Kladno - Pardubice 3:4

    2.kolo

    So 25.09. 18:05 Chodov - Future 5:7
    So 25.09. 20:00 Mladá Boleslav - Kladno 4:2
    Ne 26.09. 14:00 Bohemians - Vítkovice 3:8
    Ne 26.09. 17:00 Střešovice - Bulldogs Brno 4:2
    Ne 26.09. 17:00 Ostrava - Sparta 9:4
    Ne 26.09. 17:00 Pardubice - Liberec 3:4 pp

    3.kolo

    So 02.10. 19:05 Future - Ostrava 9:8
    Ne 03.10. 17:00 Sparta - Pardubice 7:4
    Ne 03.10. 17:00 Bulldogs Brno - Chodov 2:6
    Ne 03.10. 17:30 Kladno - Bohemians 6:3
    Čt 14.10. 18:00 Vítkovice - Střešovice 0:7
    So 23.10. 13:30 Liberec - Mladá Boleslav 2:5

    4.kolo

    St 06.10. 20:00 Bohemians - Sparta 1:5
    St 06.10. 20:30 Mladá Boleslav - Future 6:7
    Čt 07.10. 19:00 Chodov - Kladno 3:1
    Čt 07.10. 20:00 Střešovice - Liberec 11:2
    Čt 07.10. 20:30 Pardubice - Bulldogs Brno 1:14
    Út 09.11. 13:00 Ostrava - Vítkovice 6:5

    5.kolo

    So 09.10. 19:05 Future - Pardubice 11:0
    Ne 10.10. 16:00 Liberec - Bohemians 3:2 np
    Ne 10.10. 17:00 Sparta - Mladá Boleslav 6:8
    Ne 10.10. 17:05 Bulldogs Brno - Ostrava 6:7
    Ne 10.10. 18:15 Kladno - Střešovice 4:7
    Út 02.11. 19:15 Vítkovice - Chodov 7:4

    6.kolo

    So 16.10. 18:00 Chodov - Liberec 5:1
    Ne 17.10. 14:00 Bohemians - Future 5:6 pp
    Ne 17.10. 14:00 Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 6:5
    Ne 17.10. 17:00 Ostrava - Kladno 3:5
    Ne 17.10. 17:00 Pardubice - Vítkovice 3:6
    Ne 17.10. 17:15 Střešovice - Sparta 5:3

    7.kolo

    St 20.10. 20:30 Mladá Boleslav - Chodov 7:6 np
    So 23.10. 17:15 Vítkovice - Sparta 7:6
    So 23.10. 19:00 Future - Kladno 5:4
    Ne 24.10. 14:00 Střešovice - Pardubice 8:1
    Ne 24.10. 17:00 Bohemians - Ostrava 6:8
    Ne 24.10. 18:00 Bulldogs Brno - Liberec 5:4

    8.kolo

    Čt 28.10. 16:00 Střešovice - Chodov 3:1
    Čt 28.10. 16:00 Kladno - Liberec 2:3
    Čt 28.10. 17:00 Pardubice - Ostrava 4:10
    Čt 28.10. 17:00 Future - Sparta 11:7
    Čt 28.10. 19:00 Bohemians - Mladá Boleslav 3:5
    Čt 28.10. 20:30 Bulldogs Brno - Vítkovice 7:8 np

    9.kolo

    So 30.10. 12:30 Pardubice - Mladá Boleslav 4:6
    Ne 31.10. 13:30 Chodov - Bohemians 4:3
    Ne 31.10. 15:00 Kladno - Vítkovice 4:3
    Ne 31.10. 16:00 Liberec - Future 7:5
    Ne 31.10. 17:00 Sparta - Bulldogs Brno 3:7
    Ne 31.10. 17:20 Ostrava - Střešovice 7:8 pp

    10.kolo

    So 13.11. 13:00 Pardubice - Bohemians 2:5
    So 13.11. 20:05 Future - Vítkovice 2:11
    Ne 14.11. 16:00 Liberec - Sparta 3:6
    Ne 14.11. 17:00 Ostrava - Chodov 8:4
    Ne 14.11. 17:00 Kladno - Bulldogs Brno 1:5
    Ne 14.11. 17:00 Střešovice - Mladá Boleslav 5:1

    11.kolo

    Út 16.11. 20:30 Sparta - Future 5:3
    St 17.11. 16:00 Liberec - Kladno 2:3 pp
    St 17.11. 17:00 Ostrava - Pardubice 7:3
    St 17.11. 19:00 Mladá Boleslav - Bohemians 7:4
    St 17.11. 19:15 Vítkovice - Bulldogs Brno 9:3
    Po 03.01. 18:00 Chodov - Střešovice 4:3

    12.kolo

    So 20.11. 17:15 Vítkovice - Liberec 8:4
    So 20.11. 18:00 Chodov - Pardubice 8:5
    So 20.11. 19:00 Bulldogs Brno - Future 5:4
    Ne 21.11. 14:00 Mladá Boleslav - Ostrava 7:5
    Ne 21.11. 17:00 Bohemians - Střešovice 2:6
    St 24.11. 19:00 Sparta - Kladno 4:2

    13.kolo

    Čt 16.12. 20:00 Bulldogs Brno - Bohemians 5:6 pp
    So 18.12. 18:30 Chodov - Sparta 9:7
    So 18.12. 19:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 5:0k
    Ne 19.12. 14:00 Pardubice - Kladno 5:6
    Ne 19.12. 17:00 Ostrava - Liberec 8:5
    Čt 13.01. 18:00 Střešovice - Future 7:1

    14.kolo

    07.01. 20:30 Sparta - Ostrava 1:8
    So 08.01. 17:15 Vítkovice - Bohemians 5:1
    Ne 09.01. 16:00 Liberec - Pardubice 6:1
    Ne 09.01. 17:00 Kladno - Mladá Boleslav 3:11
    Ne 09.01. 18:45 Future - Chodov 4:6
    Po 10.01. 18:00 Bulldogs Brno - Střešovice 1:2 np

    15.kolo

    So 15.01. 12:45 Pardubice - Sparta 2:4
    So 15.01. 18:00 Chodov - Bulldogs Brno 6:4
    So 15.01. 20:00 Mladá Boleslav - Liberec 4:3
    Ne 16.01. 14:00 Střešovice - Vítkovice 2:7
    Ne 16.01. 17:00 Ostrava - Future 11:4
    Ne 16.01. 17:00 Bohemians - Kladno 4:1

    16.kolo

    So 22.01. 17:15 Vítkovice - Pardubice 8:0
    So 22.01. 19:05 Future - Bohemians 8:4
    Ne 23.01. 16:00 Liberec - Chodov 4:8
    Ne 23.01. 17:00 Kladno - Ostrava 3:4 pp
    Ne 23.01. 18:00 Bulldogs Brno - Mladá Boleslav 6:3
    Ne 23.01. 19:00 Sparta - Střešovice 1:10

    17.kolo

    Po 17.01. 18:00 Future - Mladá Boleslav 8:6
    Út 25.01. 20:30 Bulldogs Brno - Pardubice 9:1
    St 26.01. 19:00 Sparta - Bohemians 7:3
    St 26.01. 19:15 Vítkovice - Ostrava 2:6
    Čt 27.01. 18:00 Liberec - Střešovice 1:9
    Čt 27.01. 20:00 Kladno - Chodov 2:16

    18.kolo

    So 29.01. 18:00 Chodov - Vítkovice 4:7
    So 29.01. 19:00 Mladá Boleslav - Sparta 8:5
    Ne 30.01. 17:00 Pardubice - Future 4:8
    Ne 30.01. 17:00 Bohemians - Liberec 1:7
    Ne 30.01. 17:00 Ostrava - Bulldogs Brno 7:4
    Ne 30.01. 17:00 Střešovice - Kladno 6:1

    19.kolo

    Po 14.02. 18:00 Chodov - Mladá Boleslav 6:7
    So 12.02. 12:45 Pardubice - Střešovice 4:9
    So 12.02. 17:00 Sparta - Vítkovice 3:8
    Ne 13.02. 16:00 Liberec - Bulldogs Brno 8:9 pp
    Ne 13.02. 17:00 Kladno - Future 6:8
    18.02. 20:00 Ostrava - Bohemians 12:4

    20.kolo

    So 19.02. 18:15 Vítkovice - Kladno 8:0
    So 19.02. 19:00 Mladá Boleslav - Pardubice 4:3
    Ne 20.02. 17:00 Bohemians - Chodov 6:9
    Ne 20.02. 17:00 Future - Liberec 3:7
    Ne 20.02. 17:00 Bulldogs Brno - Sparta 8:4
    Po 21.02. 18:00 Střešovice - Ostrava 2:3

    21.kolo

    St 23.02. 20:00 Sparta - Liberec 2:3
    So 26.02. 18:00 Chodov - Ostrava 7:6
    So 26.02. 18:15 Vítkovice - Future 8:3
    So 26.02. 19:00 Mladá Boleslav - Střešovice 4:5
    Ne 27.02. 17:00 Bohemians - Pardubice 4:3
    Ne 27.02. 17:00 Bulldogs Brno - Kladno 7:3

    22.kolo

    Ne 06.03. 13:00 Pardubice - Chodov 4:11
    Ne 06.03. 14:50 Future - Bulldogs Brno 9:7
    Ne 06.03. 16:00 Liberec - Vítkovice 2:5
    Ne 06.03. 17:00 Střešovice - Bohemians 13:4
    Ne 06.03. 17:00 Ostrava - Mladá Boleslav 8:6
    Ne 06.03. 17:00 Kladno - Sparta 3:2
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 17 2 0 3 140:61 55
    2. 22 16 1 1 4 155:100 51
    3. 22 15 2 0 5 136:80 49
    4. 22 15 0 1 6 137:100 46
    5. 22 14 1 1 6 125:102 45
    6. 22 11 1 0 10 133:137 35
    7. 22 10 1 3 8 125:103 35
    8. 22 6 2 2 12 82:109 24
    9. 22 7 0 0 15 94:127 21
    10. 22 5 1 1 15 65:117 18
    11. 22 3 1 2 16 75:134 13
    12. 22 1 0 1 20 61:158 4

    Nejčtenější ze sportu