Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7510
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
7013
Týden:
35
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

So 18.09. 00:00 Bohemians B - Ovocné Báze 7:8 pp
So 18.09. 00:00 DDM Praha - Střešovice B 4:6
So 18.09. 00:00 Start98 - Future B 6:4
So 18.09. 00:00 Králův Dvůr - Panthers 7:8
So 18.09. 00:00 Sparta B - Chodov B 7:6 np
So 18.09. 00:00 Orka - Athletics Praha 8:4

2.kolo

So 25.09. 00:00 Athletics Praha - Střešovice B 7:6
So 25.09. 00:00 Ovocné Báze - Chodov B 6:4
So 25.09. 00:00 Panthers - Future B 3:5
So 25.09. 00:00 Bohemians B - Sparta B 7:8
So 25.09. 00:00 Orka - DDM Praha 6:5
So 25.09. 00:00 Králův Dvůr - Start98 1:7

3.kolo

Ne 26.09. 00:00 Ovocné Báze - Sparta B 5:0k
Ne 26.09. 00:00 Panthers - Start98 2:7
Ne 26.09. 00:00 Králův Dvůr - Future B 6:5
Ne 26.09. 00:00 Bohemians B - Chodov B 4:5
Ne 26.09. 00:00 Athletics Praha - DDM Praha 8:7
Ne 26.09. 00:00 Orka - Střešovice B 8:6

4.kolo

So 09.10. 00:00 DDM Praha - Králův Dvůr 6:9
So 09.10. 00:00 Future B - Ovocné Báze 6:8
So 09.10. 00:00 Sparta B - Orka 5:10
So 09.10. 00:00 Chodov B - Athletics Praha 10:8
So 09.10. 00:00 Start98 - Bohemians B 11:2
So 09.10. 00:00 Střešovice B - Panthers 9:2

5.kolo

Ne 10.10. 00:00 Chodov B - Orka 7:4
Ne 10.10. 00:00 DDM Praha - Panthers 9:5
Ne 10.10. 00:00 Future B - Bohemians B 13:7
Ne 10.10. 00:00 Střešovice B - Králův Dvůr 7:8 np
Ne 10.10. 00:00 Start98 - Ovocné Báze 5:1
Ne 10.10. 00:00 Sparta B - Athletics Praha 16:7

6.kolo

So 23.10. 00:00 DDM Praha - Sparta B 9:8
So 23.10. 00:00 Ovocné Báze - Panthers 1:9
So 23.10. 00:00 Orka - Start98 3:4
So 23.10. 00:00 Athletics Praha - Future B 1:7
So 23.10. 00:00 Bohemians B - Králův Dvůr 6:5 pp
So 23.10. 00:00 Střešovice B - Chodov B 4:10

7.kolo

Ne 24.10. 00:00 DDM Praha - Chodov B 4:3
Ne 24.10. 00:00 Střešovice B - Sparta B 5:8
Ne 24.10. 00:00 Ovocné Báze - Králův Dvůr 3:5
Ne 24.10. 00:00 Athletics Praha - Start98 4:5 pp
Ne 24.10. 00:00 Orka - Future B 4:6
Ne 24.10. 00:00 Bohemians B - Panthers 3:9

8.kolo

So 13.11. 00:00 Future B - Střešovice B 10:3
So 13.11. 00:00 Athletics Praha - Ovocné Báze 4:6
So 13.11. 00:00 Panthers - Chodov B 4:8
So 13.11. 00:00 Start98 - DDM Praha 8:5
So 13.11. 00:00 Králův Dvůr - Sparta B 6:3
So 13.11. 00:00 Orka - Bohemians B 6:3

9.kolo

12.11. 00:00 Králův Dvůr - Chodov B 6:2
Ne 14.11. 00:00 Future B - DDM Praha 12:8
Ne 14.11. 00:00 Orka - Ovocné Báze 6:2
Ne 14.11. 00:00 Panthers - Sparta B 5:11
Ne 14.11. 00:00 Start98 - Střešovice B 15:3
Ne 14.11. 00:00 Athletics Praha - Bohemians B 7:10

10.kolo

So 27.11. 00:00 Panthers - Athletics Praha 4:2
So 27.11. 00:00 Králův Dvůr - Orka 5:8
So 27.11. 00:00 Ovocné Báze - Střešovice B 11:13
So 27.11. 00:00 Sparta B - Start98 7:12
So 27.11. 00:00 Bohemians B - DDM Praha 4:9
So 27.11. 00:00 Chodov B - Future B 4:5

11.kolo

Ne 28.11. 00:00 Panthers - Orka 2:6
Ne 28.11. 00:00 Králův Dvůr - Athletics Praha 8:2
Ne 28.11. 00:00 Ovocné Báze - DDM Praha 1:9
Ne 28.11. 00:00 Sparta B - Future B 7:6 pp
Ne 28.11. 00:00 Chodov B - Start98 6:8
Po 13.12. 00:00 Bohemians B - Střešovice B 8:9 np

12.kolo

Ne 11.12. 00:00 Ovocné Báze - Bohemians B 3:8
Ne 11.12. 00:00 Střešovice B - DDM Praha 5:7
Ne 11.12. 00:00 Future B - Start98 4:5
Ne 11.12. 00:00 Panthers - Králův Dvůr 5:7
Ne 11.12. 00:00 Chodov B - Sparta B 8:13
Ne 11.12. 00:00 Athletics Praha - Orka 3:4

13.kolo

So 01.01. 13:00 Sparta B - Bohemians B 6:7 pp
So 15.01. 00:00 Střešovice B - Athletics Praha 8:7
So 15.01. 00:00 Chodov B - Ovocné Báze 5:7
So 15.01. 00:00 Future B - Panthers 9:8
So 15.01. 00:00 DDM Praha - Orka 8:3
So 15.01. 00:00 Start98 - Králův Dvůr 6:8

14.kolo

Ne 16.01. 00:00 Sparta B - Ovocné Báze 6:4
Ne 16.01. 00:00 Start98 - Panthers 8:6
Ne 16.01. 00:00 Future B - Králův Dvůr 8:7 np
Ne 16.01. 00:00 Chodov B - Bohemians B 5:8
Ne 16.01. 00:00 DDM Praha - Athletics Praha 6:4
Ne 16.01. 00:00 Střešovice B - Orka 7:9

15.kolo

So 29.01. 00:00 Králův Dvůr - DDM Praha 6:9
So 29.01. 00:00 Ovocné Báze - Future B 8:4
So 29.01. 00:00 Orka - Sparta B 2:5
So 29.01. 00:00 Athletics Praha - Chodov B 8:7 pp
So 29.01. 00:00 Bohemians B - Start98 5:4 pp
So 29.01. 00:00 Panthers - Střešovice B 10:8

16.kolo

Ne 30.01. 00:00 Orka - Chodov B 2:5
Ne 30.01. 00:00 Panthers - DDM Praha 3:7
Ne 30.01. 00:00 Bohemians B - Future B 4:5 pp
Ne 30.01. 00:00 Králův Dvůr - Střešovice B 7:6
Ne 30.01. 00:00 Ovocné Báze - Start98 5:8
Ne 30.01. 00:00 Athletics Praha - Sparta B 6:7

17.kolo

So 19.02. 00:00 Sparta B - DDM Praha 12:11
So 19.02. 00:00 Panthers - Ovocné Báze 8:3
So 19.02. 00:00 Start98 - Orka 6:2
So 19.02. 00:00 Future B - Athletics Praha 6:5 pp
So 19.02. 00:00 Králův Dvůr - Bohemians B 6:4
So 19.02. 00:00 Chodov B - Střešovice B 6:7

18.kolo

Ne 20.02. 00:00 Chodov B - DDM Praha 7:8 pp
Ne 20.02. 00:00 Sparta B - Střešovice B 24:6
Ne 20.02. 00:00 Králův Dvůr - Ovocné Báze 5:8
Ne 20.02. 00:00 Start98 - Athletics Praha 13:6
Ne 20.02. 00:00 Future B - Orka 6:5
Ne 20.02. 00:00 Panthers - Bohemians B 5:4 pp

19.kolo

So 12.03. 00:00 Střešovice B - Future B 10:21
So 12.03. 00:00 Ovocné Báze - Athletics Praha 7:4
So 12.03. 00:00 Chodov B - Panthers 10:4
So 12.03. 00:00 DDM Praha - Start98 9:10
So 12.03. 00:00 Sparta B - Králův Dvůr 15:10
So 12.03. 00:00 Bohemians B - Orka 7:2

20.kolo

Ne 13.03. 00:00 Chodov B - Králův Dvůr 5:4
Ne 13.03. 00:00 DDM Praha - Future B 7:9
Ne 13.03. 00:00 Ovocné Báze - Orka 6:4
Ne 13.03. 00:00 Sparta B - Panthers 5:3
Ne 13.03. 00:00 Střešovice B - Start98 3:7
Ne 13.03. 00:00 Bohemians B - Athletics Praha 11:7

21.kolo

So 26.03. 00:00 Athletics Praha - Panthers 2:3 np
So 26.03. 00:00 Orka - Králův Dvůr 1:0 np
So 26.03. 00:00 Střešovice B - Ovocné Báze 2:3 pp
So 26.03. 00:00 Start98 - Sparta B 8:1
So 26.03. 00:00 DDM Praha - Bohemians B 4:2
So 26.03. 00:00 Future B - Chodov B 0:3

22.kolo

Ne 27.03. 00:00 Orka - Panthers 3:0
Ne 27.03. 00:00 Athletics Praha - Králův Dvůr 1:2 pp
Ne 27.03. 00:00 DDM Praha - Ovocné Báze 0:3
Ne 27.03. 00:00 Future B - Sparta B 4:3 pp
Ne 27.03. 00:00 Střešovice B - Bohemians B 6:2
Ne 27.03. 00:00 Start98 - Chodov B 0:3
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 22 18 1 1 2 163:90 57
2. 22 11 4 1 6 155:122 42
3. 22 12 2 2 6 177:147 42
4. 22 10 2 3 7 128:125 37
5. 22 11 1 0 10 151:134 35
6. 22 11 1 0 10 106:102 35
7. 22 10 2 0 10 109:122 34
8. 22 10 0 3 9 129:121 33
9. 22 5 3 4 10 123:143 25
10. 22 6 2 0 14 108:134 22
11. 22 6 1 2 13 139:194 22
12. 22 2 1 4 15 107:161 12

Nejčtenější ze sportu