Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7512
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6548
Týden:
25
Dnes:
6
On-line:
1

1.kolo

Čt 23.09. 00:00 Horní Suchá - Havířov 5:8
Čt 23.09. 00:00 FBC Třinec - Petrovice 6:5 pp
Čt 23.09. 00:00 MVIL Ostrava - Židenice 10:3
Čt 23.09. 00:00 Kopřivnice - Rožnov p/R 6:5 pp
Čt 23.09. 00:00 Spartak Přerov - Playmakers 9:5
Čt 23.09. 00:00 Hattrick Brno - Bulldogs Brno B 6:2

2.kolo

So 02.10. 00:00 Židenice - Playmakers 5:10
So 02.10. 00:00 Petrovice - Bulldogs Brno B 6:7
So 02.10. 00:00 FBC Třinec - Hattrick Brno 4:5
So 02.10. 00:00 Horní Suchá - Kopřivnice 7:8
So 02.10. 00:00 MVIL Ostrava - Spartak Přerov 4:6
So 02.10. 00:00 Havířov - Rožnov p/R 5:4

3.kolo

Ne 03.10. 00:00 Horní Suchá - Rožnov p/R 3:9
Ne 03.10. 00:00 MVIL Ostrava - Playmakers 5:0
Ne 03.10. 00:00 Židenice - Spartak Přerov 3:8
Ne 03.10. 00:00 FBC Třinec - Bulldogs Brno B 7:5
Ne 03.10. 00:00 Petrovice - Hattrick Brno 2:7
Ne 03.10. 00:00 Havířov - Kopřivnice 5:7

4.kolo

So 16.10. 00:00 Rožnov p/R - Židenice 7:4
So 16.10. 00:00 Hattrick Brno - Horní Suchá 12:0
So 16.10. 00:00 Kopřivnice - MVIL Ostrava 10:2
So 16.10. 00:00 Playmakers - Petrovice 8:5
So 16.10. 00:00 Spartak Přerov - FBC Třinec 9:8
So 16.10. 00:00 Bulldogs Brno B - Havířov 8:4

5.kolo

Ne 17.10. 00:00 Hattrick Brno - Havířov 5:3
Ne 17.10. 00:00 Kopřivnice - Židenice 5:4
Ne 17.10. 00:00 Rožnov p/R - MVIL Ostrava 6:7
Ne 17.10. 00:00 Bulldogs Brno B - Horní Suchá 9:2
Ne 17.10. 00:00 Playmakers - FBC Třinec 7:6 pp
Ne 17.10. 00:00 Spartak Přerov - Petrovice 13:9

6.kolo

So 30.10. 00:00 Havířov - Playmakers 8:7 pp
So 30.10. 00:00 Horní Suchá - Spartak Přerov 3:13
So 30.10. 00:00 Petrovice - Židenice 6:3
So 30.10. 00:00 FBC Třinec - MVIL Ostrava 7:5
So 30.10. 00:00 Rožnov p/R - Bulldogs Brno B 4:5 pp
So 30.10. 00:00 Kopřivnice - Hattrick Brno 4:9

7.kolo

Ne 31.10. 00:00 Kopřivnice - Bulldogs Brno B 6:7 np
Ne 31.10. 00:00 Rožnov p/R - Hattrick Brno 4:9
Ne 31.10. 00:00 Horní Suchá - Playmakers 10:11
Ne 31.10. 00:00 FBC Třinec - Židenice 3:6
Ne 31.10. 00:00 Havířov - Spartak Přerov 6:7 pp
Ne 31.10. 00:00 Petrovice - MVIL Ostrava 5:3

8.kolo

So 20.11. 00:00 Playmakers - Rožnov p/R 11:8
So 20.11. 00:00 Horní Suchá - FBC Třinec 4:6
So 20.11. 00:00 MVIL Ostrava - Hattrick Brno 3:10
So 20.11. 00:00 Spartak Přerov - Kopřivnice 5:8
So 20.11. 00:00 Havířov - Petrovice 7:5
Čt 25.11. 00:00 Židenice - Bulldogs Brno B 2:7

9.kolo

Ne 21.11. 00:00 Horní Suchá - Petrovice 7:10
Ne 21.11. 00:00 MVIL Ostrava - Bulldogs Brno B 5:11
Ne 21.11. 00:00 Playmakers - Kopřivnice 8:6
Ne 21.11. 00:00 Spartak Přerov - Rožnov p/R 7:4
Ne 21.11. 00:00 Židenice - Hattrick Brno 2:7
Ne 21.11. 00:00 Havířov - FBC Třinec 7:1

10.kolo

So 04.12. 00:00 Petrovice - Rožnov p/R 10:6
So 04.12. 00:00 FBC Třinec - Kopřivnice 12:5
So 04.12. 00:00 MVIL Ostrava - Horní Suchá 12:8
So 04.12. 00:00 Bulldogs Brno B - Playmakers 8:7 pp
So 04.12. 00:00 Židenice - Havířov 2:7
So 04.12. 00:00 Hattrick Brno - Spartak Přerov 9:3

11.kolo

Ne 05.12. 00:00 Petrovice - Kopřivnice 8:5
Ne 05.12. 00:00 FBC Třinec - Rožnov p/R 5:3
Ne 05.12. 00:00 MVIL Ostrava - Havířov 5:4
Ne 05.12. 00:00 Bulldogs Brno B - Spartak Přerov 9:10 np
Ne 05.12. 00:00 Židenice - Horní Suchá 2:4
Ne 05.12. 00:00 Hattrick Brno - Playmakers 6:4

12.kolo

So 15.01. 00:00 Havířov - Horní Suchá 5:6 np
So 15.01. 00:00 Petrovice - FBC Třinec 7:5
So 15.01. 00:00 Židenice - MVIL Ostrava 7:9
So 15.01. 00:00 Rožnov p/R - Kopřivnice 2:3
So 15.01. 00:00 Playmakers - Spartak Přerov 3:8
So 15.01. 00:00 Bulldogs Brno B - Hattrick Brno 3:6

13.kolo

So 22.01. 00:00 Playmakers - Židenice 6:5
So 22.01. 00:00 Bulldogs Brno B - Petrovice 10:3
So 22.01. 00:00 Hattrick Brno - FBC Třinec 11:3
So 22.01. 00:00 Kopřivnice - Horní Suchá 3:6
So 22.01. 00:00 Spartak Přerov - MVIL Ostrava 8:10
So 22.01. 00:00 Rožnov p/R - Havířov 6:2

14.kolo

Ne 23.01. 00:00 Rožnov p/R - Horní Suchá 3:7
Ne 23.01. 00:00 Playmakers - MVIL Ostrava 7:9
Ne 23.01. 00:00 Spartak Přerov - Židenice 11:5
Ne 23.01. 00:00 Bulldogs Brno B - FBC Třinec 10:4
Ne 23.01. 00:00 Hattrick Brno - Petrovice 8:7 pp
Ne 23.01. 00:00 Kopřivnice - Havířov 4:11

15.kolo

So 12.02. 00:00 Židenice - Rožnov p/R 5:7
So 12.02. 00:00 Horní Suchá - Hattrick Brno 6:10
So 12.02. 00:00 MVIL Ostrava - Kopřivnice 4:5 np
So 12.02. 00:00 Petrovice - Playmakers 17:4
So 12.02. 00:00 FBC Třinec - Spartak Přerov 4:8
So 12.02. 00:00 Havířov - Bulldogs Brno B 9:5

16.kolo

Ne 13.02. 00:00 Havířov - Hattrick Brno 1:4
Ne 13.02. 00:00 Židenice - Kopřivnice 2:9
Ne 13.02. 00:00 MVIL Ostrava - Rožnov p/R 7:2
Ne 13.02. 00:00 Horní Suchá - Bulldogs Brno B 4:7
Ne 13.02. 00:00 FBC Třinec - Playmakers 5:6
Ne 13.02. 00:00 Petrovice - Spartak Přerov 4:7

17.kolo

So 26.02. 00:00 Playmakers - Havířov 6:10
So 26.02. 00:00 Spartak Přerov - Horní Suchá 14:4
So 26.02. 00:00 Židenice - Petrovice 12:8
So 26.02. 00:00 MVIL Ostrava - FBC Třinec 9:4
So 26.02. 00:00 Bulldogs Brno B - Rožnov p/R 13:1
So 26.02. 00:00 Hattrick Brno - Kopřivnice 5:4

18.kolo

Ne 27.02. 00:00 Bulldogs Brno B - Kopřivnice 9:8 np
Ne 27.02. 00:00 Hattrick Brno - Rožnov p/R 13:3
Ne 27.02. 00:00 Playmakers - Horní Suchá 6:9
Ne 27.02. 00:00 Židenice - FBC Třinec 7:11
Ne 27.02. 00:00 Spartak Přerov - Havířov 7:8
Ne 27.02. 00:00 MVIL Ostrava - Petrovice 12:10

19.kolo

So 12.03. 00:00 Rožnov p/R - Playmakers 8:4
So 12.03. 00:00 FBC Třinec - Horní Suchá 5:7
So 12.03. 00:00 Hattrick Brno - MVIL Ostrava 7:3
So 12.03. 00:00 Kopřivnice - Spartak Přerov 8:7
So 12.03. 00:00 Petrovice - Havířov 14:6
So 12.03. 00:00 Bulldogs Brno B - Židenice 5:6 np

20.kolo

Ne 13.03. 00:00 Petrovice - Horní Suchá 7:5
Ne 13.03. 00:00 Bulldogs Brno B - MVIL Ostrava 2:7
Ne 13.03. 00:00 Kopřivnice - Playmakers 7:8 np
Ne 13.03. 00:00 Rožnov p/R - Spartak Přerov 8:11
Ne 13.03. 00:00 Hattrick Brno - Židenice 13:2
Ne 13.03. 00:00 FBC Třinec - Havířov 5:12

21.kolo

So 26.03. 00:00 Rožnov p/R - Petrovice 9:12
So 26.03. 00:00 Kopřivnice - FBC Třinec 6:3
So 26.03. 00:00 Horní Suchá - MVIL Ostrava 3:7
So 26.03. 00:00 Playmakers - Bulldogs Brno B 6:13
So 26.03. 00:00 Havířov - Židenice 8:3
So 26.03. 00:00 Spartak Přerov - Hattrick Brno 4:5 pp

22.kolo

Ne 27.03. 00:00 Kopřivnice - Petrovice 9:4
Ne 27.03. 00:00 Rožnov p/R - FBC Třinec 16:7
Ne 27.03. 00:00 Havířov - MVIL Ostrava 5:7
Ne 27.03. 00:00 Spartak Přerov - Bulldogs Brno B 2:12
Ne 27.03. 00:00 Horní Suchá - Židenice 9:6
Ne 27.03. 00:00 Playmakers - Hattrick Brno 7:12
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 22 20 2 0 0 179:74 64
2. 22 13 2 1 6 177:139 44
3. 22 11 4 2 5 167:115 43
4. 22 14 0 1 7 145:130 43
5. 22 11 1 2 8 141:123 37
6. 22 10 2 3 7 136:133 37
7. 22 10 0 2 10 164:159 32
8. 22 7 2 2 11 141:179 27
9. 22 6 1 1 14 121:160 21
10. 22 6 0 2 14 125:156 20
11. 22 6 1 0 15 119:173 20
12. 22 2 1 0 19 96:170 8

Nejčtenější ze sportu