Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7515
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
7345
Týden:
35
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

So 18.09. 00:00 Bohemians C - Merkur Praha 10:4
So 18.09. 00:00 Mladá Boleslav B - DDM Praha B 3:3
So 18.09. 00:00 Merkur Praha - Benátky 8:12
So 18.09. 00:00 Přírodní vědy - Mladá Boleslav B 6:2
So 18.09. 00:00 DDM Praha B - Bohemians C 8:5
So 18.09. 00:00 Benátky - Přírodní vědy 3:6

2.kolo

Ne 19.09. 00:00 Panthers B - Vorms Praha 3:5
Ne 19.09. 00:00 Nymburk - Střešovice C 8:5
Ne 19.09. 00:00 Kladno B - EMCO Cholerics 6:5
Ne 19.09. 00:00 Vorms Praha - Nymburk 2:6
Ne 19.09. 00:00 EMCO Cholerics - Panthers B 6:8
Ne 19.09. 00:00 Střešovice C - Kladno B 4:5

3.kolo

So 02.10. 00:00 Mladá Boleslav B - Merkur Praha 9:3
So 02.10. 00:00 Přírodní vědy - Benešov 3:5
So 02.10. 00:00 Vorms Praha - Mladá Boleslav B 2:2
So 02.10. 00:00 Benešov - Střešovice C 3:3
So 02.10. 00:00 Merkur Praha - Přírodní vědy 8:6
So 02.10. 00:00 Střešovice C - Vorms Praha 1:1

4.kolo

Ne 03.10. 00:00 Bohemians C - EMCO Cholerics 6:5
Ne 03.10. 00:00 DDM Praha B - Kladno B 3:4
Ne 03.10. 00:00 Panthers B - Bohemians C 3:3
Ne 03.10. 00:00 Kladno B - Nymburk 3:3
Ne 03.10. 00:00 EMCO Cholerics - DDM Praha B 2:4
Ne 03.10. 00:00 Nymburk - Panthers B 1:2

5.kolo

Ne 17.10. 00:00 Přírodní vědy - Panthers B 4:3
Ne 17.10. 00:00 DDM Praha B - Vorms Praha 3:3
Ne 17.10. 00:00 EMCO Cholerics - Přírodní vědy 2:4
Ne 17.10. 00:00 Vorms Praha - Benátky 4:5
Ne 17.10. 00:00 Panthers B - DDM Praha B 3:10
Ne 17.10. 00:00 Benátky - EMCO Cholerics 5:10

6.kolo

Ne 17.10. 00:00 Střešovice C - Mladá Boleslav B 3:8
Ne 17.10. 00:00 Nymburk - Benešov 4:6
Ne 17.10. 00:00 Merkur Praha - Střešovice C 5:3
Ne 17.10. 00:00 Benešov - Kladno B 5:2
Ne 17.10. 00:00 Mladá Boleslav B - Nymburk 4:2
Ne 17.10. 00:00 Kladno B - Merkur Praha 5:6

7.kolo

So 30.10. 00:00 Vorms Praha - Kladno B 6:9
So 30.10. 00:00 Mladá Boleslav B - Benešov 5:1
So 30.10. 00:00 EMCO Cholerics - Vorms Praha 7:7
So 30.10. 00:00 Benešov - Merkur Praha 5:6
So 30.10. 00:00 Kladno B - Mladá Boleslav B 4:3
So 30.10. 00:00 Merkur Praha - EMCO Cholerics 4:6

8.kolo

So 13.11. 00:00 Nymburk - Přírodní vědy 1:2
So 13.11. 00:00 Střešovice C - DDM Praha B 1:3
So 13.11. 00:00 Bohemians C - Nymburk 6:7
So 13.11. 00:00 DDM Praha B - Benátky 3:3
So 13.11. 00:00 Přírodní vědy - Střešovice C 9:3
So 13.11. 00:00 Benátky - Bohemians C 3:4

9.kolo

Ne 21.11. 00:00 Benešov - Bohemians C 9:6
Ne 21.11. 00:00 Mladá Boleslav B - EMCO Cholerics 5:4
Ne 21.11. 00:00 Panthers B - Benešov 1:10
Ne 21.11. 00:00 EMCO Cholerics - Střešovice C 6:4
Ne 21.11. 00:00 Bohemians C - Mladá Boleslav B 0:8
Ne 21.11. 00:00 Střešovice C - Panthers B 4:2

10.kolo

Ne 21.11. 00:00 Benátky - Nymburk 3:2
Ne 21.11. 00:00 Vorms Praha - Merkur Praha 9:1
Ne 21.11. 00:00 Přírodní vědy - Benátky 5:1
Ne 21.11. 00:00 Merkur Praha - DDM Praha B 2:16
Ne 21.11. 00:00 Nymburk - Vorms Praha 4:3
Ne 21.11. 00:00 DDM Praha B - Přírodní vědy 2:1

11.kolo

Ne 12.12. 00:00 Přírodní vědy - Vorms Praha 8:4
Ne 12.12. 00:00 Bohemians C - Střešovice C 6:5
Ne 12.12. 00:00 Kladno B - Přírodní vědy 3:3
Ne 12.12. 00:00 Střešovice C - Benátky 7:9
Ne 12.12. 00:00 Vorms Praha - Bohemians C 7:7
Ne 12.12. 00:00 Benátky - Kladno B 9:4

12.kolo

So 18.12. 00:00 EMCO Cholerics - Benešov 2:8
So 18.12. 00:00 DDM Praha B - Panthers B 4:5
So 18.12. 00:00 Nymburk - EMCO Cholerics 0:3
So 18.12. 00:00 Panthers B - Merkur Praha 1:1
So 18.12. 00:00 Benešov - DDM Praha B 8:5
So 18.12. 00:00 Merkur Praha - Nymburk 2:3

14.kolo

So 08.01. 00:00 Nymburk - DDM Praha B 3:5
So 08.01. 00:00 Střešovice C - Merkur Praha 8:2
So 08.01. 00:00 Benešov - Nymburk 1:0
So 08.01. 00:00 Merkur Praha - Vorms Praha 7:5
So 08.01. 00:00 DDM Praha B - Střešovice C 2:3
So 08.01. 00:00 Vorms Praha - Benešov 0:5

13.kolo

Ne 09.01. 00:00 Panthers B - Benátky 0:3
Ne 09.01. 00:00 Mladá Boleslav B - Přírodní vědy 8:0
Ne 09.01. 00:00 Kladno B - Panthers B 0:0
Ne 09.01. 00:00 Přírodní vědy - Bohemians C 1:2
Ne 09.01. 00:00 Benátky - Mladá Boleslav B 2:7
Ne 09.01. 00:00 Bohemians C - Kladno B 3:3

15.kolo

Ne 30.01. 00:00 Nymburk - Benátky 1:4
Ne 30.01. 00:00 Mladá Boleslav B - Panthers B 2:0
Ne 30.01. 00:00 Benátky - Benešov 2:5
Ne 30.01. 00:00 Střešovice C - Nymburk 5:1
Ne 30.01. 00:00 Benešov - Mladá Boleslav B 2:1
Ne 30.01. 00:00 Panthers B - Střešovice C 0:3

16.kolo

Ne 06.02. 00:00 Vorms Praha - Přírodní vědy 0:3
Ne 06.02. 00:00 EMCO Cholerics - Merkur Praha 3:3
Ne 06.02. 00:00 Kladno B - Vorms Praha 1:2
Ne 06.02. 00:00 Merkur Praha - Bohemians C 0:3
Ne 06.02. 00:00 Přírodní vědy - EMCO Cholerics 8:5
Ne 06.02. 00:00 Bohemians C - Kladno B 2:3

17.kolo

Ne 13.02. 00:00 Kladno B - Střešovice C 0:5
Ne 13.02. 00:00 Benešov - Panthers B 7:5
Ne 13.02. 00:00 Nymburk - Kladno B 0:1
Ne 13.02. 00:00 Panthers B - EMCO Cholerics 2:3
Ne 13.02. 00:00 Střešovice C - Benešov 1:4
Ne 13.02. 00:00 EMCO Cholerics - Nymburk 2:2

18.kolo

So 19.02. 00:00 DDM Praha B - Merkur Praha 2:3
So 19.02. 00:00 Mladá Boleslav B - Bohemians C 15:2
So 19.02. 00:00 Vorms Praha - DDM Praha B 0:3
So 19.02. 00:00 Bohemians C - Benátky 2:0
So 19.02. 00:00 Merkur Praha - Mladá Boleslav B 1:3
So 19.02. 00:00 Benátky - Vorms Praha 6:2

19.kolo

Ne 27.02. 00:00 Panthers B - Kladno B 0:2
Ne 27.02. 00:00 Benešov - Přírodní vědy 2:1
Ne 27.02. 00:00 Merkur Praha - Panthers B 1:0
Ne 27.02. 00:00 Přírodní vědy - Nymburk 2:3
Ne 27.02. 00:00 Kladno B - Benešov 1:13
Ne 27.02. 00:00 Nymburk - Merkur Praha 0:2

20.kolo

Ne 13.03. 00:00 Bohemians C - EMCO Cholerics 3:9
Ne 13.03. 00:00 Benátky - DDM Praha B 0:5
Ne 13.03. 00:00 Střešovice C - Bohemians C 2:1
Ne 13.03. 00:00 DDM Praha B - Mladá Boleslav B 1:3
Ne 13.03. 00:00 EMCO Cholerics - Benátky 1:3
Ne 13.03. 00:00 Mladá Boleslav B - Střešovice C 5:4

22.kolo

Ne 27.03. 00:00 Benešov - Vorms Praha 8:2
Ne 27.03. 00:00 Střešovice C - EMCO Cholerics 2:1
Ne 27.03. 00:00 Bohemians C - Benešov 0:3
Ne 27.03. 00:00 EMCO Cholerics - DDM Praha B 1:1
Ne 27.03. 00:00 Vorms Praha - Střešovice C 0:5
Ne 27.03. 00:00 DDM Praha B - Bohemians C 2:1

21.kolo

St 30.03. 00:00 Panthers B - Přírodní vědy 2:5
St 30.03. 00:00 Merkur Praha - Kladno B 0:1
St 30.03. 00:00 Benátky - Mladá Boleslav B 2:15
St 30.03. 00:00 Přírodní vědy - Merkur Praha 0:1
St 30.03. 00:00 Mladá Boleslav B - Panthers B 13:2
St 30.03. 00:00 Kladno B - Benátky 7:3

23.kolo

Ne 03.04. 00:00 Panthers B - Benátky 1:1
Ne 03.04. 00:00 Merkur Praha - Benešov 3:6
Ne 03.04. 00:00 Nymburk - Panthers B 0:2
Ne 03.04. 00:00 Benešov - DDM Praha B 8:2
Ne 03.04. 00:00 Benátky - Merkur Praha 3:5
Ne 03.04. 00:00 DDM Praha B - Nymburk 0:2

24.kolo

Ne 10.04. 00:00 Přírodní vědy - Bohemians C 5:3
Ne 10.04. 00:00 Vorms Praha - EMCO Cholerics 0:1
Ne 10.04. 00:00 Kladno B - Přírodní vědy 2:3
Ne 10.04. 00:00 EMCO Cholerics - Mladá Boleslav B 5:6
Ne 10.04. 00:00 Bohemians C - Vorms Praha 0:3
Ne 10.04. 00:00 Mladá Boleslav B - Kladno B 3:1

26.kolo

So 16.04. 00:00 EMCO Cholerics - Benešov 0:3
So 16.04. 00:00 Benátky - Střešovice C 5:4
So 16.04. 00:00 Kladno B - EMCO Cholerics 2:0
So 16.04. 00:00 Přírodní vědy - DDM Praha B 0:0
So 16.04. 00:00 Benešov - Benátky 7:2
So 16.04. 00:00 Střešovice C - Přírodní vědy 5:1
So 16.04. 00:00 DDM Praha B - Kladno B 0:2

25.kolo

Ne 17.04. 00:00 Bohemians C - Nymburk 0:1
Ne 17.04. 00:00 Mladá Boleslav B - Vorms Praha 3:1
Ne 17.04. 00:00 Panthers B - Bohemians C 0:1
Ne 17.04. 00:00 Nymburk - Mladá Boleslav B 1:4
Ne 17.04. 00:00 Vorms Praha - Panthers B 5:3
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 21 1 2 134:57 64
2. 24 19 2 3 137:52 59
3. 24 13 2 9 86:70 41
4. 24 12 4 8 71:81 40
5. 24 10 5 9 87:66 35
6. 24 10 2 12 90:87 32
7. 24 10 2 12 89:115 32
8. 24 10 2 12 78:119 32
9. 24 8 3 13 76:106 27
10. 24 8 2 14 55:69 26
11. 24 7 4 13 89:96 25
12. 24 5 5 14 73:101 20
13. 24 4 4 16 48:94 16

Nejčtenější ze sportu