Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7521
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6509
Týden:
19
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Ne 19.09. 00:00 Olomouc - P.E.M.A. Opava 5:6
Ne 19.09. 00:00 Asper Šumperk - Havířov B 6:4
Ne 19.09. 00:00 Ostrava B - Olomouc 6:5
Ne 19.09. 00:00 P.E.M.A. Opava - Asper Šumperk 9:2
Ne 19.09. 00:00 Havířov B - Ostrava B 6:7

2.kolo

Ne 19.09. 00:00 Spartak Přerov B - Frýdek-Místek 4:4
Ne 19.09. 00:00 Bohumín - Paskov B 5:2
Ne 19.09. 00:00 ČSKA Ostrava - Spartak Přerov B 1:4
Ne 19.09. 00:00 Frýdek-Místek - Bohumín 7:3
Ne 19.09. 00:00 Paskov B - ČSKA Ostrava 5:5

3.kolo

So 09.10. 00:00 Asper Šumperk - Bohumín 4:6
So 09.10. 00:00 Havířov B - Paskov B 5:4
So 09.10. 00:00 Sn Havířov - Asper Šumperk 5:3
So 09.10. 00:00 Bohumín - Havířov B 7:9
So 09.10. 00:00 Paskov B - Sn Havířov 4:5

4.kolo

Ne 10.10. 00:00 Spartak Přerov B - ČSKA Ostrava 4:5
Ne 10.10. 00:00 Olomouc - Frýdek-Místek 8:7
Ne 10.10. 00:00 Ostrava B - Spartak Přerov B 5:3
Ne 10.10. 00:00 ČSKA Ostrava - Olomouc 5:6
Ne 10.10. 00:00 Frýdek-Místek - Ostrava B 5:6

5.kolo

Ne 24.10. 00:00 Spartak Přerov B - P.E.M.A. Opava 3:6
Ne 24.10. 00:00 Frýdek-Místek - Havířov B 10:6
Ne 24.10. 00:00 P.E.M.A. Opava - ČSKA Ostrava 8:3
Ne 24.10. 00:00 Havířov B - Spartak Přerov B 7:5
Ne 24.10. 00:00 ČSKA Ostrava - Frýdek-Místek 5:7

6.kolo

Ne 24.10. 00:00 Olomouc - Sn Havířov 6:6
Ne 24.10. 00:00 Ostrava B - Paskov B 4:3
Ne 24.10. 00:00 Sn Havířov - Bohumín 5:4
Ne 24.10. 00:00 Paskov B - Olomouc 4:8
Ne 24.10. 00:00 Bohumín - Ostrava B 4:6

7.kolo

So 06.11. 00:00 Asper Šumperk - ČSKA Ostrava 5:7
So 06.11. 00:00 Havířov B - Sn Havířov 4:4
So 06.11. 00:00 Ostrava B - Asper Šumperk 7:4
So 06.11. 00:00 ČSKA Ostrava - Havířov B 5:6
So 06.11. 00:00 Sn Havířov - Ostrava B 0:5

8.kolo

Ne 07.11. 00:00 Spartak Přerov B - Bohumín 8:2
Ne 07.11. 00:00 P.E.M.A. Opava - Paskov B 2:3
Ne 07.11. 00:00 Frýdek-Místek - Spartak Přerov B 11:4
Ne 07.11. 00:00 Bohumín - P.E.M.A. Opava 8:3
Ne 07.11. 00:00 Paskov B - Frýdek-Místek 3:6

9.kolo

Ne 28.11. 00:00 Spartak Přerov B - Olomouc 5:7
Ne 28.11. 00:00 Bohumín - ČSKA Ostrava 3:1
Ne 28.11. 00:00 Paskov B - Spartak Přerov B 10:6
Ne 28.11. 00:00 Olomouc - Bohumín 5:4
Ne 28.11. 00:00 ČSKA Ostrava - Paskov B 3:3

10.kolo

Ne 28.11. 00:00 P.E.M.A. Opava - Havířov B 4:5
Ne 28.11. 00:00 Asper Šumperk - Frýdek-Místek 5:10
Ne 28.11. 00:00 Sn Havířov - P.E.M.A. Opava 8:4
Ne 28.11. 00:00 Havířov B - Frýdek-Místek 5:10
Ne 28.11. 00:00 Asper Šumperk - Sn Havířov 8:2

11.kolo

So 18.12. 00:00 Asper Šumperk - Paskov B 3:6
So 18.12. 00:00 Ostrava B - Havířov B 11:6
So 18.12. 00:00 Bohumín - Asper Šumperk 2:5
So 18.12. 00:00 Paskov B - Ostrava B 2:5
So 18.12. 00:00 Havířov B - Bohumín 2:8

12.kolo

Ne 19.12. 00:00 P.E.M.A. Opava - Olomouc 4:6
Ne 19.12. 00:00 Frýdek-Místek - ČSKA Ostrava 3:4
Ne 19.12. 00:00 Sn Havířov - Olomouc 4:5
Ne 19.12. 00:00 ČSKA Ostrava - P.E.M.A. Opava 2:8
Ne 19.12. 00:00 Sn Havířov - Frýdek-Místek 5:6

13.kolo

So 29.01. 00:00 Spartak Přerov B - Asper Šumperk 7:4
So 29.01. 00:00 Olomouc - Havířov B 15:5
So 29.01. 00:00 Sn Havířov - Spartak Přerov B 1:5
So 29.01. 00:00 Asper Šumperk - Olomouc 3:5
So 29.01. 00:00 Sn Havířov - Havířov B 6:5

14.kolo

Ne 30.01. 00:00 Frýdek-Místek - P.E.M.A. Opava 4:6
Ne 30.01. 00:00 Ostrava B - ČSKA Ostrava 5:6
Ne 30.01. 00:00 Bohumín - Frýdek-Místek 7:5
Ne 30.01. 00:00 P.E.M.A. Opava - Ostrava B 3:10
Ne 30.01. 00:00 ČSKA Ostrava - Bohumín 3:5

15.kolo

So 19.02. 00:00 Olomouc - Ostrava B 5:6
So 19.02. 00:00 Asper Šumperk - P.E.M.A. Opava 4:5
So 19.02. 00:00 Olomouc - Paskov B 6:7
So 19.02. 00:00 Asper Šumperk - Ostrava B 3:4
So 19.02. 00:00 Paskov B - P.E.M.A. Opava 6:6

16.kolo

So 19.02. 00:00 Sn Havířov - ČSKA Ostrava 3:4
So 19.02. 00:00 Bohumín - Spartak Přerov B 5:8
So 19.02. 00:00 Havířov B - ČSKA Ostrava 4:3
So 19.02. 00:00 Bohumín - Sn Havířov 1:4
So 19.02. 00:00 Spartak Přerov B - Havířov B 7:2

17.kolo

So 05.03. 00:00 Spartak Přerov B - Sn Havířov 10:4
So 05.03. 00:00 Paskov B - Bohumín 6:3
So 05.03. 00:00 Olomouc - Spartak Přerov B 4:6
So 05.03. 00:00 Sn Havířov - Paskov B 4:7
So 05.03. 00:00 Bohumín - Olomouc 9:12

18.kolo

Ne 06.03. 00:00 Ostrava B - Frýdek-Místek 5:3
Ne 06.03. 00:00 Havířov B - P.E.M.A. Opava 5:2
Ne 06.03. 00:00 Frýdek-Místek - Asper Šumperk 2:3
Ne 06.03. 00:00 Ostrava B - P.E.M.A. Opava 7:7
Ne 06.03. 00:00 Havířov B - Asper Šumperk 3:3

19.kolo

So 19.03. 00:00 Havířov B - Olomouc 4:3
So 19.03. 00:00 ČSKA Ostrava - Asper Šumperk 6:1
So 19.03. 00:00 Paskov B - Havířov B 3:3
So 19.03. 00:00 Olomouc - ČSKA Ostrava 5:3
So 19.03. 00:00 Paskov B - Asper Šumperk 3:8

20.kolo

Ne 20.03. 00:00 P.E.M.A. Opava - Spartak Přerov B 12:8
Ne 20.03. 00:00 Ostrava B - Sn Havířov 4:5
Ne 20.03. 00:00 P.E.M.A. Opava - Frýdek-Místek 3:5
Ne 20.03. 00:00 Spartak Přerov B - Ostrava B 5:6
Ne 20.03. 00:00 Frýdek-Místek - Sn Havířov 6:2

22.kolo

Ne 03.04. 00:00 Frýdek-Místek - Olomouc 5:5
Ne 03.04. 00:00 Asper Šumperk - Spartak Přerov B 4:7
Ne 03.04. 00:00 Frýdek-Místek - Paskov B 2:1
Ne 03.04. 00:00 Olomouc - Asper Šumperk 9:6
Ne 03.04. 00:00 Spartak Přerov B - Paskov B 8:7

21.kolo

So 09.04. 00:00 ČSKA Ostrava - Sn Havířov 3:6
So 09.04. 00:00 P.E.M.A. Opava - Bohumín 9:4
So 09.04. 00:00 ČSKA Ostrava - Ostrava B 7:6
So 09.04. 00:00 P.E.M.A. Opava - Sn Havířov 4:2
So 09.04. 00:00 Ostrava B - Bohumín 3:5
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 15 1 4 118:87 46
2. 20 12 2 6 130:105 38
3. 20 11 2 7 118:90 35
4. 20 10 2 8 111:100 32
5. 20 10 1 9 117:107 31
6. 20 8 3 9 96:123 27
7. 20 8 2 10 81:98 26
8. 20 8 0 12 95:107 24
9. 20 7 2 11 81:97 23
10. 20 6 4 10 89:97 22
11. 20 5 1 14 84:109 16

Nejčtenější ze sportu