Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7525
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
8321
Týden:
19
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

So 25.09. 00:00 Orka B - Kolín 1:6
So 25.09. 00:00 Pohoda Praha - Kutná Hora 3:4
So 25.09. 00:00 Kobylisy - Orka B 4:3
So 25.09. 00:00 Kutná Hora - VŠSK PedF UK 4:2
So 25.09. 00:00 Kolín - Pohoda Praha 4:2
So 25.09. 00:00 VŠSK PedF UK - Kobylisy 2:5

2.kolo

So 25.09. 00:00 U.F.O.S. MB - Wildcats Praha 2:4
So 25.09. 00:00 B.U.H. Praha - Panthers C 5:3
So 25.09. 00:00 Vasara - U.F.O.S. MB 6:2
So 25.09. 00:00 Panthers C - Tago Mago 1:7
So 25.09. 00:00 Wildcats Praha - B.U.H. Praha 2:3
So 25.09. 00:00 Tago Mago - Vasara 5:0

3.kolo

So 09.10. 00:00 Orka B - Kutná Hora 3:9
So 09.10. 00:00 Kobylisy - FC Falcon 5:3
So 09.10. 00:00 Vasara - Orka B 3:3
So 09.10. 00:00 FC Falcon - Wildcats Praha 2:7
So 09.10. 00:00 Kutná Hora - Kobylisy 5:5
So 09.10. 00:00 Wildcats Praha - Vasara 5:1

4.kolo

Ne 10.10. 00:00 Pohoda Praha - Panthers C 4:0
Ne 10.10. 00:00 Kolín - B.U.H. Praha 4:13
Ne 10.10. 00:00 Tago Mago - Pohoda Praha 2:1
Ne 10.10. 00:00 B.U.H. Praha - U.F.O.S. MB 4:7
Ne 10.10. 00:00 Panthers C - Kolín 5:3
Ne 10.10. 00:00 U.F.O.S. MB - Tago Mago 4:9

5.kolo

So 23.10. 00:00 Kobylisy - Tago Mago 6:4
So 23.10. 00:00 Kolín - Vasara 5:5
So 23.10. 00:00 Panthers C - Kobylisy 2:5
So 23.10. 00:00 Vasara - VŠSK PedF UK 1:2
So 23.10. 00:00 Tago Mago - Kolín 5:3
So 23.10. 00:00 VŠSK PedF UK - Panthers C 4:1

6.kolo

So 30.10. 00:00 Wildcats Praha - Orka B 4:4
So 30.10. 00:00 U.F.O.S. MB - FC Falcon 5:6
So 30.10. 00:00 Kutná Hora - Wildcats Praha 8:2
So 30.10. 00:00 FC Falcon - B.U.H. Praha 8:5
So 30.10. 00:00 Orka B - U.F.O.S. MB 5:6
So 30.10. 00:00 B.U.H. Praha - Kutná Hora 8:3

7.kolo

Ne 07.11. 00:00 Vasara - B.U.H. Praha 5:0k
Ne 07.11. 00:00 Orka B - FC Falcon 5:2
Ne 07.11. 00:00 Panthers C - Vasara 4:4
Ne 07.11. 00:00 FC Falcon - Kutná Hora 2:6
Ne 07.11. 00:00 B.U.H. Praha - Orka B 3:4
Ne 07.11. 00:00 Kutná Hora - Panthers C 7:2

8.kolo

So 13.11. 00:00 U.F.O.S. MB - Kobylisy 7:5
So 13.11. 00:00 Wildcats Praha - Kolín 3:1
So 13.11. 00:00 Pohoda Praha - U.F.O.S. MB 5:5
So 13.11. 00:00 Kolín - VŠSK PedF UK 0:6
So 13.11. 00:00 Kobylisy - Wildcats Praha 3:3
So 13.11. 00:00 VŠSK PedF UK - Pohoda Praha 3:3

9.kolo

Ne 21.11. 00:00 FC Falcon - Pohoda Praha 4:4
Ne 21.11. 00:00 Orka B - Panthers C 8:2
Ne 21.11. 00:00 Tago Mago - FC Falcon 2:2
Ne 21.11. 00:00 Panthers C - Wildcats Praha 2:7
Ne 21.11. 00:00 Pohoda Praha - Orka B 6:6
Ne 21.11. 00:00 Wildcats Praha - Tago Mago 2:3

10.kolo

Ne 05.12. 00:00 VŠSK PedF UK - U.F.O.S. MB 4:2
Ne 05.12. 00:00 Vasara - Kutná Hora 3:5
Ne 05.12. 00:00 Kobylisy - VŠSK PedF UK 9:1
Ne 05.12. 00:00 Kutná Hora - Kolín 8:3
Ne 05.12. 00:00 U.F.O.S. MB - Vasara 5:6
Ne 05.12. 00:00 Kolín - Kobylisy 3:10

11.kolo

Ne 12.12. 00:00 Kobylisy - Vasara 5:3
Ne 12.12. 00:00 Pohoda Praha - Wildcats Praha 1:4
Ne 12.12. 00:00 B.U.H. Praha - Kobylisy 2:9
Ne 12.12. 00:00 Wildcats Praha - VŠSK PedF UK 5:1
Ne 12.12. 00:00 Vasara - Pohoda Praha 5:2
Ne 12.12. 00:00 VŠSK PedF UK - B.U.H. Praha 4:2

12.kolo

Ne 19.12. 00:00 Panthers C - FC Falcon 2:6
Ne 19.12. 00:00 Kolín - Tago Mago 4:3
Ne 19.12. 00:00 U.F.O.S. MB - Panthers C 5:3
Ne 19.12. 00:00 Tago Mago - Kutná Hora 3:8
Ne 19.12. 00:00 FC Falcon - Kolín 3:1
Ne 19.12. 00:00 Kutná Hora - U.F.O.S. MB 9:4

13.kolo

Ne 09.01. 00:00 Tago Mago - VŠSK PedF UK 0:3
Ne 09.01. 00:00 Orka B - Kobylisy 6:2
Ne 09.01. 00:00 B.U.H. Praha - Tago Mago 12:2
Ne 09.01. 00:00 Kobylisy - Pohoda Praha 3:2
Ne 09.01. 00:00 VŠSK PedF UK - Orka B 8:1
Ne 09.01. 00:00 Pohoda Praha - B.U.H. Praha 2:3

14.kolo

So 15.01. 00:00 U.F.O.S. MB - Kolín 2:7
So 15.01. 00:00 Wildcats Praha - Kutná Hora 3:1
So 15.01. 00:00 FC Falcon - U.F.O.S. MB 3:0
So 15.01. 00:00 Kutná Hora - Vasara 5:2
So 15.01. 00:00 Kolín - Wildcats Praha 0:3
So 15.01. 00:00 Vasara - FC Falcon 1:3

15.kolo

Ne 23.01. 00:00 FC Falcon - Orka B 2:0
Ne 23.01. 00:00 Tago Mago - Wildcats Praha 3:5
Ne 23.01. 00:00 VŠSK PedF UK - FC Falcon 1:6
Ne 23.01. 00:00 Wildcats Praha - U.F.O.S. MB 0:2
Ne 23.01. 00:00 Orka B - Tago Mago 4:1
Ne 23.01. 00:00 U.F.O.S. MB - VŠSK PedF UK 3:5

16.kolo

So 29.01. 00:00 Vasara - Kobylisy 0:2
So 29.01. 00:00 Panthers C - Kutná Hora 3:0
So 29.01. 00:00 B.U.H. Praha - Vasara 7:2
So 29.01. 00:00 Kutná Hora - Pohoda Praha 1:1
So 29.01. 00:00 Kobylisy - Panthers C 1:4
So 29.01. 00:00 Pohoda Praha - B.U.H. Praha 2:7

17.kolo

So 05.02. 00:00 B.U.H. Praha - Wildcats Praha 2:1
So 05.02. 00:00 FC Falcon - Spišská Nová Ves 3:0
So 05.02. 00:00 U.F.O.S. MB - B.U.H. Praha 0:5
So 05.02. 00:00 Tago Mago - Panthers C 2:6
So 05.02. 00:00 Wildcats Praha - FC Falcon 2:3
So 05.02. 00:00 Panthers C - U.F.O.S. MB 3:1

18.kolo

So 19.02. 00:00 Kolín - Kutná Hora 2:1
So 19.02. 00:00 Orka B - Pohoda Praha 0:3
So 19.02. 00:00 Vasara - Kolín 8:2
So 19.02. 00:00 Pohoda Praha - VŠSK PedF UK 0:3
So 19.02. 00:00 Kutná Hora - Orka B 1:4
So 19.02. 00:00 VŠSK PedF UK - Vasara 2:2

19.kolo

So 26.02. 00:00 Tago Mago - B.U.H. Praha 1:2
So 26.02. 00:00 FC Falcon - Kobylisy 7:3
So 26.02. 00:00 Kutná Hora - Tago Mago 1:0
So 26.02. 00:00 Kobylisy - U.F.O.S. MB 0:3
So 26.02. 00:00 B.U.H. Praha - FC Falcon 1:5
So 26.02. 00:00 U.F.O.S. MB - Kutná Hora 1:0

20.kolo

So 05.03. 00:00 Pohoda Praha - Panthers C 0:3
So 05.03. 00:00 VŠSK PedF UK - Kolín 12:2
So 05.03. 00:00 Wildcats Praha - Pohoda Praha 0:2
So 05.03. 00:00 Kolín - Orka B 7:1
So 05.03. 00:00 Panthers C - VŠSK PedF UK 1:0
So 05.03. 00:00 Orka B - Wildcats Praha 2:3

21.kolo

So 12.03. 00:00 Orka B - Tago Mago 3:1
So 12.03. 00:00 Kobylisy - Kutná Hora 0:5
So 12.03. 00:00 VŠSK PedF UK - Orka B 0:1
So 12.03. 00:00 Kutná Hora - B.U.H. Praha 8:2
So 12.03. 00:00 Tago Mago - Kobylisy 0:1
So 12.03. 00:00 B.U.H. Praha - VŠSK PedF UK 1:3

22.kolo

Ne 20.03. 00:00 FC Falcon - Vasara 2:0
Ne 20.03. 00:00 Wildcats Praha - Panthers C 1:2
Ne 20.03. 00:00 Pohoda Praha - FC Falcon 0:4
Ne 20.03. 00:00 Panthers C - Kolín 4:3
Ne 20.03. 00:00 Vasara - Wildcats Praha 3:3
Ne 20.03. 00:00 Kolín - Pohoda Praha 0:2

23.kolo

So 02.04. 00:00 Tago Mago - VŠSK PedF UK 3:1
So 02.04. 00:00 Kutná Hora - FC Falcon 0:3
So 02.04. 00:00 U.F.O.S. MB - Tago Mago 4:0
So 02.04. 00:00 FC Falcon - Kolín 4:1
So 02.04. 00:00 VŠSK PedF UK - Kutná Hora 0:4
So 02.04. 00:00 Kolín - U.F.O.S. MB 1:3

24.kolo

Ne 10.04. 00:00 Kobylisy - Pohoda Praha 0:3
Ne 10.04. 00:00 Vasara - Panthers C 2:3
Ne 10.04. 00:00 B.U.H. Praha - Kobylisy 11:1
Ne 10.04. 00:00 Panthers C - Orka B 8:2
Ne 10.04. 00:00 Pohoda Praha - Vasara 5:2
Ne 10.04. 00:00 Orka B - B.U.H. Praha 0:3

26.kolo

So 30.04. 00:00 Panthers C - FC Falcon 0:3
So 30.04. 00:00 VŠSK PedF UK - Wildcats Praha 4:1
So 30.04. 00:00 B.U.H. Praha - Panthers C 2:3
So 30.04. 00:00 Kobylisy - Kolín 0:3
So 30.04. 00:00 FC Falcon - VŠSK PedF UK 4:1
So 30.04. 00:00 Wildcats Praha - Kobylisy 1:1
So 30.04. 00:00 Kolín - B.U.H. Praha 4:16

25.kolo

Ne 01.05. 00:00 Pohoda Praha - U.F.O.S. MB výsledek
Ne 01.05. 00:00 Orka B - Vasara 1:5
Ne 01.05. 00:00 Tago Mago - Pohoda Praha 3:1
Ne 01.05. 00:00 U.F.O.S. MB - Orka B 0:3
Ne 01.05. 00:00 Vasara - Tago Mago 8:3
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 18 2 4 90:52 56
2. 24 15 2 7 103:61 47
3. 24 14 0 10 119:83 42
4. 24 12 3 9 85:83 39
5. 24 12 2 10 72:61 38
6. 24 11 4 9 71:56 37
7. 24 12 1 11 67:82 37
8. 24 9 3 12 70:89 30
9. 23 9 1 13 73:93 28
10. 24 7 5 12 77:81 26
11. 23 8 1 14 62:82 25
12. 23 6 5 12 54:66 23
13. 24 7 1 16 69:120 22

Nejčtenější ze sportu