Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7826
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    MEŽ 2015      MSŽ 2014

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3810
    Týden:
    35
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 28.09. 00:00 Chomutov - Ostrava 82:97
    St 28.09. 00:00 Děčín - USK Praha 69:60
    St 28.09. 00:00 Pardubice - Opava 86:46
    St 28.09. 00:00 Levice - Prostějov 67:70
    St 28.09. 00:00 Loko Plzeň - Inter 88:83
    St 28.09. 00:00 Kolín - Ústí n.L. 93:64
    Út 11.10. 18:00 Nymburk - Svitavy 96:56

    2.kolo

    So 01.10. 17:00 Svitavy - Ústí n.L. 96:58
    So 01.10. 17:00 Pardubice - Levice 62:65
    So 01.10. 17:30 USK Praha - Opava 93:61
    So 01.10. 17:30 Ostrava - Děčín 70:79
    So 01.10. 18:00 Inter - Kolín 75:77
    So 01.10. 18:00 Prostějov - Loko Plzeň 83:57
    Út 08.11. 18:00 Nymburk - Chomutov 107:84

    3.kolo

    St 05.10. 18:00 Chomutov - Svitavy 105:83
    St 05.10. 18:00 Děčín - Nymburk 75:48
    St 05.10. 18:00 Opava - Ostrava 69:100
    St 05.10. 18:00 Levice - USK Praha 74:80
    St 05.10. 18:00 Loko Plzeň - Pardubice 54:95
    St 05.10. 18:00 Kolín - Prostějov 85:87
    St 05.10. 18:00 Ústí n.L. - Inter 93:82

    4.kolo

    07.10. 18:00 Nymburk - Opava 93:60
    So 08.10. 17:30 USK Praha - Loko Plzeň 91:64
    So 08.10. 17:30 Ostrava - Levice 89:77
    So 08.10. 17:45 Kolín - Pardubice 76:86
    So 08.10. 18:00 Svitavy - Inter 71:72
    So 08.10. 18:00 Prostějov - Ústí n.L. 102:67
    Ne 09.10. 15:00 Chomutov - Děčín 73:89

    5.kolo

    Ne 25.09. 18:00 Levice - Nymburk 64:74
    Út 11.10. 19:00 Loko Plzeň - Ostrava 75:95
    St 12.10. 17:45 Kolín - USK Praha 102:65
    St 12.10. 18:00 Opava - Chomutov 77:84
    St 12.10. 18:00 Ústí n.L. - Pardubice 61:69
    St 12.10. 18:00 Inter - Prostějov 71:85
    Ne 16.10. 18:00 Děčín - Svitavy 86:62

    6.kolo

    Čt 13.10. 18:00 Nymburk - Loko Plzeň 100:60
    So 15.10. 17:00 Svitavy - Prostějov 76:73
    So 15.10. 17:00 Pardubice - Inter 82:59
    So 15.10. 17:30 USK Praha - Ústí n.L. 86:81
    So 15.10. 17:30 Ostrava - Kolín 76:86
    So 15.10. 18:00 Levice - Chomutov 91:84
    So 15.10. 18:00 Opava - Děčín 62:75

    7.kolo

    Po 17.10. 18:00 Levice - Děčín 87:67
    Út 18.10. 17:45 Kolín - Nymburk 72:100
    St 19.10. 18:00 Opava - Svitavy 78:97
    St 19.10. 18:00 Ústí n.L. - Ostrava 90:66
    St 19.10. 18:00 Inter - USK Praha 75:78
    St 19.10. 18:00 Prostějov - Pardubice 83:68
    St 19.10. 19:00 Loko Plzeň - Chomutov 91:84

    8.kolo

    So 22.10. 15:00 Chomutov - Kolín 102:105
    So 22.10. 17:00 Svitavy - Pardubice 80:83
    So 22.10. 17:30 USK Praha - Prostějov 81:86
    So 22.10. 17:30 Ostrava - Inter 86:59
    So 22.10. 18:00 Děčín - Loko Plzeň 79:49
    So 22.10. 18:00 Opava - Levice 71:65
    Čt 08.12. 18:30 Nymburk - Ústí n.L. 92:71

    9.kolo

    Út 25.10. 17:45 Kolín - Děčín 72:57
    Út 25.10. 18:00 Levice - Svitavy 86:72
    Út 25.10. 18:00 Ústí n.L. - Chomutov 79:86
    Út 25.10. 18:00 Inter - Nymburk 61:90
    Út 25.10. 18:00 Prostějov - Ostrava 87:81
    Út 25.10. 18:00 Pardubice - USK Praha 65:60
    Út 25.10. 19:00 Loko Plzeň - Opava 81:65

    10.kolo

    28.10. 18:00 Prostějov - Nymburk 71:88
    So 29.10. 15:00 Chomutov - Inter 79:63
    So 29.10. 17:30 Ostrava - Pardubice 68:79
    So 29.10. 18:00 Svitavy - USK Praha 71:64
    So 29.10. 18:00 Děčín - Ústí n.L. 95:65
    So 29.10. 18:00 Opava - Kolín 82:87
    So 29.10. 18:00 Levice - Loko Plzeň 103:63

    11.kolo

    Út 01.11. 18:00 Nymburk - Pardubice 89:61
    St 02.11. 17:45 Kolín - Levice 110:90
    St 02.11. 18:00 Ústí n.L. - Opava 83:62
    St 02.11. 18:00 Inter - Děčín 63:86
    St 02.11. 18:00 Prostějov - Chomutov 96:71
    St 02.11. 18:00 USK Praha - Ostrava 92:69
    St 02.11. 19:00 Loko Plzeň - Svitavy 67:52

    12.kolo

    04.11. 18:00 Nymburk - USK Praha 113:74
    So 05.11. 15:00 Chomutov - Pardubice 71:109
    So 05.11. 18:00 Svitavy - Ostrava 90:65
    So 05.11. 18:00 Děčín - Prostějov 77:94
    So 05.11. 18:00 Opava - Inter 81:61
    So 05.11. 18:00 Levice - Ústí n.L. 78:81
    So 05.11. 18:00 Loko Plzeň - Kolín 71:87

    13.kolo

    So 12.11. 17:00 Pardubice - Děčín 68:57
    So 12.11. 17:30 USK Praha - Chomutov 74:85
    So 12.11. 17:45 Kolín - Svitavy 87:71
    So 12.11. 18:00 Inter - Levice 77:67
    So 12.11. 18:00 Prostějov - Opava 103:71
    So 12.11. 18:00 Nymburk - Ostrava 79:66
    Ne 13.11. 17:00 Ústí n.L. - Loko Plzeň 69:61

    14.kolo

    So 19.11. 00:00 Svitavy - Nymburk 74:86
    So 19.11. 00:00 Ostrava - Chomutov 88:61
    So 19.11. 00:00 USK Praha - Děčín 69:64
    So 19.11. 00:00 Opava - Pardubice 52:75
    So 19.11. 00:00 Prostějov - Levice 94:88
    So 19.11. 00:00 Inter - Loko Plzeň 68:79
    So 19.11. 00:00 Ústí n.L. - Kolín 85:101

    15.kolo

    So 26.11. 00:00 Ústí n.L. - Svitavy 80:76
    So 26.11. 00:00 Kolín - Inter 89:64
    So 26.11. 00:00 Loko Plzeň - Prostějov 64:100
    So 26.11. 00:00 Levice - Pardubice 75:88
    So 26.11. 00:00 Opava - USK Praha 53:75
    So 26.11. 00:00 Děčín - Ostrava 82:74
    So 26.11. 00:00 Chomutov - Nymburk 66:111

    16.kolo

    So 03.12. 00:00 Svitavy - Chomutov 96:75
    So 03.12. 00:00 Nymburk - Děčín 75:47
    So 03.12. 00:00 Ostrava - Opava 89:77
    So 03.12. 00:00 USK Praha - Levice 85:81
    So 03.12. 00:00 Pardubice - Loko Plzeň 73:47
    So 03.12. 00:00 Prostějov - Kolín 81:82
    So 03.12. 00:00 Inter - Ústí n.L. 88:84

    17.kolo

    So 10.12. 00:00 Inter - Svitavy 93:98 pp
    So 10.12. 00:00 Ústí n.L. - Prostějov 80:117
    So 10.12. 00:00 Pardubice - Kolín 85:63
    So 10.12. 00:00 Loko Plzeň - USK Praha 64:70
    So 10.12. 00:00 Levice - Ostrava 56:65
    So 10.12. 00:00 Opava - Nymburk 72:79
    So 10.12. 00:00 Děčín - Chomutov 94:54

    18.kolo

    So 17.12. 00:00 Svitavy - Děčín 58:83
    So 17.12. 00:00 Chomutov - Opava 67:82
    So 17.12. 00:00 Nymburk - Levice 97:61
    So 17.12. 00:00 Ostrava - Loko Plzeň 88:56
    So 17.12. 00:00 USK Praha - Kolín 76:66
    So 17.12. 00:00 Pardubice - Ústí n.L. 86:67
    So 17.12. 00:00 Prostějov - Inter 99:60

    19.kolo

    St 28.12. 00:00 Prostějov - Svitavy 71:54
    St 28.12. 00:00 Inter - Pardubice 73:88
    St 28.12. 00:00 Ústí n.L. - USK Praha 81:91
    St 28.12. 00:00 Kolín - Ostrava 94:88
    St 28.12. 00:00 Loko Plzeň - Nymburk 63:95
    St 28.12. 00:00 Chomutov - Levice 100:98
    St 28.12. 00:00 Děčín - Opava 85:49

    20.kolo

    30.12. 00:00 Svitavy - Opava 81:67
    30.12. 00:00 Děčín - Levice 74:80
    30.12. 00:00 Chomutov - Loko Plzeň 85:73
    30.12. 00:00 Nymburk - Kolín 88:72
    30.12. 00:00 Ostrava - Ústí n.L. 89:58
    30.12. 00:00 USK Praha - Inter 96:55
    30.12. 00:00 Pardubice - Prostějov 74:76

    21.kolo

    St 04.01. 00:00 Pardubice - Svitavy 113:83
    St 04.01. 00:00 Prostějov - USK Praha 81:60
    St 04.01. 00:00 Inter - Ostrava 78:69
    St 04.01. 00:00 Ústí n.L. - Nymburk 59:91
    St 04.01. 00:00 Kolín - Chomutov 98:83
    St 04.01. 00:00 Loko Plzeň - Děčín 52:67
    St 04.01. 00:00 Levice - Opava 88:57

    22.kolo

    So 07.01. 00:00 Svitavy - Levice 65:69
    So 07.01. 00:00 Opava - Loko Plzeň 80:68
    So 07.01. 00:00 Děčín - Kolín 83:75
    So 07.01. 00:00 Chomutov - Ústí n.L. 95:87
    So 07.01. 00:00 Nymburk - Inter 101:49
    So 07.01. 00:00 Ostrava - Prostějov 79:82
    So 07.01. 00:00 USK Praha - Pardubice 82:87

    23.kolo

    So 14.01. 16:00 Nymburk - Prostějov 94:79
    So 14.01. 17:30 USK Praha - Svitavy 96:75
    So 14.01. 17:45 Kolín - Opava 79:65
    So 14.01. 18:00 Inter - Chomutov 89:74
    Ne 15.01. 17:00 Pardubice - Ostrava 65:70
    Ne 15.01. 17:00 Ústí n.L. - Děčín 61:84
    St 25.01. 19:00 Loko Plzeň - Levice 85:89

    24.kolo

    20.01. 17:00 Pardubice - Nymburk 63:85
    So 21.01. 15:00 Chomutov - Prostějov 72:101
    So 21.01. 17:30 Ostrava - USK Praha 75:64
    So 21.01. 18:00 Svitavy - Loko Plzeň 86:60
    So 21.01. 18:00 Levice - Kolín 80:61
    So 21.01. 18:00 Opava - Ústí n.L. 82:68
    So 21.01. 18:00 Děčín - Inter 78:70

    25.kolo

    Čt 26.01. 18:00 USK Praha - Nymburk 77:84
    27.01. 18:00 Ústí n.L. - Levice 71:63
    So 28.01. 17:00 Pardubice - Chomutov 87:64
    So 28.01. 17:30 Ostrava - Svitavy 84:76
    So 28.01. 17:45 Kolín - Loko Plzeň 86:69
    So 28.01. 18:00 Prostějov - Děčín 59:75
    So 28.01. 18:00 Inter - Opava 75:64

    26.kolo

    St 01.02. 18:00 Levice - Inter 76:66
    03.02. 17:30 Ostrava - Nymburk 82:90
    So 04.02. 15:00 Chomutov - USK Praha 82:92
    So 04.02. 17:00 Loko Plzeň - Ústí n.L. 75:68
    So 04.02. 17:30 Svitavy - Kolín 85:79
    So 04.02. 18:00 Opava - Prostějov 67:82
    So 04.02. 18:00 Děčín - Pardubice 92:82
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V P Skóre B
    1. 26 25 1 2345:1739 51
    2. 26 21 5 2242:1909 47
    3. 26 19 7 2079:1798 45
    4. 26 19 7 1999:1731 45
    5. 26 17 9 2184:2058 43
    6. 26 15 11 2031:1963 41
    7. 26 13 13 2068:1983 39
    8. 26 11 15 2018:2008 37
    9. 26 10 16 1984:2076 36
    10. 26 8 18 2068:2357 34
    11. 26 7 19 1911:2206 33
    12. 26 6 20 1829:2158 32
    13. 26 6 20 1736:2141 32
    14. 26 5 21 1752:2119 31

    Nejčtenější ze sportu