Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7910
  • Návštěvy: 119/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2921
    Týden:
    119
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.09. 20:45 Watford - Middlesbrough 1:0 (1:0)
    So 12.09. 13:30 Wycombe - Rotherham Utd 0:1 (0:0)
    So 12.09. 13:30 Birmingham City - Brentford 1:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 QP Rangers - Nottingham 2:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Preston - Swansea 0:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Millwall - Stoke 0:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Huddersfield - Norwich 0:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Derby County - Reading 0:2 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Cardiff City - Sheffield Wed. 0:2 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Bristol City - Coventry City 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Barnsley - FC Luton 0:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Bournemouth - Blackburn 3:2 (1:1)

    2.kolo

    18.09. 20:45 Coventry City - QP Rangers 3:2 (1:1)
    So 19.09. 13:30 Nottingham - Cardiff City 0:2 (0:2)
    So 19.09. 16:00 Sheffield Wed. - Watford 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Rotherham Utd - Millwall 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Reading - Barnsley 2:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Blackburn - Wycombe 5:0 (3:0)
    So 19.09. 16:00 Norwich - Preston 2:2 (1:2)
    So 19.09. 16:00 Middlesbrough - Bournemouth 1:1 (0:1)
    So 19.09. 16:00 FC Luton - Derby County 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Brentford - Huddersfield 3:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Swansea - Birmingham City 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 15:00 Stoke - Bristol City 0:2 (0:1)

    3.kolo

    25.09. 20:45 Huddersfield - Nottingham 1:0 (0:0)
    So 26.09. 13:30 Watford - FC Luton 1:0 (1:0)
    So 26.09. 13:30 Wycombe - Swansea 0:2 (0:2)
    So 26.09. 16:00 Cardiff City - Reading 1:2 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Derby County - Blackburn 0:4 (0:3)
    So 26.09. 16:00 Birmingham City - Rotherham Utd 1:1 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Millwall - Brentford 1:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Preston - Stoke 0:1 (0:1)
    So 26.09. 16:00 QP Rangers - Middlesbrough 1:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Barnsley - Coventry City 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 14:00 Bristol City - Sheffield Wed. 2:0 (0:0)
    Ne 27.09. 17:00 Bournemouth - Norwich 1:0 (1:0)

    4.kolo

    02.10. 20:45 Coventry City - Bournemouth 1:3 (1:1)
    So 03.10. 13:30 Norwich - Derby County 0:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Blackburn - Cardiff City 0:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Sheffield Wed. - QP Rangers 1:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Rotherham Utd - Huddersfield 1:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Reading - Watford 1:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Nottingham - Bristol City 1:2 (1:2)
    So 03.10. 16:00 Middlesbrough - Barnsley 2:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 FC Luton - Wycombe 2:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Swansea - Millwall 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Brentford - Preston 2:4 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Stoke - Birmingham City 1:1 (0:0)

    5.kolo

    16.10. 20:45 Derby County - Watford 0:1 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Bournemouth - QP Rangers 0:0 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Swansea - Huddersfield 1:2 (1:1)
    So 17.10. 16:00 Rotherham Utd - Norwich 1:2 (1:0)
    So 17.10. 16:00 Middlesbrough - Reading 0:0 (0:0)
    So 17.10. 16:00 FC Luton - Stoke 0:2 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Brentford - Coventry City 2:0 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Blackburn - Nottingham 0:1 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Birmingham City - Sheffield Wed. 0:1 (0:0)
    So 17.10. 16:00 Barnsley - Bristol City 2:2 (1:0)
    So 17.10. 16:00 Wycombe - Millwall 1:2 (1:0)
    Ne 18.10. 13:00 Preston - Cardiff City 0:1 (0:0)

    6.kolo

    Út 20.10. 20:45 Bristol City - Middlesbrough 0:1 (0:0)
    Út 20.10. 20:45 Coventry City - Swansea 1:1 (1:1)
    Út 20.10. 20:45 Millwall - FC Luton 2:0 (1:0)
    Út 20.10. 20:45 Norwich - Birmingham City 1:0 (0:0)
    Út 20.10. 20:45 Nottingham - Rotherham Utd 1:1 (0:0)
    Út 20.10. 20:45 Huddersfield - Derby County 1:0 (0:0)
    Út 20.10. 21:00 Reading - Wycombe 1:0 (0:0)
    St 21.10. 20:45 Watford - Blackburn 3:1 (2:1)
    St 21.10. 20:45 Sheffield Wed. - Brentford 1:2 (1:2)
    St 21.10. 20:45 QP Rangers - Preston 0:2 (0:1)
    St 21.10. 20:45 Cardiff City - Bournemouth 1:1 (0:1)
    St 21.10. 20:45 Stoke - Barnsley 2:2 (1:2)

    7.kolo

    23.10. 20:45 Nottingham - Derby County 1:1 (0:1)
    So 24.10. 13:30 Watford - Bournemouth 1:1 (1:0)
    So 24.10. 16:00 Coventry City - Blackburn 0:4 (0:1)
    So 24.10. 16:00 Stoke - Brentford 3:2 (2:0)
    So 24.10. 16:00 Sheffield Wed. - FC Luton 0:1 (0:0)
    So 24.10. 16:00 Reading - Rotherham Utd 3:0 (1:0)
    So 24.10. 16:00 QP Rangers - Birmingham City 0:0 (0:0)
    So 24.10. 16:00 Cardiff City - Middlesbrough 1:1 (0:1)
    So 24.10. 16:00 Norwich - Wycombe 2:1 (1:1)
    So 24.10. 16:00 Millwall - Barnsley 1:1 (1:1)
    So 24.10. 16:00 Huddersfield - Preston 1:2 (1:0)
    So 24.10. 16:00 Bristol City - Swansea 1:1 (0:0)

    8.kolo

    Út 27.10. 20:00 Barnsley - QP Rangers 3:0 (2:0)
    Út 27.10. 20:45 Blackburn - Reading 2:4 (1:3)
    Út 27.10. 20:45 Brentford - Norwich 1:1 (1:0)
    Út 27.10. 20:45 Middlesbrough - Coventry City 2:0 (0:0)
    Út 27.10. 20:45 Swansea - Stoke 2:0 (1:0)
    Út 27.10. 20:45 Wycombe - Watford 1:1 (0:0)
    St 28.10. 20:00 Preston - Millwall 0:2 (0:0)
    St 28.10. 20:45 FC Luton - Nottingham 1:1 (1:0)
    St 28.10. 20:45 Derby County - Cardiff City 1:1 (1:0)
    St 28.10. 20:45 Birmingham City - Huddersfield 2:1 (1:0)
    St 28.10. 20:45 Bournemouth - Bristol City 1:0 (0:0)
    St 28.10. 20:45 Rotherham Utd - Sheffield Wed. 3:0 (3:0)

    9.kolo

    30.10. 20:45 Coventry City - Reading 3:2 (1:0)
    So 31.10. 13:30 Bristol City - Norwich 1:3 (1:3)
    So 31.10. 16:00 Bournemouth - Derby County 1:1 (0:1)
    So 31.10. 16:00 Swansea - Blackburn 2:0 (1:0)
    So 31.10. 16:00 Stoke - Rotherham Utd 1:0 (1:0)
    So 31.10. 16:00 QP Rangers - Cardiff City 3:2 (2:0)
    So 31.10. 16:00 Preston - Birmingham City 1:2 (1:1)
    So 31.10. 16:00 Millwall - Huddersfield 0:3 (0:1)
    So 31.10. 16:00 Middlesbrough - Nottingham 1:0 (0:0)
    So 31.10. 16:00 FC Luton - Brentford 0:3 (0:2)
    So 31.10. 16:00 Barnsley - Watford 1:0 (1:0)
    So 31.10. 16:00 Wycombe - Sheffield Wed. 1:0 (1:0)

    10.kolo

    Út 03.11. 20:00 Brentford - Swansea 1:1 (1:0)
    Út 03.11. 20:00 Huddersfield - Bristol City 1:2 (1:0)
    Út 03.11. 20:00 Norwich - Millwall 0:0 (0:0)
    Út 03.11. 20:00 Sheffield Wed. - Bournemouth 1:0 (0:0)
    Út 03.11. 20:45 Blackburn - Middlesbrough 0:0 (0:0)
    Út 03.11. 20:45 Cardiff City - Barnsley 3:0 (2:0)
    St 04.11. 20:00 Watford - Stoke 3:2 (1:1)
    St 04.11. 20:00 Reading - Preston 0:3 (0:0)
    St 04.11. 20:45 Derby County - QP Rangers 0:1 (0:0)
    St 04.11. 20:45 Nottingham - Coventry City 2:1 (1:0)
    St 04.11. 20:45 Rotherham Utd - FC Luton 0:1 (0:0)
    St 04.11. 20:45 Birmingham City - Wycombe 1:2 (1:0)

    11.kolo

    06.11. 19:00 Cardiff City - Bristol City 0:1 (0:1)
    So 07.11. 13:30 Reading - Stoke 0:3 (0:2)
    So 07.11. 16:00 Birmingham City - Bournemouth 1:3 (0:2)
    So 07.11. 16:00 Sheffield Wed. - Millwall 0:0 (0:0)
    So 07.11. 16:00 Rotherham Utd - Preston 2:1 (0:0)
    So 07.11. 16:00 Nottingham - Wycombe 2:0 (1:0)
    So 07.11. 16:00 Norwich - Swansea 1:0 (0:0)
    So 07.11. 16:00 Huddersfield - FC Luton 1:1 (0:1)
    So 07.11. 16:00 Derby County - Barnsley 0:2 (0:1)
    So 07.11. 16:00 Brentford - Middlesbrough 0:0 (0:0)
    So 07.11. 16:00 Blackburn - QP Rangers 3:1 (0:0)
    So 07.11. 16:00 Watford - Coventry City 3:2 (0:0)

    12.kolo

    20.11. 20:45 Coventry City - Birmingham City 0:0 (0:0)
    So 21.11. 13:30 Bournemouth - Reading 4:2 (0:2)
    So 21.11. 16:00 Swansea - Rotherham Utd 1:0 (1:0)
    So 21.11. 16:00 Stoke - Huddersfield 4:3 (3:2)
    So 21.11. 16:00 QP Rangers - Watford 1:1 (0:1)
    So 21.11. 16:00 Preston - Sheffield Wed. 1:0 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Millwall - Cardiff City 1:1 (1:0)
    So 21.11. 16:00 Middlesbrough - Norwich 0:1 (0:0)
    So 21.11. 16:00 FC Luton - Blackburn 1:1 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Bristol City - Derby County 1:0 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Barnsley - Nottingham 2:0 (0:0)
    So 21.11. 16:00 Wycombe - Brentford 0:0 (0:0)

    13.kolo

    Út 24.11. 20:00 Wycombe - Huddersfield 0:0 (0:0)
    Út 24.11. 20:00 FC Luton - Birmingham City 1:1 (1:1)
    Út 24.11. 20:00 QP Rangers - Rotherham Utd 3:2 (3:1)
    Út 24.11. 20:00 Stoke - Norwich 2:3 (0:2)
    Út 24.11. 20:45 Barnsley - Brentford 0:1 (0:0)
    Út 24.11. 20:45 Preston - Blackburn 0:3 (0:1)
    Út 24.11. 21:00 Bournemouth - Nottingham 2:0 (1:0)
    St 25.11. 20:00 Middlesbrough - Derby County 3:0 (1:0)
    St 25.11. 20:00 Millwall - Reading 1:1 (1:0)
    St 25.11. 20:45 Coventry City - Cardiff City 1:0 (0:0)
    St 25.11. 20:45 Swansea - Sheffield Wed. 1:1 (0:1)
    St 25.11. 20:45 Bristol City - Watford 0:0 (0:0)

    14.kolo

    27.11. 20:45 Brentford - QP Rangers 2:1 (1:1)
    So 28.11. 13:30 Reading - Bristol City 3:1 (0:0)
    So 28.11. 16:00 Birmingham City - Millwall 0:0 (0:0)
    So 28.11. 16:00 Sheffield Wed. - Stoke 0:0 (0:0)
    So 28.11. 16:00 Rotherham Utd - Bournemouth 2:2 (1:1)
    So 28.11. 16:00 Norwich - Coventry City 1:1 (1:0)
    So 28.11. 16:00 Huddersfield - Middlesbrough 3:2 (2:1)
    So 28.11. 16:00 Derby County - Wycombe 1:1 (1:0)
    So 28.11. 16:00 Cardiff City - FC Luton 4:0 (2:0)
    So 28.11. 16:00 Blackburn - Barnsley 2:1 (1:0)
    So 28.11. 16:00 Watford - Preston 4:1 (1:0)
    Ne 29.11. 13:00 Nottingham - Swansea 0:1 (0:1)

    15.kolo

    Út 01.12. 20:00 Cardiff City - Huddersfield 3:0 (1:0)
    Út 01.12. 20:45 Bournemouth - Preston 2:3 (0:1)
    Út 01.12. 20:45 Birmingham City - Barnsley 1:2 (0:0)
    Út 01.12. 20:45 Derby County - Coventry City 1:1 (0:0)
    Út 01.12. 20:45 QP Rangers - Bristol City 1:2 (1:1)
    Út 01.12. 21:00 Rotherham Utd - Brentford 0:2 (0:0)
    St 02.12. 20:00 Middlesbrough - Swansea 2:1 (1:0)
    St 02.12. 20:45 Sheffield Wed. - Reading 1:1 (1:1)
    St 02.12. 20:45 Nottingham - Watford 0:0 (0:0)
    St 02.12. 20:45 FC Luton - Norwich 3:1 (2:1)
    St 02.12. 20:45 Blackburn - Millwall 2:1 (1:1)
    St 02.12. 20:45 Wycombe - Stoke 0:1 (0:0)

    16.kolo

    04.12. 18:30 Barnsley - Bournemouth 0:4 (0:2)
    So 05.12. 13:30 Reading - Nottingham 2:0 (1:0)
    So 05.12. 16:00 Swansea - FC Luton 2:0 (1:0)
    So 05.12. 16:00 Stoke - Middlesbrough 1:0 (1:0)
    So 05.12. 16:00 Preston - Wycombe 2:2 (1:0)
    So 05.12. 16:00 Norwich - Sheffield Wed. 2:1 (0:0)
    So 05.12. 16:00 Millwall - Derby County 0:1 (0:0)
    So 05.12. 16:00 Huddersfield - QP Rangers 2:0 (2:0)
    So 05.12. 16:00 Coventry City - Rotherham Utd 3:1 (2:0)
    So 05.12. 16:00 Bristol City - Birmingham City 0:1 (0:0)
    So 05.12. 16:00 Brentford - Blackburn 2:2 (1:1)
    So 05.12. 16:00 Watford - Cardiff City 0:1 (0:1)

    17.kolo

    Út 08.12. 20:45 Coventry City - FC Luton 0:0 (0:0)
    Út 08.12. 20:45 Huddersfield - Sheffield Wed. 2:0 (2:0)
    Út 08.12. 20:45 Millwall - QP Rangers 1:1 (0:0)
    Út 08.12. 20:45 Swansea - Bournemouth 0:0 (0:0)
    Út 08.12. 20:45 Watford - Rotherham Utd 2:0 (2:0)
    Út 08.12. 20:45 Stoke - Cardiff City 1:2 (1:0)
    St 09.12. 20:00 Preston - Middlesbrough 3:0 (0:0)
    St 09.12. 20:45 Norwich - Nottingham 2:1 (1:0)
    St 09.12. 20:45 Bristol City - Blackburn 1:0 (0:0)
    St 09.12. 20:45 Brentford - Derby County 0:0 (0:0)
    St 09.12. 20:45 Barnsley - Wycombe 2:1 (1:0)
    St 09.12. 20:45 Reading - Birmingham City 1:2 (0:2)

    18.kolo

    So 12.12. 13:30 Cardiff City - Swansea 0:2 (0:1)
    So 12.12. 16:00 Bournemouth - Huddersfield 5:0 (3:0)
    So 12.12. 16:00 Sheffield Wed. - Barnsley 1:2 (1:2)
    So 12.12. 16:00 Rotherham Utd - Bristol City 2:0 (2:0)
    So 12.12. 16:00 QP Rangers - Reading 0:1 (0:0)
    So 12.12. 16:00 Nottingham - Brentford 1:3 (0:1)
    So 12.12. 16:00 Middlesbrough - Millwall 3:0 (3:0)
    So 12.12. 16:00 FC Luton - Preston 3:0 (2:0)
    So 12.12. 16:00 Derby County - Stoke 0:0 (0:0)
    So 12.12. 16:00 Blackburn - Norwich 1:2 (0:1)
    So 12.12. 16:00 Birmingham City - Watford 0:1 (0:0)
    So 12.12. 16:00 Wycombe - Coventry City 1:2 (0:2)

    19.kolo

    Út 15.12. 18:30 QP Rangers - Stoke 0:0 (0:0)
    Út 15.12. 20:45 Bournemouth - Wycombe 1:0 (0:0)
    Út 15.12. 20:45 Barnsley - Preston 2:1 (0:1)
    Út 15.12. 20:45 Bristol City - Millwall 0:2 (0:1)
    Út 15.12. 20:45 Nottingham - Sheffield Wed. 2:0 (1:0)
    Út 15.12. 21:00 Watford - Brentford 1:1 (0:0)
    St 16.12. 18:30 Derby County - Swansea 2:0 (2:0)
    St 16.12. 20:00 Middlesbrough - FC Luton 1:0 (0:0)
    St 16.12. 20:00 Cardiff City - Birmingham City 3:2 (1:1)
    St 16.12. 20:45 Blackburn - Rotherham Utd 2:1 (0:0)
    St 16.12. 21:00 Coventry City - Huddersfield 0:0 (0:0)
    St 16.12. 21:00 Reading - Norwich 1:2 (1:1)

    20.kolo

    18.12. 21:00 Preston - Bristol City 1:0 (1:0)
    So 19.12. 13:30 Norwich - Cardiff City 2:0 (1:0)
    So 19.12. 16:00 Swansea - Barnsley 2:0 (1:0)
    So 19.12. 16:00 Stoke - Blackburn 1:0 (1:0)
    So 19.12. 16:00 Sheffield Wed. - Coventry City 1:0 (0:0)
    So 19.12. 16:00 Birmingham City - Middlesbrough 1:4 (1:2)
    So 19.12. 16:00 Millwall - Nottingham 1:1 (0:0)
    So 19.12. 16:00 FC Luton - Bournemouth 0:0 (0:0)
    So 19.12. 16:00 Huddersfield - Watford 2:0 (2:0)
    So 19.12. 16:00 Brentford - Reading 3:1 (3:0)
    So 19.12. 16:00 Wycombe - QP Rangers 1:1 (0:1)
    St 03.02. 20:00 Rotherham Utd - Derby County 3:0 (0:0)

    21.kolo

    So 26.12. 16:00 Derby County - Preston 0:1 (0:0)
    So 26.12. 16:00 Barnsley - Huddersfield 2:1 (1:1)
    So 26.12. 16:00 Blackburn - Sheffield Wed. 1:1 (0:1)
    So 26.12. 16:00 Bristol City - Wycombe 2:1 (1:0)
    So 26.12. 16:00 Cardiff City - Brentford 2:3 (1:0)
    So 26.12. 16:00 Coventry City - Stoke 0:0 (0:0)
    So 26.12. 16:00 Reading - FC Luton 2:1 (2:0)
    So 26.12. 16:00 QP Rangers - Swansea 0:2 (0:1)
    So 26.12. 16:00 Nottingham - Birmingham City 0:0 (0:0)
    So 26.12. 20:45 Watford - Norwich 1:0 (1:0)
    Út 12.01. 20:45 Bournemouth - Millwall 1:1 (1:0)
    St 27.01. 20:00 Middlesbrough - Rotherham Utd 0:3 (0:1)

    22.kolo

    Út 29.12. 18:30 Birmingham City - Derby County 0:4 (0:3)
    Út 29.12. 20:00 Sheffield Wed. - Middlesbrough 2:1 (2:0)
    Út 29.12. 20:45 Wycombe - Cardiff City 2:1 (1:0)
    Út 29.12. 20:45 Rotherham Utd - Barnsley 1:2 (0:2)
    Út 29.12. 20:45 Preston - Coventry City 2:0 (1:0)
    Út 29.12. 20:45 Norwich - QP Rangers 1:1 (0:0)
    Út 29.12. 20:45 FC Luton - Bristol City 2:1 (1:0)
    Út 29.12. 20:45 Huddersfield - Blackburn 2:1 (0:0)
    Út 29.12. 21:00 Stoke - Nottingham 1:1 (1:0)
    St 30.12. 18:30 Brentford - Bournemouth 2:1 (1:1)
    St 30.12. 21:00 Swansea - Reading 0:0 (0:0)
    Út 26.01. 20:00 Millwall - Watford 0:0 (0:0)

    23.kolo

    01.01. 18:30 Sheffield Wed. - Derby County 1:0 (0:0)
    So 02.01. 16:00 Birmingham City - Blackburn 0:2 (0:1)
    So 02.01. 16:00 Swansea - Watford 2:1 (1:1)
    So 02.01. 16:00 Preston - Nottingham 0:1 (0:0)
    So 02.01. 16:00 Norwich - Barnsley 1:0 (0:0)
    So 02.01. 16:00 Millwall - Coventry City 1:2 (0:2)
    So 02.01. 16:00 Huddersfield - Reading 1:2 (1:0)
    So 02.01. 16:00 Wycombe - Middlesbrough 1:3 (1:2)
    So 02.01. 20:45 Stoke - Bournemouth 0:1 (0:0)
    Út 12.01. 20:00 FC Luton - QP Rangers 0:2 (0:1)
    St 03.02. 20:45 Brentford - Bristol City 3:2 (1:1)
    Út 09.02. 20:00 Rotherham Utd - Cardiff City 1:2 (0:1)

    24.kolo

    So 16.01. 13:30 Middlesbrough - Birmingham City 0:1 (0:1)
    So 16.01. 16:00 Bournemouth - FC Luton 0:1 (0:0)
    So 16.01. 16:00 Nottingham - Millwall 3:1 (1:0)
    So 16.01. 16:00 Derby County - Rotherham Utd 0:1 (0:0)
    So 16.01. 16:00 Cardiff City - Norwich 1:2 (0:2)
    So 16.01. 16:00 Bristol City - Preston 2:0 (1:0)
    So 16.01. 16:00 Blackburn - Stoke 1:1 (0:0)
    So 16.01. 16:00 Watford - Huddersfield 2:0 (0:0)
    So 16.01. 20:45 Barnsley - Swansea 0:2 (0:1)
    St 27.01. 20:00 Coventry City - Sheffield Wed. 2:0 (0:0)
    St 10.02. 20:00 Reading - Brentford 1:3 (1:1)
    Út 09.03. 20:00 QP Rangers - Wycombe 1:0 (1:0)

    25.kolo

    Út 19.01. 19:00 Derby County - Bournemouth 1:0 (1:0)
    Út 19.01. 19:00 Reading - Coventry City 3:0 (1:0)
    Út 19.01. 20:45 Rotherham Utd - Stoke 3:3 (1:1)
    Út 19.01. 20:45 Watford - Barnsley 1:0 (1:0)
    St 20.01. 19:00 Norwich - Bristol City 2:0 (1:0)
    St 20.01. 20:00 Nottingham - Middlesbrough 1:2 (0:1)
    St 20.01. 20:00 Huddersfield - Millwall 0:1 (0:1)
    St 20.01. 20:00 Brentford - FC Luton 1:0 (1:0)
    St 20.01. 20:00 Cardiff City - QP Rangers 0:1 (0:0)
    St 20.01. 20:45 Birmingham City - Preston 0:1 (0:0)
    Út 09.02. 20:00 Sheffield Wed. - Wycombe 2:0 (1:0)
    Út 09.03. 19:00 Blackburn - Swansea 1:1 (1:1)

    26.kolo

    22.01. 20:45 Stoke - Watford 1:2 (0:0)
    So 23.01. 16:00 QP Rangers - Derby County 0:1 (0:0)
    Ne 24.01. 13:30 Preston - Reading 0:0 (0:0)
    Ne 24.01. 16:00 Middlesbrough - Blackburn 0:1 (0:0)
    Út 26.01. 20:00 Bristol City - Huddersfield 2:1 (2:0)
    St 27.01. 20:00 Barnsley - Cardiff City 2:2 (1:0)
    St 27.01. 20:00 Swansea - Brentford 1:1 (0:0)
    Út 02.02. 19:00 Millwall - Norwich 0:0 (0:0)
    Út 02.02. 20:00 Bournemouth - Sheffield Wed. 1:2 (0:1)
    Út 02.02. 20:00 Coventry City - Nottingham 1:2 (1:1)
    Út 02.02. 20:00 Wycombe - Birmingham City 0:0 (0:0)
    Út 04.05. 20:15 FC Luton - Rotherham Utd 0:0 (0:0)

    27.kolo

    29.01. 21:00 Reading - Bournemouth 3:1 (3:0)
    So 30.01. 13:30 Norwich - Middlesbrough 0:0 (0:0)
    So 30.01. 16:00 Sheffield Wed. - Preston 1:0 (1:0)
    So 30.01. 16:00 Rotherham Utd - Swansea 1:3 (0:2)
    So 30.01. 16:00 Nottingham - Barnsley 0:0 (0:0)
    So 30.01. 16:00 Birmingham City - Coventry City 1:1 (1:1)
    So 30.01. 16:00 Huddersfield - Stoke 1:1 (1:1)
    So 30.01. 16:00 Derby County - Bristol City 1:0 (1:0)
    So 30.01. 16:00 Cardiff City - Millwall 1:1 (0:1)
    So 30.01. 16:00 Brentford - Wycombe 7:2 (2:2)
    So 30.01. 16:00 Blackburn - FC Luton 1:0 (0:0)
    Po 01.02. 20:45 Watford - QP Rangers 1:2 (0:0)

    28.kolo

    05.02. 21:15 Swansea - Norwich 2:0 (1:0)
    So 06.02. 13:30 Coventry City - Watford 0:0 (0:0)
    So 06.02. 16:00 Bournemouth - Birmingham City 3:2 (1:1)
    So 06.02. 16:00 Stoke - Reading 0:0 (0:0)
    So 06.02. 16:00 QP Rangers - Blackburn 1:0 (0:0)
    So 06.02. 16:00 Preston - Rotherham Utd 1:2 (0:1)
    So 06.02. 16:00 Millwall - Sheffield Wed. 4:1 (1:1)
    So 06.02. 16:00 Middlesbrough - Brentford 1:4 (1:1)
    So 06.02. 16:00 FC Luton - Huddersfield 1:1 (1:0)
    So 06.02. 16:00 Bristol City - Cardiff City 0:2 (0:2)
    So 06.02. 16:00 Wycombe - Nottingham 0:3 (0:1)
    St 10.03. 20:00 Barnsley - Derby County 0:0 (0:0)

    29.kolo

    12.02. 20:45 Blackburn - Preston 1:2 (1:2)
    So 13.02. 13:30 Nottingham - Bournemouth 0:0 (0:0)
    So 13.02. 16:00 Birmingham City - FC Luton 0:1 (0:1)
    So 13.02. 16:00 Reading - Millwall 1:2 (1:0)
    So 13.02. 16:00 Norwich - Stoke 4:1 (2:0)
    So 13.02. 16:00 Huddersfield - Wycombe 2:3 (2:1)
    So 13.02. 16:00 Derby County - Middlesbrough 2:1 (2:1)
    So 13.02. 16:00 Cardiff City - Coventry City 3:1 (2:0)
    So 13.02. 16:00 Watford - Bristol City 6:0 (4:0)
    Ne 14.02. 14:00 Brentford - Barnsley 0:2 (0:1)
    Út 13.04. 19:00 Sheffield Wed. - Swansea 0:2 (0:1)
    Út 13.04. 20:00 Rotherham Utd - QP Rangers 3:1 (0:0)

    30.kolo

    Út 16.02. 20:00 Preston - Watford 0:1 (0:0)
    Út 16.02. 20:00 Stoke - Sheffield Wed. 1:0 (0:0)
    Út 16.02. 20:45 Bristol City - Reading 0:2 (0:2)
    Út 16.02. 20:45 Middlesbrough - Huddersfield 2:1 (2:1)
    Út 16.02. 20:45 Wycombe - Derby County 1:2 (0:1)
    Út 16.02. 21:15 FC Luton - Cardiff City 0:2 (0:0)
    St 17.02. 20:00 QP Rangers - Brentford 2:1 (0:1)
    St 17.02. 20:00 Millwall - Birmingham City 2:0 (1:0)
    St 17.02. 20:00 Coventry City - Norwich 0:2 (0:2)
    St 17.02. 20:00 Swansea - Nottingham 1:0 (0:0)
    St 17.02. 20:45 Barnsley - Blackburn 2:1 (0:0)
    St 17.02. 21:15 Bournemouth - Rotherham Utd 1:0 (1:0)

    31.kolo

    19.02. 20:45 Watford - Derby County 2:1 (2:0)
    So 20.02. 13:30 Coventry City - Brentford 2:0 (1:0)
    So 20.02. 16:00 Stoke - FC Luton 3:0 (1:0)
    So 20.02. 16:00 Sheffield Wed. - Birmingham City 0:1 (0:0)
    So 20.02. 16:00 Reading - Middlesbrough 0:2 (0:2)
    So 20.02. 16:00 QP Rangers - Bournemouth 2:1 (0:0)
    So 20.02. 16:00 Nottingham - Blackburn 1:0 (1:0)
    So 20.02. 16:00 Norwich - Rotherham Utd 1:0 (1:0)
    So 20.02. 16:00 Millwall - Wycombe 0:0 (0:0)
    So 20.02. 16:00 Huddersfield - Swansea 4:1 (1:1)
    So 20.02. 16:00 Cardiff City - Preston 4:0 (1:0)
    So 20.02. 16:00 Bristol City - Barnsley 0:1 (0:0)

    32.kolo

    Út 23.02. 20:00 Birmingham City - Norwich 1:3 (1:1)
    Út 23.02. 20:00 Derby County - Huddersfield 2:0 (1:0)
    Út 23.02. 20:00 Middlesbrough - Bristol City 1:3 (0:3)
    Út 23.02. 20:45 FC Luton - Millwall 1:1 (0:0)
    Út 23.02. 20:45 Rotherham Utd - Nottingham 0:1 (0:0)
    Út 23.02. 20:45 Wycombe - Reading 1:0 (0:0)
    St 24.02. 20:00 Brentford - Sheffield Wed. 3:0 (1:0)
    St 24.02. 20:00 Barnsley - Stoke 2:0 (1:0)
    St 24.02. 20:00 Swansea - Coventry City 1:0 (0:0)
    St 24.02. 20:45 Blackburn - Watford 2:3 (1:2)
    St 24.02. 20:45 Preston - QP Rangers 0:0 (0:0)
    St 24.02. 20:45 Bournemouth - Cardiff City 1:2 (0:2)

    33.kolo

    26.02. 20:45 Derby County - Nottingham 1:1 (0:1)
    So 27.02. 13:30 Bournemouth - Watford 1:0 (0:0)
    So 27.02. 16:00 Swansea - Bristol City 1:3 (0:0)
    So 27.02. 16:00 Rotherham Utd - Reading 0:1 (0:1)
    So 27.02. 16:00 Preston - Huddersfield 3:0 (1:0)
    So 27.02. 16:00 Middlesbrough - Cardiff City 1:1 (0:1)
    So 27.02. 16:00 FC Luton - Sheffield Wed. 3:2 (0:2)
    So 27.02. 16:00 Brentford - Stoke 2:1 (0:1)
    So 27.02. 16:00 Blackburn - Coventry City 1:1 (1:0)
    So 27.02. 16:00 Birmingham City - QP Rangers 2:1 (0:1)
    So 27.02. 16:00 Barnsley - Millwall 2:1 (1:1)
    Ne 28.02. 13:00 Wycombe - Norwich 0:2 (0:0)

    34.kolo

    Út 02.03. 20:00 Cardiff City - Derby County 4:0 (1:0)
    Út 02.03. 20:00 Coventry City - Middlesbrough 1:2 (1:1)
    Út 02.03. 20:00 Huddersfield - Birmingham City 1:1 (0:0)
    Út 02.03. 20:00 Millwall - Preston 2:1 (1:1)
    Út 02.03. 20:45 Nottingham - FC Luton 0:1 (0:0)
    Út 02.03. 21:00 Reading - Blackburn 1:0 (1:0)
    St 03.03. 18:30 Norwich - Brentford 1:0 (1:0)
    St 03.03. 20:00 Watford - Wycombe 2:0 (1:0)
    St 03.03. 20:00 QP Rangers - Barnsley 1:3 (1:2)
    St 03.03. 20:45 Sheffield Wed. - Rotherham Utd 1:2 (0:1)
    St 03.03. 20:45 Bristol City - Bournemouth 1:2 (1:1)
    St 03.03. 21:15 Stoke - Swansea 1:2 (1:1)

    35.kolo

    05.03. 20:45 Huddersfield - Cardiff City 0:0 (0:0)
    So 06.03. 13:30 Watford - Nottingham 1:0 (1:0)
    So 06.03. 16:00 Swansea - Middlesbrough 2:1 (1:0)
    So 06.03. 16:00 Stoke - Wycombe 2:0 (0:0)
    So 06.03. 16:00 Reading - Sheffield Wed. 3:0 (1:0)
    So 06.03. 16:00 Preston - Bournemouth 1:1 (0:1)
    So 06.03. 16:00 Norwich - FC Luton 3:0 (2:0)
    So 06.03. 16:00 Millwall - Blackburn 0:2 (0:1)
    So 06.03. 16:00 Coventry City - Derby County 1:0 (1:0)
    So 06.03. 16:00 Bristol City - QP Rangers 0:2 (0:2)
    So 06.03. 16:00 Barnsley - Birmingham City 1:0 (0:0)
    Út 27.04. 20:00 Brentford - Rotherham Utd 1:0 (1:0)

    36.kolo

    12.03. 20:45 Blackburn - Brentford 0:1 (0:1)
    So 13.03. 13:15 FC Luton - Swansea 0:1 (0:1)
    So 13.03. 16:00 Bournemouth - Barnsley 2:3 (2:1)
    So 13.03. 16:00 QP Rangers - Huddersfield 0:1 (0:0)
    So 13.03. 16:00 Nottingham - Reading 1:1 (0:0)
    So 13.03. 16:00 Middlesbrough - Stoke 3:0 (2:0)
    So 13.03. 16:00 Derby County - Millwall 0:1 (0:1)
    So 13.03. 16:00 Cardiff City - Watford 1:2 (1:1)
    So 13.03. 16:00 Birmingham City - Bristol City 0:3 (0:1)
    So 13.03. 16:00 Wycombe - Preston 1:0 (1:0)
    Ne 14.03. 13:15 Sheffield Wed. - Norwich 1:2 (1:0)
    Čt 15.04. 20:00 Rotherham Utd - Coventry City 0:1 (0:0)

    37.kolo

    Út 16.03. 20:00 Cardiff City - Stoke 0:0 (0:0)
    Út 16.03. 20:00 Derby County - Brentford 2:2 (0:2)
    Út 16.03. 20:00 FC Luton - Coventry City 2:0 (2:0)
    Út 16.03. 20:00 Middlesbrough - Preston 2:0 (1:0)
    Út 16.03. 20:00 Rotherham Utd - Watford 1:4 (0:3)
    Út 16.03. 20:45 Bournemouth - Swansea 3:0 (2:0)
    St 17.03. 20:00 QP Rangers - Millwall 3:2 (0:1)
    St 17.03. 20:00 Nottingham - Norwich 0:2 (0:2)
    St 17.03. 20:00 Wycombe - Barnsley 1:3 (0:1)
    St 17.03. 20:45 Blackburn - Bristol City 0:0 (0:0)
    St 17.03. 20:45 Sheffield Wed. - Huddersfield 1:1 (1:0)
    St 17.03. 20:45 Birmingham City - Reading 2:1 (1:1)

    38.kolo

    So 20.03. 13:30 Brentford - Nottingham 1:1 (1:0)
    So 20.03. 16:00 Barnsley - Sheffield Wed. 1:2 (0:1)
    So 20.03. 16:00 Stoke - Derby County 1:0 (0:0)
    So 20.03. 16:00 Reading - QP Rangers 1:1 (0:1)
    So 20.03. 16:00 Preston - FC Luton 0:1 (0:0)
    So 20.03. 16:00 Norwich - Blackburn 1:1 (0:0)
    So 20.03. 16:00 Millwall - Middlesbrough 1:0 (1:0)
    So 20.03. 16:00 Coventry City - Wycombe 0:0 (0:0)
    So 20.03. 16:00 Bristol City - Rotherham Utd 0:2 (0:1)
    So 20.03. 16:00 Watford - Birmingham City 3:0 (1:0)
    So 20.03. 18:30 Swansea - Cardiff City 0:1 (0:1)
    Út 13.04. 18:30 Huddersfield - Bournemouth 1:2 (0:2)

    39.kolo

    02.04. 16:00 Bournemouth - Middlesbrough 3:1 (1:0)
    02.04. 16:00 Watford - Sheffield Wed. 1:0 (0:0)
    02.04. 16:00 QP Rangers - Coventry City 3:0 (2:0)
    02.04. 16:00 Preston - Norwich 1:1 (0:1)
    02.04. 16:00 Millwall - Rotherham Utd 1:0 (0:0)
    02.04. 16:00 Wycombe - Blackburn 1:0 (0:0)
    02.04. 16:00 Derby County - FC Luton 2:0 (1:0)
    02.04. 16:00 Cardiff City - Nottingham 0:1 (0:1)
    02.04. 16:00 Bristol City - Stoke 0:2 (0:1)
    02.04. 18:30 Barnsley - Reading 1:1 (0:1)
    02.04. 21:00 Birmingham City - Swansea 1:0 (0:0)
    So 03.04. 13:30 Huddersfield - Brentford 1:1 (1:0)

    40.kolo

    Po 05.04. 13:30 Middlesbrough - Watford 1:1 (0:1)
    Po 05.04. 16:00 Blackburn - Bournemouth 0:2 (0:1)
    Po 05.04. 16:00 Stoke - Millwall 1:2 (1:1)
    Po 05.04. 16:00 Rotherham Utd - Wycombe 0:3 (0:2)
    Po 05.04. 16:00 Reading - Derby County 3:1 (1:0)
    Po 05.04. 16:00 Nottingham - QP Rangers 3:1 (1:0)
    Po 05.04. 16:00 FC Luton - Barnsley 1:2 (0:1)
    Po 05.04. 16:00 Coventry City - Bristol City 3:1 (1:0)
    Po 05.04. 16:00 Swansea - Preston 0:1 (0:0)
    Po 05.04. 18:30 Sheffield Wed. - Cardiff City 5:0 (3:0)
    Út 06.04. 20:00 Brentford - Birmingham City 0:0 (0:0)
    Út 06.04. 20:45 Norwich - Huddersfield 7:0 (5:0)

    41.kolo

    09.04. 20:45 Watford - Reading 2:0 (2:0)
    So 10.04. 13:30 Millwall - Swansea 0:3 (0:1)
    So 10.04. 16:00 Bournemouth - Coventry City 4:1 (2:1)
    So 10.04. 16:00 QP Rangers - Sheffield Wed. 4:1 (1:1)
    So 10.04. 16:00 Preston - Brentford 0:5 (0:2)
    So 10.04. 16:00 Huddersfield - Rotherham Utd 0:0 (0:0)
    So 10.04. 16:00 Derby County - Norwich 0:1 (0:1)
    So 10.04. 16:00 Cardiff City - Blackburn 2:2 (1:1)
    So 10.04. 16:00 Bristol City - Nottingham 0:0 (0:0)
    So 10.04. 16:00 Birmingham City - Stoke 2:0 (1:0)
    So 10.04. 16:00 Barnsley - Middlesbrough 2:0 (0:0)
    So 10.04. 16:00 Wycombe - FC Luton 1:3 (1:0)

    42.kolo

    16.04. 19:00 Blackburn - Derby County 2:1 (1:1)
    16.04. 19:00 Reading - Cardiff City 1:1 (0:0)
    So 17.04. 13:30 Stoke - Preston 0:0 (0:0)
    So 17.04. 13:30 Sheffield Wed. - Bristol City 1:1 (1:0)
    So 17.04. 13:30 Nottingham - Huddersfield 0:2 (0:1)
    So 17.04. 13:30 Middlesbrough - QP Rangers 1:2 (1:2)
    So 17.04. 13:30 FC Luton - Watford 1:0 (0:0)
    So 17.04. 13:30 Brentford - Millwall 0:0 (0:0)
    So 17.04. 13:30 Swansea - Wycombe 2:2 (0:0)
    So 17.04. 21:00 Norwich - Bournemouth 1:3 (1:0)
    Ne 18.04. 13:00 Rotherham Utd - Birmingham City 0:1 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Coventry City - Barnsley 2:0 (1:0)

    43.kolo

    Út 20.04. 19:00 Brentford - Cardiff City 1:1 (0:0)
    Út 20.04. 19:00 Norwich - Watford 0:1 (0:0)
    Út 20.04. 20:00 Sheffield Wed. - Blackburn 1:0 (1:0)
    Út 20.04. 20:00 Preston - Derby County 3:0 (1:0)
    Út 20.04. 20:00 Swansea - QP Rangers 0:1 (0:0)
    St 21.04. 19:00 Millwall - Bournemouth 1:4 (0:3)
    St 21.04. 19:00 Rotherham Utd - Middlesbrough 1:2 (1:1)
    St 21.04. 20:00 Stoke - Coventry City 2:3 (0:1)
    St 21.04. 20:00 Wycombe - Bristol City 2:1 (0:1)
    St 21.04. 20:45 Huddersfield - Barnsley 0:1 (0:0)
    St 21.04. 20:45 FC Luton - Reading 0:0 (0:0)
    St 21.04. 20:45 Birmingham City - Nottingham 1:1 (0:0)

    44.kolo

    So 24.04. 13:30 Bournemouth - Brentford 0:1 (0:0)
    So 24.04. 16:00 QP Rangers - Norwich 1:3 (0:1)
    So 24.04. 16:00 Nottingham - Stoke 1:1 (0:1)
    So 24.04. 16:00 Middlesbrough - Sheffield Wed. 3:1 (1:1)
    So 24.04. 16:00 Derby County - Birmingham City 1:2 (1:0)
    So 24.04. 16:00 Coventry City - Preston 0:1 (0:0)
    So 24.04. 16:00 Watford - Millwall 1:0 (1:0)
    So 24.04. 16:00 Cardiff City - Wycombe 2:1 (1:1)
    So 24.04. 16:00 Blackburn - Huddersfield 5:2 (2:1)
    So 24.04. 16:00 Barnsley - Rotherham Utd 1:0 (1:0)
    Ne 25.04. 13:00 Reading - Swansea 2:2 (1:0)
    Ne 25.04. 14:00 Bristol City - FC Luton 2:3 (2:0)

    45.kolo

    So 01.05. 13:30 Sheffield Wed. - Nottingham 0:0 (0:0)
    So 01.05. 16:00 Birmingham City - Cardiff City 0:4 (0:2)
    So 01.05. 16:00 Swansea - Derby County 2:1 (0:0)
    So 01.05. 16:00 Stoke - QP Rangers 0:2 (0:1)
    So 01.05. 16:00 Rotherham Utd - Blackburn 1:1 (0:1)
    So 01.05. 16:00 Preston - Barnsley 2:0 (1:0)
    So 01.05. 16:00 Norwich - Reading 4:1 (1:1)
    So 01.05. 16:00 Millwall - Bristol City 4:1 (2:1)
    So 01.05. 16:00 FC Luton - Middlesbrough 1:1 (1:1)
    So 01.05. 16:00 Huddersfield - Coventry City 1:1 (0:0)
    So 01.05. 16:00 Brentford - Watford 2:0 (0:0)
    So 01.05. 16:00 Wycombe - Bournemouth 1:0 (1:0)

    46.kolo

    So 08.05. 13:30 Bournemouth - Stoke 0:2 (0:1)
    So 08.05. 13:30 Reading - Huddersfield 2:2 (2:1)
    So 08.05. 13:30 QP Rangers - FC Luton 3:1 (1:1)
    So 08.05. 13:30 Nottingham - Preston 1:2 (1:0)
    So 08.05. 13:30 Middlesbrough - Wycombe 0:3 (0:2)
    So 08.05. 13:30 Derby County - Sheffield Wed. 3:3 (0:1)
    So 08.05. 13:30 Coventry City - Millwall 6:1 (2:0)
    So 08.05. 13:30 Cardiff City - Rotherham Utd 1:1 (0:1)
    So 08.05. 13:30 Bristol City - Brentford 1:3 (0:0)
    So 08.05. 13:30 Blackburn - Birmingham City 5:2 (2:1)
    So 08.05. 13:30 Barnsley - Norwich 2:2 (2:1)
    So 08.05. 13:30 Watford - Swansea 2:0 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 46 29 10 7 75:36 97
    2. 46 27 10 9 63:30 91
    3. 46 24 15 7 79:42 87
    4. 46 23 11 12 56:39 80
    5. 46 23 9 14 58:50 78
    6. 46 22 11 13 73:46 77
    7. 46 19 13 14 62:54 70
    8. 46 18 14 14 66:49 68
    9. 46 19 11 16 57:55 68
    10. 46 18 10 18 55:53 64
    11. 46 15 17 14 47:52 62
    12. 46 17 11 18 41:52 62
    13. 46 18 7 21 49:56 61
    14. 46 15 15 16 50:52 60
    15. 46 15 12 19 65:54 57
    16. 46 14 13 19 49:61 55
    17. 46 12 16 18 37:45 52
    18. 46 13 13 20 37:61 52
    19. 46 15 6 25 46:68 51
    20. 46 12 13 21 50:71 49
    21. 46 11 11 24 36:58 44
    22. 46 11 10 25 39:69 43
    23. 46 11 9 26 44:60 42
    24. 46 12 11 23 40:61 41

    Nejčtenější ze sportu