Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8235
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2226
Týden:
13
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

So 31.08. 10:00 Líšeň - Svratka 1:3 (0:1)
So 31.08. 10:00 Medlánky - Moravská Slavia 3:3 (2:0)
So 31.08. 10:00 Nordic - Starý Lískovec 3:5 (2:2)
So 31.08. 10:00 ČAFC 2011 - Kohoutovice 5:4 (2:2)
So 31.08. 10:00 Slovan Brno - Sparta Brno 5:10 (4:2)
So 31.08. 10:00 SK Obřany - Zbrojovka Brno 3:9 (2:4)

2.kolo

So 07.09. 10:00 Svratka - Zbrojovka Brno 9:7 (4:3)
So 07.09. 10:00 Sparta Brno - SK Obřany 2:10 (0:4)
So 07.09. 10:00 Kohoutovice - Slovan Brno 8:0 (4:0)
So 07.09. 10:00 Starý Lískovec - ČAFC 2011 4:6 (1:4)
So 07.09. 10:00 Moravská Slavia - Nordic 13:3 (6:1)
So 07.09. 10:00 Líšeň - Medlánky 5:2 (4:2)

3.kolo

So 14.09. 10:00 Medlánky - Svratka 0:23 (0:13)
So 14.09. 10:00 Nordic - Líšeň 3:9 (2:4)
So 14.09. 10:00 ČAFC 2011 - Moravská Slavia 11:2 (7:1)
So 14.09. 10:00 Slovan Brno - Starý Lískovec 8:3 (5:1)
So 14.09. 10:00 SK Obřany - Kohoutovice 12:0 (6:0)
So 14.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno 7:7 (2:3)

4.kolo

So 21.09. 10:00 Svratka - Sparta Brno 12:4 (5:1)
So 21.09. 10:00 Kohoutovice - Zbrojovka Brno 6:5 (3:4)
So 21.09. 10:00 Starý Lískovec - SK Obřany 1:11 (0:5)
So 21.09. 10:00 Moravská Slavia - Slovan Brno 5:6 (2:5)
So 21.09. 10:00 Líšeň - ČAFC 2011 5:3 (2:2)
So 21.09. 10:00 Medlánky - Nordic 11:0 (5:0)

5.kolo

So 28.09. 10:00 Nordic - Svratka 0:19 (0:8)
So 28.09. 10:00 ČAFC 2011 - Medlánky 4:3 (3:2)
So 28.09. 10:00 Slovan Brno - Líšeň 1:7 (0:2)
So 28.09. 10:00 SK Obřany - Moravská Slavia 17:2 (8:0)
So 28.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Starý Lískovec 8:2 (4:1)
So 28.09. 10:00 Sparta Brno - Kohoutovice 6:6 (3:3)

6.kolo

So 05.10. 10:00 Svratka - Kohoutovice 7:2 (5:1)
So 05.10. 10:00 Starý Lískovec - Sparta Brno 3:8 (1:3)
So 05.10. 10:00 Moravská Slavia - Zbrojovka Brno 11:8 (7:5)
So 05.10. 10:00 Líšeň - SK Obřany 4:6 (1:4)
So 05.10. 10:00 Medlánky - Slovan Brno 4:6 (2:4)
So 05.10. 10:00 Nordic - ČAFC 2011 1:4 (1:3)

7.kolo

So 12.10. 10:00 ČAFC 2011 - Svratka 10:8 (5:5)
So 12.10. 10:00 Slovan Brno - Nordic 8:2 (4:0)
So 12.10. 10:00 SK Obřany - Medlánky 12:1 (6:1)
So 12.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Líšeň 5:4 (2:2)
So 12.10. 10:00 Sparta Brno - Moravská Slavia 6:5 (6:4)
So 12.10. 10:00 Kohoutovice - Starý Lískovec 7:3 (3:2)

8.kolo

So 19.10. 10:00 Svratka - Starý Lískovec 14:1 (4:1)
So 19.10. 10:00 Moravská Slavia - Kohoutovice 0:12 (0:5)
So 19.10. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 8:2 (4:1)
So 19.10. 10:00 Medlánky - Zbrojovka Brno 1:18 (1:8)
So 19.10. 10:00 Nordic - SK Obřany 0:21 (0:12)
So 19.10. 10:00 ČAFC 2011 - Slovan Brno 3:0 (0:0)

9.kolo

So 26.10. 10:00 Slovan Brno - Svratka 3:10 (2:6)
So 26.10. 10:00 SK Obřany - ČAFC 2011 4:6 (0:5)
So 26.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Nordic 13:0 (4:0)
So 26.10. 10:00 Sparta Brno - Medlánky 12:2 (6:1)
So 26.10. 10:00 Kohoutovice - Líšeň 1:4 (0:1)
So 26.10. 10:00 Starý Lískovec - Moravská Slavia 7:8 (2:5)

10.kolo

So 02.11. 10:00 Svratka - Moravská Slavia 10:2 (4:0)
So 02.11. 10:00 Líšeň - Starý Lískovec 8:5 (3:2)
So 02.11. 10:00 Medlánky - Kohoutovice 7:5 (1:3)
So 02.11. 10:00 Nordic - Sparta Brno 5:15 (3:4)
So 02.11. 10:00 ČAFC 2011 - Zbrojovka Brno 4:5 (2:4)
So 02.11. 10:00 Slovan Brno - SK Obřany 6:12 (3:7)

11.kolo

So 09.11. 10:00 SK Obřany - Svratka 5:10 (2:6)
So 09.11. 10:00 Zbrojovka Brno - Slovan Brno 9:8 (3:2)
So 09.11. 10:00 Sparta Brno - ČAFC 2011 3:13 (2:5)
So 09.11. 10:00 Kohoutovice - Nordic 16:2 (10:1)
So 09.11. 10:00 Starý Lískovec - Medlánky 5:1 (3:1)
So 09.11. 10:00 Moravská Slavia - Líšeň 1:11 (0:3)

12.kolo

So 05.04. 10:00 Svratka - Líšeň 7:3 (5:0)
So 05.04. 10:00 Moravská Slavia - Medlánky 3:13 (2:4)
So 05.04. 10:00 Starý Lískovec - Nordic 7:3 (3:3)
So 05.04. 10:00 Kohoutovice - ČAFC 2011 11:6 (6:4)
So 05.04. 10:00 Sparta Brno - Slovan Brno 5:8 (2:4)
So 05.04. 10:00 Zbrojovka Brno - SK Obřany 4:6 (3:5)

13.kolo

So 12.04. 10:00 Zbrojovka Brno - Svratka 5:9 (3:4)
So 12.04. 10:00 SK Obřany - Sparta Brno 7:2 (6:1)
So 12.04. 10:00 Slovan Brno - Kohoutovice 6:6 (4:2)
So 12.04. 10:00 ČAFC 2011 - Starý Lískovec 10:4 (4:3)
So 12.04. 10:00 Nordic - Moravská Slavia 1:10 (0:4)
So 12.04. 10:00 Medlánky - Líšeň 1:7 (0:2)

14.kolo

So 19.04. 10:00 Svratka - Medlánky 11:4 (6:1)
So 19.04. 10:00 Líšeň - Nordic 17:0 (5:0)
So 19.04. 10:00 Moravská Slavia - ČAFC 2011 4:12 (1:8)
So 19.04. 10:00 Starý Lískovec - Slovan Brno 4:6 (2:1)
So 19.04. 10:00 Kohoutovice - SK Obřany 2:5 (0:4)
So 19.04. 10:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 5:22 (2:10)

15.kolo

So 26.04. 10:00 Sparta Brno - Svratka 3:12 (0:8)
So 26.04. 10:00 Zbrojovka Brno - Kohoutovice 12:2 (7:0)
So 26.04. 10:00 SK Obřany - Starý Lískovec 9:1 (6:1)
So 26.04. 10:00 Slovan Brno - Moravská Slavia 2:1 (1:0)
So 26.04. 10:00 ČAFC 2011 - Líšeň 2:7 (0:6)
So 26.04. 10:00 Nordic - Medlánky 1:9 (1:6)

16.kolo

So 03.05. 10:00 Svratka - Nordic 15:5 (10:2)
So 03.05. 10:00 Medlánky - ČAFC 2011 4:8 (3:3)
So 03.05. 10:00 Líšeň - Slovan Brno 7:1 (3:1)
So 03.05. 10:00 Moravská Slavia - SK Obřany 0:20 (0:8)
So 03.05. 10:00 Starý Lískovec - Zbrojovka Brno 2:10 (1:4)
So 03.05. 10:00 Kohoutovice - Sparta Brno 5:12 (1:5)

17.kolo

So 10.05. 10:00 Kohoutovice - Svratka 4:9 (3:6)
So 10.05. 10:00 Sparta Brno - Starý Lískovec 8:4 (5:1)
So 10.05. 10:00 Zbrojovka Brno - Moravská Slavia 15:3 (5:0)
So 10.05. 10:00 SK Obřany - Líšeň 0:8 (0:4)
So 10.05. 10:00 Slovan Brno - Medlánky 7:1 (2:0)
So 10.05. 10:00 ČAFC 2011 - Nordic 24:1 (13:0)

18.kolo

So 17.05. 10:00 Svratka - ČAFC 2011 12:2 (5:0)
So 17.05. 10:00 Nordic - Slovan Brno 4:6 (3:1)
So 17.05. 10:00 Medlánky - SK Obřany 4:3 (3:2)
So 17.05. 10:00 Líšeň - Zbrojovka Brno 9:4 (6:0)
So 17.05. 10:00 Moravská Slavia - Sparta Brno 5:15 (2:7)
So 17.05. 10:00 Starý Lískovec - Kohoutovice 9:0 (5:0)

19.kolo

So 24.05. 10:00 Starý Lískovec - Svratka 2:9 (1:5)
So 24.05. 10:00 Kohoutovice - Moravská Slavia 12:8 (5:5)
So 24.05. 10:00 Sparta Brno - Líšeň 6:5 (3:2)
So 24.05. 10:00 Zbrojovka Brno - Medlánky 10:4 (6:2)
So 24.05. 10:00 SK Obřany - Nordic 22:0 (12:0)
So 24.05. 10:00 Slovan Brno - ČAFC 2011 5:2 (2:1)

20.kolo

So 31.05. 10:00 Svratka - Slovan Brno 8:4 (2:3)
So 31.05. 10:00 ČAFC 2011 - SK Obřany 10:5 (6:4)
So 31.05. 10:00 Nordic - Zbrojovka Brno 1:20 (0:12)
So 31.05. 10:00 Medlánky - Sparta Brno 4:6 (1:2)
So 31.05. 10:00 Líšeň - Kohoutovice 9:3 (5:1)
So 31.05. 10:00 Moravská Slavia - Starý Lískovec 4:1 (2:1)

21.kolo

So 07.06. 10:00 Moravská Slavia - Svratka 2:17 (1:8)
So 07.06. 10:00 Starý Lískovec - Líšeň 2:10 (1:4)
So 07.06. 10:00 Kohoutovice - Medlánky 12:5 (5:5)
So 07.06. 10:00 Sparta Brno - Nordic 11:6 (4:3)
So 07.06. 10:00 Zbrojovka Brno - ČAFC 2011 12:7 (7:3)
So 07.06. 10:00 SK Obřany - Slovan Brno 9:0 (4:0)

22.kolo

So 14.06. 10:00 Svratka - SK Obřany 10:4 (8:3)
So 14.06. 10:00 Slovan Brno - Zbrojovka Brno 6:11 (3:7)
So 14.06. 10:00 ČAFC 2011 - Sparta Brno 4:6 (3:5)
So 14.06. 10:00 Nordic - Kohoutovice 3:6 (1:4)
So 14.06. 10:00 Medlánky - Starý Lískovec 4:2 (2:0)
So 14.06. 10:00 Líšeň - Moravská Slavia 7:1 (2:1)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 21 0 1 244:73 63
2. 22 17 0 5 155:59 51
3. 22 15 1 6 219:109 46
4. 22 15 0 7 203:82 45
5. 22 14 0 8 156:110 42
6. 22 12 2 8 154:158 38
7. 22 10 1 11 102:131 31
8. 22 9 2 11 130:135 29
9. 22 6 1 15 88:163 19
10. 22 5 1 16 93:209 16
11. 22 4 0 18 77:155 12
12. 22 0 0 22 44:281 0

Nejčtenější ze sportu