Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8259
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2741
Týden:
4
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Ne 30.03. 15:00 Brommapojkarna - Kalmar 1:2 (0:1)
Ne 30.03. 15:00 Helsingborg - Djurgården 1:1 (1:1)
Ne 30.03. 15:00 Mjällby - Gefle 2:2 (2:2)
Ne 30.03. 17:30 Halmstad - Örebro 1:2 (1:1)
Ne 30.03. 17:30 Malmö - Falkenbergs 3:0 (0:0)
Po 31.03. 19:00 AIK Stockholm - Göteborg 0:2 (0:1)
Po 31.03. 19:00 Atvidaberg - Elfsborg 2:1 (1:0)
Po 31.03. 19:00 Häcken - Norrköping 2:0 (0:0)

2.kolo

04.04. 19:00 Elfsborg - Häcken 3:1 (0:0)
So 05.04. 16:00 Falkenbergs - Brommapojkarna 1:0 (1:0)
Ne 06.04. 14:30 Djurgården - Halmstad 3:0 (1:0)
Ne 06.04. 15:00 Norrköping - Helsingborg 2:0 (0:0)
Ne 06.04. 15:00 Gefle - AIK Stockholm 1:2 (0:0)
Po 07.04. 19:00 Kalmar - Atvidaberg 2:2 (1:1)
Po 07.04. 19:00 Göteborg - Malmö 0:3 (0:2)
Út 08.04. 18:30 Örebro - Mjällby 1:0 (0:0)

3.kolo

11.04. 19:00 Mjällby - Djurgården 0:2 (0:0)
So 12.04. 16:00 Malmö - Gefle 1:0 (0:0)
So 12.04. 16:00 Atvidaberg - Falkenbergs 2:0 (0:0)
Ne 13.04. 15:00 AIK Stockholm - Örebro 1:1 (1:0)
Ne 13.04. 17:30 Helsingborg - Häcken 4:2 (1:2)
Ne 13.04. 17:30 Halmstad - Norrköping 0:0 (0:0)
Po 14.04. 19:00 Brommapojkarna - Göteborg 1:1 (0:1)
Po 14.04. 19:00 Kalmar - Elfsborg 0:0 (0:0)

4.kolo

St 16.04. 19:00 Djurgården - AIK Stockholm 2:3 (0:1)
St 16.04. 19:00 Häcken - Halmstad 3:0 (2:0)
St 16.04. 19:00 Norrköping - Mjällby 1:1 (0:1)
St 16.04. 19:00 Örebro - Malmö 1:2 (0:1)
Čt 17.04. 19:00 Elfsborg - Helsingborg 1:0 (1:0)
Čt 17.04. 19:00 Falkenbergs - Kalmar 1:3 (0:1)
Čt 17.04. 19:00 Gefle - Brommapojkarna 3:0 (2:0)
Čt 17.04. 19:00 Göteborg - Atvidaberg 5:0 (1:0)

5.kolo

Ne 20.04. 15:00 Halmstad - Helsingborg 2:1 (1:1)
Ne 20.04. 15:00 Kalmar - Göteborg 1:1 (0:0)
Ne 20.04. 17:30 AIK Stockholm - Norrköping 1:2 (0:2)
Ne 20.04. 17:30 Mjällby - Häcken 1:4 (0:3)
Po 21.04. 15:00 Atvidaberg - Gefle 2:2 (1:1)
Po 21.04. 15:00 Falkenbergs - Elfsborg 2:3 (2:1)
Po 21.04. 17:30 Brommapojkarna - Örebro 2:2 (0:1)
Po 21.04. 17:30 Malmö - Djurgården 2:2 (1:1)

6.kolo

25.04. 19:00 Göteborg - Falkenbergs 1:0 (0:0)
25.04. 19:00 Örebro - Atvidaberg 3:2 (3:0)
Ne 27.04. 15:00 Djurgården - Brommapojkarna 3:2 (2:0)
Ne 27.04. 15:00 Helsingborg - Mjällby 3:1 (0:0)
Ne 27.04. 17:30 Häcken - AIK Stockholm 2:2 (0:1)
Po 28.04. 19:00 Elfsborg - Halmstad 4:1 (2:1)
Po 28.04. 19:00 Gefle - Kalmar 0:2 (0:2)
Po 28.04. 19:05 Norrköping - Malmö 1:2 (0:0)

7.kolo

So 03.05. 16:00 Brommapojkarna - Norrköping 3:0 (1:0)
So 03.05. 16:00 Mjällby - Halmstad 2:1 (1:0)
Ne 04.05. 15:00 Atvidaberg - Djurgården 1:1 (1:1)
Ne 04.05. 15:00 Malmö - Häcken 1:2 (0:2)
Ne 04.05. 17:30 Göteborg - Elfsborg 0:0 (0:0)
Ne 04.05. 17:30 Kalmar - Örebro 2:0 (1:0)
Po 05.05. 19:00 AIK Stockholm - Helsingborg 2:1 (1:0)
Po 05.05. 19:00 Falkenbergs - Gefle 1:1 (0:1)

8.kolo

St 07.05. 19:00 Djurgården - Kalmar 0:0 (0:0)
St 07.05. 19:00 Elfsborg - Mjällby 3:1 (0:1)
St 07.05. 19:00 Häcken - Brommapojkarna 3:1 (1:1)
St 07.05. 19:05 Norrköping - Atvidaberg 2:1 (1:1)
Čt 08.05. 19:00 Gefle - Göteborg 1:1 (1:0)
Čt 08.05. 19:00 Halmstad - AIK Stockholm 2:2 (0:0)
Čt 08.05. 19:00 Örebro - Falkenbergs 0:0 (0:0)
Čt 08.05. 20:00 Helsingborg - Malmö 0:1 (0:1)

9.kolo

So 10.05. 16:00 Kalmar - Norrköping 2:0 (0:0)
Ne 11.05. 15:00 AIK Stockholm - Mjällby 2:1 (1:1)
Ne 11.05. 17:30 Gefle - Elfsborg 0:1 (0:0)
Ne 11.05. 17:30 Göteborg - Örebro 2:1 (1:1)
Po 12.05. 19:00 Atvidaberg - Häcken 1:0 (0:0)
Po 12.05. 19:00 Brommapojkarna - Helsingborg 0:1 (0:0)
Po 12.05. 19:00 Malmö - Halmstad 3:1 (1:0)
Po 12.05. 19:05 Falkenbergs - Djurgården 1:0 (0:0)

10.kolo

Čt 15.05. 19:00 AIK Stockholm - Elfsborg 2:1 (1:0)
Čt 15.05. 19:00 Norrköping - Falkenbergs 0:3 (0:2)
Po 19.05. 19:00 Halmstad - Brommapojkarna 3:0 (2:0)
Po 19.05. 19:00 Örebro - Gefle 2:2 (0:1)
Út 20.05. 19:00 Häcken - Kalmar 4:1 (2:1)
St 21.05. 19:00 Helsingborg - Atvidaberg 0:0 (0:0)
St 21.05. 19:05 Djurgården - Göteborg 0:0 (0:0)
Čt 22.05. 19:00 Mjällby - Malmö 0:1 (0:1)

11.kolo

Čt 15.05. 19:00 Brommapojkarna - Mjällby 0:1 (0:0)
So 24.05. 16:00 Atvidaberg - Halmstad 1:0 (1:0)
So 24.05. 16:00 Elfsborg - Örebro 1:0 (1:0)
So 24.05. 16:00 Falkenbergs - Häcken 1:1 (0:1)
Ne 25.05. 15:00 Kalmar - Helsingborg 2:0 (1:0)
Ne 25.05. 17:30 Göteborg - Norrköping 2:2 (2:1)
Po 26.05. 19:00 Gefle - Djurgården 1:1 (0:0)
Po 26.05. 19:05 Malmö - AIK Stockholm 2:2 (0:1)

12.kolo

30.05. 19:00 Örebro - Djurgården 0:1 (0:0)
So 31.05. 16:00 Halmstad - Kalmar 1:1 (0:0)
So 31.05. 16:00 Mjällby - Atvidaberg 1:0 (0:0)
Ne 01.06. 15:00 Helsingborg - Falkenbergs 1:0 (1:0)
Ne 01.06. 17:30 Elfsborg - Malmö 0:1 (0:1)
Po 02.06. 19:00 AIK Stockholm - Brommapojkarna 4:2 (4:2)
Po 02.06. 19:00 Norrköping - Gefle 1:0 (0:0)
Po 02.06. 19:05 Häcken - Göteborg 1:1 (0:1)

13.kolo

So 05.07. 16:00 Falkenbergs - Halmstad 1:1 (0:0)
So 05.07. 16:00 Gefle - Häcken 1:0 (0:0)
So 05.07. 16:00 Kalmar - Mjällby 2:1 (1:1)
Ne 06.07. 15:00 Örebro - Norrköping 2:2 (2:1)
Ne 06.07. 17:30 Brommapojkarna - Malmö 1:1 (1:1)
Ne 06.07. 17:30 Göteborg - Helsingborg 6:2 (4:1)
Po 07.07. 19:00 Atvidaberg - AIK Stockholm 0:3 (0:1)
Po 07.07. 19:05 Djurgården - Elfsborg 1:1 (1:1)

14.kolo

So 12.07. 16:00 AIK Stockholm - Kalmar 3:0 (1:0)
So 12.07. 16:00 Mjällby - Falkenbergs 1:1 (1:0)
So 12.07. 17:30 Malmö - Atvidaberg 3:0 (2:0)
Ne 13.07. 15:00 Helsingborg - Gefle 1:1 (0:0)
Ne 13.07. 17:30 Elfsborg - Brommapojkarna 2:2 (0:0)
Ne 13.07. 17:30 Halmstad - Göteborg 2:2 (0:0)
Ne 13.07. 18:00 Häcken - Örebro 4:1 (1:1)
Po 14.07. 19:05 Norrköping - Djurgården 3:5 (1:3)

15.kolo

So 19.07. 16:00 Gefle - Halmstad 2:0 (1:0)
So 19.07. 16:00 Kalmar - Malmö 1:1 (1:1)
Ne 20.07. 15:00 Falkenbergs - AIK Stockholm 4:1 (1:0)
Ne 20.07. 15:00 Göteborg - Mjällby 3:1 (1:0)
Ne 20.07. 17:30 Atvidaberg - Brommapojkarna 3:2 (2:0)
Ne 20.07. 17:30 Norrköping - Elfsborg 4:2 (2:1)
Ne 20.07. 17:30 Örebro - Helsingborg 1:1 (0:1)
Po 21.07. 19:05 Djurgården - Häcken 1:2 (0:2)

30.kolo

So 26.07. 16:00 Malmö - Kalmar 3:1 (0:1)
So 26.07. 18:00 Halmstad - Gefle 3:2 (0:0)
Ne 27.07. 15:00 Mjällby - Göteborg 3:0 (1:0)
Ne 27.07. 15:00 Brommapojkarna - Atvidaberg 2:2 (2:1)
Ne 27.07. 17:30 Elfsborg - Norrköping 3:0 (1:0)
Ne 27.07. 17:30 Helsingborg - Örebro 1:1 (1:0)
Po 28.07. 19:00 AIK Stockholm - Falkenbergs 3:0 (1:0)
Po 28.07. 19:05 Häcken - Djurgården 2:1 (2:1)

16.kolo

So 02.08. 16:00 Örebro - Halmstad 1:2 (1:0)
So 02.08. 16:00 Falkenbergs - Malmö 2:5 (1:2)
So 02.08. 16:00 Norrköping - Häcken 0:0 (0:0)
Ne 03.08. 15:00 Kalmar - Brommapojkarna 1:1 (1:0)
Ne 03.08. 17:30 Elfsborg - Atvidaberg 1:0 (1:0)
Po 04.08. 19:00 Djurgården - Helsingborg 2:2 (1:1)
Po 04.08. 19:00 Gefle - Mjällby 1:0 (0:0)
Po 04.08. 19:05 Göteborg - AIK Stockholm 0:2 (0:1)

17.kolo

So 09.08. 16:00 Atvidaberg - Kalmar 3:1 (1:0)
So 09.08. 16:00 Mjällby - Örebro 0:1 (0:0)
Ne 10.08. 15:00 Halmstad - Djurgården 2:1 (2:1)
Ne 10.08. 15:00 Helsingborg - Norrköping 0:0 (0:0)
Ne 10.08. 17:30 Brommapojkarna - Falkenbergs 2:3 (1:1)
Ne 10.08. 17:30 AIK Stockholm - Gefle 3:1 (0:0)
Ne 10.08. 17:30 Malmö - Göteborg 2:2 (1:0)
Po 11.08. 19:05 Häcken - Elfsborg 0:2 (0:2)

19.kolo

St 13.08. 19:00 Malmö - Örebro 3:2 (0:2)
St 13.08. 19:00 Brommapojkarna - Gefle 1:2 (1:1)
St 13.08. 19:00 Atvidaberg - Göteborg 1:1 (1:0)
St 13.08. 19:05 AIK Stockholm - Djurgården 1:1 (0:0)
Čt 14.08. 19:00 Halmstad - Häcken 1:4 (0:2)
Čt 14.08. 19:00 Mjällby - Norrköping 3:1 (3:0)
Čt 14.08. 19:00 Kalmar - Falkenbergs 3:1 (1:1)
Čt 14.08. 19:05 Helsingborg - Elfsborg 4:1 (2:0)

18.kolo

So 16.08. 16:00 Gefle - Malmö 0:0 (0:0)
Ne 17.08. 15:00 Falkenbergs - Atvidaberg 3:0 (2:0)
Ne 17.08. 15:00 Örebro - AIK Stockholm 4:2 (3:1)
Ne 17.08. 17:30 Göteborg - Brommapojkarna 3:0 (1:0)
Ne 17.08. 17:30 Elfsborg - Kalmar 2:0 (1:0)
Po 18.08. 19:00 Djurgården - Mjällby 4:0 (2:0)
Po 18.08. 19:00 Norrköping - Halmstad 1:2 (0:1)
Po 18.08. 20:00 Häcken - Helsingborg 1:1 (0:1)

21.kolo

22.08. 19:00 Mjällby - Helsingborg 1:2 (1:1)
So 23.08. 16:00 Malmö - Norrköping 3:0 (0:0)
Ne 24.08. 15:00 Falkenbergs - Göteborg 1:2 (0:1)
Ne 24.08. 17:30 AIK Stockholm - Häcken 1:0 (1:0)
Ne 24.08. 17:30 Halmstad - Elfsborg 1:1 (0:1)
Po 25.08. 19:00 Atvidaberg - Örebro 1:2 (1:2)
Po 25.08. 19:00 Brommapojkarna - Djurgården 0:4 (0:1)
Po 25.08. 19:00 Kalmar - Gefle 2:1 (0:0)

20.kolo

29.08. 19:00 Helsingborg - Halmstad 1:4 (1:2)
29.08. 19:00 Örebro - Brommapojkarna 3:1 (1:0)
So 30.08. 15:00 Norrköping - AIK Stockholm 2:4 (0:1)
So 30.08. 16:00 Häcken - Mjällby 1:1 (0:1)
So 30.08. 16:00 Gefle - Atvidaberg 0:1 (0:0)
Ne 31.08. 15:00 Göteborg - Kalmar 2:0 (1:0)
Ne 31.08. 17:30 Djurgården - Malmö 2:0 (2:0)
Ne 31.08. 17:30 Elfsborg - Falkenbergs 1:0 (0:0)

22.kolo

So 13.09. 13:00 Häcken - Malmö 3:3 (3:1)
Ne 14.09. 15:00 Halmstad - Mjällby 1:2 (1:2)
Ne 14.09. 15:00 Gefle - Falkenbergs 3:1 (0:1)
Ne 14.09. 17:30 Djurgården - Atvidaberg 0:1 (0:1)
Ne 14.09. 17:30 Elfsborg - Göteborg 0:0 (0:0)
Po 15.09. 19:00 Norrköping - Brommapojkarna 3:1 (2:0)
Po 15.09. 19:00 Örebro - Kalmar 2:0 (0:0)
Po 15.09. 19:00 Helsingborg - AIK Stockholm 3:1 (3:0)

23.kolo

19.09. 19:00 Göteborg - Gefle 4:0 (3:0)
So 20.09. 16:00 Brommapojkarna - Häcken 1:5 (1:1)
So 20.09. 16:00 Falkenbergs - Örebro 1:3 (0:1)
Ne 21.09. 15:00 Kalmar - Djurgården 0:4 (0:1)
Ne 21.09. 15:00 Mjällby - Elfsborg 1:0 (1:0)
Ne 21.09. 15:00 AIK Stockholm - Halmstad 0:1 (0:1)
Ne 21.09. 17:30 Malmö - Helsingborg 1:1 (0:0)
Po 22.09. 19:00 Atvidaberg - Norrköping 2:2 (2:1)

24.kolo

St 24.09. 19:00 Mjällby - AIK Stockholm 1:0 (0:0)
St 24.09. 19:00 Elfsborg - Gefle 1:0 (0:0)
St 24.09. 19:00 Örebro - Göteborg 3:4 (2:2)
St 24.09. 19:00 Helsingborg - Brommapojkarna 3:1 (1:1)
St 24.09. 19:00 Halmstad - Malmö 0:1 (0:1)
St 24.09. 19:00 Djurgården - Falkenbergs 1:0 (0:0)
Čt 25.09. 19:00 Norrköping - Kalmar 0:0 (0:0)
Čt 25.09. 19:00 Häcken - Atvidaberg 0:2 (0:2)

25.kolo

So 27.09. 13:00 Malmö - Mjällby 4:1 (1:1)
Ne 28.09. 15:00 Kalmar - Häcken 2:3 (1:2)
Ne 28.09. 17:30 Elfsborg - AIK Stockholm 1:1 (0:0)
Ne 28.09. 17:30 Falkenbergs - Norrköping 4:2 (2:0)
Po 29.09. 19:00 Brommapojkarna - Halmstad 0:3 (0:3)
Po 29.09. 19:00 Gefle - Örebro 1:2 (1:0)
Po 29.09. 19:00 Atvidaberg - Helsingborg 1:2 (1:1)
Po 29.09. 19:00 Göteborg - Djurgården 2:1 (1:0)

26.kolo

03.10. 19:00 Helsingborg - Kalmar 4:1 (2:1)
So 04.10. 16:00 Mjällby - Brommapojkarna 0:1 (0:0)
So 04.10. 16:00 Djurgården - Gefle 1:2 (0:1)
Ne 05.10. 15:00 Halmstad - Atvidaberg 1:3 (1:2)
Ne 05.10. 15:00 Örebro - Elfsborg 5:1 (2:0)
Ne 05.10. 15:00 Norrköping - Göteborg 3:0 (2:0)
Ne 05.10. 17:30 Häcken - Falkenbergs 1:2 (0:2)
Ne 05.10. 17:30 AIK Stockholm - Malmö 2:3 (0:1)

27.kolo

So 18.10. 13:00 Malmö - Elfsborg 1:2 (1:0)
So 18.10. 16:00 Kalmar - Halmstad 1:3 (0:1)
So 18.10. 16:00 Atvidaberg - Mjällby 2:1 (2:1)
Ne 19.10. 15:00 Göteborg - Häcken 3:2 (0:1)
Ne 19.10. 17:30 Brommapojkarna - AIK Stockholm 0:4 (0:1)
Ne 19.10. 17:30 Gefle - Norrköping 1:2 (0:2)
Po 20.10. 19:00 Djurgården - Örebro 0:3 (0:1)
Po 20.10. 19:00 Falkenbergs - Helsingborg 2:0 (1:0)

28.kolo

So 25.10. 16:00 Häcken - Gefle 3:1 (2:0)
Ne 26.10. 15:00 Norrköping - Örebro 2:0 (1:0)
Ne 26.10. 15:00 AIK Stockholm - Atvidaberg 4:1 (3:0)
Ne 26.10. 17:30 Halmstad - Falkenbergs 4:0 (2:0)
Ne 26.10. 17:30 Elfsborg - Djurgården 0:1 (0:0)
Po 27.10. 19:00 Mjällby - Kalmar 0:2 (0:2)
Po 27.10. 19:00 Malmö - Brommapojkarna 2:0 (1:0)
Po 27.10. 19:00 Helsingborg - Göteborg 0:3 (0:2)

29.kolo

So 01.11. 13:00 Kalmar - AIK Stockholm 1:1 (0:1)
So 01.11. 13:00 Falkenbergs - Mjällby 1:1 (1:0)
So 01.11. 13:00 Atvidaberg - Malmö 2:1 (1:1)
So 01.11. 13:00 Brommapojkarna - Elfsborg 0:1 (0:0)
So 01.11. 13:00 Göteborg - Halmstad 5:1 (1:0)
So 01.11. 13:00 Gefle - Helsingborg 2:1 (1:1)
So 01.11. 13:00 Örebro - Häcken 5:2 (3:1)
So 01.11. 13:00 Djurgården - Norrköping 1:1 (0:1)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 18 8 4 59:31 62
2. 30 15 11 4 58:34 56
3. 30 15 7 8 59:42 52
4. 30 15 7 8 40:31 52
5. 30 13 7 10 58:45 46
6. 30 13 7 10 54:44 46
7. 30 11 10 9 47:33 43
8. 30 12 7 11 39:46 43
9. 30 10 9 11 41:44 39
10. 30 11 6 13 44:50 39
11. 30 10 9 11 36:45 39
12. 30 9 9 12 39:50 36
13. 30 9 6 15 37:49 33
14. 30 8 8 14 34:42 32
15. 30 8 5 17 29:47 29
16. 30 2 6 22 28:69 12

Nejčtenější ze sportu