Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8288
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Liberecký kraj

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1337
    Týden:
    35
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 29.08. 11:15 Rapid Liberec - Doubí 7:2 (3:2)
    So 29.08. 11:15 Loko ČL - Semily 0:14 (0:8)
    So 29.08. 11:15 Studenec - FA Jablonec n/N. 16:3 (11:2)
    Ne 30.08. 11:15 Hrádek - Stráž p.R. 6:2 (1:1)
    Ne 30.08. 11:15 Železný Brod - Nový Bor 16:4 (7:2)
    Po 31.08. 18:15 Turnov - FC Liberec-mládež 1:9 (1:4)
    So 14.11. 11:15 Česká Lípa - Velké Hamry výsledek

    3.kolo

    So 05.09. 11:15 Jilemnice - Studenec 2:4 (2:2)
    So 05.09. 11:15 Stráž p.R. - Železný Brod 3:5 (3:2)
    So 05.09. 11:15 Velké Hamry - Hrádek 1:7 (1:3)
    So 05.09. 11:15 Semily - Česká Lípa 5:3 (3:0)
    So 05.09. 11:15 Rapid Liberec - Loko ČL 6:4 (2:1)
    Ne 06.09. 11:15 FA Jablonec n/N. - Doubí 3:14 (1:6)
    Ne 06.09. 11:15 Nový Bor - Turnov 4:3 (4:2)

    13.kolo

    St 09.09. 18:45 Velké Hamry - Doubí 4:3 (2:1)
    St 09.09. 18:45 Semily - Stráž p.R. 4:2 (1:1)
    St 09.09. 18:45 Rapid Liberec - Nový Bor 6:1 (1:1)
    St 09.09. 18:45 Loko ČL - FC Liberec-mládež 3:15 (2:11)
    St 09.09. 18:45 Česká Lípa - Jilemnice 8:0 (4:0)
    St 09.09. 18:45 Hrádek - FA Jablonec n/N. 23:0 (10:0)
    St 09.09. 18:45 Železný Brod - Studenec 12:0 (5:0)

    4.kolo

    So 12.09. 11:15 Loko ČL - Doubí 5:2 (1:2)
    So 12.09. 11:15 Hrádek - Semily 3:3 (3:2)
    So 12.09. 11:15 Železný Brod - Velké Hamry 12:1 (8:1)
    So 12.09. 11:15 Studenec - FC Liberec-mládež 1:25 (1:12)
    Ne 13.09. 11:15 Česká Lípa - Rapid Liberec 1:4 (1:2)
    Ne 13.09. 11:15 FA Jablonec n/N. - Jilemnice 4:3 (2:3)
    Ne 13.12. 11:15 Turnov - Stráž p.R. výsledek

    5.kolo

    So 19.09. 11:15 Jilemnice - Doubí 0:3 (0:2)
    So 19.09. 11:15 Velké Hamry - Turnov 1:5 (1:2)
    So 19.09. 11:15 Semily - Železný Brod 3:4 (1:2)
    So 19.09. 11:15 Rapid Liberec - Hrádek 8:1 (3:1)
    So 19.09. 11:15 Loko ČL - Česká Lípa 6:7 (4:1)
    Ne 20.09. 11:15 FC Liberec-mládež - FA Jablonec n/N. 24:1 (12:0)
    Ne 20.09. 11:15 Nový Bor - Studenec 5:1 (2:0)

    14.kolo

    St 23.09. 17:15 Jilemnice - Hrádek 3:1 (1:1)
    St 23.09. 17:45 Studenec - Turnov 3:9 (1:5)
    St 23.09. 17:45 FA Jablonec n/N. - Železný Brod 2:4 (1:3)
    St 23.09. 17:45 FC Liberec-mládež - Česká Lípa 3:0 (1:0)
    St 23.09. 17:45 Nový Bor - Loko ČL 2:3 (2:1)
    St 23.09. 17:45 Stráž p.R. - Rapid Liberec 2:7 (0:4)
    St 23.09. 17:45 Velké Hamry - Semily 0:13 (0:6)

    6.kolo

    So 26.09. 11:15 Hrádek - Loko ČL 14:6 (8:2)
    So 26.09. 11:15 Studenec - Stráž p.R. 3:4 (2:1)
    So 26.09. 11:15 Jilemnice - FC Liberec-mládež 0:9 (0:4)
    Ne 27.09. 11:15 Železný Brod - Rapid Liberec 4:3 (2:3)
    Ne 27.09. 11:15 Turnov - Semily výsledek
    Ne 27.09. 15:45 Česká Lípa - Doubí 6:1 (2:0)
    Ne 15.11. 15:45 FA Jablonec n/N. - Nový Bor výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 11:15 Stráž p.R. - FA Jablonec n/N. 5:2 (1:1)
    So 03.10. 11:15 Velké Hamry - Studenec 3:4 (1:1)
    So 03.10. 11:15 Rapid Liberec - Turnov 5:1 (3:1)
    So 03.10. 11:15 Loko ČL - Železný Brod 3:4 (1:1)
    So 03.10. 11:15 Česká Lípa - Hrádek 7:1 (4:0)
    Ne 04.10. 11:15 FC Liberec-mládež - Doubí 15:2 (6:1)
    Ne 04.10. 11:15 Nový Bor - Jilemnice 2:2 (2:0)

    15.kolo

    St 07.10. 17:45 Semily - Doubí 3:0 (2:0)
    St 07.10. 17:45 Rapid Liberec - Velké Hamry 11:5 (3:1)
    St 07.10. 17:45 Loko ČL - Stráž p.R. 5:2 (2:0)
    St 07.10. 17:45 Česká Lípa - Nový Bor 3:2 (0:1)
    St 07.10. 17:45 Hrádek - FC Liberec-mládež 3:13 (1:6)
    St 07.10. 17:45 Železný Brod - Jilemnice 5:1 (2:1)
    St 07.10. 17:45 Turnov - FA Jablonec n/N. 6:1 (3:0)

    8.kolo

    So 10.10. 11:15 Doubí - Hrádek 4:1 (2:0)
    So 10.10. 11:15 Železný Brod - Česká Lípa 1:7 (1:2)
    So 10.10. 11:15 Studenec - Semily 0:12 (0:3)
    So 10.10. 11:15 Jilemnice - Stráž p.R. 5:5 (2:3)
    So 10.10. 11:15 FC Liberec-mládež - Nový Bor 8:1 (3:1)
    Ne 11.10. 11:15 Turnov - Loko ČL 9:5 (3:3)
    11.12. 11:15 FA Jablonec n/N. - Velké Hamry výsledek

    9.kolo

    So 17.10. 11:15 Nový Bor - Doubí výsledek
    So 17.10. 11:15 Stráž p.R. - FC Liberec-mládež výsledek
    So 17.10. 11:15 Velké Hamry - Jilemnice výsledek
    So 17.10. 11:15 Semily - FA Jablonec n/N. výsledek
    So 17.10. 11:15 Rapid Liberec - Studenec výsledek
    So 17.10. 11:15 Česká Lípa - Turnov výsledek
    So 17.10. 11:15 Hrádek - Železný Brod výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 11:15 Doubí - Železný Brod výsledek
    So 24.10. 11:15 Turnov - Hrádek výsledek
    So 24.10. 11:15 Studenec - Loko ČL výsledek
    So 24.10. 11:15 FA Jablonec n/N. - Rapid Liberec výsledek
    So 24.10. 11:15 Jilemnice - Semily výsledek
    So 24.10. 11:15 FC Liberec-mládež - Velké Hamry výsledek
    So 24.10. 11:15 Nový Bor - Stráž p.R. výsledek

    1.kolo

    St 28.10. 11:15 Studenec - Doubí výsledek
    St 28.10. 11:15 Jilemnice - Turnov výsledek
    St 28.10. 11:15 FC Liberec-mládež - Železný Brod výsledek
    St 28.10. 11:15 Nový Bor - Hrádek výsledek
    St 28.10. 11:15 Stráž p.R. - Česká Lípa výsledek
    St 28.10. 11:15 Velké Hamry - Loko ČL výsledek
    St 28.10. 11:15 Semily - Rapid Liberec výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 11:15 Stráž p.R. - Doubí výsledek
    So 31.10. 11:15 Velké Hamry - Nový Bor výsledek
    So 31.10. 11:15 Semily - FC Liberec-mládež výsledek
    So 31.10. 11:15 Rapid Liberec - Jilemnice výsledek
    So 31.10. 11:15 Loko ČL - FA Jablonec n/N. výsledek
    So 31.10. 11:15 Česká Lípa - Studenec výsledek
    So 31.10. 11:15 Železný Brod - Turnov výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 11:15 Doubí - Turnov výsledek
    So 07.11. 11:15 Studenec - Hrádek výsledek
    So 07.11. 11:15 FA Jablonec n/N. - Česká Lípa výsledek
    So 07.11. 11:15 Jilemnice - Loko ČL výsledek
    So 07.11. 11:15 FC Liberec-mládež - Rapid Liberec výsledek
    So 07.11. 11:15 Nový Bor - Semily výsledek
    So 07.11. 11:15 Stráž p.R. - Velké Hamry výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 121:12 27
    2. 10 9 0 1 67:27 27
    3. 9 8 0 1 57:21 24
    4. 8 6 1 1 57:12 19
    5. 9 6 0 3 42:23 18
    6. 10 4 1 5 60:47 13
    7. 7 4 0 3 34:28 12
    8. 9 3 0 6 31:44 9
    9. 10 3 0 7 40:75 9
    10. 9 3 0 6 32:75 9
    11. 8 2 1 5 25:37 7
    12. 8 2 1 5 21:42 7
    13. 9 1 2 6 16:41 5
    14. 7 1 0 6 15:55 3
    15. 8 1 0 7 16:95 3

    Nejčtenější ze sportu