Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8863
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    36739
    Týden:
    41
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 10:30 Doksy - Hřebeč 2:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Vonoklasy - Velká Dobrá 0:5 (0:2)
    So 23.08. 17:00 Jeneč - Unhošť 2:4 (1:3)
    So 23.08. 17:00 Hýskov - Zlonice 2:0 (1:0)
    Ne 24.08. 13:30 Tatran Rakovník B - Jedomělice 2:0 (1:0)
    Ne 24.08. 17:00 Braškov - Mšec 1:4 (0:4)
    Ne 24.08. 17:00 Mutějovice - Nižbor 1:4 (0:2)

    2.kolo

    So 30.08. 10:15 Velká Dobrá - Braškov 4:1 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Nižbor - Jeneč 6:2 (4:1)
    Ne 31.08. 13:30 Tatran Rakovník B - Vonoklasy 3:1 (2:0)
    Ne 31.08. 17:00 Jedomělice - Hřebeč 2:1 (1:1)
    Ne 31.08. 17:00 Zlonice - Doksy 2:1 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 Unhošť - Hýskov 4:0 (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Mšec - Mutějovice 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 06.09. 10:30 Doksy - Unhošť 1:0 (1:0)
    So 06.09. 13:30 Hřebeč - Zlonice 3:3 (3:1)
    So 06.09. 17:00 Vonoklasy - Jedomělice 1:3 (1:1)
    So 06.09. 17:00 Jeneč - Mšec 1:1 (0:0)
    So 06.09. 17:00 Hýskov - Nižbor 2:1 (0:1)
    Ne 07.09. 17:00 Braškov - Tatran Rakovník B 3:2 (1:2)
    Ne 07.09. 17:00 Mutějovice - Velká Dobrá 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 13.09. 10:15 Velká Dobrá - Jeneč 5:2 (3:0)
    So 13.09. 17:00 Nižbor - Doksy 0:0 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Vonoklasy - Braškov 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 13:30 Tatran Rakovník B - Mutějovice 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Jedomělice - Zlonice 2:3 (1:1)
    Ne 14.09. 17:00 Unhošť - Hřebeč 1:1 (0:1)
    Ne 14.09. 17:00 Mšec - Hýskov 5:2 (3:1)

    5.kolo

    So 20.09. 10:30 Doksy - Mšec 4:1 (3:1)
    So 20.09. 13:30 Hřebeč - Nižbor 0:3 (0:2)
    So 20.09. 16:30 Jeneč - Tatran Rakovník B 1:1 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Hýskov - Velká Dobrá 0:1 (0:0)
    Ne 21.09. 16:30 Braškov - Jedomělice 2:2 (0:2)
    Ne 21.09. 16:30 Mutějovice - Vonoklasy 4:2 (3:0)
    Ne 21.09. 16:30 Zlonice - Unhošť 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 27.09. 10:15 Velká Dobrá - Doksy 0:1 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Nižbor - Zlonice 1:1 (1:1)
    So 27.09. 16:30 Vonoklasy - Jeneč 0:0 (0:0)
    Ne 28.09. 13:30 Tatran Rakovník B - Hýskov 1:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Jedomělice - Unhošť 3:1 (1:0)
    Ne 28.09. 16:30 Mšec - Hřebeč 0:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:30 Braškov - Mutějovice 1:5 (0:3)

    7.kolo

    So 04.10. 10:30 Doksy - Tatran Rakovník B 2:1 (1:0)
    So 04.10. 13:30 Hřebeč - Velká Dobrá 1:0 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Jeneč - Braškov 4:1 (2:1)
    So 04.10. 16:00 Hýskov - Vonoklasy 6:1 (3:1)
    Ne 05.10. 16:00 Mutějovice - Jedomělice 0:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Zlonice - Mšec 2:2 (2:2)
    Ne 05.10. 16:00 Unhošť - Nižbor 0:1 (0:1)

    8.kolo

    So 11.10. 10:15 Velká Dobrá - Zlonice 4:2 (2:2)
    So 11.10. 16:00 Vonoklasy - Doksy 1:8 (0:5)
    Ne 12.10. 13:30 Tatran Rakovník B - Hřebeč 0:3 (0:3)
    Ne 12.10. 16:00 Jedomělice - Nižbor 5:1 (3:1)
    Ne 12.10. 16:00 Mšec - Unhošť 0:2 (0:1)
    Ne 12.10. 16:00 Braškov - Hýskov 4:4 (3:1)
    Ne 12.10. 16:00 Mutějovice - Jeneč 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 18.10. 10:30 Doksy - Braškov 7:0 (3:0)
    So 18.10. 15:30 Jeneč - Jedomělice 0:2 (0:1)
    So 18.10. 15:30 Hýskov - Mutějovice 4:3 (3:2)
    So 18.10. 15:30 Nižbor - Mšec 3:0 (1:0)
    Ne 19.10. 10:15 Hřebeč - Vonoklasy 6:2 (3:0)
    Ne 19.10. 15:30 Zlonice - Tatran Rakovník B 0:1 (0:0)
    Ne 19.10. 15:30 Unhošť - Velká Dobrá 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 25.10. 10:15 Velká Dobrá - Nižbor 1:2 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Vonoklasy - Zlonice 0:3 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Braškov - Hřebeč 2:5 (0:2)
    So 25.10. 14:30 Jeneč - Hýskov 1:2 (0:2)
    Ne 26.10. 13:30 Tatran Rakovník B - Unhošť 0:1 (0:1)
    Ne 26.10. 14:30 Jedomělice - Mšec 5:2 (3:0)
    Ne 26.10. 14:30 Mutějovice - Doksy 1:2 (1:2)

    11.kolo

    So 01.11. 10:30 Doksy - Jeneč 2:1 (0:0)
    So 01.11. 13:30 Hřebeč - Mutějovice 3:0 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Hýskov - Jedomělice 4:1 (3:1)
    So 01.11. 14:00 Nižbor - Tatran Rakovník B 2:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Zlonice - Braškov 0:4 (0:3)
    Ne 02.11. 14:00 Unhošť - Vonoklasy 5:2 (4:2)
    Ne 02.11. 14:00 Mšec - Velká Dobrá 3:0 (3:0)

    12.kolo

    So 08.11. 14:00 Vonoklasy - Nižbor 2:4 (1:2)
    So 08.11. 14:00 Jeneč - Hřebeč 0:2 (0:1)
    So 08.11. 14:00 Hýskov - Doksy 1:0 (0:0)
    Ne 09.11. 13:30 Tatran Rakovník B - Mšec 2:0 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Jedomělice - Velká Dobrá 2:0 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Braškov - Unhošť 4:1 (1:1)
    Ne 09.11. 14:00 Mutějovice - Zlonice 2:4 (1:3)

    13.kolo

    So 15.11. 10:15 Velká Dobrá - Tatran Rakovník B 3:0 (1:0)
    So 15.11. 10:30 Doksy - Jedomělice 4:1 (3:0)
    So 15.11. 13:30 Hřebeč - Hýskov 3:3 (1:1)
    So 15.11. 13:30 Nižbor - Braškov 5:1 (3:1)
    Ne 16.11. 13:30 Zlonice - Jeneč 2:1 (1:1)
    Ne 16.11. 13:30 Unhošť - Mutějovice 2:4 (1:1)
    Ne 16.11. 13:30 Mšec - Vonoklasy 3:1 (2:0)

    14.kolo

    So 21.03. 10:30 Velká Dobrá - Vonoklasy 4:0 (1:0)
    So 21.03. 13:30 Hřebeč - Doksy 0:0 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Nižbor - Mutějovice 1:1 (0:1)
    Ne 22.03. 15:00 Jedomělice - Tatran Rakovník B 7:0 (4:0)
    Ne 22.03. 15:00 Mšec - Braškov 5:1 (2:1)
    Ne 22.03. 15:00 Unhošť - Jeneč 1:3 (0:1)
    Ne 22.03. 15:00 Zlonice - Hýskov 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 28.03. 10:30 Doksy - Zlonice 5:0 (2:0)
    So 28.03. 13:30 Hřebeč - Jedomělice 2:4 (1:2)
    So 28.03. 15:00 Hýskov - Unhošť 5:1 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Jeneč - Nižbor 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Vonoklasy - Tatran Rakovník B 4:2 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Mutějovice - Mšec 0:5 (0:4)
    Ne 29.03. 15:00 Braškov - Velká Dobrá 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 04.04. 16:30 Velká Dobrá - Mutějovice 3:0 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Nižbor - Hýskov 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 13:30 Tatran Rakovník B - Braškov 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 Jedomělice - Vonoklasy 2:0 (2:0)
    Ne 05.04. 16:30 Mšec - Jeneč 4:1 (1:0)
    Ne 05.04. 16:30 Unhošť - Doksy 0:1 (0:1)
    Ne 05.04. 16:30 Zlonice - Hřebeč 1:1 (1:1)

    17.kolo

    So 11.04. 10:15 Hřebeč - Unhošť 3:0 (0:0)
    So 11.04. 10:30 Doksy - Nižbor 3:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Hýskov - Mšec 4:0 (2:0)
    So 11.04. 16:30 Jeneč - Velká Dobrá 0:2 (0:1)
    Ne 12.04. 16:30 Zlonice - Jedomělice 1:2 (1:0)
    Ne 12.04. 16:30 Mutějovice - Tatran Rakovník B 2:0 (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Braškov - Vonoklasy 4:2 (0:1)

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 Vonoklasy - Mutějovice 0:2 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Velká Dobrá - Hýskov 1:1 (1:1)
    So 18.04. 17:00 Nižbor - Hřebeč 1:5 (0:3)
    Ne 19.04. 13:30 Tatran Rakovník B - Jeneč 1:0 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Jedomělice - Braškov 2:4 (1:2)
    Ne 19.04. 17:00 Mšec - Doksy 1:1 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Unhošť - Zlonice 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 25.04. 10:15 Hřebeč - Mšec 5:0 (1:0)
    So 25.04. 10:30 Doksy - Velká Dobrá 2:1 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Hýskov - Tatran Rakovník B 4:0 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Jeneč - Vonoklasy 1:2 (0:2)
    Ne 26.04. 17:00 Unhošť - Jedomělice 2:0 (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Zlonice - Nižbor 4:2 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Mutějovice - Braškov 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 02.05. 10:15 Velká Dobrá - Hřebeč 4:1 (3:0)
    So 02.05. 17:00 Vonoklasy - Hýskov 3:2 (1:2)
    So 02.05. 17:00 Nižbor - Unhošť 0:2 (0:1)
    Ne 03.05. 13:30 Tatran Rakovník B - Doksy 2:1 (1:1)
    Ne 03.05. 17:00 Jedomělice - Mutějovice 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Braškov - Jeneč 4:0 (2:0)
    Ne 03.05. 17:00 Mšec - Zlonice 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 09.05. 10:15 Hřebeč - Tatran Rakovník B 2:1 (2:0)
    So 09.05. 10:30 Doksy - Vonoklasy 3:2 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Nižbor - Jedomělice 1:1 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Hýskov - Braškov 2:1 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Jeneč - Mutějovice 1:4 (1:3)
    Ne 10.05. 17:00 Unhošť - Mšec 3:0 (2:0)
    Ne 10.05. 17:00 Zlonice - Velká Dobrá 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 16.05. 10:15 Velká Dobrá - Unhošť 2:1 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Vonoklasy - Hřebeč 3:1 (3:1)
    Ne 17.05. 13:30 Tatran Rakovník B - Zlonice 2:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Jedomělice - Jeneč 6:0 (4:0)
    Ne 17.05. 17:00 Mutějovice - Hýskov 4:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Braškov - Doksy 1:2 (0:0)
    Ne 17.05. 17:00 Mšec - Nižbor 8:0 (7:0)

    23.kolo

    So 23.05. 10:15 Hřebeč - Braškov 0:3 (0:0)
    So 23.05. 10:30 Doksy - Mutějovice 4:1 (3:1)
    So 23.05. 17:00 Nižbor - Velká Dobrá 2:2 (2:1)
    So 23.05. 17:00 Hýskov - Jeneč 5:0 (4:0)
    Ne 24.05. 17:00 Mšec - Jedomělice 1:3 (1:1)
    Ne 24.05. 17:00 Unhošť - Tatran Rakovník B 4:1 (2:1)
    Ne 24.05. 17:00 Zlonice - Vonoklasy 4:1 (3:0)

    24.kolo

    So 30.05. 10:30 Velká Dobrá - Mšec 3:3 (2:2)
    So 30.05. 17:00 Jeneč - Doksy 0:1 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Vonoklasy - Unhošť 1:1 (1:1)
    Ne 31.05. 13:30 Tatran Rakovník B - Nižbor 4:3 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Jedomělice - Hýskov 3:0 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Mutějovice - Hřebeč 2:0 (0:0)
    Ne 31.05. 17:00 Braškov - Zlonice 5:1 (2:1)

    25.kolo

    So 06.06. 10:30 Velká Dobrá - Jedomělice 3:2 (0:1)
    So 06.06. 10:30 Doksy - Hýskov 1:1 (1:1)
    So 06.06. 13:30 Hřebeč - Jeneč 2:2 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Nižbor - Vonoklasy 2:2 (1:1)
    Ne 07.06. 17:00 Mšec - Tatran Rakovník B 7:1 (4:1)
    Ne 07.06. 17:00 Unhošť - Braškov 0:6 (0:2)
    Ne 07.06. 17:00 Zlonice - Mutějovice 4:0 (1:0)

    26.kolo

    Čt 11.06. 18:30 Tatran Rakovník B - Velká Dobrá 3:0 (1:0)
    So 13.06. 10:30 Mutějovice - Unhošť 3:2 (1:1)
    So 13.06. 13:30 Braškov - Nižbor 3:1 (1:1)
    So 13.06. 14:00 Hýskov - Hřebeč 5:2 (2:1)
    So 13.06. 17:00 Jedomělice - Doksy 5:1 (3:1)
    So 13.06. 17:00 Jeneč - Zlonice 1:3 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Vonoklasy - Mšec 5:5 (2:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 59:23 58
    2. 26 16 3 7 67:36 51
    3. 26 15 5 6 63:42 50
    4. 26 13 5 8 51:33 44
    5. 26 11 6 9 54:44 39
    6. 26 12 2 12 42:43 38
    7. 26 11 5 10 59:60 38
    8. 26 10 5 11 62:55 35
    9. 26 10 5 11 43:46 35
    10. 26 9 7 10 47:53 34
    11. 26 10 4 12 42:48 34
    12. 26 9 2 15 31:53 29
    13. 26 4 4 18 38:84 16
    14. 26 3 5 18 25:63 14

    Nejčtenější ze sportu