Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8967
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Plzeň-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2955
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 20.08. 17:00 Lhota - Kasejovice 0:5 (0:2)
    So 23.08. 10:00 Bolevec - Zruč 0:10 (0:5)
    So 23.08. 14:00 Střížovice - Křimice 1:2 np (1:1)
    Ne 24.08. 10:00 Dobřany - Chlumčany 1:4 (0:1)

    2.kolo

    So 30.08. 10:00 Chlumčany - Bolevec 9:1 (3:0)
    So 30.08. 14:00 Střížovice - Lhota 6:1 (2:0)
    Ne 31.08. 10:30 Kasejovice - Dobřany 8:2 (5:1)
    Ne 31.08. 12:30 Křimice - Losiná 4:0 (2:0)

    3.kolo

    St 03.09. 17:00 Lhota - Křimice 1:8 (0:4)
    So 06.09. 10:00 Bolevec - Kasejovice 0:17 (0:13)
    Ne 07.09. 10:00 Dobřany - Střížovice 2:1 (1:0)
    Ne 07.09. 10:45 Losiná - Zruč 2:6 (1:3)

    4.kolo

    St 10.09. 17:00 Lhota - Dobřany 11:1 (7:0)
    So 13.09. 10:00 Chlumčany - Losiná 8:0 (5:0)
    So 13.09. 14:00 Střížovice - Bolevec 4:3 (2:1)
    Ne 14.09. 12:30 Křimice - Zruč 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 20.09. 10:00 Bolevec - Lhota 6:5 (1:2)
    So 20.09. 14:00 Zruč - Chlumčany 2:5 (2:3)
    Ne 21.09. 10:00 Dobřany - Křimice 2:3 (2:1)
    Ne 21.09. 10:45 Losiná - Kasejovice 2:4 (1:3)

    6.kolo

    So 27.09. 13:30 Střížovice - Losiná 2:1 (2:0)
    Ne 28.09. 10:00 Dobřany - Bolevec 3:2 (0:2)
    Ne 28.09. 10:30 Kasejovice - Zruč 4:0 (1:0)
    Ne 28.09. 12:30 Křimice - Chlumčany 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 04.10. 10:00 Bolevec - Křimice 2:9 (2:3)
    So 04.10. 10:00 Chlumčany - Kasejovice 1:2 np (1:1)
    So 04.10. 13:30 Zruč - Střížovice 2:3 np (2:2)
    Ne 05.10. 10:45 Losiná - Lhota 2:3 np (2:2)

    8.kolo

    St 08.10. 16:00 Lhota - Zruč 4:5 (0:1)
    So 11.10. 13:00 Střížovice - Chlumčany 0:2 (0:0)
    Ne 12.10. 10:00 Dobřany - Losiná 0:2 (0:0)
    Ne 12.10. 12:30 Křimice - Kasejovice 1:3 (0:2)

    9.kolo

    So 18.10. 10:00 Chlumčany - Lhota 4:0 (1:0)
    So 18.10. 13:00 Zruč - Dobřany 6:1 (1:1)
    Ne 19.10. 10:30 Kasejovice - Střížovice 5:0 (3:0)
    Ne 19.10. 10:45 Losiná - Bolevec 5:2 (2:2)

    10.kolo

    So 25.10. 00:00 Křimice - Střížovice 2:0 (1:0)
    So 25.10. 00:00 Kasejovice - Lhota 11:0 (6:0)
    So 25.10. 00:00 Chlumčany - Dobřany 0:2 (0:1)
    So 25.10. 00:00 Zruč - Bolevec 4:2 (0:2)

    11.kolo

    So 01.11. 00:00 Losiná - Křimice 2:4 (1:2)
    So 01.11. 00:00 Bolevec - Chlumčany 0:4 (0:2)
    So 01.11. 00:00 Dobřany - Kasejovice 2:1 np (1:1)
    So 01.11. 00:00 Lhota - Střížovice 5:1 (4:0)

    12.kolo

    So 08.11. 00:00 Křimice - Lhota 1:4 (1:1)
    So 08.11. 00:00 Střížovice - Dobřany 2:3 (2:3)
    So 08.11. 00:00 Kasejovice - Bolevec 9:2 (4:0)
    So 08.11. 00:00 Zruč - Losiná 6:0

    13.kolo

    So 15.11. 00:00 Zruč - Křimice 2:3 (2:2)
    So 15.11. 00:00 Losiná - Chlumčany 0:4 (0:3)
    So 15.11. 00:00 Bolevec - Střížovice 0:1 np (0:0)
    So 15.11. 00:00 Dobřany - Lhota 5:1 (5:0)

    14.kolo

    So 14.03. 10:00 Lhota - Bolevec 4:5 np (4:4)
    So 14.03. 10:00 Chlumčany - Zruč 0:1 np (0:0)
    Ne 15.03. 12:30 Křimice - Dobřany 8:2 (2:0)
    Čt 02.04. 16:30 Kasejovice - Losiná 6:1

    15.kolo

    So 21.03. 10:00 Chlumčany - Křimice 1:5 (1:1)
    So 21.03. 10:00 Bolevec - Dobřany 0:4 (0:4)
    So 21.03. 12:30 Zruč - Kasejovice 2:3 (2:1)
    Ne 22.03. 10:45 Losiná - Střížovice 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Křimice - Bolevec 8:0 (4:0)
    So 28.03. 00:00 Lhota - Losiná 4:3 np (3:3)
    So 28.03. 00:00 Střížovice - Zruč 2:1 (1:1)
    So 28.03. 00:00 Kasejovice - Chlumčany 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Kasejovice - Křimice 2:0 (1:0)
    So 04.04. 00:00 Chlumčany - Střížovice 3:1 (3:0)
    So 04.04. 00:00 Zruč - Lhota 7:0 (5:0)
    So 04.04. 00:00 Losiná - Dobřany 0:10 (0:5)

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Bolevec - Losiná 2:5 (1:2)
    So 11.04. 00:00 Dobřany - Zruč 1:0 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Lhota - Chlumčany 1:4 (1:3)
    So 11.04. 00:00 Střížovice - Kasejovice 1:6 (0:3)

    19.kolo

    So 18.04. 10:00 Střížovice - Křimice 1:2 (1:0)
    So 18.04. 10:00 Bolevec - Zruč 3:2 (2:0)
    Ne 19.04. 10:00 Dobřany - Chlumčany 4:1 (1:1)
    Ne 19.04. 10:30 Lhota - Kasejovice 2:5 (0:1)

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Křimice - Losiná 9:2 (4:0)
    So 25.04. 00:00 Chlumčany - Bolevec 0:1 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Kasejovice - Dobřany 1:2 (0:1)
    So 25.04. 00:00 Střížovice - Lhota 3:2 (2:0)

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Lhota - Křimice 3:7 (1:4)
    So 02.05. 00:00 Dobřany - Střížovice 3:2 (1:2)
    So 02.05. 00:00 Bolevec - Kasejovice 3:6 (1:3)
    So 02.05. 00:00 Losiná - Zruč 1:3 (0:3)

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Křimice - Zruč 7:3 (1:2)
    So 09.05. 00:00 Chlumčany - Losiná 1:0 (0:0)
    So 09.05. 00:00 Střížovice - Bolevec 4:2 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Lhota - Dobřany 2:3 (0:2)

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Dobřany - Křimice 2:3 (0:1)
    So 16.05. 00:00 Bolevec - Lhota 2:5 (1:1)
    So 16.05. 00:00 Losiná - Kasejovice 1:4 (1:2)
    So 16.05. 00:00 Zruč - Chlumčany 2:3 (2:2)

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Křimice - Chlumčany 1:3 (0:1)
    So 23.05. 00:00 Kasejovice - Zruč 5:0 (1:0)
    So 23.05. 00:00 Střížovice - Losiná 4:1 (0:0)
    So 23.05. 00:00 Dobřany - Bolevec 7:4 (2:2)

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Bolevec - Křimice 1:9 (1:4)
    So 30.05. 00:00 Losiná - Lhota 2:6 (1:6)
    So 30.05. 00:00 Zruč - Střížovice 5:0 (2:0)
    So 30.05. 00:00 Chlumčany - Kasejovice 1:7 (0:1)

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Křimice - Kasejovice 3:9 (2:5)
    So 06.06. 00:00 Střížovice - Chlumčany 1:2 np (1:1)
    So 06.06. 00:00 Lhota - Zruč 2:3 (1:0)
    So 06.06. 00:00 Dobřany - Losiná 13:0 (4:0)

    27.kolo

    So 13.06. 00:00 Losiná - Bolevec 3:0 (3:0)
    So 13.06. 00:00 Zruč - Dobřany 2:6 (2:1)
    So 13.06. 00:00 Chlumčany - Lhota 3:1 (1:1)
    So 13.06. 00:00 Kasejovice - Střížovice 12:1 (8:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 21 1 1 1 135:26 66
    2. 24 18 1 0 5 104:46 56
    3. 24 15 1 0 8 80:64 47
    4. 24 14 1 2 7 62:35 46
    5. 24 10 1 1 12 73:59 33
    6. 24 8 2 2 12 41:66 30
    7. 24 5 2 1 16 65:101 20
    8. 24 4 0 2 18 36:105 14
    9. 24 3 1 1 19 42:136 12

    Nejčtenější ze sportu