Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9055
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17804
    Týden:
    33
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 19:00 Málaga - Bilbao 1:0 (1:0)
    So 23.08. 21:00 FC Sevilla - Valencia 1:1 (1:0)
    So 23.08. 21:00 Granada - La Coruňa 2:1 (0:1)
    So 23.08. 23:00 Alméria - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 24.08. 19:00 Eibar - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    Ne 24.08. 21:00 FC Barcelona - Elche 3:0 (1:0)
    Ne 24.08. 21:00 Celta Vigo - Getafe 3:1 (1:0)
    Ne 24.08. 23:00 Levante - Villarreal 0:2 (0:0)
    Po 25.08. 20:00 Real Madrid - Córdoba 2:0 (1:0)
    Po 25.08. 22:00 Vallecano - Atlético Madrid 0:0 (0:0)

    2.kolo

    29.08. 20:00 Getafe - Alméria 1:0 (1:0)
    29.08. 22:00 Valencia - Málaga 3:0 (2:0)
    So 30.08. 19:00 Bilbao - Levante 6:0 (1:0)
    So 30.08. 19:00 Córdoba - Celta Vigo 1:1 (0:0)
    So 30.08. 21:00 Atlético Madrid - Eibar 6:1 (2:1)
    So 30.08. 23:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 1:2 (0:1)
    Ne 31.08. 19:00 Villarreal - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 31.08. 21:00 Real Sociedad - Real Madrid 4:2 (2:2)
    Ne 31.08. 21:00 La Coruňa - Vallecano 2:2 (1:1)
    Ne 31.08. 23:00 Elche - Granada 1:1 (0:0)

    3.kolo

    12.09. 21:00 Alméria - Córdoba 1:1 (1:1)
    So 13.09. 16:00 FC Barcelona - Bilbao 2:0 (0:0)
    So 13.09. 18:00 Málaga - Levante 0:0 (0:0)
    So 13.09. 20:00 Real Madrid - Atlético Madrid 1:2 (1:1)
    So 13.09. 22:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2:2 (1:0)
    Ne 14.09. 12:00 Vallecano - Elche 2:3 (1:1)
    Ne 14.09. 17:00 Valencia - Esp. Barcelona 3:1 (1:0)
    Ne 14.09. 19:00 FC Sevilla - Getafe 2:0 (0:0)
    Ne 14.09. 21:00 Granada - Villarreal 0:0 (0:0)
    Po 15.09. 20:45 Eibar - La Coruňa 0:1 (0:1)

    4.kolo

    19.09. 21:00 Elche - Eibar 0:2 (0:2)
    So 20.09. 16:00 La Coruňa - Real Madrid 2:8 (0:3)
    So 20.09. 18:00 Bilbao - Granada 0:1 (0:1)
    So 20.09. 20:00 Atlético Madrid - Celta Vigo 2:2 (2:1)
    So 20.09. 22:00 Esp. Barcelona - Málaga 2:2 (1:0)
    Ne 21.09. 12:00 Real Sociedad - Alméria 1:2 (0:1)
    Ne 21.09. 17:00 Villarreal - Vallecano 4:2 (1:2)
    Ne 21.09. 19:00 Córdoba - FC Sevilla 1:3 (0:1)
    Ne 21.09. 21:00 Levante - FC Barcelona 0:5 (0:2)
    Po 22.09. 20:45 Getafe - Valencia 0:3 (0:2)

    5.kolo

    Út 23.09. 20:00 Real Madrid - Elche 5:1 (3:1)
    Út 23.09. 22:00 Celta Vigo - La Coruňa 2:1 (1:0)
    St 24.09. 20:00 Vallecano - Bilbao 2:1 (1:1)
    St 24.09. 20:00 Alméria - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    St 24.09. 20:00 Eibar - Villarreal 1:1 (1:0)
    St 24.09. 22:00 Granada - Levante 0:1 (0:0)
    St 24.09. 22:00 Málaga - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    St 24.09. 22:00 FC Sevilla - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    Čt 25.09. 20:00 Esp. Barcelona - Getafe 2:0 (0:0)
    Čt 25.09. 22:00 Valencia - Córdoba 3:0 (2:0)

    6.kolo

    26.09. 21:00 Elche - Celta Vigo 0:1 (0:0)
    So 27.09. 16:00 Villarreal - Real Madrid 0:2 (0:2)
    So 27.09. 18:00 FC Barcelona - Granada 6:0 (3:0)
    So 27.09. 20:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 4:0 (2:0)
    So 27.09. 22:00 Bilbao - Eibar 0:0 (0:0)
    So 27.09. 22:00 Levante - Vallecano 0:2 (0:2)
    Ne 28.09. 12:00 Getafe - Málaga 1:0 (1:0)
    Ne 28.09. 17:00 La Coruňa - Alméria 0:1 (0:0)
    Ne 28.09. 19:00 Real Sociedad - Valencia 1:1 (1:1)
    Ne 28.09. 21:00 Córdoba - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)

    7.kolo

    03.10. 21:00 Getafe - Córdoba 1:1 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Valencia - Atlético Madrid 3:1 (3:1)
    So 04.10. 18:00 Vallecano - FC Barcelona 0:2 (0:2)
    So 04.10. 20:00 Eibar - Levante 3:3 (0:2)
    So 04.10. 22:00 Málaga - Granada 2:1 (0:1)
    So 04.10. 22:00 Alméria - Elche 2:2 (1:1)
    Ne 05.10. 12:00 FC Sevilla - La Coruňa 4:1 (2:1)
    Ne 05.10. 17:00 Celta Vigo - Villarreal 1:3 (1:2)
    Ne 05.10. 19:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 2:0 (1:0)
    Ne 05.10. 21:00 Real Madrid - Bilbao 5:0 (2:0)

    8.kolo

    17.10. 21:00 Granada - Vallecano 0:1 (0:0)
    So 18.10. 16:00 Levante - Real Madrid 0:5 (0:2)
    So 18.10. 18:00 Bilbao - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    So 18.10. 20:00 FC Barcelona - Eibar 3:0 (0:0)
    So 18.10. 22:00 Córdoba - Málaga 1:2 (0:2)
    Ne 19.10. 12:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 19.10. 17:00 La Coruňa - Valencia 3:0 (2:0)
    Ne 19.10. 19:00 Elche - FC Sevilla 0:2 (0:0)
    Ne 19.10. 21:00 Villarreal - Alméria 2:0 (1:0)
    Po 20.10. 20:45 Real Sociedad - Getafe 1:2 (0:0)

    9.kolo

    24.10. 21:00 Celta Vigo - Levante 3:0 (1:0)
    So 25.10. 16:00 Alméria - Bilbao 0:1 (0:0)
    So 25.10. 18:00 Real Madrid - FC Barcelona 3:1 (1:1)
    So 25.10. 20:00 Valencia - Elche 3:1 (2:0)
    So 25.10. 22:00 Eibar - Granada 1:1 (1:1)
    So 25.10. 22:00 Córdoba - Real Sociedad 1:1 (0:1)
    Ne 26.10. 12:00 Málaga - Vallecano 4:0 (3:0)
    Ne 26.10. 17:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 26.10. 19:00 FC Sevilla - Villarreal 2:1 (0:0)
    Ne 26.10. 21:00 Getafe - Atlético Madrid 0:1 (0:1)

    10.kolo

    31.10. 21:00 La Coruňa - Getafe 1:2 (0:1)
    So 01.11. 16:00 Granada - Real Madrid 0:4 (0:2)
    So 01.11. 18:00 Atlético Madrid - Córdoba 4:2 (1:0)
    So 01.11. 20:00 FC Barcelona - Celta Vigo 0:1 (0:0)
    So 01.11. 22:00 Real Sociedad - Málaga 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 12:00 Bilbao - FC Sevilla 1:0 (1:0)
    Ne 02.11. 17:00 Villarreal - Valencia 1:3 (0:1)
    Ne 02.11. 19:00 Levante - Alméria 2:1 (1:0)
    Ne 02.11. 21:00 Elche - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)
    Po 03.11. 20:45 Vallecano - Eibar 2:3 (0:1)

    11.kolo

    07.11. 20:45 Córdoba - La Coruňa 0:0 (0:0)
    So 08.11. 16:00 Alméria - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    So 08.11. 18:00 Getafe - Elche 0:0 (0:0)
    So 08.11. 20:00 Real Madrid - Vallecano 5:1 (2:1)
    So 08.11. 22:00 Málaga - Eibar 2:1 (0:1)
    So 08.11. 22:00 Celta Vigo - Granada 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 12:00 FC Sevilla - Levante 1:1 (1:0)
    Ne 09.11. 17:00 Esp. Barcelona - Villarreal 1:1 (0:1)
    Ne 09.11. 19:00 Valencia - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 21:00 Real Sociedad - Atlético Madrid 2:1 (1:1)

    12.kolo

    21.11. 20:45 Bilbao - Esp. Barcelona 3:1 (2:0)
    So 22.11. 16:00 Atlético Madrid - Málaga 3:1 (2:0)
    So 22.11. 18:00 Eibar - Real Madrid 0:4 (0:2)
    So 22.11. 20:00 FC Barcelona - FC Sevilla 5:1 (1:0)
    So 22.11. 22:00 La Coruňa - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 23.11. 12:00 Vallecano - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    Ne 23.11. 17:00 Levante - Valencia 2:1 (0:0)
    Ne 23.11. 19:00 Elche - Córdoba 2:2 (0:1)
    Ne 23.11. 21:00 Villarreal - Getafe 2:1 (2:0)
    Po 24.11. 20:45 Granada - Alméria 0:0 (0:0)

    13.kolo

    28.11. 20:45 Real Sociedad - Elche 3:0 (2:0)
    So 29.11. 16:00 Getafe - Bilbao 1:2 (0:1)
    So 29.11. 18:00 Esp. Barcelona - Levante 2:1 (2:1)
    So 29.11. 20:00 Málaga - Real Madrid 1:2 (0:1)
    So 29.11. 22:00 Celta Vigo - Eibar 0:1 (0:1)
    Ne 30.11. 12:00 Atlético Madrid - La Coruňa 2:0 (1:0)
    Ne 30.11. 17:00 FC Sevilla - Granada 5:1 (1:1)
    Ne 30.11. 19:00 Córdoba - Villarreal 0:2 (0:1)
    Ne 30.11. 21:00 Valencia - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Po 01.12. 20:45 Alméria - Vallecano 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 06.12. 16:00 Elche - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    So 06.12. 18:00 Bilbao - Córdoba 0:1 (0:1)
    So 06.12. 20:00 Real Madrid - Celta Vigo 3:0 (1:0)
    So 06.12. 22:00 La Coruňa - Málaga 0:1 (0:1)
    Ne 07.12. 12:00 Vallecano - FC Sevilla 0:1 (0:1)
    Ne 07.12. 17:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 5:1 (1:1)
    Ne 07.12. 19:00 Villarreal - Real Sociedad 4:0 (0:0)
    Ne 07.12. 21:00 Granada - Valencia 1:1 (0:0)
    Po 08.12. 17:00 Eibar - Alméria 5:2 (3:1)
    Po 08.12. 19:00 Levante - Getafe 1:1 (0:0)

    15.kolo

    12.12. 20:45 Alméria - Real Madrid 1:4 (1:2)
    So 13.12. 16:00 Getafe - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 13.12. 18:00 Valencia - Vallecano 3:0 (3:0)
    So 13.12. 20:00 Córdoba - Levante 0:0 (0:0)
    So 13.12. 22:00 Málaga - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    Ne 14.12. 12:00 Esp. Barcelona - Granada 2:1 (1:0)
    Ne 14.12. 17:00 FC Sevilla - Eibar 0:0 (0:0)
    Ne 14.12. 19:00 Atlético Madrid - Villarreal 0:1 (0:0)
    Ne 14.12. 21:00 Real Sociedad - Bilbao 1:1 (1:0)
    Po 15.12. 20:45 La Coruňa - Elche 1:0 (1:0)

    16.kolo

    19.12. 20:45 Celta Vigo - Alméria 0:1 (0:1)
    So 20.12. 16:00 FC Barcelona - Córdoba 5:0 (1:0)
    So 20.12. 18:00 Levante - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    So 20.12. 20:00 Eibar - Valencia 0:1 (0:1)
    So 20.12. 22:00 Vallecano - Esp. Barcelona 1:3 (1:1)
    Ne 21.12. 12:00 Villarreal - La Coruňa 3:0 (1:0)
    Ne 21.12. 17:00 Granada - Getafe 1:1 (1:0)
    Ne 21.12. 19:00 Elche - Málaga 1:2 (1:0)
    Ne 21.12. 21:00 Bilbao - Atlético Madrid 1:4 (1:0)
    St 04.02. 20:45 Real Madrid - FC Sevilla 2:1 (2:0)

    17.kolo

    So 03.01. 16:00 Atlético Madrid - Levante 3:1 (1:0)
    So 03.01. 18:00 FC Sevilla - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    So 03.01. 20:00 Elche - Villarreal 2:2 (2:2)
    So 03.01. 22:00 Málaga - Alméria 1:2 (0:1)
    So 03.01. 22:00 La Coruňa - Bilbao 1:0 (1:0)
    Ne 04.01. 12:00 Getafe - Vallecano 1:2 (1:1)
    Ne 04.01. 17:00 Valencia - Real Madrid 2:1 (0:1)
    Ne 04.01. 19:00 Esp. Barcelona - Eibar 1:2 (0:2)
    Ne 04.01. 21:00 Real Sociedad - FC Barcelona 1:0 (1:0)
    Po 05.01. 20:45 Córdoba - Granada 2:0 (2:0)

    18.kolo

    09.01. 20:45 Levante - La Coruňa 0:0 (0:0)
    So 10.01. 16:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 3:0 (2:0)
    So 10.01. 18:00 Málaga - Villarreal 1:1 (0:1)
    So 10.01. 20:00 Celta Vigo - Valencia 1:1 (0:1)
    So 10.01. 22:00 Eibar - Getafe 2:1 (1:0)
    Ne 11.01. 12:00 Alméria - FC Sevilla 0:2 (0:0)
    Ne 11.01. 17:00 Bilbao - Elche 1:2 (0:1)
    Ne 11.01. 19:00 Granada - Real Sociedad 1:1 (0:1)
    Ne 11.01. 21:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 3:1 (2:0)
    Po 12.01. 20:45 Vallecano - Córdoba 0:1 (0:1)

    19.kolo

    16.01. 20:45 Córdoba - Eibar 1:1 (1:0)
    So 17.01. 16:00 Real Sociedad - Vallecano 0:1 (0:0)
    So 17.01. 18:00 Valencia - Alméria 3:2 (2:2)
    So 17.01. 20:00 Villarreal - Bilbao 2:0 (1:0)
    So 17.01. 22:00 Esp. Barcelona - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    Ne 18.01. 12:00 Getafe - Real Madrid 0:3 (0:0)
    Ne 18.01. 17:00 Atlético Madrid - Granada 2:0 (1:0)
    Ne 18.01. 19:00 La Coruňa - FC Barcelona 0:4 (0:2)
    Ne 18.01. 21:00 Elche - Levante 1:0 (1:0)
    Ne 18.01. 21:00 FC Sevilla - Málaga 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 24.01. 16:00 Córdoba - Real Madrid 1:2 (1:1)
    So 24.01. 18:00 Elche - FC Barcelona 0:6 (0:1)
    So 24.01. 20:00 Atlético Madrid - Vallecano 3:1 (2:1)
    So 24.01. 22:00 Villarreal - Levante 1:0 (0:0)
    So 24.01. 22:00 Real Sociedad - Eibar 1:0 (0:0)
    Ne 25.01. 12:00 La Coruňa - Granada 2:2 (2:1)
    Ne 25.01. 17:00 Bilbao - Málaga 1:1 (0:0)
    Ne 25.01. 19:00 Esp. Barcelona - Alméria 3:0 (2:0)
    Ne 25.01. 21:00 Valencia - FC Sevilla 3:1 (2:1)
    Po 26.01. 20:45 Getafe - Celta Vigo 2:1 (1:1)

    21.kolo

    30.01. 21:00 Vallecano - La Coruňa 1:2 (1:1)
    So 31.01. 16:00 Real Madrid - Real Sociedad 4:1 (2:1)
    So 31.01. 18:00 Eibar - Atlético Madrid 1:3 (0:3)
    So 31.01. 20:00 Granada - Elche 1:0 (0:0)
    So 31.01. 22:00 Celta Vigo - Córdoba 1:0 (0:0)
    Ne 01.02. 12:00 Levante - Bilbao 0:2 (0:0)
    Ne 01.02. 17:00 Alméria - Getafe 1:0 (1:0)
    Ne 01.02. 19:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 3:2 (2:1)
    Ne 01.02. 21:00 FC Barcelona - Villarreal 3:2 (1:1)
    Po 02.02. 20:45 Málaga - Valencia 1:0 (1:0)

    22.kolo

    06.02. 20:45 La Coruňa - Eibar 2:0 (0:0)
    So 07.02. 16:00 Atlético Madrid - Real Madrid 4:0 (2:0)
    So 07.02. 18:00 Villarreal - Granada 2:0 (1:0)
    So 07.02. 20:00 Levante - Málaga 4:1 (2:1)
    So 07.02. 22:00 Real Sociedad - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    Ne 08.02. 12:00 Córdoba - Alméria 1:2 (1:0)
    Ne 08.02. 17:00 Getafe - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    Ne 08.02. 19:00 Esp. Barcelona - Valencia 1:2 (0:0)
    Ne 08.02. 21:00 Bilbao - FC Barcelona 2:5 (0:2)
    Po 09.02. 20:45 Elche - Vallecano 2:0 (1:0)

    23.kolo

    13.02. 20:45 Alméria - Real Sociedad 2:2 (2:1)
    So 14.02. 16:00 FC Sevilla - Córdoba 3:0 (2:0)
    So 14.02. 18:00 Real Madrid - La Coruňa 2:0 (1:0)
    So 14.02. 20:00 Granada - Bilbao 0:0 (0:0)
    So 14.02. 22:00 Málaga - Esp. Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 15.02. 12:00 Valencia - Getafe 1:0 (0:0)
    Ne 15.02. 17:00 FC Barcelona - Levante 5:0 (2:0)
    Ne 15.02. 19:00 Vallecano - Villarreal 2:0 (0:0)
    Ne 15.02. 21:00 Celta Vigo - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    Po 16.02. 20:45 Eibar - Elche 0:1 (0:0)

    24.kolo

    20.02. 20:45 Getafe - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)
    So 21.02. 16:00 FC Barcelona - Málaga 0:1 (0:1)
    So 21.02. 18:00 Córdoba - Valencia 1:2 (0:1)
    So 21.02. 20:00 Atlético Madrid - Alméria 3:0 (3:0)
    So 21.02. 22:00 La Coruňa - Celta Vigo 0:2 (0:0)
    Ne 22.02. 12:00 Real Sociedad - FC Sevilla 4:3 (1:1)
    Ne 22.02. 17:00 Bilbao - Vallecano 1:0 (0:0)
    Ne 22.02. 19:00 Villarreal - Eibar 1:0 (0:0)
    Ne 22.02. 21:00 Elche - Real Madrid 0:2 (0:0)
    Po 23.02. 20:45 Levante - Granada 2:1 (0:1)

    25.kolo

    27.02. 20:45 Esp. Barcelona - Córdoba 1:0 (1:0)
    So 28.02. 16:00 Granada - FC Barcelona 1:3 (0:1)
    So 28.02. 18:00 Vallecano - Levante 4:2 (4:1)
    So 28.02. 20:00 Alméria - La Coruňa 0:0 (0:0)
    So 28.02. 22:00 Málaga - Getafe 3:2 (1:0)
    Ne 01.03. 12:00 Valencia - Real Sociedad 2:0 (0:0)
    Ne 01.03. 17:00 Eibar - Bilbao 0:1 (0:1)
    Ne 01.03. 19:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 01.03. 21:00 Real Madrid - Villarreal 1:1 (0:0)
    Po 02.03. 20:45 Celta Vigo - Elche 1:1 (0:0)

    26.kolo

    06.03. 20:45 Levante - Eibar 2:1 (0:0)
    So 07.03. 16:00 La Coruňa - FC Sevilla 3:4 (1:1)
    So 07.03. 18:00 Bilbao - Real Madrid 1:0 (1:0)
    So 07.03. 20:00 Elche - Alméria 1:0 (1:0)
    So 07.03. 22:00 Granada - Málaga 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 12:00 FC Barcelona - Vallecano 6:1 (1:0)
    Ne 08.03. 17:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 19:00 Villarreal - Celta Vigo 4:1 (2:0)
    Ne 08.03. 21:00 Atlético Madrid - Valencia 1:1 (1:0)
    Po 09.03. 20:45 Córdoba - Getafe 1:2 (0:0)

    27.kolo

    13.03. 20:45 Valencia - La Coruňa 2:0 (0:0)
    So 14.03. 16:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    So 14.03. 18:00 Eibar - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 14.03. 20:00 Vallecano - Granada 3:1 (0:1)
    So 14.03. 22:00 Celta Vigo - Bilbao 1:2 (0:2)
    Ne 15.03. 12:00 Alméria - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Málaga - Córdoba 2:0 (0:0)
    Ne 15.03. 19:00 FC Sevilla - Elche 3:0 (2:0)
    Ne 15.03. 21:00 Real Madrid - Levante 2:0 (2:0)
    Po 16.03. 20:45 Getafe - Real Sociedad 0:1 (0:0)

    28.kolo

    20.03. 20:45 Elche - Valencia 0:4 (0:1)
    So 21.03. 16:00 Atlético Madrid - Getafe 2:0 (2:0)
    So 21.03. 18:00 Vallecano - Málaga 1:0 (1:0)
    So 21.03. 20:00 Levante - Celta Vigo 0:1 (0:0)
    So 21.03. 22:00 Granada - Eibar 0:0 (0:0)
    So 21.03. 22:00 Bilbao - Alméria 2:1 (2:0)
    Ne 22.03. 12:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 22.03. 17:00 Villarreal - FC Sevilla 0:2 (0:0)
    Ne 22.03. 19:00 Real Sociedad - Córdoba 3:1 (1:1)
    Ne 22.03. 21:00 FC Barcelona - Real Madrid 2:1 (1:1)

    29.kolo

    03.04. 20:45 Eibar - Vallecano 1:2 (1:2)
    So 04.04. 16:00 FC Sevilla - Bilbao 2:0 (2:0)
    So 04.04. 18:00 Córdoba - Atlético Madrid 0:2 (0:2)
    So 04.04. 20:00 Alméria - Levante 1:4 (0:2)
    So 04.04. 22:00 Málaga - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 12:00 Real Madrid - Granada 9:1 (4:0)
    Ne 05.04. 17:00 Valencia - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 19:00 Getafe - La Coruňa 2:1 (2:0)
    Ne 05.04. 21:00 Celta Vigo - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Po 06.04. 20:00 Esp. Barcelona - Elche 1:1 (1:0)

    30.kolo

    Út 07.04. 20:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 2:0 (2:0)
    Út 07.04. 22:00 Levante - FC Sevilla 1:2 (0:2)
    Út 07.04. 22:00 Eibar - Málaga 1:0 (0:0)
    St 08.04. 20:00 La Coruňa - Córdoba 1:1 (0:0)
    St 08.04. 20:00 FC Barcelona - Alméria 4:0 (1:0)
    St 08.04. 22:00 Granada - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    St 08.04. 22:00 Vallecano - Real Madrid 0:2 (0:0)
    Čt 09.04. 20:00 Bilbao - Valencia 1:1 (0:0)
    Čt 09.04. 22:00 Elche - Getafe 0:1 (0:0)
    Čt 09.04. 22:00 Villarreal - Esp. Barcelona 0:3 (0:1)

    31.kolo

    So 11.04. 16:00 Real Madrid - Eibar 3:0 (2:0)
    So 11.04. 18:00 Málaga - Atlético Madrid 2:2 (1:1)
    So 11.04. 20:00 FC Sevilla - FC Barcelona 2:2 (1:2)
    So 11.04. 22:00 Alméria - Granada 3:0 (1:0)
    So 11.04. 22:00 Celta Vigo - Vallecano 6:1 (4:1)
    Ne 12.04. 12:00 Getafe - Villarreal 1:1 (0:0)
    Ne 12.04. 17:00 Esp. Barcelona - Bilbao 1:0 (1:0)
    Ne 12.04. 19:00 Real Sociedad - La Coruňa 2:2 (1:1)
    Ne 12.04. 21:00 Córdoba - Elche 0:2 (0:1)
    Po 13.04. 20:30 Valencia - Levante 3:0 (2:0)

    32.kolo

    17.04. 20:45 Levante - Esp. Barcelona 2:2 (1:2)
    So 18.04. 16:00 FC Barcelona - Valencia 2:0 (1:0)
    So 18.04. 18:00 La Coruňa - Atlético Madrid 1:2 (0:2)
    So 18.04. 20:00 Real Madrid - Málaga 3:1 (1:0)
    So 18.04. 22:00 Bilbao - Getafe 4:0 (1:0)
    Ne 19.04. 12:00 Vallecano - Alméria 2:0 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Granada - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    Ne 19.04. 19:00 Villarreal - Córdoba 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 21:00 Eibar - Celta Vigo 0:1 (0:1)
    Po 20.04. 20:45 Elche - Real Sociedad 1:0 (1:0)

    33.kolo

    24.04. 20:45 Córdoba - Bilbao 0:1 (0:0)
    So 25.04. 16:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:2 (0:2)
    So 25.04. 18:00 Atlético Madrid - Elche 3:0 (0:0)
    So 25.04. 20:00 Getafe - Levante 0:1 (0:1)
    So 25.04. 22:00 Real Sociedad - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 12:00 Málaga - La Coruňa 1:1 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Alméria - Eibar 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 19:00 FC Sevilla - Vallecano 2:0 (2:0)
    Ne 26.04. 21:00 Celta Vigo - Real Madrid 2:4 (2:3)
    Po 27.04. 20:45 Valencia - Granada 4:0 (2:0)

    34.kolo

    Út 28.04. 20:00 FC Barcelona - Getafe 6:0 (5:0)
    Út 28.04. 22:00 Bilbao - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    Út 28.04. 22:00 Levante - Córdoba 1:0 (1:0)
    St 29.04. 20:00 Celta Vigo - Málaga 1:0 (0:0)
    St 29.04. 20:00 Real Madrid - Alméria 3:0 (1:0)
    St 29.04. 20:00 Eibar - FC Sevilla 1:3 (0:2)
    St 29.04. 22:00 Elche - La Coruňa 4:0 (2:0)
    St 29.04. 22:00 Villarreal - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Čt 30.04. 20:00 Vallecano - Valencia 1:1 (1:0)
    Čt 30.04. 22:00 Granada - Esp. Barcelona 1:2 (0:1)

    35.kolo

    01.05. 20:45 Real Sociedad - Levante 3:0 (1:0)
    So 02.05. 16:00 Córdoba - FC Barcelona 0:8 (0:2)
    So 02.05. 18:00 Atlético Madrid - Bilbao 0:0 (0:0)
    So 02.05. 20:00 FC Sevilla - Real Madrid 2:3 (1:2)
    So 02.05. 22:00 La Coruňa - Villarreal 1:1 (0:0)
    Ne 03.05. 12:00 Esp. Barcelona - Vallecano 1:1 (0:1)
    Ne 03.05. 17:00 Getafe - Granada 1:2 (1:1)
    Ne 03.05. 19:00 Valencia - Eibar 3:1 (1:0)
    Ne 03.05. 21:00 Málaga - Elche 3:2 (0:1)
    Po 04.05. 20:45 Alméria - Celta Vigo 2:2 (0:2)

    36.kolo

    08.05. 20:45 Eibar - Esp. Barcelona 0:2 (0:1)
    So 09.05. 16:00 Granada - Córdoba 2:0 (1:0)
    So 09.05. 18:00 FC Barcelona - Real Sociedad 2:0 (0:0)
    So 09.05. 20:00 Real Madrid - Valencia 2:2 (0:2)
    So 09.05. 22:00 Bilbao - La Coruňa 1:1 (1:0)
    Ne 10.05. 12:00 Levante - Atlético Madrid 2:2 (1:1)
    Ne 10.05. 17:00 Villarreal - Elche 1:0 (1:0)
    Ne 10.05. 19:00 Alméria - Málaga 1:2 (1:1)
    Ne 10.05. 21:00 Celta Vigo - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    Po 11.05. 20:45 Vallecano - Getafe 2:0 (1:0)

    37.kolo

    Ne 17.05. 19:00 Villarreal - Málaga 2:1 (0:0)
    Ne 17.05. 19:00 Valencia - Celta Vigo 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 19:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 1:4 (0:0)
    Ne 17.05. 19:00 Getafe - Eibar 1:1 (1:1)
    Ne 17.05. 19:00 Córdoba - Vallecano 1:2 (0:1)
    Ne 17.05. 19:00 Real Sociedad - Granada 0:3 (0:0)
    Ne 17.05. 19:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 17.05. 19:00 La Coruňa - Levante 2:0 (1:0)
    Ne 17.05. 19:00 Elche - Bilbao 2:3 (2:0)
    Ne 17.05. 19:00 FC Sevilla - Alméria 2:1 (0:1)

    38.kolo

    So 23.05. 16:30 Levante - Elche 0:0 (0:0)
    So 23.05. 18:30 Bilbao - Villarreal 4:0 (3:0)
    So 23.05. 18:30 Alméria - Valencia 2:3 (2:2)
    So 23.05. 18:30 Celta Vigo - Esp. Barcelona 3:2 (1:1)
    So 23.05. 18:30 Eibar - Córdoba 3:0 (3:0)
    So 23.05. 18:30 Vallecano - Real Sociedad 2:4 (1:2)
    So 23.05. 18:30 Granada - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    So 23.05. 18:30 FC Barcelona - La Coruňa 2:2 (1:0)
    So 23.05. 18:30 Málaga - FC Sevilla 2:3 (0:0)
    So 23.05. 20:30 Real Madrid - Getafe 7:3 (3:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 30 4 4 110:21 94
    2. 38 30 2 6 118:38 92
    3. 38 23 9 6 71:29 78
    4. 38 22 11 5 70:32 77
    5. 38 23 7 8 71:45 76
    6. 38 16 12 10 48:37 60
    7. 38 15 10 13 45:41 55
    8. 38 15 8 15 44:48 53
    9. 38 13 12 13 47:44 51
    10. 38 13 10 15 47:51 49
    11. 38 15 4 19 46:68 49
    12. 38 11 13 14 44:51 46
    13. 38 10 8 20 35:64 38
    14. 38 10 7 21 33:64 37
    15. 38 9 10 19 34:70 37
    16. 38 9 8 21 34:59 35
    17. 38 7 14 17 35:60 35
    18. 38 7 14 17 29:64 35
    19. 38 8 8 22 35:64 32
    20. 38 3 11 24 22:68 20

    Nejčtenější ze sportu