Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9360
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Česká Lípa  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3024
    Týden:
    46
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.11. 11:00 Lindava - Kravaře odloženo
    So 07.11. 11:00 Zákupy - Sosnová odloženo
    So 07.11. 14:00 Bukovany - Jestřebí odloženo
    Ne 08.11. 10:30 Skalice B - Horní Police výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Polevsko - Dubice výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Dubnice - Dubá výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Svor - Stružnice výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 Zákupy - Dubice odloženo
    So 17.10. 00:00 Skalice B - Lindava odloženo
    So 17.10. 00:00 Horní Police - Svor odloženo
    So 17.10. 00:00 Sosnová - Bukovany odloženo
    So 17.10. 00:00 Kravaře - Dubnice odloženo
    So 17.10. 00:00 Stružnice - Polevsko odloženo
    So 17.10. 00:00 Jestřebí - Dubá odloženo

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Dubice - Dubá odloženo
    So 24.10. 00:00 Polevsko - Jestřebí odloženo
    So 24.10. 00:00 Dubnice - Stružnice odloženo
    So 24.10. 00:00 Bukovany - Kravaře odloženo
    So 24.10. 00:00 Svor - Sosnová odloženo
    So 24.10. 00:00 Lindava - Horní Police odloženo
    So 24.10. 00:00 Zákupy - Skalice B odloženo

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Skalice B - Dubice odloženo
    So 31.10. 00:00 Horní Police - Zákupy odloženo
    So 31.10. 00:00 Sosnová - Lindava odloženo
    So 31.10. 00:00 Kravaře - Svor odloženo
    So 31.10. 00:00 Stružnice - Bukovany odloženo
    So 31.10. 00:00 Jestřebí - Dubnice odloženo
    So 31.10. 00:00 Dubá - Polevsko odloženo

    2.kolo

    So 15.08. 11:00 Sosnová - Skalice B 2:1 (2:0)
    So 15.08. 14:00 Dubice - Horní Police 2:1 (1:0)
    So 15.08. 14:00 Jestřebí - Svor 4:2 (1:1)
    So 15.08. 14:00 Dubá - Bukovany 3:2 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Kravaře - Zákupy 1:5 (0:1)
    Ne 16.08. 14:00 Stružnice - Lindava 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Polevsko - Dubnice 1:5 (0:3)

    3.kolo

    So 22.08. 14:00 Lindava - Jestřebí 1:6 (0:4)
    So 22.08. 14:00 Zákupy - Stružnice 2:3 np (1:0)
    Ne 23.08. 10:30 Skalice B - Kravaře 4:2 (1:0)
    Ne 23.08. 14:00 Svor - Dubá 5:2 (3:1)
    Ne 23.08. 15:00 Horní Police - Sosnová 3:2 np (0:2)
    Ne 23.08. 16:00 Bukovany - Polevsko 4:1 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Dubnice - Dubice 3:4 np (1:2)

    4.kolo

    So 29.08. 14:00 Jestřebí - Zákupy 5:2 (4:1)
    So 29.08. 14:00 Dubá - Lindava 3:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Kravaře - Horní Police 1:0 np (0:0)
    Ne 30.08. 14:00 Stružnice - Skalice B 2:4 (1:4)
    Ne 30.08. 17:00 Polevsko - Svor 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Dubnice - Bukovany 5:1 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Dubice - Sosnová výsledek

    5.kolo

    So 05.09. 11:00 Sosnová - Kravaře 6:0 (3:0)
    So 05.09. 14:00 Lindava - Polevsko 0:2 (0:0)
    So 05.09. 14:00 Zákupy - Dubá 7:5 (0:0)
    Ne 06.09. 14:00 Svor - Dubnice 2:3 (0:3)
    Ne 06.09. 14:00 Skalice B - Jestřebí 3:2 (2:2)
    Ne 06.09. 15:00 Horní Police - Stružnice 0:3 (0:1)
    Ne 06.09. 16:00 Bukovany - Dubice 0:2 (O:O)

    6.kolo

    So 12.09. 14:00 Dubice - Kravaře 7:0 (3:0)
    So 12.09. 14:00 Jestřebí - Horní Police 4:0 (3:0)
    So 12.09. 14:00 Dubá - Skalice B 1:2 np (1:0)
    Ne 13.09. 14:00 Stružnice - Sosnová 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bukovany - Svor 5:2 (2:0)
    Ne 13.09. 17:00 Polevsko - Zákupy 4:2 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Dubnice - Lindava 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 11:00 Sosnová - Jestřebí 3:2 (0:2)
    So 19.09. 12:00 Svor - Dubice 2:4 (2:2)
    So 19.09. 13:30 Lindava - Bukovany 5:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Kravaře - Stružnice 1:2 (1:0)
    Ne 20.09. 14:00 Skalice B - Polevsko 2:4 (2:2)
    Ne 20.09. 15:00 Horní Police - Dubá 1:2 np (0:0)
    St 28.10. 14:00 Zákupy - Dubnice odloženo

    8.kolo

    So 26.09. 13:00 Dubice - Stružnice 2:3 np (0:1)
    So 26.09. 13:00 Jestřebí - Kravaře 8:3 (4:2)
    So 26.09. 13:00 Dubá - Sosnová 6:3 (3:0)
    Ne 27.09. 14:00 Svor - Lindava 0:4 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Polevsko - Horní Police 4:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Dubnice - Skalice B 7:1 (5:1)
    Ne 27.09. 16:00 Bukovany - Zákupy 1:0 np (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 11:00 Sosnová - Polevsko 0:6 (0:3)
    So 03.10. 12:30 Lindava - Dubice 2:0 (0:0)
    So 03.10. 12:30 Zákupy - Svor 4:0 (3:0)
    So 03.10. 15:30 Kravaře - Dubá 4:3 np (1:0)
    Ne 04.10. 14:00 Skalice B - Bukovany 0:3 (0:0)
    Ne 04.10. 14:00 Stružnice - Jestřebí 1:9 (1:3)
    Ne 04.10. 15:00 Horní Police - Dubnice 0:3 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 12:30 Dubice - Jestřebí 0:4 (0:3)
    So 10.10. 12:30 Dubá - Stružnice 4:2 (0:1)
    So 10.10. 12:30 Lindava - Zákupy 4:1 (3:0)
    Ne 11.10. 14:00 Svor - Skalice B odloženo
    Ne 11.10. 15:30 Polevsko - Kravaře 1:2 np (0:0)
    Ne 11.10. 15:30 Dubnice - Sosnová 14:2 (7:0)
    Ne 11.10. 15:30 Bukovany - Horní Police 7:2 (6:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 1 0 42:11 22
    2. 9 7 0 0 2 44:15 21
    3. 9 5 0 1 3 24:16 16
    4. 9 4 1 2 2 28:26 16
    5. 8 4 1 1 2 20:14 15
    6. 9 4 1 0 4 23:20 14
    7. 9 3 2 0 4 16:24 13
    8. 8 4 0 1 3 20:31 13
    9. 9 4 0 0 5 19:17 12
    10. 8 3 0 2 3 23:21 11
    11. 8 3 1 0 4 16:23 11
    12. 8 2 0 0 6 15:27 6
    13. 9 0 3 0 6 11:36 6
    14. 9 0 1 2 6 6:26 4

    Nejčtenější ze sportu