Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9775
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2321
    Týden:
    29
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 09.08. 10:00 Lanžhot B - Moravský Žižkov 1:2 (1:1)
    Ne 09.08. 15:00 Dolní Dunajovice - Týnec 4:0 (2:0)
    Ne 09.08. 16:00 Sedlec - Mikulov 3:4 (3:1)
    Ne 09.08. 17:00 Přítluky - V. Pavlovice B 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Bulhary - Velké Bílovice B 0:3 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Drnholec - Ch. Nová Ves B 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Přítluky - Dolní Dunajovice 5:1 (3:1)
    So 15.08. 16:30 V. Pavlovice B - Novosedly B 7:0 (7:0)
    So 15.08. 17:00 Ch. Nová Ves B - Lanžhot B 1:2 (0:1)
    Ne 16.08. 10:30 Moravský Žižkov - Sedlec 4:3 (1:2)
    Ne 16.08. 14:45 Velké Bílovice B - Drnholec 2:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Týnec - Bulhary 6:5 (3:2)

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Lanžhot B - Velké Bílovice B 0:2 (0:0)
    So 22.08. 15:00 Bulhary - Přítluky 1:2 (1:2)
    So 22.08. 16:30 Dolní Dunajovice - V. Pavlovice B 0:4 (0:3)
    Ne 23.08. 17:00 Drnholec - Týnec 4:2 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Sedlec - Ch. Nová Ves B 1:2 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Novosedly B - Mikulov 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 14:15 Velké Bílovice B - Sedlec 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 10:00 Týnec - Lanžhot B 3:3 (1:3)
    Ne 30.08. 16:00 Moravský Žižkov - Novosedly B 8:0 (5:0)
    Ne 30.08. 16:30 V. Pavlovice B - Mikulov 1:4 (0:3)
    Ne 30.08. 16:30 Přítluky - Drnholec 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:30 Dolní Dunajovice - Bulhary 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Novosedly B - Ch. Nová Ves B 4:3 (1:2)
    So 05.09. 16:00 Mikulov - Moravský Žižkov 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 10:00 Lanžhot B - Přítluky 2:6 (0:2)
    Ne 06.09. 16:00 Bulhary - V. Pavlovice B 0:4 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Drnholec - Dolní Dunajovice 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Sedlec - Týnec 6:1 (3:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Velké Bílovice B - Novosedly B 4:2 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Ch. Nová Ves B - Mikulov 2:7 (2:5)
    Ne 13.09. 16:00 V. Pavlovice B - Moravský Žižkov 4:4 (2:3)
    Ne 13.09. 16:00 Přítluky - Sedlec 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Dolní Dunajovice - Lanžhot B 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Bulhary - Drnholec 1:4 (1:2)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Lanžhot B - Bulhary 6:0 (4:0)
    So 19.09. 15:30 Mikulov - Velké Bílovice B 5:0 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Drnholec - V. Pavlovice B 1:3 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Sedlec - Dolní Dunajovice 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Novosedly B - Týnec 5:2 (3:1)
    Ne 20.09. 15:30 Moravský Žižkov - Ch. Nová Ves B 12:0 (7:0)

    8.kolo

    So 26.09. 13:15 Velké Bílovice B - Moravský Žižkov 2:5 (1:4)
    So 26.09. 15:30 Přítluky - Novosedly B 3:1 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 V. Pavlovice B - Ch. Nová Ves B 12:0 (5:0)
    Ne 27.09. 15:30 Týnec - Mikulov 2:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Bulhary - Sedlec 2:3 (2:2)
    Ne 27.09. 15:30 Drnholec - Lanžhot B 3:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Novosedly B - Dolní Dunajovice 1:1 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Mikulov - Přítluky 4:0 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Ch. Nová Ves B - Velké Bílovice B 0:6 (0:3)
    Ne 04.10. 10:00 Lanžhot B - V. Pavlovice B 0:3 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Sedlec - Drnholec 4:3 (2:1)
    Ne 04.10. 15:00 Moravský Žižkov - Týnec 5:0 (2:0)

    10.kolo

    Ne 11.10. 15:00 V. Pavlovice B - Velké Bílovice B 2:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Týnec - Ch. Nová Ves B 5:3 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Přítluky - Moravský Žižkov 1:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Dolní Dunajovice - Mikulov 0:2 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bulhary - Novosedly B 0:6 (0:4)
    Ne 07.03. 10:00 Lanžhot B - Sedlec výsledek

    11.kolo

    12.kolo

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Mikulov - Lanžhot B výsledek
    So 27.03. 15:00 Ch. Nová Ves B - Bulhary výsledek
    So 27.03. 15:00 Velké Bílovice B - Dolní Dunajovice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Novosedly B - Sedlec výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Týnec - Přítluky výsledek
    Ne 28.03. 16:00 Moravský Žižkov - Drnholec výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 7 2 1 40:10 23
    2. 9 7 1 1 41:11 22
    3. 9 7 1 1 20:9 22
    4. 9 6 0 3 27:11 18
    5. 9 6 0 3 23:15 18
    6. 9 5 0 4 20:13 15
    7. 9 4 1 4 21:29 13
    8. 9 4 0 5 23:22 12
    9. 9 3 1 5 16:20 10
    10. 9 3 1 5 21:35 10
    11. 9 1 2 6 8:20 5
    12. 9 1 0 8 11:51 3
    13. 9 0 1 8 10:35 1

    Nejčtenější ze sportu