Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9780
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9878
    Týden:
    21
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Darkovice - Klimkovice 2:2 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Slavoj Rychvald - Ostrava Jih 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 10:00 Vítkovice-Svinov - Hať 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 16:00 Strahovice - Chuchelná 2:2 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Bohuslavice - Řepiště 2:5 (1:2)
    Ne 11.08. 17:00 Kozmice - Krasné Pole 1:2 (1:1)
    Ne 11.08. 17:00 Šilheřovice - Hrabová 2:3 (2:0)

    3.kolo

    So 17.08. 14:00 Ostrava Jih - Strahovice 5:1 (4:1)
    So 17.08. 17:00 Klimkovice - Slavoj Rychvald 0:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Hrabová - Darkovice 6:2 (5:1)
    So 17.08. 17:00 Krasné Pole - Šilheřovice 4:3 (0:3)
    So 17.08. 17:00 Řepiště - Vítkovice-Svinov 0:4 (0:2)
    Ne 18.08. 16:00 Chuchelná - Bohuslavice 2:1 (2:1)
    Ne 18.08. 17:00 Hať - Kozmice 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Ostrava Jih - Chuchelná 3:1 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Darkovice - Krasné Pole 1:3 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Slavoj Rychvald - Hrabová 3:3 (2:1)
    Ne 25.08. 16:00 Strahovice - Klimkovice 4:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Bohuslavice - Vítkovice-Svinov 1:4 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Kozmice - Řepiště 6:3 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Šilheřovice - Hať 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 31.08. 14:00 Ostrava Jih - Bohuslavice 1:3 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Klimkovice - Chuchelná 0:1 (0:0)
    So 31.08. 16:30 Hrabová - Strahovice 5:3 (2:1)
    So 31.08. 16:30 Krasné Pole - Slavoj Rychvald 6:1 (2:2)
    So 31.08. 16:30 Řepiště - Šilheřovice 2:2 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Vítkovice-Svinov - Kozmice 1:2 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Hať - Darkovice 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 07.09. 14:00 Ostrava Jih - Klimkovice 6:3
    So 07.09. 16:00 Darkovice - Řepiště 2:3 (1:1)
    So 07.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Hať 3:4 (0:4)
    Ne 08.09. 15:30 Hrabová - Chuchelná 5:0
    Ne 08.09. 16:00 Bohuslavice - Kozmice 1:8
    Ne 08.09. 16:00 Šilheřovice - Vítkovice-Svinov 6:1
    Ne 08.09. 16:00 Strahovice - Krasné Pole 6:1

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Klimkovice - Bohuslavice 5:2
    So 14.09. 16:00 Hrabová - Ostrava Jih 6:1 (3:0)
    So 14.09. 16:00 Krasné Pole - Chuchelná 1:3 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Řepiště - Slavoj Rychvald 1:4
    So 14.09. 16:00 Vítkovice-Svinov - Darkovice 2:1
    Ne 15.09. 16:00 Hať - Strahovice 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Kozmice - Šilheřovice 6:1 (3:0)

    8.kolo

    So 21.09. 14:00 Ostrava Jih - Krasné Pole 1:0
    So 21.09. 16:00 Darkovice - Kozmice 1:5
    So 21.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Vítkovice-Svinov 7:1 (3:1)
    So 21.09. 16:00 Klimkovice - Hrabová 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Chuchelná - Hať 0:1 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Bohuslavice - Šilheřovice 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Strahovice - Řepiště 1:2 (0:2)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Hrabová - Bohuslavice 1:3 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Krasné Pole - Klimkovice 1:1
    So 28.09. 15:30 Řepiště - Chuchelná 4:1
    So 28.09. 15:30 Vítkovice-Svinov - Strahovice 0:6
    Ne 29.09. 15:30 Hať - Ostrava Jih 9:1
    Ne 29.09. 15:30 Kozmice - Slavoj Rychvald 3:1
    Ne 29.09. 15:30 Šilheřovice - Darkovice 2:1

    10.kolo

    So 05.10. 14:00 Ostrava Jih - Řepiště 2:4 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Slavoj Rychvald - Šilheřovice 2:5 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Klimkovice - Hať 4:1 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Hrabová - Krasné Pole 4:2 (3:1)
    Ne 06.10. 15:00 Bohuslavice - Darkovice 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Strahovice - Kozmice 7:3 (4:2)
    Ne 06.10. 15:00 Chuchelná - Vítkovice-Svinov 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Krasné Pole - Bohuslavice 6:1 (5:1)
    So 12.10. 15:00 Řepiště - Klimkovice 0:2 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Vítkovice-Svinov - Ostrava Jih 0:2 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Darkovice - Slavoj Rychvald 1:4 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Hať - Hrabová 2:2
    Ne 13.10. 15:00 Kozmice - Chuchelná 0:0
    Ne 13.10. 15:00 Šilheřovice - Strahovice 4:3

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Ostrava Jih - Kozmice 1:2
    So 19.10. 14:00 Klimkovice - Vítkovice-Svinov 1:2 (1:1)
    So 19.10. 14:00 Hrabová - Řepiště 2:4
    So 19.10. 14:00 Krasné Pole - Hať 7:0
    Ne 20.10. 14:00 Bohuslavice - Slavoj Rychvald 1:4
    Ne 20.10. 14:00 Strahovice - Darkovice 2:2 (1:2)
    Ne 20.10. 14:00 Chuchelná - Šilheřovice 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Řepiště - Krasné Pole 6:1 (4:0)
    So 26.10. 14:00 Vítkovice-Svinov - Hrabová 0:3
    So 26.10. 14:00 Darkovice - Chuchelná 1:0
    So 26.10. 14:00 Slavoj Rychvald - Strahovice 1:3
    Ne 27.10. 14:00 Hať - Bohuslavice 5:1
    Ne 27.10. 14:00 Kozmice - Klimkovice 4:1
    Ne 27.10. 14:00 Šilheřovice - Ostrava Jih 8:1

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Ostrava Jih - Darkovice 1:6
    So 02.11. 14:00 Klimkovice - Šilheřovice 1:0
    So 02.11. 14:00 Hrabová - Kozmice 1:3 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Krasné Pole - Vítkovice-Svinov 6:2
    Ne 03.11. 14:00 Strahovice - Bohuslavice 6:5
    Ne 03.11. 14:00 Chuchelná - Slavoj Rychvald 0:2
    Ne 03.11. 14:00 Hať - Řepiště 2:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 9 1 3 43:22 28
    2. 13 8 1 4 37:25 25
    3. 13 7 2 4 41:26 23
    4. 13 7 2 4 46:32 23
    5. 13 7 2 4 36:31 23
    6. 13 7 1 5 40:30 22
    7. 13 6 2 5 29:25 20
    8. 13 6 2 5 22:23 20
    9. 13 6 0 7 26:43 18
    10. 13 5 2 6 32:29 17
    11. 13 5 0 8 19:37 15
    12. 13 4 2 7 13:22 14
    13. 13 3 0 10 25:48 9
    14. 13 2 1 10 20:36 7

    Nejčtenější ze sportu