Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9855
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26335
    Týden:
    27
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:30 Líšeň C - Rájec 1:6 (0:1)
    So 15.08. 16:30 FK Podolí - Rousínov B 3:1 (2:1)
    So 15.08. 16:30 Medlánky - Slavkov 4:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Černá Hora - Vyškov B 1:6 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Vilémovice - Čebín 0:1 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Jedovnice - Pačlavice 3:2 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Lipovec - Soběšice 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Soběšice - Černá Hora 3:4 (2:3)
    So 22.08. 16:30 Slavkov - Jedovnice 2:3 (1:1)
    Ne 23.08. 10:15 Rousínov B - Vilémovice 1:1 (1:1)
    Ne 23.08. 16:00 Pačlavice - Lipovec 4:0 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Čebín - Medlánky 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Rájec - FK Podolí 1:3 (0:2)
    Ne 23.08. 16:30 Vyškov B - Líšeň C 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 FK Podolí - Vyškov B 0:1 (0:1)
    So 29.08. 16:30 Medlánky - Rousínov B 9:1 (6:1)
    So 29.08. 16:30 Soběšice - Pačlavice 2:2 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Černá Hora - Líšeň C 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Vilémovice - Rájec 4:1 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Jedovnice - Čebín 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Lipovec - Slavkov 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Slavkov - Soběšice 0:2 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Rousínov B - Jedovnice 2:4 (1:2)
    So 05.09. 16:30 Líšeň C - FK Podolí 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Pačlavice - Černá Hora 2:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Čebín - Lipovec 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Rájec - Medlánky 2:2 (2:0)
    Ne 06.09. 16:30 Vyškov B - Vilémovice 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Soběšice - Čebín 4:1 (3:1)
    So 12.09. 16:30 Medlánky - Vyškov B 3:3 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Černá Hora - FK Podolí 2:2 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Vilémovice - Líšeň C 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Jedovnice - Rájec 2:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Lipovec - Rousínov B 7:1 (4:0)
    Ne 13.09. 16:00 Pačlavice - Slavkov 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:30 Líšeň C - Medlánky 0:1 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Slavkov - Černá Hora 4:3 (2:3)
    So 19.09. 16:00 Rousínov B - Soběšice 1:3 (1:1)
    So 19.09. 16:00 FK Podolí - Vilémovice 1:2 (0:2)
    Ne 20.09. 16:00 Čebín - Pačlavice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Rájec - Lipovec 0:3 (0:2)
    Ne 20.09. 16:00 Vyškov B - Jedovnice 3:2 (2:2)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Medlánky - FK Podolí 2:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Lipovec - Vyškov B 1:2 (1:2)
    So 26.09. 16:00 Soběšice - Rájec 4:2 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Slavkov - Čebín 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Černá Hora - Vilémovice 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Jedovnice - Líšeň C 4:2 (2:2)
    Ne 27.09. 16:00 Pačlavice - Rousínov B 6:1 (5:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:30 Líšeň C - Lipovec 0:3 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Čebín - Černá Hora 1:0 (1:0)
    So 03.10. 15:30 FK Podolí - Jedovnice 2:4 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Rousínov B - Slavkov 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Rájec - Pačlavice 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Vyškov B - Soběšice 5:1 (4:0)
    Ne 04.10. 15:30 Vilémovice - Medlánky 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Soběšice - Líšeň C 8:3 (3:1)
    So 10.10. 15:00 Slavkov - Rájec 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Černá Hora - Medlánky 1:4 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Jedovnice - Vilémovice 4:1 (3:1)
    Ne 11.10. 15:00 Lipovec - FK Podolí 5:1 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Pačlavice - Vyškov B 3:1 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Čebín - Rousínov B 5:1 (3:0)

    11.kolo

    So 17.10. 10:30 Líšeň C - Pačlavice 0:2 (0:1)
    So 17.10. 15:00 FK Podolí - Soběšice 3:4 (0:3)
    So 17.10. 15:00 Medlánky - Jedovnice 2:2 (1:0)
    Ne 18.10. 10:15 Rousínov B - Černá Hora 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:00 Rájec - Čebín 1:2 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Vyškov B - Slavkov 8:0 (3:0)
    Ne 18.10. 15:00 Vilémovice - Lipovec 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:00 Čebín - Vyškov B 0:2 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Soběšice - Vilémovice 3:1 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Slavkov - Líšeň C 2:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Černá Hora - Jedovnice 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Lipovec - Medlánky 3:4 (2:3)
    Ne 25.10. 14:30 Pačlavice - FK Podolí 4:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Rousínov B - Rájec 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 31.10. 10:00 Líšeň C - Čebín 1:3 (1:0)
    So 31.10. 14:00 FK Podolí - Slavkov 2:3 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Medlánky - Soběšice 3:0 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Rájec - Černá Hora 4:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Vyškov B - Rousínov B 3:0k
    Ne 01.11. 14:00 Vilémovice - Pačlavice 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Jedovnice - Lipovec 4:5 (1:3)

    1.kolo

    So 07.11. 10:30 Pačlavice - Medlánky 1:5 (0:3)
    So 07.11. 14:00 Soběšice - Jedovnice 0:2 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Slavkov - Vilémovice 2:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Čebín - FK Podolí 0:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Rájec - Vyškov B 0:5 (0:4)
    Ne 08.11. 14:00 Lipovec - Černá Hora 6:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Rousínov B - Líšeň C 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 26.03. 15:00 Rousínov B - FK Podolí 1:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Slavkov - Medlánky 0:3 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Soběšice - Lipovec 3:3 (2:2)
    Ne 27.03. 15:00 Vyškov B - Černá Hora 6:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Rájec - Líšeň C 3:4 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Čebín - Vilémovice 1:2 (0:2)
    Ne 27.03. 15:00 Pačlavice - Jedovnice 3:3 (1:2)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Medlánky - Čebín 0:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 FK Podolí - Rájec 0:1 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Líšeň C - Vyškov B 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Černá Hora - Soběšice 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Lipovec - Pačlavice 2:3 (0:3)
    Ne 03.04. 15:30 Jedovnice - Slavkov 3:3 (3:1)
    Ne 03.04. 15:30 Vilémovice - Rousínov B 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 09.04. 15:00 Slavkov - Lipovec 4:1 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Líšeň C - Černá Hora 2:2 (2:2)
    Ne 10.04. 15:30 Vyškov B - FK Podolí 8:0 (3:0)
    Ne 10.04. 15:30 Rájec - Vilémovice 4:1 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Rousínov B - Medlánky 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Čebín - Jedovnice 3:0 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Pačlavice - Soběšice 9:1 (2:1)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Soběšice - Slavkov 2:2 (2:1)
    So 16.04. 16:00 Medlánky - Rájec 1:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Vilémovice - Vyškov B 2:1 (1:0)
    So 16.04. 16:00 FK Podolí - Líšeň C 4:3 (2:2)
    Ne 17.04. 16:00 Černá Hora - Pačlavice 2:3 (1:1)
    Ne 17.04. 16:00 Lipovec - Čebín 3:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Jedovnice - Rousínov B 3:0 (0:0)

    19.kolo

    So 23.04. 14:00 Čebín - Soběšice 2:2 (0:2)
    So 23.04. 16:00 FK Podolí - Černá Hora 3:1 (3:1)
    So 23.04. 16:00 Slavkov - Pačlavice 1:4 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Líšeň C - Vilémovice 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Vyškov B - Medlánky 10:0 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Rájec - Jedovnice 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Rousínov B - Lipovec 3:8 (1:5)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Soběšice - Rousínov B 6:3 (4:0)
    So 30.04. 16:30 Medlánky - Líšeň C 4:0 (3:0)
    Ne 01.05. 16:30 Černá Hora - Slavkov 3:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Pačlavice - Čebín 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Lipovec - Rájec 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Jedovnice - Vyškov B 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vilémovice - FK Podolí 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 FK Podolí - Medlánky 2:3 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Vilémovice - Černá Hora 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Líšeň C - Jedovnice 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Vyškov B - Lipovec 3:2 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Rájec - Soběšice 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Rousínov B - Pačlavice 1:11 (0:7)
    Ne 08.05. 16:30 Čebín - Slavkov 3:0 (0:0)

    22.kolo

    So 14.05. 16:00 Slavkov - Rousínov B 6:2 (6:1)
    So 14.05. 16:30 Soběšice - Vyškov B 1:6 (1:2)
    So 14.05. 16:30 Jedovnice - FK Podolí 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Medlánky - Vilémovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Černá Hora - Čebín 3:2 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Pačlavice - Rájec 1:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Lipovec - Líšeň C 1:2 (1:2)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Medlánky - Černá Hora 1:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 FK Podolí - Lipovec 3:1 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vilémovice - Jedovnice 1:1 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Líšeň C - Soběšice 4:1 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vyškov B - Pačlavice 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Rájec - Slavkov 5:2 (2:2)
    Ne 22.05. 16:30 Rousínov B - Čebín 1:2 (0:1)

    24.kolo

    So 28.05. 16:00 Slavkov - Vyškov B 0:5 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Černá Hora - Rousínov B 6:0 (3:0)
    So 28.05. 16:30 Soběšice - FK Podolí 2:5 (1:2)
    Ne 29.05. 16:00 Pačlavice - Líšeň C 1:1 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Čebín - Rájec 0:3 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Lipovec - Vilémovice 2:4 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Jedovnice - Medlánky 1:2 (1:1)

    25.kolo

    03.06. 18:00 Vilémovice - Soběšice 2:5 (2:2)
    So 04.06. 16:30 Medlánky - Lipovec 2:4 (1:2)
    So 04.06. 16:30 FK Podolí - Pačlavice 3:2 (3:0)
    Ne 05.06. 16:30 Jedovnice - Černá Hora 1:1 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Líšeň C - Slavkov 4:1 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Vyškov B - Čebín 5:2 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Rájec - Rousínov B 4:1 (3:0)

    26.kolo

    So 11.06. 16:00 Slavkov - FK Podolí 3:6 (0:3)
    So 11.06. 16:30 Rousínov B - Vyškov B 0:4 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Soběšice - Medlánky 0:0 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Černá Hora - Rájec 2:1 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Čebín - Líšeň C 1:2 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Pačlavice - Vilémovice 3:1 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Lipovec - Jedovnice 4:2 (1:0)

    14.kolo

    St 15.06. 18:00 Vyškov B - Rájec 4:2 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Černá Hora - Lipovec 2:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Medlánky - Pačlavice 3:3 (2:2)
    So 18.06. 16:30 Vilémovice - Slavkov 3:2 (2:0)
    So 18.06. 16:30 FK Podolí - Čebín 4:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Líšeň C - Rousínov B 7:1 (4:0)
    Ne 19.06. 16:30 Jedovnice - Soběšice 7:1 (2:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 94:21 64
    2. 26 15 7 4 75:33 52
    3. 26 13 9 4 59:39 48
    4. 26 13 2 11 72:51 41
    5. 26 11 8 7 59:45 41
    6. 26 11 4 11 52:55 37
    7. 26 10 6 10 36:40 36
    8. 26 10 5 11 61:74 35
    9. 26 10 5 11 33:36 35
    10. 26 9 3 14 45:54 30
    11. 26 8 6 12 44:59 30
    12. 26 8 3 15 44:74 27
    13. 26 7 4 15 39:57 25
    14. 26 2 4 20 29:104 10

    Nejčtenější ze sportu