Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9866
  • Návštěvy: 100/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33203
    Týden:
    100
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná 1:1 (1:1)
    Ne 09.08. 10:15 M. Budějovice - Okříšky 1:2 (0:1)
    Ne 09.08. 10:15 Velká Bíteš - Humpolec 1:1 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Herálec - Jemnicko 1:2 (1:2)
    Ne 09.08. 16:30 Chotěboř - Žirovnice 3:0 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Světlá n.S. - Havlíčkův Brod B 1:1 (0:1)
    Ne 09.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Přibyslav 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Jemnicko - Sapeli Polná 1:0 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Okříšky - Humpolec 2:1 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Žirovnice - Světlá n.S. 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Velká Bíteš - Jaroměřice n.R. 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Herálec - Chotěboř 3:2 (3:1)
    Ne 16.08. 16:30 Přibyslav - Velké Meziříčí B 5:4 (2:1)
    Ne 16.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - M. Budějovice 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Velká Bíteš 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 10:15 M. Budějovice - Žirovnice 1:2 (1:1)
    Ne 23.08. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav 1:2 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Chotěboř - Jemnicko 1:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Světlá n.S. - Herálec 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Humpolec - Havlíčkův Brod B 4:4 (1:1)
    Ne 23.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Okříšky 3:3 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Jemnicko - Přibyslav 3:0 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Okříšky - Velké Meziříčí B 0:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Žirovnice - Humpolec 0:6 (0:4)
    Ne 30.08. 10:15 Velká Bíteš - Sapeli Polná 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Chotěboř - Světlá n.S. 3:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Jaroměřice n.R. 3:1 (3:1)
    Ne 30.08. 16:30 Herálec - M. Budějovice 2:4 (0:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Velké Meziříčí B - Havlíčkův Brod B 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 M. Budějovice - Chotěboř 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Přibyslav - Velká Bíteš 1:2 (0:1)
    Ne 06.09. 16:00 Světlá n.S. - Jemnicko 2:2 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Humpolec - Herálec 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Žirovnice 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Sapeli Polná - Okříšky 3:2 (1:2)

    6.kolo

    11.09. 17:30 Jemnicko - Velká Bíteš 2:2 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B 0:2 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Okříšky - Přibyslav 1:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Havlíčkův Brod B - Sapeli Polná 2:3 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Herálec - Jaroměřice n.R. 2:3 (0:3)
    Ne 13.09. 16:00 Chotěboř - Humpolec 2:2 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Světlá n.S. - M. Budějovice 3:1 (2:1)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Velké Meziříčí B - Herálec 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 10:15 M. Budějovice - Jemnicko 2:4 (0:3)
    Ne 20.09. 10:15 Velká Bíteš - Okříšky 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Humpolec - Světlá n.S. 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Chotěboř 3:0 (3:0)
    Ne 20.09. 15:30 Přibyslav - Havlíčkův Brod B 6:2 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Sapeli Polná - Žirovnice 6:1 (5:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Jemnicko - Okříšky 1:1 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Žirovnice - Přibyslav 3:1 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 M. Budějovice - Humpolec 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Světlá n.S. - Jaroměřice n.R. 0:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Herálec - Sapeli Polná 1:2 (0:2)
    Ne 27.09. 15:30 Havlíčkův Brod B - Velká Bíteš 0:3 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Chotěboř - Velké Meziříčí B 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Velké Meziříčí B - Světlá n.S. 2:0 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Okříšky - Havlíčkův Brod B 3:1 (2:0)
    Ne 04.10. 10:15 Velká Bíteš - Žirovnice 3:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř 2:2 (2:2)
    Ne 04.10. 15:00 Humpolec - Jemnicko 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Přibyslav - Herálec 6:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - M. Budějovice 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Jemnicko - Havlíčkův Brod B 5:0 (3:0)
    So 10.10. 15:00 Žirovnice - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 10:15 M. Budějovice - Velké Meziříčí B 3:1 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Herálec - Velká Bíteš 1:2 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Chotěboř - Přibyslav 1:4 (0:3)
    Ne 11.10. 15:00 Humpolec - Jaroměřice n.R. 5:2 (2:2)
    Ne 11.10. 15:00 Světlá n.S. - Sapeli Polná 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 14:30 Havlíčkův Brod B - Žirovnice 3:0 (2:0)
    Ne 18.10. 10:15 Velká Bíteš - Chotěboř 2:1 (0:0)
    Ne 18.10. 10:30 Sapeli Polná - M. Budějovice 8:0 (2:0)
    Ne 18.10. 14:30 Velké Meziříčí B - Humpolec 1:4 (1:1)
    Ne 18.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Jemnicko 3:2 (2:1)
    Ne 18.10. 14:30 Přibyslav - Světlá n.S. 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 14:30 Okříšky - Herálec 1:1 (1:1)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Jemnicko - Žirovnice 5:3 (2:2)
    Ne 25.10. 10:15 M. Budějovice - Přibyslav 4:2 (3:1)
    Ne 25.10. 14:30 Herálec - Havlíčkův Brod B 4:1 (3:0)
    Ne 25.10. 14:30 Chotěboř - Okříšky 4:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Humpolec - Sapeli Polná 2:0 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Velké Meziříčí B 3:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Světlá n.S. - Velká Bíteš 3:3 (2:3)

    13.kolo

    So 31.10. 13:30 Velké Meziříčí B - Jemnicko 3:4 (1:2)
    So 31.10. 13:30 Okříšky - Světlá n.S. 1:0 (0:0)
    So 31.10. 13:30 Havlíčkův Brod B - Chotěboř 0:2 (0:2)
    So 31.10. 13:30 Žirovnice - Herálec 2:6 (2:2)
    Ne 01.11. 10:15 Velká Bíteš - M. Budějovice 3:1 (1:0)
    Ne 01.11. 10:30 Sapeli Polná - Jaroměřice n.R. 2:1 (2:1)
    Ne 01.11. 13:30 Přibyslav - Humpolec 4:3 (1:1)

    14.kolo

    So 07.11. 13:30 Okříšky - M. Budějovice 1:0 (1:0)
    So 07.11. 13:30 Žirovnice - Chotěboř 0:3 (0:3)
    So 07.11. 13:30 Přibyslav - Jaroměřice n.R. 3:2 (2:0)
    So 07.11. 13:30 Jemnicko - Herálec 8:1 (1:0)
    So 07.11. 15:30 Havlíčkův Brod B - Světlá n.S. 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 10:30 Sapeli Polná - Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)
    Ne 08.11. 13:30 Humpolec - Velká Bíteš 1:3 (0:1)

    15.kolo

    So 26.03. 15:00 Velké Meziříčí B - Přibyslav 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Chotěboř - Herálec 4:0 (1:0)
    Ne 27.03. 10:15 M. Budějovice - Havlíčkův Brod B 1:0 (1:0)
    Ne 27.03. 10:30 Sapeli Polná - Jemnicko 1:2 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Jaroměřice n.R. - Velká Bíteš 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Humpolec - Okříšky 3:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Světlá n.S. - Žirovnice 3:0 (3:0)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Jemnicko - Chotěboř 0:2 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Žirovnice - M. Budějovice 2:0 (2:0)
    So 02.04. 15:30 Havlíčkův Brod B - Humpolec 0:4 (0:2)
    Ne 03.04. 10:15 Velká Bíteš - Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Herálec - Světlá n.S. 2:2 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Okříšky - Jaroměřice n.R. 2:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Přibyslav - Sapeli Polná 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 09.04. 15:30 Velké Meziříčí B - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 10:15 M. Budějovice - Herálec 4:0 (2:0)
    Ne 10.04. 10:30 Sapeli Polná - Velká Bíteš 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Přibyslav - Jemnicko 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Humpolec - Žirovnice 5:1 (3:0)
    Ne 10.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Havlíčkův Brod B 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Světlá n.S. - Chotěboř 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Jemnicko - Světlá n.S. 2:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Chotěboř - M. Budějovice 1:1 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Žirovnice - Jaroměřice n.R. 0:3 (0:2)
    So 16.04. 16:00 Okříšky - Sapeli Polná 5:1 (3:0)
    Ne 17.04. 10:15 Velká Bíteš - Přibyslav 1:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Herálec - Humpolec 0:3 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Havlíčkův Brod B - Velké Meziříčí B 0:3 (0:0)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Velká Bíteš - Jemnicko 4:2 (3:2)
    So 23.04. 16:00 Velké Meziříčí B - Žirovnice 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 10:15 M. Budějovice - Světlá n.S. 2:1 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Sapeli Polná - Havlíčkův Brod B 3:0 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Přibyslav - Okříšky 1:5 (0:3)
    Ne 24.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Herálec 2:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Humpolec - Chotěboř 1:1 (1:1)

    20.kolo

    So 30.04. 14:30 Havlíčkův Brod B - Přibyslav 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Jemnicko - M. Budějovice 2:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Žirovnice - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Herálec - Velké Meziříčí B 0:2 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Chotěboř - Jaroměřice n.R. 3:0 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Okříšky - Velká Bíteš 2:2 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Světlá n.S. - Humpolec 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Okříšky - Jemnicko 3:1 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Velké Meziříčí B - Chotěboř 0:3 (0:1)
    Ne 08.05. 10:15 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod B 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 10:30 Sapeli Polná - Herálec 2:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Přibyslav - Žirovnice 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Světlá n.S. 2:2 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Humpolec - M. Budějovice 4:0 (3:0)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Jemnicko - Humpolec 0:4 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Okříšky 0:1 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Žirovnice - Velká Bíteš 1:3 (0:1)
    Ne 15.05. 10:15 M. Budějovice - Jaroměřice n.R. 2:0 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Chotěboř - Sapeli Polná 2:4 (1:2)
    Ne 15.05. 16:30 Herálec - Přibyslav 0:2 (0:2)
    Ne 15.05. 16:30 Světlá n.S. - Velké Meziříčí B 1:2 (0:0)

    23.kolo

    So 21.05. 13:00 Velké Meziříčí B - M. Budějovice 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Okříšky - Žirovnice 1:2 (1:1)
    Ne 22.05. 10:15 Velká Bíteš - Herálec 2:4 (2:1)
    Ne 22.05. 10:30 Sapeli Polná - Světlá n.S. 3:1 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Jemnicko 4:3 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Přibyslav - Chotěboř 0:5 (0:4)
    Ne 22.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Humpolec 1:4 (1:1)

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 Jemnicko - Jaroměřice n.R. 2:1 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Žirovnice - Havlíčkův Brod B 1:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 M. Budějovice - Sapeli Polná 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Světlá n.S. - Přibyslav 1:3 (1:2)
    Ne 29.05. 16:30 Chotěboř - Velká Bíteš 0:2 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Herálec - Okříšky 2:2 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Humpolec - Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 04.06. 16:30 Žirovnice - Jemnicko 2:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Havlíčkův Brod B - Herálec 3:2 (1:0)
    Ne 05.06. 10:15 Velká Bíteš - Světlá n.S. 0:2 (0:2)
    Ne 05.06. 10:30 Sapeli Polná - Humpolec 1:5 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Okříšky - Chotěboř 2:1 (2:1)
    Ne 05.06. 16:30 Velké Meziříčí B - Jaroměřice n.R. 1:1 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Přibyslav - M. Budějovice 2:2 (1:0)

    26.kolo

    10.06. 17:30 Chotěboř - Havlíčkův Brod B 1:0 (0:0)
    So 11.06. 15:00 M. Budějovice - Velká Bíteš 1:2 (1:1)
    So 11.06. 15:00 Humpolec - Přibyslav 4:0 (1:0)
    So 11.06. 15:30 Jemnicko - Velké Meziříčí B 1:2 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Světlá n.S. - Okříšky 4:3 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Herálec - Žirovnice 0:3 (0:3)
    So 11.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Sapeli Polná 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 6 3 52:29 57
    2. 26 17 5 4 72:26 56
    3. 26 13 4 9 58:46 43
    4. 26 12 6 8 43:39 42
    5. 26 13 3 10 50:47 42
    6. 26 12 4 10 49:41 40
    7. 26 12 4 10 37:33 40
    8. 26 11 6 9 49:32 39
    9. 26 10 4 12 39:47 34
    10. 26 7 8 11 38:44 29
    11. 26 9 2 15 29:59 29
    12. 26 7 7 12 34:38 28
    13. 26 5 4 17 27:61 19
    14. 26 4 3 19 34:69 15

    Nejčtenější ze sportu