Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9954
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34307
    Týden:
    38
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 Podolí - ČAFC Praha B 7:0 (2:0)
    So 22.08. 11:00 Modřany - Lipence 2:1 (0:0)
    So 22.08. 13:00 Tempo - Střešovice 1911 B 2:1 (1:1)
    So 22.08. 15:00 Zlíchov - Dukla JM 2:4 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Kunratice - Újezd P4 3:2 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Radotín - 1999 Praha 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Slivenec - JM Chodov 4:2 (1:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 ČAFC Praha B - Slivenec 0:0 (0:0)
    So 29.08. 11:00 Modřany - Tempo 3:2 (2:1)
    So 29.08. 15:00 Střešovice 1911 B - Zlíchov 1:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 JM Chodov - Kunratice 2:4 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Dukla JM - Podolí 5:4 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Lipence - 1999 Praha 3:2 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Újezd P4 - Radotín 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:30 Podolí - Střešovice 1911 B 0:0 (0:0)
    So 05.09. 15:00 Tempo - Lipence 3:1 (3:0)
    So 05.09. 15:00 Zlíchov - Modřany 0:3 (0:2)
    So 05.09. 17:00 Kunratice - ČAFC Praha B 3:3 (2:1)
    So 05.09. 17:00 JM Chodov - Radotín 3:2 (3:1)
    So 05.09. 17:00 1999 Praha - Újezd P4 4:2 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Slivenec - Dukla JM 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 ČAFC Praha B - Radotín 3:0 (2:0)
    So 12.09. 11:00 Modřany - Podolí 0:1 (0:1)
    So 12.09. 14:30 Tempo - Zlíchov 1:2 (1:2)
    So 12.09. 15:00 Střešovice 1911 B - Slivenec 1:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 JM Chodov - 1999 Praha 0:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Dukla JM - Kunratice 4:2 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Lipence - Újezd P4 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 Podolí - Tempo 4:0 (1:0)
    So 19.09. 15:00 Zlíchov - Lipence 6:3 (2:1)
    So 19.09. 16:30 Kunratice - Střešovice 1911 B 2:4 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Radotín - Dukla JM 2:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 1999 Praha - ČAFC Praha B 2:4 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Slivenec - Modřany 4:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:30 Újezd P4 - JM Chodov 4:1 (3:0)

    6.kolo

    So 26.09. 10:30 Tempo - Slivenec 0:1 (0:1)
    So 26.09. 11:00 Modřany - Kunratice 0:7 (0:1)
    So 26.09. 15:00 Střešovice 1911 B - Radotín 0:0 (0:0)
    So 26.09. 15:00 Zlíchov - Podolí 2:0 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Dukla JM - 1999 Praha 6:1 (3:0)
    Po 28.09. 16:00 ČAFC Praha B - Újezd P4 3:2 (2:0)
    Po 28.09. 16:30 Lipence - JM Chodov 2:2 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Podolí - Lipence 2:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Kunratice - Tempo 1:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Radotín - Modřany 5:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 JM Chodov - ČAFC Praha B 1:2 (1:0)
    Ne 04.10. 11:00 1999 Praha - Střešovice 1911 B 3:2 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Slivenec - Zlíchov 0:5 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Újezd P4 - Dukla JM 1:5 (0:3)

    8.kolo

    So 10.10. 10:30 Tempo - Radotín 0:1 (0:0)
    So 10.10. 10:30 Podolí - Slivenec 1:2 (0:0)
    So 10.10. 11:00 Modřany - 1999 Praha 2:5 (2:5)
    So 10.10. 14:15 Střešovice 1911 B - Újezd P4 4:1 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Zlíchov - Kunratice 5:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Dukla JM - JM Chodov 9:4 (4:0)
    Ne 11.10. 16:00 Lipence - ČAFC Praha B 2:2 (2:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:30 ČAFC Praha B - Dukla JM 1:2 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Kunratice - Podolí 1:5 (1:3)
    So 17.10. 15:30 Radotín - Zlíchov 3:1 (1:1)
    So 17.10. 15:30 1999 Praha - Tempo 3:3 (1:3)
    So 17.10. 15:30 JM Chodov - Střešovice 1911 B 2:5 (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Slivenec - Lipence 3:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Újezd P4 - Modřany 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:30 Podolí - Radotín 0:1 (0:0)
    So 24.10. 11:00 Modřany - JM Chodov 0k:2 (0:1)
    So 24.10. 12:00 Tempo - Újezd P4 3:2 (3:0)
    So 24.10. 14:30 Zlíchov - 1999 Praha 4:1 (2:0)
    So 24.10. 15:00 Střešovice 1911 B - ČAFC Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Lipence - Dukla JM 3:7 (1:4)
    Ne 25.10. 14:30 Slivenec - Kunratice 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Kunratice - Lipence 2:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Radotín - Slivenec 2:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 1999 Praha - Podolí 1:2 (1:1)
    So 31.10. 14:00 JM Chodov - Tempo 2:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Dukla JM - Střešovice 1911 B 7:0 (4:0)
    Ne 01.11. 14:00 Újezd P4 - Zlíchov 2:2 (1:1)
    Ne 01.11. 16:00 ČAFC Praha B - Modřany 6:1 (1:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:30 Podolí - Újezd P4 4:0 (2:0)
    So 07.11. 11:00 Modřany - Dukla JM 1:4 (0:4)
    So 07.11. 11:30 Tempo - ČAFC Praha B 5:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Zlíchov - JM Chodov 6:3 (3:1)
    So 07.11. 14:00 Kunratice - Radotín 1:3 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Lipence - Střešovice 1911 B 3:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Slivenec - 1999 Praha 5:2 (3:2)

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Radotín - Lipence 4:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 JM Chodov - Podolí 1:4 (0:2)
    So 14.11. 13:30 Dukla JM - Tempo 2:2 (0:1)
    So 14.11. 14:15 Střešovice 1911 B - Modřany 1:2 (0:1)
    So 14.11. 19:00 1999 Praha - Kunratice 1:0 (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Újezd P4 - Slivenec 1:2 (0:0)
    Ne 15.11. 16:00 ČAFC Praha B - Zlíchov 4:1 (3:0)

    14.kolo

    25.03. 10:15 ČAFC Praha B - Podolí 3:5 (1:2)
    25.03. 15:00 Lipence - Modřany 0:2 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Střešovice 1911 B - Tempo 3:4 (3:2)
    So 26.03. 15:00 Dukla JM - Zlíchov 1:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 JM Chodov - Slivenec 3:2 (1:0)
    Po 28.03. 15:00 1999 Praha - Radotín 1:0 (0:0)
    Po 28.03. 15:00 Újezd P4 - Kunratice 4:2 (0:1)

    15.kolo

    So 02.04. 10:30 Podolí - Dukla JM 1:4 (0:2)
    So 02.04. 14:00 Tempo - Modřany 6:1 (2:1)
    So 02.04. 15:00 Zlíchov - Střešovice 1911 B 2:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 1999 Praha - Lipence 4:1 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Radotín - Újezd P4 1:2 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Slivenec - ČAFC Praha B 2:2 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Kunratice - JM Chodov 6:2 (2:1)

    16.kolo

    So 09.04. 10:15 ČAFC Praha B - Kunratice 2:4 (1:2)
    So 09.04. 11:00 Modřany - Zlíchov 0:4 (0:2)
    So 09.04. 14:45 Střešovice 1911 B - Podolí 2:5 (1:2)
    So 09.04. 16:30 Radotín - JM Chodov 3:3 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Dukla JM - Slivenec 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Lipence - Tempo 1:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Újezd P4 - 1999 Praha 4:1 (2:0)

    17.kolo

    So 16.04. 10:30 Podolí - Modřany 2:0 (1:0)
    So 16.04. 15:00 Zlíchov - Tempo 3:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Radotín - ČAFC Praha B 2:1 (1:0)
    So 16.04. 17:00 1999 Praha - JM Chodov 2:4 (1:2)
    Ne 17.04. 17:00 Kunratice - Dukla JM 3:2 (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 Slivenec - Střešovice 1911 B 5:1 (4:0)
    Ne 17.04. 17:00 Újezd P4 - Lipence 8:1 (3:0)

    18.kolo

    So 23.04. 11:00 Modřany - Slivenec 2:3 (0:0)
    So 23.04. 14:00 Tempo - Podolí 1:2 (0:0)
    So 23.04. 14:45 Střešovice 1911 B - Kunratice 1:3 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Lipence - Zlíchov 1:1 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Dukla JM - Radotín 2:1 (1:1)
    So 23.04. 17:00 JM Chodov - Újezd P4 2:4 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 ČAFC Praha B - 1999 Praha 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 10:30 Podolí - Zlíchov 2:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Radotín - Střešovice 1911 B 2:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 JM Chodov - Lipence 1:3 (1:1)
    So 30.04. 17:00 1999 Praha - Dukla JM 0:5 (0:3)
    Ne 01.05. 17:00 Slivenec - Tempo 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Kunratice - Modřany 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Újezd P4 - ČAFC Praha B 3:0 (3:0)

    20.kolo

    So 07.05. 11:00 Modřany - Radotín 1:2 (1:1)
    So 07.05. 14:00 Tempo - Kunratice 2:4 (1:1)
    So 07.05. 14:45 Střešovice 1911 B - 1999 Praha 2:4 (1:1)
    So 07.05. 15:00 Zlíchov - Slivenec 1:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Dukla JM - Újezd P4 4:0k (1:1)
    Ne 08.05. 16:00 ČAFC Praha B - JM Chodov 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Lipence - Podolí 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 JM Chodov - Dukla JM 2:4 (0:1)
    So 14.05. 17:00 1999 Praha - Modřany 0:3 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Radotín - Tempo 1:4 (0:4)
    Ne 15.05. 16:00 ČAFC Praha B - Lipence 1:3 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Kunratice - Zlíchov 5:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Újezd P4 - Střešovice 1911 B 4:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Slivenec - Podolí 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 21.05. 10:30 Podolí - Kunratice 1:1 (0:1)
    So 21.05. 11:00 Modřany - Újezd P4 2:2 (1:2)
    So 21.05. 14:00 Tempo - 1999 Praha 9:1 (2:1)
    So 21.05. 14:45 Střešovice 1911 B - JM Chodov 6:2 (3:2)
    So 21.05. 15:00 Zlíchov - Radotín 4:1 (2:0)
    So 21.05. 17:00 Dukla JM - ČAFC Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Lipence - Slivenec 2:2 (0:2)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Dukla JM - Lipence 5:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 JM Chodov - Modřany 1:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 1999 Praha - Zlíchov 2:4 (1:2)
    Ne 29.05. 16:00 ČAFC Praha B - Střešovice 1911 B 3:1 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Kunratice - Slivenec 4:1 (3:0)
    Ne 29.05. 17:00 Újezd P4 - Tempo 3:4 (1:2)
    Čt 02.06. 18:00 Radotín - Podolí 0:2 (0:0)

    24.kolo

    So 04.06. 10:30 Podolí - 1999 Praha 8:0 (4:0)
    So 04.06. 11:00 Modřany - ČAFC Praha B 1:1 (0:0)
    So 04.06. 14:00 Tempo - JM Chodov 4:2 (1:1)
    So 04.06. 14:45 Střešovice 1911 B - Dukla JM 4:3 (1:1)
    So 04.06. 15:00 Zlíchov - Újezd P4 2:2 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Slivenec - Radotín 3:2 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Lipence - Kunratice 2:2 (1:2)

    25.kolo

    So 11.06. 10:15 ČAFC Praha B - Tempo 1:4 (1:4)
    So 11.06. 14:45 Střešovice 1911 B - Lipence 2:2 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Dukla JM - Modřany 6:0 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Radotín - Kunratice 0:2 (0:1)
    So 11.06. 17:00 1999 Praha - Slivenec 0:5 (0:4)
    So 11.06. 17:00 JM Chodov - Zlíchov 4:2 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Újezd P4 - Podolí 2:4 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 10:30 Podolí - JM Chodov 7:1 (1:0)
    So 18.06. 10:30 Kunratice - 1999 Praha 7:3 (3:1)
    So 18.06. 11:00 Modřany - Střešovice 1911 B 0:1 (0:0)
    So 18.06. 14:00 Tempo - Dukla JM 8:5 (4:2)
    So 18.06. 15:00 Zlíchov - ČAFC Praha B 4:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Lipence - Radotín 3:1 (1:1)
    Ne 19.06. 17:00 Slivenec - Újezd P4 6:2 (3:0)
    Správce soutěže: Jan Syrový

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 104:45 62
    2. 26 18 2 6 75:30 56
    3. 26 14 5 7 66:44 47
    4. 26 14 5 7 58:43 47
    5. 26 14 4 8 71:52 46
    6. 26 13 2 11 71:53 41
    7. 26 12 2 12 43:39 38
    8. 26 9 5 12 47:59 32
    9. 26 9 4 13 62:65 31
    10. 26 7 7 12 41:66 28
    11. 26 9 1 16 46:88 28
    12. 26 7 2 17 52:90 23
    13. 26 7 2 17 28:68 23
    14. 26 6 3 17 46:68 21

    Nejčtenější ze sportu