On-line:
1

Archiv krátkých zpráv

Ani proti Znojmu žáci body nemají

17.09. 2020 | 17:26 V dalším utkání KS žáku jsme na domácím hřišti v Habrovanech měli za soupeře celky FK Znojmo. Starší prohráli vysoko 2:7, branky: Košťál a Cabal.
Mladší svoje utkání velmi dobře rozehráli , ale vedení 2:0 neudrželi a prohráli 2:3. Branky Grošek a Vanderka.

Žáci ze Soběšic bez bodů

17.09. 2020 | 17:21 K odloženým utkáním žákovská mužstva odjížděla do Soběšic ale jak mladší tak i starší svoje utkání prohrála. Mladší 3:1, branku vsítil Doležel.
Starší 5:1, branku vsítil Meitner.

Dorost ostudně prohrál s Ráječkem

17.09. 2020 | 17:19 Dorost po velmi špatném výkonu ostudně prohrál na domácím trávníku s celkem Ráječka 0:7.

POZOR ZMĚNY TERMÍNŮ UTKÁNÍ!!!!

03.09. 2020 | 13:01 Přípravka mladší sehraje svoje utkání místo v pátek 4.9. v 17 hodin s celkem Heršpic ve středu 9:9. v 17 hodin.
Přípravka starší sehraje svoje utkání místo v pátek 4.9. v 17 hodin s celkem Velešovic ve středu 9.9. v 17 hodin.
Dorost utkání v Kotvrdovicích sehraje místo v sobotu 10.10 ve 12 hodin v neděli 11.10. v 15 hodin.

Žáci z Medlánek vezou tři body

03.09. 2020 | 12:59 Žákovská mužstva hostovala v Medlánkách a zvláště starší byli velmi silným protivníkem a vyhráli vysoko 8:1, branku vsítil Cabal.
První vítězství z Medlánek
V neděli, 30.8., jsme odjížděli na náš první venkovní zápas do Medlánek. Do zápasu jsme vstoupili výborně, když v 11. minutě byl stav 4:0 v náš prospěch. Soupeř pak snížil na rozdíl dvou branek, ale naši borci ještě přidali dvě branky a poločas skončil 6:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že dnes první body odvezeme do Rousínova. Domácí nás hodně trápili, ale naši kluci nakonec vítězství uhájili a odvezli si první 3 body v žákovské kategorii. Nutno vyzvednout nejen celý tým za perfektní výkon, ale také skvělého gólmana.
FC Medlánky - TJ Tatran Rousínov 5:7 (3:6)
Střelci: Vanderka Miloš - 4, Boušek Milan - 2, Hanák Dominik - 1.
Sestava: Svoboda Matěj - Bartošek Adam, Vanderka Miloš, Kovařík Jaroslav, Hanák Dominik, Gecler Jakub, Bartošek Matěj, Grošek Marek, Boušek Milan, Binder Tomáš, Spisar Jakub, Volgemut David.
Trenéři: Vanderka Miloš, Svoboda Pavel.

Dorost veze bod z Pozořic

03.09. 2020 | 12:57 SK Pozořice-Tatran Dorost 2:2 (2:1)
branky:Bílý, Dvořáček z p.k.
V dalším mistrovském utkání zajížděl dorost do nedalekých Pozořic, kde měl za soupeře poslední mužstvo tabulky. Hned v úvodu utkání jsme nevyužili dvě stoprocentní šance a pravidlo „Nedáš dostaneš“ se opět naplnilo a domácí šli do dvougólového vedení. Ještě před poločasovou přestávkou Bílý snížil, aby ve druhém poločase kanonýr Dvořáček srovnal na konečných 2:2. Za zmínku ještě stojí velmi kvalitní výkon brankaře Křivánka, který mužstvo několikrát podržel, aby svůj velmi kvalitní výkon korunoval chycenou penaltou. Dorost se v průběžné tabulce I.třídy nachází na 7.místě se ziskem 5 bodů.

S Dostou Bystrc jen bod

03.09. 2020 | 12:56 Mužstvo dorostu hostilo na domácím trávníku celek Bystrce a i když si vytvořilo nepřeberné množství šancí nakonec bere jen bod za remízu 1:1. Branku vstřelil Radek Dvořáček.

Oslabené Řečkovice berou tři body

03.09. 2020 | 12:55 Dorost prohrál v Řečkovicích

Dorost podruhé hostoval tentokrát na hřišti v Řečkovicích a i když domácí hráli jen

v deseti přesto náš celek porazili 2:1, branku vstřelil Dvořáček. Po dvou utkáních venku

má dorost tři cenné body a to za vítězství ve Šlapanicích

Dorost na úvod veze vítězství ze Šlapanic

03.09. 2020 | 12:50 V prvním kole zajíždělo mužstvo dorostu do Šlapanic a od začátku šlo za ziskem tří bodíku, které si po výsledku 5:1 připsalo do tabulky. Branky: Bílý 2x, Dvořáček, Šlimar Jiří a Vintr.

Festival neproměněných šancí s celkem Němčan

03.09. 2020 | 12:48 Tatran Rousínov“B“-TJ Němčany 3:3 (2:2)
branky: Kozel, Skoupý, Honek
V dalším mistrovském utkání hostilo béčko celek Němčan a jen bídná koncovka znamenala dělbu bodů. Hosté z minima vytěžili maximum a naši hráči dokázali zahodit šancí na dva zápase. Co byla platná převaha v podstatě hra na jednu branku, když jsme nedokázali i ty nejvyloženější šance proměnit v branky. V průběžné tabulce OP je Béčko na 11.místě se ziskem 2 bodů

Žákovská mužstva jela do Lysic jen na výlet

27.09. 2020 | 12:05 Žákovská mužstva jela do Lysic jen na výlet neboť hřiště v Lysicích, kde hrají svá domácí utkání celky Žijeme hrou bylo nezpůsobile a náhradní termín byl stanoven na 7.listopadu.

Dnešní výsledky telegraficky

26.09. 2020 | 17:28 Slavkov-Dorost 5:2
Muži B-Slavkov 5:2
Boskovice-Muži A 1:3
Utkání žáků odložena

Výbor FO hledá????

25.09. 2020 | 11:57 Výbor fotbalového oddílu touto cestou hledá člověka, který by rád pomohl s propagací , to znamená s tvorbou plakátů, programů na utkání a aktualizací webových stránek.
Případní zájemci nechť nás kontaktují na čísle 724320214 u sekretáře FO.

Béčko veze cenný bodík z Pustiměře

25.09. 2020 | 11:22 B mužstvo zajíždělo na horkou půdu do Pustiměře a po bojovném výkonu veze domů velmi cenný bodík za remízu 2:2, branky: Řepka a Rozehnal.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.