Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 327/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
44183
Týden:
327
Dnes:
9
On-line:
1

Adresář videí

                   Vložit nové video
04.11. 2018 17:00 |
29.10. 2018 18:00 |
21.10. 2018 17:00 |
07.10. 2018 18:00 |
30.09. 2018 15:00 |
23.09. 2018 18:00 |
16.09. 2018 18:00 |
25.08. 2018 19:00 |
18.08. 2018 19:00 |
03.08. 2018 18:30 |
28.07. 2018 19:00 |
22.07. 2018 18:00 |
31.05. 2018 11:45 | Česká liga žáků U-14
... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 25.04. 18:30
Bohemians 1905 - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, So 08.05. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 24.04. 00:00
Opava - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 24.04. 00:00
Opava - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Sokolov
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Sokolov
Žáci U-15: Česká liga, So 24.04. 00:00
Č.Budějovice Ak - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 24.04. 00:00
Č.Budějovice Ak - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, So 24.04. 00:00
Slavia Praha - Vyšehrad
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 28 23 5 0 75:16 74
2. 28 17 5 6 48:29 56
3. 27 17 4 6 57:31 55
4. 28 16 5 7 51:29 53
5. 27 14 6 7 46:29 48
6. 28 13 7 8 39:24 46
7. 28 12 6 10 31:37 42
8. 28 11 8 9 39:27 41
9. 28 9 12 7 35:29 39
10. 28 9 10 9 33:30 37
11. 28 8 9 11 31:42 33
12. 28 7 11 10 29:40 32
13. 28 8 5 15 27:39 29
14. 28 6 9 13 35:45 27
15. 28 6 6 16 29:58 24
16. 28 4 8 16 24:45 20
17. 28 3 8 17 19:58 17
18. 28 3 6 19 16:56 15

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
209
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.