Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12026
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13067
    Týden:
    36
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 20.08. 13:15 Pardubice B - Varnsdorf 4:1 [ více ]
    3. Ne 27.08. 12:15 H. Králové B - Pardubice B 3:0 [ více ]
    4. Ne 03.09. 12:30 Pardubice B - Náchod 8:0 [ více ]
    5. Ne 10.09. 12:15 Bohemians 1905 B - Pardubice B 4:3np [ více ]
    6. Ne 17.09. 12:30 Pardubice B - Ml. Boleslav B 0:1 [ více ]
    7. Ne 24.09. 10:00 Sparta Praha B - Pardubice B 5:0 [ více ]
    8. Ne 01.10. 12:30 Pardubice B - Dukla Praha 3:4 [ více ]
    9. Ne 08.10. 12:15 Admira Praha - Pardubice B 2:3 [ více ]
    10. Ne 15.10. 13:15 Pardubice B - Teplice B 1:0np [ více ]
    11. Ne 22.10. 12:30 Chrudim - Pardubice B 2:0 [ více ]
    13. Ne 05.11. 14:15 hřiště Slovan Liberec - Pardubice B 3:0 [ více ]
    12. Čt 09.11. 13:15 Pardubice B - Ústí n/L 9:1 [ více ]
    14. Ne 12.11. 12:30 Pardubice B - Jablonec 1:2 [ více ]
    15. Ne 19.11. 12:15 Pardubice B - Čáslav 8:1 [ více ]
    1. Ne 26.11. 12:30 Pardubice B - Olympia HK 7:1 [ více ]
    16. Ne 11.03. 12:00 Olympia HK - Pardubice B 5:4np [ více ]
    18. Ne 25.03. 12:30 Pardubice B - H. Králové B 1:4 [ více ]
    19. Ne 01.04. 12:15 Náchod - Pardubice B 3:2 [ více ]
    20. Ne 08.04. 12:30 Pardubice B - Bohemians 1905 B 1:4 [ více ]
    21. Ne 15.04. 12:30 Ml. Boleslav B - Pardubice B 3:1 [ více ]
    17. St 18.04. 17:15 Varnsdorf - Pardubice B 0:5 [ více ]
    22. Ne 22.04. 12:30 Pardubice B - Sparta Praha B 1:7 [ více ]
    23. Ne 29.04. 12:30 Dukla Praha - Pardubice B 3:2 [ více ]
    24. Ne 06.05. 12:30 Pardubice B - Admira Praha 3:4np [ více ]
    30. St 09.05. 12:15 Čáslav - Pardubice B 2:3 [ více ]
    25. Ne 13.05. 13:15 Teplice B - Pardubice B 3:4np [ více ]
    26. Ne 20.05. 12:30 Pardubice B - Chrudim 5:4 [ více ]
    27. Ne 27.05. 13:00 Ústí n/L - Pardubice B 3:4 [ více ]
    28. Ne 03.06. 12:30 Pardubice B - Slovan Liberec 2:6 [ více ]
    29. Ne 10.06. 12:30 Jablonec - Pardubice B 7:0 [ více ]
    Správce soutěže: Stanislav Lipták

    Nejčtenější ze sportu