Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13448
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8562
    Týden:
    52
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. So 25.08. 10:00 Varnsdorf - Ervěnice 3:0 [ více ]
    1. St 29.08. 15:15 Sokolov B - Ervěnice 8:0 [ více ]
    4. Ne 02.09. 10:15 Ervěnice - Chomutov 4:0 [ více ]
    5. So 08.09. 10:00 Slovan Liberec B - Ervěnice 5:0 [ více ]
    2. St 12.09. 16:00 Ervěnice - Louny 0:1 [ více ]
    6. So 15.09. 10:15 Ervěnice - Teplice B 0:7 [ více ]
    7. So 22.09. 10:15 Litvínov - Ervěnice 3:1 [ více ]
    8. Ne 30.09. 10:15 Ervěnice - Česká Lípa 3:1 [ více ]
    9. So 06.10. 10:00 CU Bohemians B - Ervěnice 6:1 [ více ]
    10. Ne 14.10. 10:15 Ervěnice - Junior Děčín 6:1 [ více ]
    11. So 20.10. 10:15 Jablonec B - Ervěnice 9:1 [ více ]
    12. So 27.10. 10:15 Ervěnice - Ústí n/L B 1:2 [ více ]
    13. So 03.11. 10:00 FF Roudnice - Ervěnice 3:0 [ více ]
    14. Ne 11.11. 10:15 Ervěnice - Litoměřicko 4:1 [ více ]
    15. So 17.11. 10:00 Mostecký FK B - Ervěnice 5:1 [ více ]
    22. Ne 03.03. 12:00 Ervěnice - Litvínov 1:3 [ více ]
    16. So 09.03. 15:30 Ervěnice - Sokolov B 3:4 [ více ]
    17. Ne 17.03. 10:00 Louny - Ervěnice 4:3 [ více ]
    18. Ne 24.03. 10:15 Ervěnice - Varnsdorf 2:6 [ více ]
    19. So 30.03. 10:00 Chomutov - Ervěnice 7:1 [ více ]
    20. So 06.04. 10:15 Ervěnice - Slovan Liberec B 0:5 [ více ]
    21. Ne 14.04. 10:30 Teplice B - Ervěnice 16:0 [ více ]
    23. Ne 28.04. 10:00 Česká Lípa - Ervěnice 3:4 [ více ]
    24. So 04.05. 10:15 Ervěnice - CU Bohemians B 2:4 [ více ]
    25. Ne 12.05. 10:00 Junior Děčín - Ervěnice 2:1np [ více ]
    26. So 18.05. 10:15 Ervěnice - Jablonec B 1:8 [ více ]
    27. So 25.05. 10:00 Ústí n/L B - Ervěnice 5:2 [ více ]
    28. Ne 02.06. 10:15 Ervěnice - FF Roudnice 3:2 [ více ]
    29. So 08.06. 10:00 Litoměřicko - Ervěnice 2:6 [ více ]
    30. So 15.06. 09:00 Ervěnice - Mostecký FK B 0:5 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu