Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13451
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5849
    Týden:
    32
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. St 22.08. 16:15 Teplice B - FF Roudnice 9:1 [ více ]
    3. So 25.08. 12:15 Mostecký FK B - Teplice B 1:7 [ více ]
    1. St 29.08. 12:30 Jablonec B - Teplice B 1:5 [ více ]
    4. Ne 02.09. 16:15 Teplice B - Louny 10:4 [ více ]
    5. So 08.09. 12:15 Chomutov - Teplice B 2:11 [ více ]
    6. So 15.09. 12:30 Ervěnice - Teplice B 0:2 [ více ]
    7. So 22.09. 12:45 Teplice B - Česká Lípa 7:0 [ více ]
    8. St 03.10. 13:45 Junior Děčín - Teplice B 0:5 [ více ]
    9. So 06.10. 12:15 Teplice B - Ústí n/L B 3:4np [ více ]
    10. So 13.10. 12:15 Litoměřicko - Teplice B 0:8 [ více ]
    11. So 20.10. 12:30 Teplice B - Sokolov B 2:1 [ více ]
    12. So 27.10. 16:30 Varnsdorf - Teplice B 0:3 [ více ]
    13. Út 30.10. 12:30 Teplice B - Slovan Liberec B 3:2 [ více ]
    14. So 10.11. 12:30 Litvínov - Teplice B 1:5 [ více ]
    15. So 17.11. 12:30 Teplice B - CU Bohemians B 1:0 [ více ]
    22. So 02.03. 12:15 Česká Lípa - Teplice B 1:2 [ více ]
    16. So 09.03. 12:45 Teplice B - Jablonec B 0:3 [ více ]
    17. So 16.03. 12:15 FF Roudnice - Teplice B 0:8 [ více ]
    18. So 23.03. 12:45 Teplice B - Mostecký FK B 12:0 [ více ]
    19. Ne 31.03. 12:15 Louny - Teplice B 0:8 [ více ]
    20. Ne 07.04. 16:15 Teplice B - Chomutov 14:5 [ více ]
    21. Ne 14.04. 12:45 Teplice B - Ervěnice 10:0 [ více ]
    30. 19.04. 12:15 CU Bohemians B - Teplice B 1:6 [ více ]
    24. St 24.04. 12:15 Ústí n/L B - Teplice B 2:1 [ více ]
    23. Ne 28.04. 15:15 Teplice B - Junior Děčín 10:0 [ více ]
    26. So 18.05. 12:15 Sokolov B - Teplice B 2:3np [ více ]
    25. St 22.05. 18:00 Teplice B - Litoměřicko 4:0 [ více ]
    27. So 25.05. 12:45 Teplice B - Varnsdorf 2:1 [ více ]
    28. So 01.06. 16:45 Slovan Liberec B - Teplice B 4:0 [ více ]
    29. So 08.06. 12:45 Teplice B - Litvínov 4:0 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu