Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15046
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3496
    Týden:
    35
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. St 19.08. 18:00 Mor. Třebová - Přelouč 5: [ více ]
    3. Ne 23.08. 16:00 Vysoké Mýto - Mor. Třebová 5:1 [ více ]
    1. St 26.08. 17:00 Mor. Třebová - Libchavy 4:1 [ více ]
    4. So 29.08. 13:30 Mor. Třebová - Lanškroun 3:2 [ více ]
    5. So 05.09. 14:00 Holice - Mor. Třebová 3:2np [ více ]
    6. So 12.09. 14:00 Mor. Třebová - Letohrad 3:0 [ více ]
    7. So 19.09. 13:30 Ústí n.O. - Mor. Třebová 2:0 [ více ]
    8. So 26.09. 13:00 Mor. Třebová - Choceň 1:0 [ více ]
    9. Ne 04.10. 11:30 Pros./Holet. - Mor. Třebová 1:2np [ více ]
    10. So 10.10. 12:30 Mor. Třebová - Pardubičky 2:3np [ více ]
    11. So 13.03. 12:00 Hlinsko - Mor. Třebová výsl. [ více ]
    12. Ne 21.03. 12:30 Mor. Třebová - Polička výsl. [ více ]
    13. So 27.03. 12:30 Česká Třebová - Mor. Třebová výsl. [ více ]
    14. So 03.04. 13:30 Mor. Třebová - Jablonné n/O výsl. [ více ]
    15. So 10.04. 13:30 Slatiňany - Mor. Třebová výsl. [ více ]
    16. So 17.04. 14:00 Libchavy - Mor. Třebová [ více ]
    17. So 24.04. 00:00 Přelouč - Mor. Třebová [ více ]
    18. So 01.05. 14:30 Mor. Třebová - Vysoké Mýto [ více ]
    27. 07.05. 18:00 Polička - Mor. Třebová [ více ]
    19. So 08.05. 14:30 Lanškroun - Mor. Třebová [ více ]
    20. So 15.05. 14:30 Mor. Třebová - Holice [ více ]
    28. 21.05. 18:00 Mor. Třebová - Česká Třebová [ více ]
    21. So 22.05. 14:30 Letohrad - Mor. Třebová [ více ]
    22. So 29.05. 14:30 Mor. Třebová - Ústí n.O. [ více ]
    29. 04.06. 18:00 Jablonné n/O - Mor. Třebová [ více ]
    23. So 05.06. 14:30 Choceň - Mor. Třebová [ více ]
    24. So 12.06. 14:30 Mor. Třebová - Pros./Holet. [ více ]
    30. 18.06. 18:00 Mor. Třebová - Slatiňany [ více ]
    25. So 19.06. 14:30 Pardubičky - Mor. Třebová [ více ]
    26. So 26.06. 14:30 Mor. Třebová - Hlinsko [ více ]
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Nejčtenější ze sportu