Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15095
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2023
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 30.08. 10:15 Brandýs-Boleslav - Pečky 2:1 [ více ]
    16. St 02.09. 16:00 Brandýs-Boleslav - Český Brod 0:3 [ více ]
    3. Ne 06.09. 10:15 Vyžlovka - Brandýs-Boleslav 4:0 [ více ]
    4. Ne 13.09. 10:15 Brandýs-Boleslav - Kutná Hora 3:2 [ více ]
    5. So 19.09. 09:30 Zeleneč - Brandýs-Boleslav 7:1 [ více ]
    7. So 03.10. 10:15 Kunice - Brandýs-Boleslav 11:1 [ více ]
    8. Ne 11.10. 10:15 Brandýs-Boleslav - FC Mělník 9:2 [ více ]
    9. So 17.10. 09:30 Pšovka Mělník - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    6. St 21.10. 16:30 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    10. Ne 25.10. 10:15 Brandýs-Boleslav - Jesenice výsl. [ více ]
    11. So 31.10. 09:30 Čelákovice - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    12. So 07.11. 00:00 Brandýs-Boleslav - Nymburk výsl. [ více ]
    13. So 14.11. 00:00 Benátky - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    34. Út 17.11. 10:15 Brandýs-Boleslav - Talent Academy výsl. [ více ]
    14. So 21.11. 00:00 Brandýs-Boleslav - Ostrá výsl. [ více ]
    15. So 28.11. 00:00 Kosmonosy - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    17. So 06.02. 10:15 Talent Academy - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    19. So 13.03. 00:00 Pečky - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    20. So 20.03. 00:00 Brandýs-Boleslav - Vyžlovka výsl. [ více ]
    21. So 27.03. 00:00 Kutná Hora - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    22. So 03.04. 00:00 Brandýs-Boleslav - Zeleneč výsl. [ více ]
    23. So 10.04. 00:00 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav výsl. [ více ]
    24. So 17.04. 00:00 Brandýs-Boleslav - Kunice [ více ]
    25. So 24.04. 00:00 FC Mělník - Brandýs-Boleslav [ více ]
    26. So 01.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Pšovka Mělník [ více ]
    32. St 05.05. 16:00 Brandýs-Boleslav - Kosmonosy [ více ]
    27. So 08.05. 00:00 Jesenice - Brandýs-Boleslav [ více ]
    28. So 15.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Čelákovice [ více ]
    33. St 19.05. 16:00 Český Brod - Brandýs-Boleslav [ více ]
    29. So 22.05. 00:00 Nymburk - Brandýs-Boleslav [ více ]
    30. So 29.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Benátky [ více ]
    31. So 05.06. 00:00 Ostrá - Brandýs-Boleslav [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Nejčtenější ze sportu